Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Nema potrebe mnogo tugovati.Partizan je sinoc podsetio na onaj stari dobri Partizan iz ere Vuka Rasovica,Jokana,Plavog Stevanovica...

Pogubljen, šušumetan, preplašen, dekoncetrisan.....

Odbrana nam je definitivno tragična.Urošević nas je realno upropastio kao i Miletić.Svaka čast svakome ali jednostavno oni momci su igrači za neku Ping pong ligu i to je to.Ne može se na Traford sa ovakvim igračima i reakcijama.

Propustili smo naše šanse u u Beogradu, sa AZ-om i Junajtedom i to je to.Ne verujem u prolaz jer se bojim da će Junajted izvesti kadete protiv AZ-a.Žreb nas nije mazio, jebiga.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.085
Reaction score
36.089
Jbg, napisao bih svašta, ali onda shvatim koliko je suluda bilo kakva kritika. Mi imamo igrače koji ne mogu da se nose ni sa svim rivalima u ping-pong ligi, a juče su istrčali na Teatar snova, jedan od najpoznatijih stadiona na svetu.

Za tri nedelje je odlučujuća bitka, da pokušamo da pobedimo pa kako nam bude.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.560
Reaction score
1.040
Има тренера у млађим категоријама који децу уче једно јако једноставно правило: лопта је много бржа од играча. И онда клинци укапирају да је много лакше играти кроз пас, где се сви играчи померају, него тражити неку импровизацију. То смо видели синоћ, они нису толико бржи, колико код њих брже иде лопта.

Нашим момцима свака част, борили су се колико су могли и знали. Недостаци у нашој екипи су се видели синоћ, ови из Манчестера су то сигурно запазили и раније, да Милетић стално испада, да је Шћекић спор, да су Сума и Асано јако брзи, али без паса, да је Садик - Садик. Затворили су Натха, нападали по нашој десној страни - и добили нас 3:0.

Није штета за ово, ни овај пораз нас на крају неће коштати пролаза даље. Коштаће нас 1 бод у Београду, уместо 4 колико смо заслужили против АЗ и Манчестера.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Objasni sebi da igrac stoji pored coveka i onda ga pusti da bude sam...
meni prebacujes nekakav sablon, a sam pricas da po sablonu zadnji vezni treba ovo a bek ono...
Video si gol ali nisi ispratio kako je jang ostao sam, i ceo fudbalski svet zna da igrac koji je na krilu prati svog beka u odbrani, plus bio je pored njega na nekih 30m od gola i onda odustao da ga markira a u toj fazi nema ostavljanja igraca gde god da si se nasao, elementarna stvar/znanje, a elementarno neznanje je da trazis na beku zadnjeg veznog...
I mani me s tim bezobrazlukom o video igrama, jednostavno je, pogledaj snimak cele akcije kod njihovog treceg gola pa pricaj onda, video igrice ostavi klincima.
Pa ne može Miletić da juri Rašforda do penala, tu ga preuzima zadnji vezni, štoper.Pa Miletić ga preuzima kad ostane sam na toj poziciji.Po tvojoj priči nikada krilo ne bi moglo da sačuva nijednog beka na utakmici, to je nemoguće kada je neko u šprintu i zato se tada vrši preuzimanje.Tu zadnji vezni i Ostojić su trebali izaći na Rašforda a Miletić čeka Janga.Na kraju je Miletić pošao da čuva Rašforda pa se vfratio na Janga, i rezultat je da niko nije čuvao ni Janga ni Rašforda.
 

Kit_Karson

Početnik
Учлањен(а)
27.10.2019
Порука
35
Reaction score
73
Локација
Yuhor
Слика и прилика екипе је кад Милетић шири руке у 78. минуту тражећи офсајд, а прелази га Јанг беше на левом крилу. У оваквим приликама, кад играш против много јачег, "против кога немамо шта да изгубимо", игра се на надигравање. Наши играчи не могу да издрже надигравање и игру на гол више 90. минута против екипе из другог универзума. Криво ми је што се Манчестер против Партизана враћа у форму. Боли и то што се овакви порази посматрају као добро јутро, Краљ опуштено ћаска у студију, а раније не би смели да изађу из куће кад се овако изгуби (Рапид, Славија,...).
Ипак, не треба бити песимиста. Не заборавимо да смо ипак победили АЗ пре 4 године, што не бисмо опет? Јесте другачији састав скроз, али зашто да не поновимо? :napred-partizan:
 

