Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.427
Reaction score
40.799
Локација
Žrnov
TO sto se klizanja nasih igraca tice, nije nista cudno ni novo... obratite malo paznju, to im se desava u svakoj utakmici...

Jbg, hoce da nose fensi kopice po ovom vremenu.... izgleda da su zaboravili kako se menjaju kramponi :wink:
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.925
Reaction score
26.706
Pregura nekako...Znam da je sad sve gotova, ali u cetvrtak ujutro sam imao jako los osecaj, da li zbog tonjavog vremena, ali koliko sam od gostovanja u Holandiji bio optimista, sve do tog jutra, toliko mi je tada bilo hladno oko srca. Neki jebeni osecaj, kad ti nesto govori da iako verujes da ce sve biti dobro, ipak nece. Kako se utakmica priblizavala tako mi je taj osecaj bivao sve jaci. Konacno, na tv se pojavljuje Strajnic, pored njega Tesovic sa vazda nekom tuznom facom, kao da i on zna da se nece dobro zavrsiti. Stariji sin seda pored mene, on ocekuje pobedu, mladji sin se bori da ne zaspi, ali oci mu se polako sklapaju. Odnosim ga u sobu, zena ga presvlaci, i stavlja u krevet. Gledam ga tako dok spava, uziva, i za trenutak zaboravim na utakmicu. Onda se setim i odem u dnevnu sobu. Taman idu sastavi timova, gledam a ne verujem: Zivkovic na golu i babun u startnoj postavi posle dugo vremena, i to u najznacajnijoj utakmici godine! Mislim se u sebi, da li je Drulovic normalan, a onda, iako nisam pristalicica teorija zavere, svasta poce da mi prolazi kroz glavu, pritisak mi skoci. Pocetak tekme, koreografija na jugu, satro vecita borba partizana i Nemaca, ali bas ovi Nemci onomad dokazase da su vise nego prijateljski nastrojeni, ali avaj, pamcenje u Srba traje par dana. Sta je pisac hteo da kaze koreografijom samo on zna. Elem, utakmica je pocela nasom dobrom igrom, bar na startu, nismo se odmah povukli. A onda Abu i vodjstvo! Sin skace po sobi od srece, ja takodje, ali me onaj odvratni osecaj s pocetka price ne napusta. Pa jbt, vodimo, bice sve u redu, valjda ce i ovaj osecaj omanuti. Gledam tekmu, a vise u minutazu u gornjem levom uglu. 43-44 minut, i Kovinjalo ne moze da se suzdrzi: Partizan igra sjajno, ima kontrolu nad igrom, Augsburg nema ideje, i nema nikakve bojazni da moze doci do preokreta! Tad sam znao! Pa jebem ti sunce baksuze jedan, jel si morao to da kazes?! Istog trenutka sam poceo da psujem, a zena me gleda i pita zasto psujem kad vodimo?! Rekoh joj da mi sad ovo gubimo! Nadoknada vremena, glup faul, i kazem naglas: osecam da ce dati gol. Sekund kasnije gledam Zivkovica kako hvata vruc krompir ili bombu koju je bacio Prle ili Tihi. Smrklo mi se! Sad sam i definitivno siguran da nece biti dobro. Sin se nervira, kako su mogli sad da prime...Drugo poluvreme, pocinje kao u nocnoj mori, odbrana se uvukla u krila ionako nesigurnom Zivkovicu, a onda sok, a 50-ti minut. Kroz glavu mi prolaze najgore utakmice pocev od 86 pa na ovamo. Pitam se da li je moguce da ponovo prolazimo kroz isto? A onda sansa Brasanca, maltene ulazim u tv, ali on puca pravo u golmana a rumenko deset metara preko gola! Jbt...potom jos par opasnih situacija pred njihovim golom, u reziji rumenog, ali nista. Osecam da cemo primiti gol u zadnjem minutu! Potom rumeni prima loptu na 30 metara od gola krece ka njemu, ustajem i vicem: sutiraj!! Precka, jebem joj mater, ko je postavi tu! Lopta do Andrije, ajde sad, pored gola! Ja padam sa fotelje, da li je moguce?! Pred ocima mi prolazi da smo mi ovoliko srece imali u Nemackoj, i da je izgleda sada doslo na naplatu. Jos mi u usima odzvanja precka, a Andrija pravi glupost, i dobija drugi zuti. Sine Andrija, jel bas ta lopta bila vredna toga? Urlam na Drulovica, uvedi Ilica kretenu jedan, izvedi Babovica, nije imao nijedan smislen potez na celoj utakmici, a trci kao da ima proliv! Da li je moguce da u ovoj utakmici njega neces menjati, i uvesti jedinog koji moze da donese prevagu? Drulovicu, pao si u mojim ocima, pizdo jedna! Gledam, 85 minut, vreme prolazi presporo. A onda Brasno opet, sansa za evro prolece, sad ili nikad! Ipak, nikad. Da li je moguce da je i ovo promasio?! A onda tus, hladan. Nemam pojma koliko je sudija produzio utakmicu, gledam u jednu tacku na tv-u, i ne trepcem. Kraj. Zena mi kaze da se ne nerviram, da oni primaju lepe pare, i sto se sad ja tu zbog njih nerviram. Pa i ti gledas glupe rijalitije pa se nerviras, a oni za to primaju lepe pare. Sin place, svaka njegova suza me boli kao i poraz. Tesim ga, ma dobicemo sledeci put, nismo imali srece. Hvala ti Partizane, zbog tebe cu u grob pre sudnjega dana! Zena odvede sina na spavanje. Ostadoh sam u sobi. Vise nemam onaj osecaj nadolazeceg razocarenja, upao sam u bedak kao kad te zahvati uragan. Menjam kanale, ne gleda mi se nista. Udjem na ovaj sajt, nemam snage da ga citam. Neznam kad sam otisao na spavanje, ali kad sam legao u usima mi zujalo kao kad se vratis sa neke svadbe ogluveo od muzike i buke. Jos jedna besana noc...zbog Partizana...ni prva ni poslednja...valjda ce sledeca biti u boljem raspolozenju. Toliko mi bar dugujes Partizane!
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
TO sto se klizanja nasih igraca tice, nije nista cudno ni novo... obratite malo paznju, to im se desava u svakoj utakmici...

