Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Nemam stvarno sto pametnije napisati jos przi ovo od juce,jebem mu mater,evo nasao sam ovu sliku(neka izvini burazer sto ju je postavio sto ga nisam spomenuo),ovo nam rade ovaj i oni svinjci sa njim citave 2015 god.I jos ce nam to raditi.
14440723648162.jpg
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.430
Reaction score
2.168
Ako uprava zaista ode to je jedna pozitivna stvar od sinocnjeg debakla po nas klub. Stoji i cinjenica kad god se menjala uprava ocekivali smo bolju upravu ali za uzvrat svaka naredna uprava je sve gora i gora, valjda ce ovo biti prekretnica za bolje sutra FK Partizana. Neznam jos sta ceka onaj mis od trenera da izadje u javnost i da kaze da je bivsi trener Partizana a ne da mlatara po novine da i dalje ima ugovor do kraja sezone.sigurno u ugovoru stoi i obaveza da trener postigne i neke rezultate za klubom koj ga vodi od njega nazalost do sada nisam video neki uspeh po nas Partizan. Nemcima cestitam na zasluzenu pobedu nadam se da ce ovaj poraz iako bolan ( jos mi ide ono pomracenje od 87 min brasanac i njegov sut sa i 89 min hladan tus ) biti velika prekretnica i opet vracanje kluba na stazi uspeha. Ako i sada se ne izvuce pouka od ove sezone bolje da ............
 

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
Imali smo sve...do 45' ....a onda se desio fenomen u narodu poznat kao : FK Partizan.

E da nisam Grobar preko 35 godina, rekao bih da je to ustvari idiotizam, ali ne mogu da kazem ili priznam da sam i ja idiot koji voli JSD....

Ovo sto se desilo je za jednu ozbiljnu, duboku analizu.
Rekose neki karma. Ima i toga i malera i psihe i mentaliteta i neznanja i svega...
Sve se to moze i mora promeniti, ali pitanje je ima li ko to da uradi.

Valjda ce nam napokon krenuti...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.712
Reaction score
29.410
Локација
Beograd
Jbg...
Na poslu radim sve više, a novčanik prazan...još gledam okolo laži, prevare, nekulturu, nevaspitanje, nestručnost, bahatost... Pa i dok dolazim ili odlazim do posla, gledam oko sebe bedu, izgubljenost, glupost, nevaspitanje, degeneraciju...
Još me i neka kijavica uhvatila pa takav nikakav 'ajd sinoć na utakmicu, danas na jednu sahranu, noćas na posao, sutra ujutru na posao, sutra uveče na posao...i tako stalno...teraj dalje...
Ostade još taj moj Partizan da me sinoć dodatno ubedači...

Zar mora taj drugi žuti, zar mora ta prečka, zar mora Brašno da promaši ono što bi svako dao, zar Abu baš nije mogao da ćušne tu pobedonosnu loptu za Fabrisia...zar mora naš narod da se pokaže da je gori od stoke, zar moraju da skandiranjem vređaju igrače...

Sad kao odlaze ove glavonje guzonje i mudonje, ali samo da ne bude sjaši kurta da uzjaše murta...

Nama je restartovanje potrebno od početka, od nule, maltene od građenja stadiona pa do nekog novog Ilješa Špica i nekih novih osnivača, zajebanih i sposobnih tipova, kao što su to bili oni prvobitni...

Pa onda lepo da se vidi zašto svaki evropski tim nema strahove a ima snagu i brzinu, a mi to nemamo, zašto tamo nikad ne dolazi do ,,prekida filma,, a kod nas stalno...

Kad sam već kod filma, umetnost je samo jedna izmišljotina, ali...možda donese i neku inspiraciju...novim, mlađim generacijama (jer sa ovom sadašnjom je već gotovo), OBAVEZNO uvesti gledanje filmova kao Marš na Drinu, Neretva, Sutjeska, a još OBAVEZNIJE gledanje snimaka starih utakmica Partizana kada se igralo UNAPRED a ne unazad...