Fuenlabrada

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2019
Порука
350
Reaction score
1.387
Локација
Krusevac
Savo definitivno zajebao sa Sumom na krilu. On to ne moze da igra ni protiv te nesretne Vodojaze, a kamoli protiv Mancestera. Mjesecima kukamo kako nam je najveci problem Tosiceva defanziva i onda ga na ovakvoj utakmici zamijeni Suma:confused-smiley-013:

A zbog cega je to uradjeno? Pojacali smo defanzivni blok Scekicem, a Suma nam je previse bitan u ofanzivi da bi sjedio na klupi, pa smo ga prebacili na krilo.
I dobili smo duplo golo. U defanzivi nismo imali koristi ni od jednog ni od drugog, a u napadu nismo ni imali krilo, jer je Suma konstantno bio u sredini. Nismo imali ni pas igru jer sa Scekicem to nije moguce.

Lako je biti general poslieje bitke, ali je sada jasno da je to bila potpuno pogresna odluka.
Svaka cast za analizu.
I po mom skromnom misljenju ovo je jedan od glavnih razloga nase losije igre sinoc.
Mada sam takodje i misljenja da bi nas takodje dobili sa par golova razlike i da je Natko bio u paru sa Zdjelarom, a Suma ispred njih na sredini i Stevanovic na krilu.
Ali u tom slucaju bi morali malo vise da se namuce, jer verujem da bi i mi postigli gol.

Treba pohvaliti Zdjelara i Stojkovica, jer su sprecili da dozivimo rezultatsku katastrofu.

Treba pohvaliti nase navijace, a svako ko kaze da se nasi nisu culi je u najmanju ruku zlonameran.
O seljackim provokacijama tipa "izete moj" ne treba ni diskutovati.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.234
Reaction score
2.860
Mislim da bi svakako izgubili sinoc,jer je Junajted igrao kao preporodjen...da je Scekica stavio na klupu,pojedini bi kukali kako je Savo pogresio jer je trebao on da igra da se siba sa veznjacima Junajteda...budimo realni,sinoc se samo junajted pitao...da smo mogli bolje ,verovatno jesmo...ali moglo je biti i gore..
 

Fuenlabrada

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2019
Порука
350
Reaction score
1.387
Локација
Krusevac
Tacno, rezultatski je moglo i mnogo gore, i tacno je da se za sve pitao United, ali me niko ne moze ubediti da je ona igra od sinoc maksimum ovog tima Partizana.
Kada bi na primer 6 meseci igrali iskljucivo protiv timova kakav je United i slicnim, ovaj tim bi bio bolji za 50 posto.
Jer bi prirodno morali da shvate da pasovi moraju da budu brzi i pravovremenij, sto nam je jedna od najvecih boljki u igri.
Ovako protiv bunkera kruzi lopta od noge do noge, pa sta se uradi.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.132
Reaction score
14.301
Локација
Brdo Banovo
Jbg, povratak u realnost..do pobede u Hagu :D .
Pre samo par meseci smo i vise nego strahovali od Malatije i Moldea,
a juce trazimo pobedu protiv Mancestera?

Promasena postava ili ne, svaka cast Savi i igracima!

Od moguceg ispadanja u sezoni kupanja, ekipa je dosla u situaciju da se bori za evropsko prolece.
Izbacili smo protivnika koji igra tursko prvenstvo, izbacili (sad vec tradicionalno) predstavnika nordijskih zemalja...
Rutinirali Astanu, ekipu koja lici na sve one s kojim smo se redovno mucili, razne Sirake i ko zna koje kurce.

Svaka cast Savi i igracima!

Trener pocetnik i igraci od kojih je bar pola bilo otpisano pre prosle sezone su ovo postigli.

Stojkovic na golu - brani, kiksira, brani. Ima 35godina a UPRAVA nema ni najmanju ideju s kim da ga zameni i kada.
Brat Ostojic doveden pre dve sezone da bude valjda tu sest meseci kao treci stoper. On pokidao u tandemu sa Milenkovicem a danas uci i Pavlovica. Na stranu sto ga "nasa" UPRAVA jebe za pare i sto su ga bar sva puta sklanjali iz tima.
On kao i Stojkovic, 35godina i sta, mi treba da ocekujemo da ce da cuva Rasforda ili nekog od letecih holandjana. Pa ne ide bas tako.
One protivnike koje je "morao" da sacuva je i sacuvao. Postuje klub, dres i od mene moze da dobije samo naklon.

