Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Leo42

Početnik
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
151
Reaction score
444
Локација
Niš
Igrač Partizana sa najvise odigranih minuta ove sezone je Strahinja Pavlovic sa 2666 odigranih minuta na 30 utakmica, malo iza njega su Zdjelar, Miletic i Ostojic, svi sa vise od 2000 odigranih minuta.
Jezivo.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
E na ovu situaciju sam mislio, @nasa stvar
Sve ono sto sam pisao o Sumi u drugoj temi pre nekoliko dana, on je demonstrirao protiv AZ. Ali dobro, uzivajte bar u driblinzima...

Suma3.gif
Wade ovu što si naknadno postavio za tu sam već pravio gif tu nije želeo produžiti loptu Asanu, isto tako je i Sadik imao nekog levo mislim Brežančića.. Ukupno 3 propuštena kontra napada, od ta 3 jedan je morao završiti golom. I naravno kad to ne iskoristiš ispadneš..

Rama pa Suma dve godine nije igrao ništa, tek je kod Miloševića proigrao. Jedino pojačanje strano koje je donelo konstantnu prevagu je Natko. Sadik se uči na nama trenutno, ali kao što rekoh on je tip špica kojem su potrebna krila kao što je Marković ili ova dva iz AZ takav kvalitet koji će sem asistencija imati u svojoj statistici i golove.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Ta situcija koja se Sumi zamera sa Asanom uopste nije bila siguran pas, njihov igrac je cekao taj pas ka Asanu i pokrio bi ga odmah, a mozda i presekao loptu. To bi bio alibi potez, mnogo mi se vise svidja sto je Suma napravio onaj dribling i pucao iz skoro iste razdaljine iz koje bi i Asano pucao, ako bi uopste uspeo da primiri loptu i oslobodi se cuvara, ne volim alibi igrace.
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
Wade ovu što si naknadno postavio za tu sam već pravio gif tu nije želeo produžiti loptu Asanu, isto tako je i Sadik imao nekog levo mislim Brežančića.. Ukupno 3 propuštena kontra napada, od ta 3 jedan je morao završiti golom. I naravno kad to ne iskoristiš ispadneš..
Uspeo sam da pronadjem i Sadikov "greh". :D

Sadik1.gif
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Suma ne zna da odigra taj pas. Ili zavrsi sam ili pogrijesi pas, ovo sto je dodao Tosicu je maksimum.

Generalno, nase kontre su katastrofa iako imamo ogroman potencijal i to ide iskljucivo Savi na dusu. U LE smo imali jedno 50 kontri 3 na 3...
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Screenshot_20191130-170206_YouTube.jpg

Evo Markoni trenutka u kom bi bilo idealno da je poslao loptu, igrač koji je bio na Asanu je okrenuo leđa što se i vidi na ovoj slici, In ovaj pas nije pas između igrača pa da znaš ili ne znaš, ovo svaki veznjak mora znati odigrati. Igrač koji je čuvao Asana je u ovoj situaciji jako loše pokrio Asana jer mu je okrenuo leđa, Asano bi ovo lagano iz prve mogao plasirati. I to bi bila mnogo fudbalskija stvar i izglednija šansa nego ono što je Suma uradio.

Vratite se samo opet na ovaj gif i pogledajte reakciju Sadika.
I ovo bih pomenuo i da smo pobedili, nedopustivo je u našem klubu na takvom nivou imati toliko alavosti u ekipi.
@wadepartizan o tome ti pričam o toj situaciji.
 

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
403
Reaction score
536
Zrelo i pozitivno razmišljanje, drugova članova foruma.
Kroz činjenice ustanovili smo sledeće:
1. Nedostatak u broju igrača u trenutnoj rotaciji.
2. Sebičnost u igri naših igrača.