Tradicija koje su bile dobre NIKADA se ne treba odricati niti ih se stideti, samo budale to mogu da urade, a sa takvima ne oskudevamo...
Nekadašnja liga SFRJ imala je bar 5 ekstra igrača koji su mogli da budu GLAVNA poluga reprezentacije, a ako ćemo da spustimo kriterijum, moglo ih se naći i više, isto je važilo i za pozicije golmana, štopera, centarfora...

I u klubovima i u reprezentaciji svaki KREATIVNI igrač SREDINE TERENA jedva je čekao da lopta dođe do njega pa da bi POKAZAO koliko je dobar i KOLIKO protivnika može da ,,naniže,,...

A sada smo došli do ,,alibi,, igrača koji se kriju od lopte, saigrača i akcije...
Ne, ne zameram Fabrisiu što je otrčao napred i hteo da da gol i reši utakmicu...zameram ostalim igračima što NISU otrčali napred i mnogo pre rešili utakmicu...

Dakle, da krenemo od nule:

Fudbal se igra za golove i pobedu...
Fudbaler mora da zna, može i hoće i da se ne plaši...
Ono što manje znaš, uvežbavaš dok ne naučiš na treningu - na utakmici je kasno...

I tako redom...

Nažalost, nit ima ko da ih sve to nauči, nit su sačuvani snimci nečega što bi trebalo da se pogleda...da li imamo još nade...
...hajde da prestanem ovde da pišem i da pokušam d apreživim obaveze na poslu, pa se možda opet nekad javim...ako ništa drugo...

SMRT FAŠIZMU!!! A nadam se da će Partizan i dalje živeti...

https://www.youtube.com/watch?v=_6xs1hoeMA0
 

tommy_johnson

Grobar
Учлањен(а)
06.07.2007
Порука
240
Reaction score
32
Локација
Dorcol brate Srbija dinamita tona!
Ako vec napadate Fabrisia onda treba da budete posteni i da kazete da je Abu zaj*ebao napad za cist gol i napravio kontru iz koje smo primili gol za 1-3.

Sve ovo sto nam se desava ( mislim na trojku smita,ovaj gol, trojku krke i jos mnoge stvari) ocigledno imaju svoj razlog. Bagra koja je po direktnom naredjenju pickoustog dosla da unisti Partizan je uradila svoje. Svakome je bilo jasno posle finala kupa sa Cukarickim da ovaj tim Partizana nema sta da trazi u Evropi. Cist splet srecnih okolnosti (slucajan gol za 2-2 protiv Steaue) nam je dao impuls lazne nade. Sto se tice Lige Evrope, nikad vise srece nismo imali prilikom zreba. Dobili smo jednu ozbiljnu ekipu koja nam je pokazala na kom smo nivou u odnosu na iole ozbiljnije evropske ekipe. Dobili smo i dva fenjerasa, AZ je prodao sve sto valja prosle godine, ekipa se raspada. Sto se tice meca sa Augzburgom, valja reci da smo imali mnogo srece u prvoj utakmici, tako da nam se sve to sad vratilo. Bolje sto nismo prosli dalje jer bi se agonija nastavila a budite sigurni da Partizan NISTA ne bi zaradio.

Malo i o treneru... Najgore stvorenje koje sam video na klupi Partizana. Ajde da imas sa cim da se branis pa da razumem, ali ti da igras bunker sa ekipom koja na prste jedne ruke moze nabrojati meceve ove sezone gde nisu primili gol... Drzis Sasu Ilica na klupi, ubacujes levog beka umesto levog beka. Idi bre treniraj FK Loznicu ili nekog treceligasa jer za veliki klub nisi. Smrad mali odvratni, fuj....

Uprava... tu ne treba trositi reci. Ako je istina da odlaze HVALA BOGU! Iza sebe ce siguran sam ostaviti dug od 20 miliona Eura. Sto se tice SC Teleoptik, s obzirom da je pod hipotekom ocekujem da i on ne bude vise u nasem vlasnistvu. Garnitura je sve pare od kredita upumpala u SNS, nemaju vise odakle da kradu i to je to. Moguce da ce smrad pickousti postaviti opet neke svoje ljude kako bi uzeli pare od Evrope ove godine posto se iste dobijaju tek na kraju sezone koliko ja znam...