Miletic/Urosevic. Prvi, opet zahvaljujuci UPRAVI igra na poziciji koja nije njegova i koju vise ne moze da izgura. Trudi se, nervira, ali ne moze.
Urosevic decko, izasao iz kanala kada niko ocekivao nije. Odigrao seriju dobrih utakmica. Raspao se na Trafordu, kakvo cudo. Tamo mnogo bolji igraci nisu licili na sebe.
Zdjelar- Scekic. Da vredjam dvojac koji pet utakmica za redom hapsi i bije razne Marine i vuciceve zvezde, ne pada mi na pamet. Uz to, ovaj prvi je veliki Grobar, vidi se koliko mu je stalo do kluba.

Suma, Asano, Sadik . Uz sve mane, nasi su. Sigurno vise od nase UPRAVE.
Prvi se popisao po Borjanu i Snezi mu. Igrao u Slovanu, pa po Surdulicama, po pozajmicama i sad da dominira Mancesterom? Uz glavu kakvu ima..teskoo.

Igrali smo sa Alkmarom, pokazali ljudi dobar fudbal. Sledi revans kod njih, izaci samo hrabro, pokusati. Pobeda mozda donosi utakmice na prolece.
Tako se i postaviti. Napasti pa sta bude.
Mancester je jedna dimenzija, Az uz sve kvalitete nije u njoj.

Nema predaje!

Izvinjavam se na Tomic modu
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.568
Локација
Planeta Zemlja
Jedino sto mi je krivo i zameram igracima sto nismo stvorili prilike za gol, uvek je falila ta lopta za zavrsnicu. Manchetser je igrao u jakom sastavu, i bolji su. Nasa prilika je bila na JNA, ali govno spansko nas je pokralo. Spremamo se za AZ gde imamo sanse za pobedu, pa onda kidanje zivaca u 6. kolu, verovatno poznata drama nama navijacima u mecu sa Astanom, i usput pracenje rezultata u Mancesteru.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.412
Reaction score
4.585
Smesno je reci da je na polovini utakmica bio najbolji. Na 2-3 mozda, ali je zato na svim ostalim utakmicama ako ne najgori sigurno bio medju najgorima, a to je vec brojka od 20ak utakmica, da se ne podsecamo proslih sezona, bolje...
Izgleda da bi trebalo ukinuti glasanje za najbolje igrače utakmica, jer igrač za koga se tvrdi da je u većini utakmica bio najgori, ubedljivo vodi na tabeli za igrača sezone prema naššim glasovima...
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.394
Reaction score
4.587
Локација
Zemun
Svaka cast za analizu.
I po mom skromnom misljenju ovo je jedan od glavnih razloga nase losije igre sinoc.
Mada sam takodje i misljenja da bi nas takodje dobili sa par golova razlike i da je Natko bio u paru sa Zdjelarom, a Suma ispred njih na sredini i Stevanovic na krilu.
Ali u tom slucaju bi morali malo vise da se namuce, jer verujem da bi i mi postigli gol.

Treba pohvaliti Zdjelara i Stojkovica, jer su sprecili da dozivimo rezultatsku katastrofu.

Treba pohvaliti nase navijace, a svako ko kaze da se nasi nisu culi je u najmanju ruku zlonameran.
O seljackim provokacijama tipa "izete moj" ne treba ni diskutovati.
Hahahahahahahha! Slazem se, ali interna sala koju saljem zetu u inostranstvo stvarno nije razlog da imenujes seljacinom;)
P.s. to smo culi zajedno na nekoj svadbi i plakali zajedno od smeha.
Izvinjenje zbog malog off-a
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Na stranu sve, ali ono sto igra Zoran Tosic je katastrofalno. Besomucno namestanje na levu nogicu, konstantno vracanje lopte unazad...on bukvalno nije ni za poslednjih 20 minuta utakmice...Djordje Ivanovic na terenu Old Traforda...pakao. Nije se moglo vise od ovoga, stoji da je MUTD druga dimenzija.
 