Jbg, hoce da nose fensi kopice po ovom vremenu.... izgleda da su zaboravili kako se menjaju kramponi :wink:

Da, apsolutno na svakoj utakmici imamo problem sa klizanjem, cak je i ovde upozoravano na tu pojavu vec par puta i to je jos jedan u nizu pokazatelja kakve diletante imamo u strucnom stabu.
Samo mislim da to nema veze sa fensi kopackama, jer su u danasnje vrijeme fensi kopacke sa svim vrstama krampona. Jednostavno, kopacke sa vise krampona imaju svoje prednosti i draze su vecini igraca, pogotovo kad je rijec o ofanzivnim igracima, a niti su oni dovoljno odgovorni da kopacke ipak prilagode terenu, niti u klubu postoji neko ko bi im zavrnuo usi...
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.419
Reaction score
4.132
Локација
127.0.0.1
Nema se sta pametno napisati. Svi vec sve znate. Uprava veze nema, Drulovic trener bez imalo muda i stida (sem kad treba izaci pred novinare da preuzme odgovornost), igraca nemamo, par pojedinaca i raspad sistema u igri. Realno, na cistu srecu smo dosli do ovoga da se borimo za prolece. Zasluzeno je bilo jos u kvalifikacijama za LS da ispadnemo ali nekako smo se prosvercali. I kasnije u par meceva. Ali sta ces, budala misli da ce Bog uvek da ga sacuva, pametan shvati koliko je imao srece i spremi se da se sledeci put ne uzda u Boga. Mi smo budale. Najtuznije u svemu je sto smo dali legitimitet onakvoj stimazi u JSL od gurbeta, ali nema veze sacekacemo te njihove dve utakmice u Evropi pa da vidimo koji ce novi spin da se iskoristi kao izgovor zasto su odmah ispali. Ono je nula od ekipe, realno. Imaju dva igraca kao i mi.

Uprava nece otici (nadam se da cu ovo posle morati da pojedem). Dobre pare su u igri. Samo onaj kredit od 6,4% to pokazuje. Hej, 6,4% na 4 miliona (pa i da je milion, kako posle rekose) klubu koji ima budzet od 20 miliona godisnje i sa hipotekom pet puta vrednijom od iznosa duga!!! Pa ja sam ove sedmice pustio firmi 20 puta manjoj kamatu od 6% na obezbeđenje u vozilima duplo manje od iznosa duga! A gde su onda silne muljaze oko prodaje igraca, premije od takmicenja u Evropi? Cifre koje ti ljudi u nasoj Upravi muljaju su neverovatne. To se ne napusta bez krvi. A toga nece biti posto ce mrvice od kolaca da uvale nasim vernim vodjama koji ce onda odjednom da budu prosvetljeni i da vidi kompletnu sliku i kako Uprava zapravo radi dobar posao. A da se uzdamo u moral ovih ljudi je jako smesno. Da ne bude da ja pricam, raspitajte se sami o njihovoj casti i koliko su odusevljeni njihovim postenjem ljudi koji su radili sa njima pre Partizana. Raspitajte se sami, ne bih da ja govorim. Sve je to ok. Godinama sam uz Partizan. Uvek cu biti. Ovo je novo dno, ali navikao sam da ga pomeramo iz godine u godinu. Kopamo duboko.