Navijaci koji to 90minuta nijednom ne zapevaju UPRAVA NAPOLJE nego tek kad primimo gol za 1-3 ni ne zasluzuju da imaju tim koji se bori za vrh. Ako si lepo dosledan onda budi do kraja dosledan a nemoj da cutis nego lepo kao na proslavi titule skandiraj Uprava Napolje, Lopovi itd.... Ovako nema poentu da ceo stadion navija 90min i onda primimo gol za 1-3 i svi krecu Uprava Napolje...malo licemerno....
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Ja odavno rekoh da smo sa Drulovicem presli sa konja na magarca, Kiza je za njega Klop ali nije ovo mec koji trener odlucuje, to se videlo i po igracima sinoc, svi su oni bili maksimalno u utakmici, ali karma je cudo.

Sve je sinoc doslo na naplatu, imali smo mi dosta srece u Nemackoj, dosta srece uopste u Evropi ove godine, ostvarili smo realno rezultat koji niko nije ocekivao, da je neko ponudio da cemo imati jednu pobedu posle 6 kola svi bi prihvatili, imali smo rupa u timu kao nikad, ne ide se bez kurca u svatove, pravedan je ovaj sport, mi kao klub smo zasluzili ovakav poraz.
Zao mi je ovih momaka, oni to nisu zasluzili oni su dali sve od sebe sa svim svojim limitima i zato im ne zameram nista, cak ni Drulovicu, on je svakako najbolje zeleo, mada da ima casti podneo bi ostavku ali svako tu gleda samo svoje dupe.

Na kraju krajeva ova evropska sezona uopste nije losa, ostao je gorak ukus malo na kraju, ali smo popravili koeficijent i odrazali se u zivotu jos koju godinu.
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.408
Reaction score
791
Локација
Niš
Друловићу пичкетино смрдљива, ни дан после утакмице не могу да се опасуљим због твоје бриљантне тактике, смраде смрдљиви безмуди. Еј, па ми од 50. минута нисмо спојили 3 паса, и слепац би видео да нам фали Саша Илић на средини да стане на лопту, повеже редове, споји неког од наших играча са противничким голом... Али ти наравно то ниси видео. Што је најгоре од свега, мислио сам да је маснокоси говнар једини тренер који не прави све три измене кад губи утакмицу, кад не лези враже...

Дан након утакмице је још горе.


И морам још једном, Друловићу пичко!
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.224
Reaction score
2.708
Kad zelis da igras kao sisica, da se branis 90 minuta obicno to ovako izgleda.