Vlad Undertaker

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
20
Reaction score
4
Nažalost, noćašnja utakmica Savin poraz. Tim je bio previše pretumban pre svega formacijski, trebalo je samo ponoviti istu iz Bgd, a na manjim utakmicama probati druge ideje. Na stadionu je izgledalo kao da svaki prilaz zadnjem kvartalu ne znaju šta će sa loptom, a kad se ukaže polušansa uvek potez više. Natho i Zdjelar izgubljeni na pomerenoj poziciji, Sadiq loš.
Navijači, posle razračunavanja frakcija na početku utakmice dobro navijanje narednih 15-20min, zatim ništa, taština praznine jedno 40min i onda zadnjih 20 fenomenalno sve frakcije zajedno kao što je trebalo od početka do kraja uvek.
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Što kažu, nikad poraz, samo lekcija. Nadam se da je stručni štab uvidio nedostatke i da će u prelaznom roku raditi metla za pojedine igrače. Da se već sad radi na skautiranju potencijalnih pojačanja i da uđemo u drugu polusezonu sa kompletnijim timom u odnosu na koncept kojem Savo teži.
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Kad sagledam situaciju dan posle, utisak je da smo se realno skenjali i odigrali los mec, a Mancester izasao kao da igra protiv Liverpula...To sto su oni bili u losoj formi nikako ne znaci da su losi igraci, svetska je to klasa...Samo fizicki kad ih vidis, jaki i brzi kao metak, stalno smo kasnili za njima...Gomila ukrstanja, lopti iza ledja i izmedju stopera, totalno smo se pogubili da nismo znali gde da trcimo...Njihovo znanje i nas strah su doveli do ovakvog rezultata koji je, nazalost ili na srecu, mogao biti i gori...

Od nasih su za moj ukus ispostovali Suma i Stojke...Pored toga, svidelo mi se sto sam video neku mirnocu i zelju za nadigravanjem kod Zdjelara, ali jednostavno nije imao mnogo raspolozenih saigraca...Natha su dobro sacuvali, kao i Sadika i Asana...Odbrana losa, svi kolektivno...

I sad kad pogledam nasu grupu shvatim da nam zreb bas i nije bio naklonjen, kada uporedimo stil fudbala koji zelimo da igramo...Zasto to kazem, najvise iz razloga sto mi zelimo da pravimo tim baziran na brzim igracima, a glavni rivali su nam MU i AZ, timovi koji imaju jos brze igrace i jos bolje odbrane...Suvise smo nekako slicni u tim filozofijama, a oni su za sada pokazali veci kvalitet...Vise bi nam, cini mi se, legli neki timovi sa nekim iskusnijim, a sporijim igracima...

Da ne bude da je ovo neko mracenje, ja itekako verujem da mozemo da dobijemo AZ u gostima...Mora i njihova serija nekad stati, a nama motivacije nece faliti...
 

BandidoIvicaIliev

Početnik
Учлањен(а)
19.10.2019
Порука
36
Reaction score
32
Локација
Beograd
Остојић, Страхиња, Здјелар и Шћекић максимално поштују свети грб који носе и њима само наклон. Стојковић одличан. Сума вансеријски. Бекови лоши. Брежа и Лутовац би морали да добијају шансу. Нисмо без шанси, и даље имамо прилику. Штета што су нам се и АЗ и Манчестер нудили сами на тацни у Београду а ми нисмо победили.
 

Neni

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
373
Reaction score
180
Na stranu sve, ali ono sto igra Zoran Tosic je katastrofalno. Besomucno namestanje na levu nogicu, konstantno vracanje lopte unazad...on bukvalno nije ni za poslednjih 20 minuta utakmice...Djordje Ivanovic na terenu Old Traforda...pakao. Nije se moglo vise od ovoga, stoji da je MUTD druga dimenzija.
Decko se vratio na old trafford pa pomislio da i dalje igra za mancester :D. Imo fantasticne prodore po toj levoj strani, ubedljivo najbolje krilo junajteda u drugom poluvremenu ;)
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Izgleda da bi trebalo ukinuti glasanje za najbolje igrače utakmica, jer igrač za koga se tvrdi da je u većini utakmica bio najgori, ubedljivo vodi na tabeli za igrača sezone prema naššim glasovima...
Super, ovo je argument u rangu onog "sta 'ocete od picoustog kad na svim izborima ima ubedljivo najvise glasova..."
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top