Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
999
Reaction score
489
Локација
U igri
Odličan pristup igri! Furiozno, u prvih 25 min. 3 gola, doduše većinom meča bila je zrela kontrola utakmice. Predstavu nemam zašto su iz Astane došli 6 dana ranije u Beograd.

Moj utisak je da nas nije elimisao neki novi faktor, već naprotiv, stara bolest - veliki broj neiskorišćenih šansi.
Koliko samo evropskih indigo mečeva imamo poslednjih decenija; nesrazmerno mali broj datih golova u odnosu na broj stvorenih izglednih prilika za gol. Nedovoljno koncentracije i profesionalizma u dvomeču sa AZ Alkmar i nedopustivo veliki broj promašenih prilika protiv Mančestera u Beogradu, konkretnije, ovog puta.
Pre 3 godine smo imali još mizerniju situaciju, gde sa 9 bodova nismo prošli grupu.

Sudeći po updatovanoj tabeli koeficijenata, popeli smo se na 66. mesto.
r.jpg

Prošlu sezonu smo završili na 80. mestu, a pre pobede nad Astanom smo se nalazili na 71.
Gani su samo 2 mesta iznad, nakon 2 sezone igranja LŠ. Sada je vreme da potonu.

FK i Savo hvala na još jednoj tipičnoj sezoni "Partizan u evro kupovima", imamo materijal, imamo uslove, potrudimo se svi zajedno da sledeće sezone, kao tek ponekad, nadmašimo sami sebe.
 
Последња измена:

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
537
Reaction score
1.845
Prvo poluvreme perfektno! Drugo poluvreme blagi uzas. Stojke nas izvukao par puta,imali su ovi par opasnih sansi pre drugog Sadikovog gola. I sada je definitivno evidentno zbog cega,igraci su preumorni sa previse utakmica u nogama. Sad ce prelazni rok,ocekujem da se ta rotacija kvalitetno popuni kako bi mleli i drzali tempo u svakoj utakmici od pocetka do kraja.
Necu da izdvajam ni jednog igraca posebno,ali trio Suma-Asano-Sadik nam je suvo zlato i to je ono sto nas cini opasnim kad god napadamo ili jos tacnije kad god predjemo pola jer sa njima imamo i ubitacnu kontru.
Steta za utakmice sa Az-om,imam utisak da bi ove godine dogurali bas daleko da smo prosli grupu. Zato kako znamo i umemo da sacuvamo veci deo ove ekipe i da to nadogradjujemo.
I par utisaka sto se tice igre nekih igraca,na primer Lutovac je danas bio jedan od najboljiih na terenu,decko prosto nije stao,brz,borben,centarsut kakav nema ni jedan nas igrac...Znam da je on krilo i da je kao krilo doveden u Partizan,ali ako se bude radilo sa njim,ako bude stekao takticku pismenost jednog beka i malo popravi i defanzivu od njega moze biti igracina!
Sa druge strane Lazar Pavlovic me malo razocarao,toliko je bio malokrvan i lenj na terenu,da sam trener zamenio bi ga posle 5 minuta kunem se!
Jeste talentovan,moze biti dobar igrac,ali koga bre boli kurac za to? Kad udjes na teren u ovom dresu ima da se boris maksimalno,da kidas,da trcis,da budes koristan...On decko ne znam dal je jednom potrcao kako valja. Uzas jbt. I onda pogledas na primer Asana koji igra u oba pravca i ne staje od prvog do zadnjeg minuta i zapitas se ko je bre ovde lud.
Kad god se primeti da neki igrac lelemudi i ne daje maksimum ozbiljno ribanje i ozbiljno upozorenje. Sledeci put ako ponovi to dovidjenja prijatno. Pa nisi sine Kristijano ili Mesi pa kao aj nema veze,ne mora da se trudi i da trci kao i mi,barem znamo da kada bude potrcao i bude pokazao trud dace gol. Decko klinac,pun snage,dobija sansu pola sata da igra za Partizan u ligi evrope na domacem terenu i tog igraca nema maltene nigde. Nedopustivo. Vidim njega juce i odmah se setim Pecarskog u basketu,isti kurac,talentovan a lenj i malokrvan. Tako se ne postaje igrac,koji god sport bio u pitanju.
 

jeffmantas

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2019
Порука
62
Reaction score
64
Локација
Beograd
Prelepo vece i miran san. Ne mogu da docekam derbi. Borba za titulu ove godine pa dokle stignemo. Evidentno je da uz nas sastav vraxamo titulu sledece sezone. Garaganima nece pomoci ni 100 milki evra ulaganja. Ako budu imali vise od toga onda ce nam biti pravi konkurenti
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.912
Reaction score
26.512
Sve ozbiljne sanse Astane su napravljene tako sto ga je Rotariu vrteo kako je hteo.

