Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Roykeane

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2019
Порука
5
Reaction score
5
Локација
Banja luka
Pozdrav ljudi.pokisao sam kupiti kartu preko ticketline i kad sam pokusao da platim bankovnom karticom nisam mogao preci na drigu stranicu i ako sam pritisnuo naruci.sad imam rezervisanu kartu ali kako da platim posto sam iz republike srpske.pozdrav
 
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
24
Reaction score
31
Локација
krusevac
Pozdrav ljudi.pokisao sam kupiti kartu preko ticketline i kad sam pokusao da platim bankovnom karticom nisam mogao preci na drigu stranicu i ako sam pritisnuo naruci.sad imam rezervisanu kartu ali kako da platim posto sam iz republike srpske.pozdrav
Meni se isto desilo i zbunilo me ali sam onda otisao na mejl koji sam uneo i tamo stoji tekst kako je porudzbina prihvacena i sve vezano za karte i broj porudzbine. Taj broj porudzbine treba iskoristiti kod placanja, ali ta uputstva imas na sajtu tiketlajna pa prouci. Nadam se da sam bio od pomoci, dalje od naruci nema, kad kliknes ostaje ista stranica, samo onda treba izvrisiti uplatu i kolko ja znam poslati skeniranu licnu njima na mejl. Pozdrav za RS.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.067
Reaction score
36.040
Zavisi koji browser koristis. Ako je Chrome, ja sam imao isti slučaj. Pogledaj gore desno na kraju address bar-a, trebalo bi da imaš indikator da strana pokušava da pokrene scriptu koja nije sigurna ili nešto tome slično. Nešto poput pop-up blocker-a. Ja kada sam to dozvolio platio sam bez problema.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.408
Reaction score
4.553
Gledam sad vremena odigravanja utakmica, sa Astanom u Beogradu igramo u 21.00h

Obzirom da je Srbija u vremenskoj zoni +1, a Kazahstan u +6, to znači da će se utakmica po njihovom vremenu igrati u 02.00h posle ponoći!?
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Oni nece igrati fudbal tipa mesec dana.. pa imaju Utd kuci, pa nas u gostima.. za nas to je odlicno!

svaka utakmica u grupi nam je “kljucna” mozemo sa jebena 4 boda dalje... ili 5..
samo da igramo!!!

napred Partizan!
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.468
Reaction score
22.855
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Gledam sad baš ko igra u Astani, i vidim Žarko Tomašević, da li je on nekad bio kod nas kratko, štoper ili tako nešto?

Dajemo dva gola sigurno, a lepa i kvota, pa se mogu pare uzeti, dupli užitak.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
А дошао, колико се сећам, под окриљем ноћи последњег дана прелазног рока, и притом се за тај трансфер није ни знао типа недељу дана, тако нешто.
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Bila je priča da je tu bio samo da bi imao vrhunske uslove da se vrati u formu nakon povrede, medjutim juče je dao intervju u kome kaže da mu je žao što te sezone nije dobio priliku.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Radi se o dobrom igracu, jako pametan defanzivac i steta sto ga nismo angazovali ljetos kada ne bio slobodan bez kluba.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Pa jedva bi čekao da dođe posle godinu dana neigranja kod nas, a najavljen kao pojačanje.
Ko zna kakve su tu igre bile s obzirom da smo ga doveli povređenog, oporavljao se dva meseca...
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.568
Локација
Planeta Zemlja
Kako neko da bude ljut na ovog coveka kad nesto promasi :D Sadik popio 4 kafe, oci ko u sove.


Nadam se da ce se nasi brzo adaptirati. Mogao bi i Asano da proradi, pa da bude Astano :D:napred-partizan::šal
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Dali je iko ovde pratio Astanu ove sezone?
Da da neku analizu prednosti/mane tima. Sta bi mogli da ocekujemo od ovog meca (nasi prednosti/slabosti u odnosu na njih)?
Posto za mene su spansko selo, uopste ne znam ni kako igraju ni sta da ocekujem od utakmice.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Kao što smo pričali pre, vrlo nezgodni kući. U svojoj ligi su prilično izjednačeni i imaju dosta poraza (7). Ekipa totalno podseća na BATE. Ako se sećaš njih posle Steaue, takav meč možeš da očekuješ tamo. Vrlo defanzivno igraju evropu, kući su takođe orijentisani na odbranu gde će verovatno pustiti inicijativu nama na početku uz priliku da nas ugroze iz kontre.

Jako se dobro brane, ono što sam video sa namučenim junajtedom podsećaju na kurvetinu kad je stil igre u pitanju. Erić je kvaliteta kao i Sneža, ako ne i bolji.

U slučaju da povedemo neće biti problema. Očekujem 1:3 ili 0:2. Najrealnije je 0:1 mada mi ne ide u glavu da damo samo 1 za 90.

Kao što sam pisao, negde 9-11 bodova je naš domet u grupi. Mnogo je važno da uz povoljan rezultat ovde Man Utd nekako dobije AZ što je u domenu nauke.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top