Najkraci opis onog sto se desilo. Kad se ciganski ponasas, nisi vise Partizan. A kad uprkos tome povedes i nastavis jos ciganskije da se ponasas i ne bi trebalo da das zicere i treba da primis golove zbog klizanja (opet jer si se usrao i lose krampone uzeo) i da dobijes crveni jer ne mislis (opet se usrao) i ne uvodis igraca koji moze da poveze igru iako gubis 2:1 (pa kad ces da napadnes ako neces tad!). I da, bilo mi je neobicno kad je vodja sa Juga poveo "Uprava napolje" (o tome sam u drugoj temi), ali za ono pjevanje "pickice" nemam sta da zamjerim. TO i jesu bili. I igraci i trener. TO sto su stvorili sanse ne znaci da nisu. Da im nisu bile pune gace oni bi makar jos jedan i dali. I Augzburg nas ne bi prosao...
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Изашао сам са стадиона док је са југа одјекивао хук који је позивао џентлмене из ложе да напусте ентеријер Хумске и преселе се у екстеријер по избору. Тако да нисам био у прилици да видим да и је Друловић послао играче да трче који казнени круг око терена, да ли је можда и сам трчао и да ли је и који од џентлмена из ложе проценио да има смисла да им се придружи.
Можда смо и ми који смо били убеђени у сигуран пролаз морали да оптрчимо који пут око Хумске како би окајали своју заблуду. Олакшавајућа околност вероватно јесте то што је љубав слепа, па допушта да се у свашта верује и да се лапрда наоколо којешта, али морало је то много трезвеније.
Иначе, нећу искористити прилику да оплетем по играчима и тренеру, не зато што су сасвим невини, већ зато што то искључује моје претходно убеђење о проласку, које никако нисам могао стећи капирајући како је овај тим скуп свакојаких незналица, билмеза и штеточина.
Најзад, што би рекла она стара песма - зар је важно ко је крив, кад све се то деси....
Такође, немам намеру да се позивам на карму, проклетство и којекакве сличне бесмислице, јер у домаћинској кући где се озбиљно, систематично и плански ради, нема места за те натприродне силе.
Спорт дозвољава да се повремено и понекад догоде неке ствари које не значе да су два и два четири, али у крајњој линији то је посао као и сваки други, шта посејеш то и пожањеш, колико добро радиш, толико добром и треба да се надаш....
У том смислу, џаба сва прича, надања и све те прозивке, пљувачине и критике....јер није никаква тајна како треба да се води један клуб, где су ту планови и амбиције, а где услови, организација и подршка, где је и ко може бити тренер, а где су и какви требају бити играчи.
Кад уместо свега тога имаш мутаве кројаче, бурегџије, олињалог вучелу и два дебела прасета, онда немаш ни чему да се надаш, ни шта да анализираш, ни кога да критикујеш.
Нема ту фудбала, спорта и клуба, једино нешто мало привида и пуно фекалија што све заједно доноси прегршт разочарења, које никако не може бити просто разочарење неуспехом, већ само доказ више да смо оно као бајаги живи, да тетурамо и трепћемо као зомбији, а заправо језиво заударамо на лешину и трулеж.
А ту је немогуће тражити било какво руменило, па чак ни оно Џигијево, које једино може бити лампица да је одавно све стало и укочило се, а да оно што тандрче и млатара није неки неисправан и празан ход, него звецкање оглоданих костију, које сада стоје попут каквог талисмана око врата већинске Србије.
Шта ће бити и куда идемо Бог добри зна, хоће ли се и када појавити какво светло на крају тунела и има ли уопште изласка и да ли је уопште ово тунел или можда сам пакао, па ће једина расвета бити огњене ватре на чијем ражњу се већ увелико окрећемо.
 
Учлањен(а)
03.07.2014
Порука
293
Reaction score
41
Локација
Бгд/ЈНА-Истoк
Као попишан сам изашао са стадиона, али није ми први пут да имам тај осећај, а сигуран сам да неће бити ни последњи. Ипак, у последњих 20-ак година овај пораз ми је уз Кроацију, Артмедију и Петах Тикву најтеже пао.
После оваквог пораза и испадања из Европе можда и јесте легитимно распалити по Друловићу, јајарском менталитету, Руменом, Фабрисију, Брашњавом, Бабуну... али зна се која је банда најзаслужнија за ово што нам се десило.
Та бахата булумента пичкоусте феле нас је гурнула у раку, а да ли ће нас они или неки други затрпати и затабати лопатом... остаје да се види. Ако нам и даље клуб буду водили такви лешинари, а не ситуирани Партизановци од фудбалске сорте, црно нам се пише, још црње од овога.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.712
Reaction score
29.410
Локација
Beograd
Ево шта каже наш капитен, тачније речено играч са бр.10 на леђима и капитенском траком око руке (на сајту РТС-а):

"Срушен је сан, срушена је један шанса која се сигурно неће дуго указати. Мислим да је ова сезона тотални неуспех. Требало би добро да размисле ови горе (Управа) на који начин да Партизан поново буде оно што је био", рекао је Бабовић новинарима после синоћње утакмице у Београду.,,

И још и ово:

"Не памтим да ми је теже било резултатски него ове године. Никада нисам био у оваквој ситуацији. Просто не знам да се понашам у овим моментима. Партизан се никада неће угасити, упркос тешком моменту. Као што сам рекао, сада би требало добро да се размисли и да се донесу праве одлуке", рекао је Бабовић.,,

Ето трачка разума и трунке наде у овим тешким тренуцима по све нас...а баш је било тешко гледати како све оно промашујемо и како испадамо...много тешко...