Pobedili smo Astanu i svaka cast na tome, ali ovo je maksimum ovog tima. Jos kup i to je to. Borba sa Cukarickim i Vojvodinom...
Protiv AZ smo dva puta ispustali prednost iako smo imali igraca vise.
Ovaj tim puno kosta, valja i to pomenuti posto se u kosarci stalno pominje najveci budzet u istoriji, ovo je normalna stvar. Ne pristajem ni na sta drugo osim na sampionski Partizan, ovo smo radili i sa Kizom na klupi.

Podsecanja radi, pobedili smo u derbiju 2:0. Sa Cukarickim i Vojvodinom je vec malo teze, a i sudije nam nekako ne leze, uvek briljiraju protiv nas...
Svi zelimo sampionski Partizan, ali zelimo i da budemo kapetani "na belu ladju" ali avaj...To sto je to tako smo vec apsorvirali, i nema veze sa Partizanom.
Mi smo ove jeseni igrali fudbal, konacno, i postigli zapazene rezultate. Da li je moglo vise? Ne znam verovatno da je moglo, ali da su i ostali igrali posteno kao i mi, celo tabele bi bilo drugacije.
I za kraj, Kiza nije pobedio u derbiju, njegova igra u istom je bila jedna od najsramotnijih u istoriji Partizana kada su derbiji u pitanju. Kiza nije osvojio ni kup, a konstatacija za igru u u finalu kupa tog tima pod Kizom je ista kao i malopre recemo za igru u derbiju.
Savo, svaka cast za ovu jesen, momcima takodje. Nikako ne zaboraviti kondicionog. Miso Filipovicu, da li te je bar malo sramota kad gledas ovaj tim?
Uprava napolje!
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.210
Reaction score
7.026
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Svaka čast svim igračima, kao i stručnom štabu na motivisanju igrača. Uz trio Sadik, Suma, Asano, posebno bih izdvojio Lutovca, čovek gazi u oba pravca i ima centaršut kakav nismo vidjali dugo godina unazad. Vidim ovde neke kritike za malog Lazara Pavlovića, pa shodno tome da kažem da nije ni imao baš sa kim da igra od kad je ušao u igru, jer je bilo evidentno da tih poslednjih 20ak min otaljavamo (zbog umora i sl.). Mogao je više da se trudi, ok, ali mislim da bi mu prostup bio daleko ozbiljniji da je krenuo od starta umesto recimo Šćekića, kao što je dosta nas i priželjkivalo. Nema veze, znači dosta ova pobeda, još da oderemo cigojnere iz Surdulice i idemo svi na odmor, a posle ng i priprema - u nove pobede.
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Mislim da je Sadik lider u LE po broju padova bez kontakta sa protivničkim igračem.

Kao Bambi na ledu (lane Bambi, ne Tošić)
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.400
Reaction score
40.439
Локација
Žrnov
Prelepo veče je bilo na JNA sinoć. Igra onakva kakva je trebalo da bude. Prvo poluvreme smo mogli još bar jedan da damo, ali dobro je i ovako.
Na početku drugog, mali pad koncentracije, srećom bez posledica. Veći deo drugog poluvremena umrtvljeno, bez igre, ali delimično i zbog toga jer je i protivnik namerno spuštao ritam, da ne bi primili previše.

hvala plaćenicima s juga što su mi ulepšali veče. Stavljeno im je do znanja da ne postoje. Nijednom im se niko nije javio. Izviždani su više puta. Poklopljeni su više puta. I ne - to nije zasluga organizovanih sa istoka, već običnih semenkara i pedera sa zapada. Prozivke prvorođenog su kretale od neorganizovanih navijača.

Plaćenici su toliko bili u šoku da su slali izvidnice prema istoku i zapadu da vide ko to tamo vodi navijanje. Njihova nesreća je što ne mogu da shvate da je navijanje postojalo pre njih, a postojaće bogami i posle.