Jedino sto me bas pojede je sto je WebGazda bio u pravu za efikasnost Brasnjavog. :D Jbg, izgleda da sam ga uzalud branio. Bas kao i Jevtovica. :banghead
 
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
999
Reaction score
489
Локација
U igri
Nadam se da ce "štoperčina" i "samo malo strpljenja da vidite koja ja to igračina" biti najureni u širokim skokovima od Partizana u svoje pripizdine odakle su i došli.

Druloviću "pa dobro, sigurno da" nije ni malo više simpatično koji si selja, neznalica i slina. Nosi se i ti u pizdu materinu odakle si i došao.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
@ 1910

Nisam ni ja pisao na Jermenskom, tako da mi stvarno nije jasno kako si skontao da se post odnosi na tebe :-D

nemam pojma kako je ovao zavrsilo ovde, trebalo je u upravu...
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Mnogo tezak poraz.Meni mozda najtezi posle Artmedije pre 10 godina(mada ih imamo dosta i ranije).I posle 2 dana nisam pametan sta se desilo....Apsolutni krivac je po meni Drulovic,koji je postavio neku "taktiku" koja nije licila na nista.
Sale ne ulazi ni minut,Fabrisio igra posle 2 meseca pauze,Zivkovic brani posle 2 meseca pauze(iako je za Kljajica Stojke,ipak je drvo od golmana),Bozinov kakav god da je-iskusan je,pickasto igranje bunkera,svesno je isao da uzgubi,ali BAR 0-2...
On je takav covek izgleda,takav trener.Isto je igrao i kad je bio selektor Makedonije,bunker i to je to.Neverovatna neznalica,skroz me je razocarao.Mogli smo da "spasimo" sezonu prekjuce,da se bar malo,bar malo radujemo,ali ne....to nije moguce.
Naredne 2-3-4 godine ce nam biti veoma teske.Kad u ovih zadnjih 8 godina nismo bukvalno nista uradili,sada sigurno necemo.Pogotovo ne dok je pickousti gazda Srbije.
PS.Vozim juce nazad dole ka Makedoniji,zaustavim se na benziskoj da pis*m i u WC-u cujem govor Vucica sa TV-a ili radija.Ili pustaju snimke ovog kretena,ne znam...:roll:postavili neke zvucnike,rokaju glasno da mogu svi da slusaju ludaka dok idu u WC.Kao u nekom stripu....OMV je u pitanju.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Apsolutni krivac je po meni Drulovic,koji je postavio neku "taktiku" koja nije licila na nista.

Ne znam da li smo gledali istu utakmicu, ali prvo poluvreme, do primljenog gola, je bilo odlično. Odlična taktika. daj im loptu i jebi im kevu na kontre. Oni bukvalno priliku nisu stvorili, a mi dali gol. Šta ćeš više.

Drugo poluvreme, e to je posebna priča!
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.419
Reaction score
4.132
Локација
127.0.0.1
Ma ni o drugom ne bi pricali da smo dali jedan gol. Ne bi primili ni treci da smo dali drugi iz nekoliko prilika. Realnost.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.419
Reaction score
4.132
Локација
127.0.0.1
Ne znam da li smo gledali istu utakmicu, ali prvo poluvreme, do primljenog gola, je bilo odlično. Odlična taktika. daj im loptu i jebi im kevu na kontre. Oni bukvalno priliku nisu stvorili, a mi dali gol. Šta ćeš više.

Drugo poluvreme, e to je posebna priča!

Sad sam opet smogao snage da pogledam. Nije bas da nisu imali prilike.

http://www.dailymotion.com/video/x3hxemk_partizan-beograd-1-3-augsburg-group-l-highlights-2_sport
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.867
Reaction score
10.895
Да се запљунем и ја умерено хладне главе, пошто се све мање нервирам око Партизана.

Колико год чудно звучало, ми смо имали врло успешну јесен у Европи када се све узме у обзир, а почетак и крај целе приче је саботерска напредна управа која је инсталирана у клуб. Ушли смо у Лигу Европе, имали велику шансу за ЛШ, били на гол од презимљавања у Европи, побеђивали код куће и у гостима и направили одличан скор, побољшали коефицијент и омогућили да будемо носиоци наредне сезоне, зарадили паре (најмање битна ставка јер ништа то клуб видети неће), а то све са полуаматерима на терену и са дегенерицима на клупи.

Са много јачим тимовима и јачим личностима на клупи ми нисмо овакав резултат забележили. Једноставно, кад се све узме у обзир од управе, преко играча који нису криви што не знају (уз пар изузетака), па до тренера, ми смо постигли заиста много.