Ја се све слажем са Бабовићем, срушен је сан (о останку у Европи), сезона (домаћа) је неуспех, управа (надам се нова) треба да добро размисли шта ће и како ће, резултатски (у домаћем првенству), баш је тешко, тачно је и да Бабовић никад није био у оваквој ситуацији, а још тачније да треба добро да се размисли и да се донесу праве одлуке...

Само што сам ја размислио и то добро, још пре почетка ове сезоне:

Да ја могу да одлучујем, прво И ПРИМАРНО што бих урадио било би (и сад а и пре почетка сезоне, тј. још од терања или одласка Мореире) - ДА СЕ НАЂЕ, ПОЗАЈМИ, КУПИ, СТВОРИ, НАПРАВИ - ПРАВИ ПРАВЦАТИ ИГРАЧ, КВАЛИТЕТНИ ФУДБАЛЕР НА ПОЗИЦИЈИ БР. 10 У ТИМУ!!!

Зависно од осталог укомпоновања тима, могуће је да би Бабовић остао међу 18 или 22 фудбалера, али још боље би било када би играчки кадар био таквог квалитета да му се ОДМАХ захвалимо на сарадњи...

Пази, он примећује да је ово једна од најгорих (домаћих) сезона ИКАДА, а не примећује узрочно-последичну везу да је он та ,,карика,, у тиму која би требала да буде најбитнија и најјача...а уствари је никаква...
Не пада му напамет да је он одиграо једно 90% свега што је Партизан одиграо јесенас, и да у 90% случајева није урадио НИШТА НА ТЕРЕНУ...

А ако он и не примећује, примећујем ја, дакле, како од нечега мора да се почне, ја бих почео баш од њега, хвала ти на сарадњи, хвала за жељу, труд и борбеност, хвала за уклизавања на лопту, али нама је синоћ требала десетка која ће да РЕШИ МЕЧ У НАШУ КОРИСТ!
ДЕСЕТКА КОЈА ЋЕ ДА АСИСТИРА, ПАКУЈЕ, НАМЕШТА, ПА АКО ЧАК И ТАДА БАШ НЕ ИДЕ НИКОМ ДРУГОМ, ОНДА ДА ТА ДЕСЕТКА САМА ИСТРЧИ КОНТРУ И ДА ГОЛ (НЕ МОРА КОНТРОМ, МОЖЕ БИЛО КАКО САМО ДА ЈЕ ГОЛ) КОЈИ БИ НАС ОДВЕО ТАМО ГДЕ ЈЕ СИНОЋ ПРОСТО МОРАЛО ДА СЕ ОДЕ.

Е таква десетка нама треба - то што је неко паметан и елоквентан у изјавама, јбг, паметан и елоквентан сам и ја, али не могу да истрчим контру и дам гол Аугсбургу онда кад треба...

А НАМА ТРЕБА ДЕСЕТКА КОЈА ТО МОЖЕ!!!

И СПОРТСКИ ДИРЕКТОР, ТРЕНЕР И УПРАВА КОЈА ТРЕБА ТО ДА ВИДИ, КАО ШТО СВАКИ ПАРТИЗАНОВАЦ СА ИОЛЕ МОЗГА ТО ВИДИ, И ДА ПРЕДУЗМЕ НЕШТО ПО ТОМ ПИТАЊУ!!!

ХИТНО!!!
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Hmmmm,čudne stvari se dešavaju.
Naprasno prepodobni jug u milisekundi prepoznaje lopovsku upravu koja otima naočigled cele zemlje već deceniju,dve,tri...
Neće da može!
Uprava se kao po komandi povlači,ali gle klinca ostaje glava Vazura i njegov kum Nedić iako su to prve glave koje su trebale da napuste Humsku zauvek
ali
Neće da idu!
Glazura , vladina prostitutka Nedić i još neko u noći posle poraza u hodnicima oronulog stadiona pokazuju mišiće u vidu agenata ostatku uprave koja mora biti odstranjena.
Nesrećna svinja se koprca,ali prepušta se omsmljivaču za klanje znajući da je naredba direktno pristigla iz Nemanjine.