Sve u svemu, hvala ti, hvala ti crno-bela ljubavi!
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Vidno je da možemo, da znamo, samo je potrebno još da se to upakuje i posloži. Neki igrači su vremenom postajali bolji, korisniji, nadam se da će se trend nastaviti. Urošević je u padu forme, ali i to je prililčno normalno, obzirom na njegovu dobru igru još od jula, od početka sezone. Savo će na ovim pripremama još više ispraviti nedostatke i dječije bolesti o kojima sam pisao, u to ne sumnjam, jer je prilično racionalan i svjestan trener, koji ima zamisao. Volio bih da dovedemo par igrača na nekim pozicijama koje nam škripe, ili je rotacija nedovoljna, uz to da bar jednog štopera moramo spremiti (dovesti, prebaciti iz mlađeg pogona što je manje vjerovatno nakon Blekija i Pavlovića, ili istransformisati Vujačića, Dingu Đumijevim metodama).

Nadam se da će Savo, kao i krajem prošle sezone, takođe izvršiti sječu nepotrebnih igrača za rotaciju.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.400
Reaction score
40.439
Локација
Žrnov
....Jebo vas vucic u dupe jebo vas vucic.

ja sam bila na istoku, iznad N ulaza na vrhu, nije se čulo.... jesu, slali su izvdinicu. bila je čak neka grupa ljudi na jugu, prema zapadu, koji nisu navijali sa jugom, slali su i tamo neke likove, ne znam šta se desilo, ali su odatle ljudi u nekom momentu izašli...
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.147
Reaction score
14.361
Локација
Brdo Banovo
Kraj zanimljive jeseni u Evropi, nije bilo ni jedne nedinamicne utakmice od samog pocetka kvalifilacija, pa zakljucno sa sinoc. Bila je i jedna sokantna, koja nas je i kostala nastavka takmicenja, jebo je pas gonic slepih.
Savo i TIM zasluzuju (ipak) cestitke za uradjeno na tih 10+ evropskih utakmica. Pokazali su da nismo A liga, ali sigurno nismo ni neka C.

Sinoc jedna lepa, manje bitna utakmica i solidna brojka ljudi na stadionu. Navijaci koju su to zbog Partizana, koji je zasluzio podrsku.
"Naravno" tu je i deo >ULTRASA< sa Juga koji se jos jednom pokazao u pravom svetlu.
Oni zemljaci postavljaju nekom pitanja i ostavljaju pamflete po Jna?

Mogli su bar da sa druge strane napisu zasto su oni sami Sns db nevolja koalicija.

Previse reci o njima...

Sa druge strana, pozdrav drugarima sa foruma koje sam imao zadovoljstvo da upoznam licno poslednjih par dana.

Poseban pozdrav bratu uz pesmu " zGoni se, zGoni" :D
Vidimo se na prolece!

nusknvP
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.278
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Mi smo ove sezone u LE kad se stavi na papir odigrali 5 i više nego dobrih utakmica, sa raznim elementima dobrog, lošeg itd, ali generalno dobrih.
Opet taj Mančester svakako nije utakmica gde bi mogli da očekujemo ne znam kakvu igru.
Više nego pristojne kvalifikacije, koje takođe nisu bile lake.
Očigledan problem je postojao u većini utakmica je da kada našom nerealizacijom prilika dođemo do trenutka gde vodimo gol razlike upadamo u neku paniku jer smo propustili svoje prilike.
S druge strane, da se zapitamo, kada smo igrali ravnopravno Evropske mečeve u poslednjih 20, pa što ne i 30 godina, i kada smo neke ispodprosečne ekipe razbijali u bgu? To su uvek bila mučenja sa par izuzetaka poput Egalea...
Ravnopravne evropske mečeve smo igrali u one 2 sezone sa Mateusom i Vermezovićem, onomad sa Njukaslom i Laciom, i poslednjih godina ovi izleti sa Kizitom i Đukićem, koji su bez obzira po meni za respekt, s kakvim se krševima igralo, ali bilo je tu i dosta sreće, koja nam se možda i vratila protiv AZa.
Od gorenavedenih praktično je jedino Vermezović uspeo u evrosezoni da gura i u domaćem prvenstvu.
Dalje opet bez obzira šta je bilo posle da pomenemo naše bivše trenere koji su bili totalni početnici, 3 najbolja su svakako bili Đukić, Jokanović, Stanojević.
Po mom skromnom mišljenju a da ne citiram šta sam pisao o Savu ( i dalje ga ne smatram za ne znam kakvu ličnost, ali uvek razdvajam stručnost od ličnosti) Savo je pokazao kao početnik veći trenerski talenat od sve trojice. To ne mora da znači ništa, jer videli smo i kako je Đukić završio i dokle je došao Jokan koji je oteran odavde. Opet gledati isključivo rezultate bez osvrta na igru sigurno u slučaju početnika ne može biti objektivno, jer se gleda potencijal a potencijal raste iz stila igre, sistema...
Smatram da ovde sa Lazarom, uz neke minimalne izmene koje ne možemo izbeći, sledeće leto uz neku dozu sreće, može baš puno. Opet i to zavisi od mnogo faktora jer moguće je da popušiš u prvom kolu od nekog turskog projekta ili slično koji još bude i uigran ( Malatija da je bila uigrana bila bi preteška za prolazak).
A isto tako ne vidim poentu igranja LŠ sem novca, jer da budemo džak za udaranje meni nije interesantno, prolazak LE grupa, prezimljavanje, svakako je interesantnije.
Na domaću ligu se ne osvrćem, jer tako je kako je...
 

