Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Igramo tamo gde nam je mesto. Sutra je žreb i znaćemo u kojoj smo grupi. Izvolite...
 
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
999
Reaction score
489
Локација
U igri
Bilo bi sjajno kada bi i sami akteri skapirali da je LE naš rang, pre svega prema postojećem igračkom kadru, te da se muški i kvalitetno tamo bore da pobede nekog, pa eventualno i prođu grupu.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Kvalitetniji levi bek i zadnji vezni pa da se nadamo nekom mucenom bodu....pretpostavljam da ne dolazi u obzir nova uprava, novi trener, bolji napadac i neko umesto majstora sa brojem 10...
Mnogo ce od zreba da zavisi i sto nam pogodniji klubovi padnu vece su nam sanse da konacno pobedimo nekog u grupi....
 

Viper

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
909
Reaction score
8
E nema vise to da se nadamo mucenom bodu.

Ove sezone ima da se prezimi u evropi hocemo li mi napredovati ili necemo a u pm.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Vucela voli da prezimljava kao sto voli da igra LS - bez ulozenog centa....
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Neki me skenj savatao kada videh preimenovanje ove teme u Ligu Evrope iako LS nismo zsluzili prvensttveno zbog govana iz uprave, serem im se na celo svima.


Za LE...zeleo bi sto slabije protivnike, da se uzme koji bod, jebes atraktivnost i pozere navijace.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Ma sa Menotijem na klupi koji je rodzeni pobednik ja ne sumnjam u prezimljavanju u jevropi,cak sta vise se osim polufinala bi zamene a verujem i za njega bilo neuspeh.Ozbiljno.

Nego dajte Borusiju,Senttatajen(ovo sam pravilno napisao garant) sutra da igramo baluna malo dosta je bilo od ovih jajarskih ekipa.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.143
Reaction score
3.016
E nema vise to da se nadamo mucenom bodu.

Ove sezone ima da se prezimi u evropi hocemo li mi napredovati ili necemo a u pm.

Bez pravih pojačanja teško.

Ako ne budemo u trećem šeširu, očekuju nas veoma ozbiljni protivnici.

Treba nam jedna pobeda i dve nerešene , kako bi poboljšali koeficijent za naredne kvalifikacije.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.846
Reaction score
7.575
Postoje dve opcije.
Da dobijemo izgor grupu, kakvu mozda ne bi dobili ni u Ligi Sampiona, i oduce nas od fudbala.
I druga opcija da dobijemo sto slabije protivnike i osvojimo koji bod.

U prvoj opciji, lopovi na celu, koji su propustili priliku da uloze neku paru da udjemo u LS ce dobiti lekciju da se tako ne radi, a u drugoj ce se okuraziti ihvalisati.

E sad, ako uzmemo u obzir da nam bolje nece biti sa ovom upravom, i da mi, od ovog tima bolji necemo imati svkako u skorije vreme, ma fa je i ovaj skrpljen i treba jos 5-6 fudbalera za ozbiljan fudbal, ja prizeljkujem ovu drugu opciju, sto slabije protivnike i da prezimimo u Evropi! Losi rezultati nece najuriti ovu bagru na celu kluba, a za razliku od drugih koji su na drzavnoj infuziji, mi ako ne pravimo rezultate odosmo u majcinu, sto se videlo u slucaju KK.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/season=2016/draws/index.html

UEFA Champions League play-off losers
ALB: Skënderbeu
SCO: Celtic
SUI: Basel
AUT: Rapid Wien
FRA: Monaco
SUI: Basel
ITA: Lazio
BEL: Club Brugge
CYP: APOEL
POR: Sporting CP

Uefa nas prejebala...zaboravili da nas stave na listi...valjda razmisljaju dal da nas gurnu kao 33 tim u LS ili smo mi za njih ipak wineri :D
 

Intruder

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
328
Reaction score
10
Kamo srece da smo upola dobri koliko i Bazel :D
 

djiu

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
424
Reaction score
380
Sve moze da se izvuce....i Dortmund i Monako ali Skenderbega
ja koji sam fljamurtarija jedva preziveo ....napravili bi mi pakao
od zivota!
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
treci sesir nema sta da se nadamo, to je skoro pa nemoguce da se dogodi. Ajde barem da izvucemo neke klubove sto mozemo sa njima da igramo, pa da igramo.
 

komandant

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.102
Reaction score
128
Jesi ti siguran da treba toliko ekipa da ispadne da bi bili u trecem? Zar mi nismo prvi ispod crte sa koeficijentom 14,775?
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.254
Reaction score
3.267
Локација
Beograd
Mozda je ipak moguce,tu smo negde na granici,ispasce bar 5-6 klubova ispred nas,da li ce i sedmi.Znacemo do 10.
 

salesr

Početnik
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
62
Reaction score
2
Ako bi se u ovom trenutku svirao kraj na svim utakmicama bili bi u trecem sesiru :)
u svakom slucaju treba nam prolaz Gabele, Astre, Rozenburga, Dinamo Minska, Moldea i onog Mitdilenda iz Danske :)

A i da budemo u trecem sesiru, bez pojacanja cemo najebati i biti poslednji, tako da...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top