Fabrisio planduje u napadu 5 minuta bez želje da se vrati u odbranu iako je rez.nama išao u korist.Banda
tvrdi da mu ga je upozoravao na šta mu je ovaj odbrusio da se prešaltao u napad jer ide da da gol?!?
Javlja mi se da je dobri Fabri odigrao poslednje minute u FK i da nećemo nikad više čuti ni reč o njemu.

Na sve se nadovezuju vrli novinari kojima se naprasno vratilo pamćenje pa su se posle cirka godinu dana baš danas setili da je Popović obećao 8.000.000 iako su za to podsećanje imali 360 dana u nizu.
Na sve to dodajte i ovo što je lepo zamjetio kralj fanzina,gde imamo igrača koji smenjuje upravu?!?
On nešto daje svoj sud kao kapiten....
Maskenbal je završen.Sve se zna u ovoj tužnoj priči

Čiča miča i gotova priča
 
Последња измена:

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.800
Reaction score
1.115
Локација
Ivanjica
Da ponovim, ne bojim se ja Nemaca.... bojim se naših govana, što u prvom timu, što u loži. Ovi prvi bi mogli da srede jedan penalčić u ranoj fazi, pa što ne i crvendać. Nije to strano nekim našim prvotimcima. Za ove druge, iz lože, nema potrebe govoriti, spremni su na sve!

Jesi baba Vanga ili si imao neki info ili tvoja procena?
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.712
Reaction score
29.410
Локација
Beograd
Andrei, ne znam da li ti se to ,,javlja,, da je dobri Fabri namestio utakmicu, ne znam kako si i odakle posmatrao utakmicu, ja TV prenos nisam gledao, ali gledao sam utakmicu sa sredine Istoka...

Dakle, dobri Fabri je igrao u skladu sa svojim mogućnostima štopera koji nije za Drugu brazilsku (čim su ga se tako lako odrekli), imao je i loših poteza sinoć (traženje prekršaja koji sudija ne svira i zato opasna kontra Augsburga), imao je i solidnih - a NEMA NIKAKVE POTREBE DA NEKO NEŠTO NAMEŠTA, kada smo ionako celo prvenstvo bušni pozadi k'o švajcarski sir...

Dovoljno je samo pogledati kako smo primili prvi gol, nek je i Fabrisio lično tu neki ,,domaći ili strani izdajnik,, ALI GDE SU OSTALI???
Onako primiti gol zaslužuje da svi igrači, ali prevashodno i prethodno trener idu kod psihijatra na ispitivanje mozga!
CELA ODBRANA SE NABILA JEDAN DO DRUGOGA K'O OVCE U TORU A NIKO, ALI NIKO NE ČUVA IGRAČA KOJI DAJE GOL!
Pa to nije loša procena, to je bolest.

Dakle, Fabri je otišao u napad ,,5 minuta,, i izdajnik je, a nije izdajnik Žile koji igra rukom, Džigi koji se trudi da dobije crveni, Brašno koji promašuje zicer, Banda koji proklizava, Abu koji ne daje Fabriju loptu...i tako redom...

Da se razumemo, ja ne mislim da je bilo ko neki izdajnik, nego jednostavno ne znaju, a i nema ko da ih nauči...

Ne znam kako je to izgledalo na TV-u, ali sa Istoka je utrčavanje Fabrisia po levoj strani (kada Abu nije uspeo, ili htteo) da mu da loptu, izgledalo kao 99% gol za Partizan, samo da je ta lopta stigla...
Šansa Brašanca bila je 100% gol, ali...

Što se tiče Fabrija, moguće je da mu je ovo poslednja utakmica za Partizan, ja mislim da je on samo na pozajmici koja valjda uskoro ističe, a posle treba još i da ga plaćamo...