Kentucky

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2018
Порука
228
Reaction score
1.307
Локација
Western filmova
Ova fudbalska jesen, kakva takva, sa dosta i nerviranja, ispuštenih šansi, može se zaključiti da je pozitivna po nas. Bilo je kikseva u domaćem prvenstvu, a opet tukli smo kurvu, ali što se mene tiče ne mogu da kažem, da ovi igrači, ovaj stručni štab ne zaslužuju punu podršku. Ipak se igra fudbal, napadački, trči se, bori se.... Ide nekim putem ovaj Partizan, nadam se dobrim. Bravo momci, Savo.... :clap
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.700
Reaction score
29.364
Локација
Beograd
Mislim da je Sadik lider u LE po broju padova bez kontakta sa protivničkim igračem.

Kao Bambi na ledu (lane Bambi, ne Tošić)
Ne znam da l' je lider u toj sportskoj disciplini padanja, al' se dobro sećam da smo ga (ja svakako!) zvali Bambi (ali ne Tošić) na ledu...
Ali...u međuvremenu je ,,ledeno,, Partizanovo fudbalsko Crno Dete itekako ,,ledio,, osmeh na licu mnogim našim rivalima kada im ,,učačka,, neki gol...a bilo je toga, nije da nije... :D

Tako da smo sve manje razmišljali ili pominjali nadimak o ledu i lanetu na ledu, i uvideli da on, što više igra dobija na svemu, pa i na snazi, i na građenju, pa i na nekom manjku padanja u odnosu na početne utakmice, i sve više i više pratili kada će taj simpatični i skromni momak da uvali sledeći svoj gol...jer u njega VERUJEMO da je u stanju da to stalno čini...

Ne vodim statistiku pa ne znam da li je Ledeni Crni Gazela Antilopa Super Jelen Bambi i naš brat Umar Sadik već stigao do one kvote koju je kolega sa Foruma postavio kao uslov da ga jebe ceo stadion, al' samo da mu javnem da na mene ne računa, em zbog mojih godina gde to malo teže ide tek tako ,,na keca,, em što i dalje imam ono prošlovekovno starinsko opredeljenje da nisam za istopolni sex... :D

Takav je život, sve u svoje vreme... ,,fizikalije,, su više za mlade, a nama starijima (dok skroz ne izlapimo) bolje idu ,,intelektualije,, - e zato vas opet pitam da zadovoljim svoju intelektualnu ljubopitljivost, zna li iko KO su bili oni simpatični crnoputi ,,lideri,, sinoćnog navijanja iz centralnih loža Istoka?!

I, ŠTA je tačan razlog da frakcija ,,I,, (sa Istoka) napusti stadion JNA pre kraja utakmice?!

Vita jela, zelen bor, želim brzi odgovor...

Baš je lepo jutro, baš je lep dan, kada onako igra i pobedi naš Partizan...
Kako je lepo ustati ujutru, smiren, srećan i sa osmehom na licu. :D
Hvala ti Partizane moj! :clap
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top