Oba ista zaključka je izneo i Savo, posle prošle prvenstvene utakmice i posle AZ.
Uz podršku Savi, moramo svi skupa u napredak.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
@Matke22 ne slazem se sa ovim, kad pustis gif vidis da ovaj igrac ukoso trci i prati Asana, spreman da se zarotira u trenutku pasa. Klasicno "provociranje" pasa, narocito znajuci da Suma i nema neku tehniku pasa, a i da je Asano klasican trkac, sa losim prijemom i obradom lopte. Ali sve je to SBB KBB, mozda bi Asano pao preko lopte, mozda bi dao sebi for od 5m, a mozda bi je i zakucao u raslje iz prve... Moja poenta je bila da se ne moze to Sumi uzimati kao ne znam kakav greh, a narocitno ne kao sebicnost.
 

tintin

Grobar
Учлањен(а)
07.08.2018
Порука
275
Reaction score
520
Локација
blizu
Suma4.gif

Možda ja ne umem da gledam, ali kako ste vi ovde videli neko sebičnjaštvo, nije mi jasno. Fantastičan pas, fantastičan prijem Sume for u levu stranu, Asano odvlači svog igrača u levo, Sadik svog u desno, Suma na petoparcu okreće njihovu trojku i izlazi sam kao duh na 17 metara, kao penal da šutira. Jbg, šut odlazi malo iznad prečke...

Sebičnjaštvo bi bilo da je krenuo da dribla i izgubio loptu.

Tako ja vidim.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Meni bi bilo više fudbalski da kontru 3 na 3 okonča pasom na stranu pa makar se i sapleo Asano, nego ovako kako je završio. Mislim da bi Asano imao bolju poziciju za šut. Jebem li ga imam takav pogled na fudbal.
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Sebičnjaštvo bi bilo da je krenuo da dribla i izgubio loptu.
:respect

A nije sebicnjastvo sto pre uspesnog driblanja protivnika koji mu se isprecio nije prosledio loptu (iako je imao pregled igre i ugao dodavanja) slobodnom saigracu u izglednijoj poziciji?
Govori se o trenutku kada je imao dovoljno vremena da donese odluku (a ne o trenutku kada je doneo odluku) izmedju dve opcije:
1. Timska, izgledna - prosledjuje loptu saigracu koji je u tom trenutku u boljoj poziciji;
2. Samoziva, neizgledna - driblacu, pa ako uspe dribling, pa jos i postignem gol dupli sam car.
(naravno, vise se vodio trzisnom logikom i sto boljim plasmanom sebe kao pojedinca, nego tima i kluba)

Sebicnjastvo je ako ne uspe dribling, kao da se racunaju uspesni driblinzi i stvorene sanse - a ne postignuti golovi i osvojeni bodovi.
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
540
Reaction score
1.895
To je jedina situacija koju mu zameram! Sumu obozavam kao igraca,ono sto on ume da izvede na terenu retko ko moze,kontrola lopte nenormalna,driblinzi takodje,solidno ubrzanje,dobar sut,decko je opasan igrac i prosto je uzivanje gledati ga u nasem dresu,ali za to nedodavanje Asanu bi mu mozak pomerio na poluvremenu.
Samo malo kad bi kultivisao neke svoje poteze i igru bilo bi vrhunski jer ga lopta nekad previse ponese i napravi potez-dva viska sto ume da nam sjebe protok lopte u odlucujucim momentima.
Ali on je prosto takav igrac,obozava loptu,ume sve sa njom i to cesto bude jako korisno,osim u nekim situacijama kao ta gde je imao Asana i umesto da ga izbaci u gol sansu on nastavlja sa driblinzima. Sadik je isto imao jednu slicnu situaciju,mozda cak i goru,gde je Brezancic ulazio sa leve strane u sesnaesterac i umesto Sadik da mu prosledi loptu on sutira. Jeste doduse bio u solidnoj poziciji za sut,ali Brezancic bi imao 1 na 1 sa golmanom da mu je ovaj dodao.
To su te neke njihove greske,ali su nam uz Natka ovo najbolji igraci koje imamo i odigrali su odlicnu utakmicu protiv AZ-a i stvarno nisu krivi za ovo sto nam se desilo.
Isto tako,polako se vidi koliko Asano znaci nasem timu! Kakav borac ljudi moji! Pa on je od Urosevica napravio igraca,covek je neumoran,ne prestaje da trci,da pritiska...Znam da bi smo svi voleli i da ga golovi krenu,ali ovo sto on radi je korisnije i od golova. Timski igrac do koske. Da zadrzimo kako znamo i umemo Sumu,Natka,Sadika i Asana!
 