A zna se da je u Partizanu isplata igrača poželjna samo na ono: ,,dođem ti,, - a posle kad stigne strana ponuda to se pretvori u: ,,ajd ti to što ti dođemo nemoj ništa ni da nam tražiš, a mi ti dajemo zeleno svetlo da ideš,, - i to je to.
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.712
Reaction score
29.410
Локација
Beograd
Brate, ljudi svašta kažu kad su vruće glave, a tek novinari šta napišu...

Što se tiče klizanja to se u ozbiljnim timovima kažnjava kad igrači ne znaju da obuju odgovarajuće kopačke (stave odgovarajuće krampone)...a ovako je kažnjen ceo Partizan, celu sezonu i svi mi sa njim zajedno...

Dakle ja već tri mere uveo za preporod Partizana:

1. Odreći se Babovića a kupiti boljeg.
2. Kazniti igrače ako izaberu loše krampone.
3. Kazniti ih sa 100 evra zbog vraćanja lopte unazad.

A evo i mere br.4:
NE BRANITI PROSTOR PRI PREKIDIMA, NEGO ČUVATI ČOVEKA!!!
Gore od ovog dosad ne može da bude, dakle šta košta da probamo ovako...
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Kod prvog gola Abubakar nije ispratio svog čoveka, kod drugog Ninković, s tim da je to katastrofalna greška da 8 igrača stoji na liniji šesnaesterca i da ih neko tako lako prebaci, dok lopta leti, čovek je mirno primi i namesti se kao da je na praznoj livadi, a da ga niko iz odbrane ne napadne. Tako nešto je bilo nezamislivo sa štoperima tipa Krstajić, Vest, ili Đorđević.
Treći gol je onako sinonim za celu ovu našu jadnu jesen, sa pretpostavljam nikada više primljenih golova, kada se dogodio čitav niz grešaka, koje ne bi smele ni amaterskim ekipama da se dese, po redu može cela odbrane da se poređa, ko je i zašto pogrešio.

Kada ti u jednoj utakmici kod kuće, gde je suština samo da ne primiš tri gola, jer iako daš jedan, on ti ne znači mnogo, sem da si za jedan gol bliži drugom golu, koji bi u nekoj varijanti bio bitan, i kada najveći deo utakmice uopšte se ne pokušava igrati fudbal, nego samo rokaj, kao neka seoska ekipa, neminovan je ovakav epilog.

Realno nas mnogo boli što smo ovako ispali, ali treba biti objektivan i priznati, da nam se sinoć nije desilo ništa što nismo zaslužili, počevši od ljudi koji nam vode klub, pa do samog terena.

Ovo za klizanje je skroz skandalozno, ne znam da li su igrači direktno odgovorni za to, znam da su ranije ekonomi u saradnji sa stručnim štabom određivali vrste krampona u odnosu na teren i vremenske uslove. Ako igrači sami donose odluke u kakvim će kopačkama igrati, onda to ne mogu da shvatim, to je čisti diletizam i idiotizam.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.419
Reaction score
11.806
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Lepo. Znači u toku je potraga za novim Vermezovićem - centurionom.

Prvi gol: Abubakar.
Drugi gol: Ninković.
Treći gol: Petrović.

Trener nikako nije kriv, jer nije igrao.

Tako i Uprava. Ni oni nisu igrali.

Da zanemarimo sve što nije urađeno do ove utakmice (Uprava). Svaki pravi navijač Partizana (da je nekako imao čast da bude trener) bi odradio prolaz u jučerašnjoj utakmici.

Drulović je samo trebalo da "prepiše" Murinjovu postavku sa Interom protiv Bajerna i da damo, ne dva, već minimum pet komada Augzburgu. Jebem li mu mater nesposobnu.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.309
Reaction score
3.915
Локација
Kobasicarija "Venac".
saboterstvo ili ne, ali da mu sasa ilic ne udje ni minut u onakvoj utakmici...pri tom sredina je naprosto urlikala za nekim ko ce poslati pravi zavrsni pas za onaj suise sir u svapskoj odbrani:pop:banghead.

I nije kriv nemanja petrovic sto je morao ispratiti za glavu veceg I duplog sireg kockastoglavog centarfora augzburga.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top