Ову управу не бих назвао лоповском јер она за разлику од Ђурине није имала много шта да украде. Паре од Уефе стижу догодине, а од трансфера није било много кинте када се упореди са Ђуриним чаролијама. Ова оправа је искључиво саботерска, инсталирана са намером да нас сведе на потпуно маргиналан ниво.

Ужасан је осећај када се погледа шта смо постигли са овим лимитираним тимом, а колико смо само могли да постигнемо да се само мало уложило у тим. Само да смо имали нормалног одбрамбеног и још једног задњег везног играча.

Све у свему, користим ову прилику да још једном поздравим уваженог колегу Је-Не-А и да га питам да ли још мало треба причекати пре давања коначног суда о (напредној) управи?
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Augsburg - Liverpool

Sada bi svima trebalo da je lakse :D ili mozda ne :puke

Ali sigurno bi prava recencia nakon svega bila ona cuvena: "Sedi gdi si, jer za bolje nisi" :wink:
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.731
Reaction score
29.504
Локација
Beograd
Да се запљунем и ја ...
...

Колико год чудно звучало, ми смо имали врло успешну јесен у Европи када се све узме у обзир, а почетак и крај целе приче је саботерска напредна управа која је инсталирана у клуб. Ушли смо у Лигу Европе, имали велику шансу за ЛШ, били на гол од презимљавања у Европи, побеђивали код куће и у гостима и направили одличан скор, побољшали коефицијент и омогућили да будемо носиоци наредне сезоне, зарадили паре ...
...

Са много јачим тимовима и јачим личностима на клупи ми нисмо овакав резултат забележили. Једноставно, кад се све узме у обзир од управе, преко играча који нису криви што не знају (уз пар изузетака), па до тренера, ми смо постигли заиста много.

...
Ужасан је осећај када се погледа шта смо постигли са овим лимитираним тимом, а колико смо само могли да постигнемо да се само мало уложило у тим. Само да смо имали нормалног одбрамбеног и још једног задњег везног играча.

...
A ja ću UVEK dodati, i da smo imali BOLJEG prednjeg veznog igrača - nekog ko bi koji minut duže mogao da zadrži loptu na sredini, nekog ko bi dao više golova u LE nego Babović, Ninković i Ilić zajedno, nekog ko bi više upotrebljivih lopti prosledio špicevima nego što su to oni ili umeli, ili mogli, nekog ko bi umesto Ninkovićeve prečke, pogodio gol...

Eh, pusti snovi...
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.419
Reaction score
4.132
Локација
127.0.0.1
Nije lako pogoditi precku pored onolikog gola, nemoj da preterujes.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Sto ti je onda tesko ako je vec sanjas ceo zivot, nastavi dalje da sanjas, makar ti to ne moze ova uprava da uzme :D
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Hahahhaha ,jes vala ,i to što kažeš .

Klincu ne smem ni da kažem . Obećao sam mu dva gostovanja ,taman prodo bubreg .

Barsa i Liverpul . S tim, što je ovaj Liverpul i meni moj ćale obećao ,hahhahahaah ,valjda će moj praunuk dočekati taj dan .
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Mogli bi da stavimo roletnu na ovu temu... Nema vise nikakve poente. Koga briga za moguci zreb sada...

Realno, ostvarili smo sasvim lep uspeh, dali brdo golova (!?), pobedjivali i kod kuce i na strani (!?), radovali se i tugovali, doziveli jednu pravu blamazu nedostojnu kluba i jednu tragediju - sve u svemu - tipicna Partizanova prica - uz skoro rekordan broj utakmica, pobeda i sl.

Ja sam se odavno pomirio sa cinjenicom - iako bas boli - da je nas klub svoju istoriju obelezio "velikim porazima". U principu, to nas na neki nacin i definise, profilise navijace, svest i sl. Mozda ce se i to jednom promeniti, mozda nam ponekada treba jako malo, ili se makar cini tako - a na kraju nas realnost zapljusne (da ne kazem, opali samarcinu).

Obrni, okreni - mozda bi pomoglo da se otkopaju ti dojceri ispod terena, da se izrilja ceo onaj topciderski plato, i sl. Ocajan covek se hvata za slamku, a mi smo odavno u tom stanju... A opet, bez deratizacije kluba, ni to ne bi pomoglo.

Sve u svemu, samo neka dajemo golove u Evropi, za promenu.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Lepo smo se družili, ali nesretno. Vidimo se EVROPO DOGODINE!!!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Vidimo se EVROPO DOGODINE!!!

Kako igramo ne bih baš bio siguran u to.

Iako nismo prošli dalje, i ovo je sasvim solidno izdanje u Evropi. Ima onih koji je nisu ni igrali, a poneki ispadali u sezoni kupanja.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top