Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.986
Reaction score
15.747
Локација
Beograd
Kad god sam bio u inostranstvu, a Partizan igrao neku utakmicu, ostvaren je pozitivan rezultat. Newcastle na strani, Artmedia na strani, Dnipro na strani, Young Boys na strani, zanimljivo, sad i Molde na strani...

Trenutno sam u zemlji našeg prethodnog protivnika, da se gostim i prozivam Turke za Malatyaspor. Večeras očekujem prolaz, nisam sujeveran, osim ako Partizan nije u pitanju. Idemo dalje! :navijac
 

urosb00

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
229
Reaction score
1.113
Локација
Beograd
Moze li veca kazna od toga da na dan utakmice sezone Partizana radis drugu smenu? Ubistvo. Ajde Partizane, ulazak u LE je rutina za tebe, nismo kao oni sa druge strane da ga slavimo kao trofej Lige sampiona
 

zokizvrk

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
720
Reaction score
1.249
Локација
zemun ceo crn i beo
Hteo bih da se nadovežem na Savino čestitanje čergarima. Pre nekih 20tak godina u novostima je bio neki tet-a-tet intervju sa Bjekovićem i džajićem po pet pitanja svakom. Jedno od pitanja je da li navijate za rivala kada igra protiv stranih timova. Bjeković je odgovorio naravno dok je pederaš rekao da ga raduje svaki neuspeh Partizana kako u domaćoj ligi tako i u inostranstvu. Tako da zajebimo korektnost i čestitanje, radujem se svakom nesupehu cigana.
Inače poželeo bih večeras sreću momcima na terenu u nama kraj malih ekrana. Samo čvrsto i pametno
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.209
Reaction score
3.935
Локација
Uvek uz Partizan
Ja kao i pred gostovanje u Turskoj vrtim po glavi kada smo sve pobeđivali sa 2:1 prvu utakmicu i sta je bilo u revanšu. Jedina pobeda koje se sećam je nad Seltikom, kada smo bili domaćini u Mostaru. Revanš je bio jedan od najluđih u našoj istoriji. Naravno sa hepi endom. Ako ne može lakše neka bude kao protiv Seltika.
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.568
Локација
Planeta Zemlja
Idemo dalje! Sadik gol za izvinjenje i Fire bar jedan gol za vecu platu u Rozenburgu! :D :partizan-fan::pfc::šal:napred-partizan:
 
  • Like
Reactions: BiP

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.073
Reaction score
36.066
I još jedan gratis za opraštanje ružne prošlosti na rastanku (samo bez suza i ljubljenja). :D
Ma neka ga da i Stojković sa gola na gol, samo da se ne stresiram više nego što moram, a znam da moram, tako mi zapisano u genetskom kodu.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
u kladzama ozbiljno pada kvota na pobedu moldea .. Nadam se da ce nas pogledati sreca makar danas pa da se nekako umuljamo u te grupe LE

Voleo bih da ih lako resimo ali znajicu nas bice drame do poslednje sekunde , borba !!!!!!!!!!!!!!!!!! :navijac
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.210
Reaction score
2.629
Ne znam za vas, ali iako ima malcice strepnje pred utakmicu, ono sto odnosi prevagu je neka smirenost i uvjerenost da ovi momci imaju karakter da danas ne samo prodju, nego i dobiju. AKo izuzmemo utakmicu protiv Napretka (koju srecom nisam ni gledao), ni u jednoj nismo panicarili bez obzira kakva je situacija bila na terenu. Utakmica moze otici tamo i ovamo, ali ne sumnjam da cemo veceras slaviti.

A ono sto me najvise raduje je sto opet jedva cekam kad ce utakmica da pocne.

I da ne zaboravim, 'ajde da napunimo stadion sad protiv TSC-a koji je u naletu. Zasluzili su.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.888
Reaction score
26.038
Jedan od onih dana...
Samo mi koji ludo volimo ovaj klub, znamo kakav je osecaj iscekivanja bitne utakmice. Nervoza, strepnja, nada, zebnja... Jbt, psihički ubija iscekivanje. Doduse, svaku utakmicu Partizana zeljno cekamo, ali postoje one koje su "bitnije, znacajnije, prve medju jednakim", jer i te i one manje bitne, moraju se dobiti. To je partizansko razmisljanje.
Posebne su ove tekme u inostranstvu, jer za one kod kuce, pa malo je drugacije. Prekratis to vreme ako odes na tekmu. Narocito mi koji nismo iz BG. Nekoliko sati ranije se krene put Beograda, samo putovanje, ulazak u bg, prilazak stadionu, sve to ima nesto posebno u sebi.
Zapitam se nekad da li i igracima kroz glavu prodje koliko nama sve to znaci!?
Kako god, i veceras cemo ponovo svi mi proci kroz razna stanja. Niko drugi ne moze da shvati, ne moze da razume. Na kraju krajeva, nije ni bitno, od takvih ne mozes da ocekujes tako nesto.
Ali mi ovde, e to je vec nesto drugo. Ne znamo se, ali se razumemo, jel da?
Pobedi veceras Partizane, pobedi za sebe, pobedi za nas!
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.686
Reaction score
4.313
Локација
Brèko, BIH
Ja kao i pred gostovanje u Turskoj vrtim po glavi kada smo sve pobeđivali sa 2:1 prvu utakmicu i sta je bilo u revanšu. Jedina pobeda koje se sećam je nad Seltikom, kada smo bili domaćini u Mostaru. Revanš je bio jedan od najluđih u našoj istoriji. Naravno sa hepi endom. Ako ne može lakše neka bude kao protiv Seltika.
2006.Kv. za Ligu Evrope (Kupa Uefa) protiv Maribora, 2-1 ( Odita 2x) na JNA. U revanšu u "Ljudskom vrtu" 1-1, prolaz. Malo lakše nego u Glasgowu:D.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top