tintin

Grobar
Учлањен(а)
07.08.2018
Порука
275
Reaction score
520
Локација
blizu
A nije sebicnjastvo sto pre uspesnog driblanja protivnika koji mu se isprecio nije prosledio loptu (iako je imao pregled igre i ugao dodavanja) slobodnom saigracu u izglednijoj poziciji?
Govori se o trenutku kada je imao dovoljno vremena da donese odluku (a ne o trenutku kada je doneo odluku) izmedju dve opcije:
1. Timska, izgledna - prosledjuje loptu saigracu koji je u tom trenutku u boljoj poziciji;
2. Samoziva, neizgledna - driblacu, pa ako uspe dribling, pa jos i postignem gol dupli sam car.
(naravno, vise se vodio trzisnom logikom i sto boljim plasmanom sebe kao pojedinca, nego tima i kluba)

Sebicnjastvo je ako ne uspe dribling, kao da se racunaju uspesni driblinzi i stvorene sanse - a ne postignuti golovi i osvojeni bodovi.
Kako može biti izglednija pozicija iskosa na levoj strani od izlaska posred gola na 17M?
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.425
Reaction score
11.843
Локација
Kopam tunel, vidćemo...

tintin

Grobar
Учлањен(а)
07.08.2018
Порука
275
Reaction score
520
Локација
blizu
Dva dana samo čitam ovde šta se piše. Naše "medije" uopšte ne pratim, osim što pročitam poneki naslov. Tek danas sam se odvažio da pogledam "hajlajte" sa utakmice, koliko mi je bolno palo što smo uradili mnogo, a nismo postigli još više. Od ono malo naslova što sam pogledao, vidim da čergarska proizvodnja stvarnosti iz sve snage radi da se izjednači ili čak da ispadne veći neuspeh ovaj naš nerešen rezultat od njihove totalne katastrofe u LŠ. Povrh svega, krenula je lavina na našeg najstandardnijeg i najpouzdanijeg igrača u poslednjih par godina, Stojkovića. Čak je i Vučelić našao za shodno da sramno prokomentariše kako je naš golman eto nekakav "krivac", pičkematerine... Neverovatno! Ostale, uključujući i poznatog glumca koji pominju "ružnu prošlost" za koju se kao sada se otkriva da je bila lažna ili ne znam šta, iskreno bih uputio da se učlane u janjičari sever ili kako bi se to zvalo. Sramotno do bola. Jednostavno, nemam reči. Svi igrači su na ovoj utakmici izginuli i njima je ovaj rezultata najteže pao. Hvala im do neba za jednu utakmicu gde sam ko zna koji put bio ponosan što sam Grobar. Nismo ostali u igri za prolaz dalje, pa šta??? Pa Ajaks je prošle godine imao gol prednosti sa gostovanja!!! Vodili na svom terenu 2:0 na poluvremenu i pukli za finale LŠ u koje će ko zna kad ponovo imati prilke da uđu. Primili su gol u bukvalno poslednjim sekundama meča - sudija je svirao kraj čim su krenuli sa centra. Da li je neko iz uprave nešto rekao popreko igračima? I da li su navijači pojedine igrače proglašavali izdajnicima??? To se jednostavno ne radi i to je sramotno!!! Ta odluka se donosi kada se neko angažuje, a posle toga nema priče, a kamo li u ovakvom trenutku sipati so na rane našim igračima koji su stvarno izginuli u ovoj utakmici i kojim svima od reda HVALA!!! O golu ću kasnije...
 

Partiz

Grobar
Учлањен(а)
25.12.2007
Порука
368
Reaction score
1.529
Dal je moguce da se ovde jos raspravja o Sumi i Sadiku, stadion je bukvalno bio nem kada su njih dvojica napadali imao sam osecaj da nisu mogli da veruju sta se desava, taku nadmoc i ponos neznam da li sam imao nekada kada smo igrali na strani.tu radost i emociju posle drugog gola navijanje odlicno
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
А она видиш ове скриншотове где га дебили вређају на приватни број телефона, стварно срамно.
Још неко рече није Савова реакција баш добра, па и није, требо је да му ј*бе све по списку.
Ja sam rekao. Nije dobra, trebao je da ignoriše poruku. Šta ima on da se prepucava sa navijačima.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top