Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.148
Reaction score
14.367
Локација
Brdo Banovo
Partizane bravo, bravo...crno beli, bravo bravo!
Apsolutno pohvale za sve momke, trcanje 90+ minuta odavno nije vidjeno na Jna.
Ova Mala je pala, idemo dalje.

Sad da skocim na temu "glasanja" i da dignem ruku za brata Sadika.

Urosevicu, dobrodosao!
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
563
Reaction score
2.144
Turci se ukenjali na pocetku, ali generalno bilo je par momenata gde nisu znali sta ih je snaslo. Jebote koliko je sve prosto kad trener(strucni stab) ima viziju, pritisak po celom terenu. Svaka cast. Ne zaboravite da je Savo hteo jos dva pojacanja.
Kako je mogla da pukne petarda, bas steta za one zicere.
Pohvalio bih i atmosferu na stadionu. Prava grobarska.
Da volim crno bele prelepo otpevana.
Sad nazad u mulj.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.480
Reaction score
1.114
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Bravo momciiiii!!!!!
Partizaaan je neverovatan tiiim!

Utisci sjajni, odavno nismo gledali ovako ofanzivan i agresivan Partizan! Bila bi nepravda da je zavrsilo 2-1.
Vjerujem da mozemo proci dalje. Tamo samo da izdrzimo te prve nalete, bice onda prostora za kontre.

Veliko HVALA svim igracima Partizana i strucnom stabu, a poseban pozdrav za Donalda gana koji je nadobudno dosao na JNA. Onaj njegov pogled na kraju sve govori.

Bravo Partizane!!! Idemo dalje!

P.S

Ne izdvajam nikoga, ali da cestitam Asanu za gol i igru na debiju.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Vidim da su svi prezadovoljni, pa ne bi da kvarim utisak. Ipak....Ovi Kurdi kako su prošli centar, tako je bilo opasno po nas gol. Od 3 do 33 min nismo ni pomislili da napadnemo. Pa mozda i do 45.Japanac nas preporodio, hvala dečku na svemu. Neke izmene su trebale da se dese ranije, ali džaba je sada komentarisati.Imali su dva napada, jedna ozbiljna stativa i jedan smešan gol u 83 m. Sreća naša pa je onaj izigravao vaterpolistu u 90 min. Bilo bi dobro da smo igrali protiv Fenerbahcea ovako, ali protiv ovih... Ljudi, odbrana nam je na zalost toliko busna da bi nama svaka iole ozbiljna ekipa na JNA dala bar 3 komada.Ali dobro, neka naši napadači pogađaju kao do sada od 10 suta po 1 gol, pa možda ćemo negde i stići. PS Nisam hteo da kvarim ovu euforiju na Forumu, ali mislim da nema mesta euforiji. NUSKNVP
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.556
Reaction score
11.033
Kao nismo znali pre da Tosic ne moze da odigra 90. minuta? Raspao se u drugom poluvremenu pre svega zbog toga sto ne moze da potrci, umire. Inace je u prvom uz Sumu bio najbolji, za razliku od livadara ima ozbiljno znanje u nogama, steta sto te noge nisu u punoj snazi.

Meni je Sadik ozbiljno kritican. Okej je on ovako da odlozi neku loptu, igra sidrasa i juri za dugim loptama, ali njemu je realizacija jedna ogromna nula i moze da ubaci otprilike samo ovako kako je danas. Uz to se konstantno bori sa gravitacijom :D Meni je to na trenutke nocas i bilo simpaticno, ali ne verujem da ce mi biti simpaticno kad bude neka gusta utakmica...

Asano je jebena klasa! Vidi se odmah, nula bespotrebnih poteza, nula atraktivnih gluposti koje ne donose nista, nula driblinga unazad. Oseca prostor, brz je, ima tehniku i dobar pregled igre, zna da opali po lopti, zajeban ko kratko cebe. Nedostajao nam je takav igrac odavno i puno mi je srce sto smo uboli. Suvi kvalitet, onakav kakav samo mnogo bogatiji od Partizana mogu da priuste.

Sejdubica Sumica se nekako oporavio. Moram da priznam da mislim da ima malo i do Sava iako ga ja ne mirisem nikako. Vidi se da mu je zabranjeno da siluje lotpu, zonglira i gradi se ko da ima 40 kila vise. Igra prosto, bez mnogo komplikovanja i drugacije ne bi ni moglo kad je u pitanju igrac takve konstitucije. Neprepoznatljiv je i ako nastavi ovako ozbiljno razmisliti o produzetku saranje.

Ostojic doktorski. Njemu odgovaraju ovakvi protivnici i krljanje.

Lepo vece nocas, zadovoljan sam rezultatom. Ne opustati se i ozbiljno odraditi revans.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.562
Reaction score
1.049
'бем ти временску прогнозу ...

Добра игра, добар резултат, с тим да смо могли и до једне од убедљивијих европских победа.

Био сам оштар према Садику после Велшана и Инђије, данас је био велики фактор изненађења. Он се толико нерезонски креће, доноси неразумне и неочекиване одлуке, да ни Турци нису знали шта ће са њим. Очекујеш да дода - он муља. Очекујеш да шутне, он падне, крене се у тимски пресинг, он побегне од свог играча - али је сваку испуцану лопту примирио, и изборио се за наставак напада.

Е сада, што смо испуцавали толико? По мени, тандем Здјелар-Шћекић је наша најтања тачка. Још им је резерва Лола Смиљанић, који има снаге за пет минута фудбала. Много су слични играчи, често "гуше" један другог. Како би ту Партизану легао Милош Јојић, да игра са једним од ове двојице у средини.

Сума и Асано прво прославили њиховог голмана, па су му ипак дали по гол, за лепих 3:1, који ће имати смисла једино ако екипа одигра овако и у реваншу, са оволико борбе и залагања. Турци су све само не спора екипа, а Асано их је претрчавао као од шале. Имаћемо проблем са њим у ЛингЛонгВучић Лиги, махаће му офсајде којих неће бити, јер је много брз.
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
756
Reaction score
1.814
Cestitke na pobedi. Mislim da cemo tamo iz kontre dati jedno dva gola. Asano ce biti masina za golove, brz kao vetar, Suma odlican i on je fenomenalan u kontri, Sadi sve bolji a ima i pas, krece se, jedino steta za primljen gol ali mislim da cemo tamo iz kontri ga duplo nadohnaditi. Golman ih danas spasao a mislim da on uvek ocekuje suteve po zemlji u situacijama 1 na 1, ali analizirace strucni stab i Savo sve.
 

Kentucky

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2018
Порука
228
Reaction score
1.307
Локација
Western filmova
Lepo je bilo večeras na JNA. Imalo se šta videti, bilo je lepo uživati. Čak i pljusak, kako se pojačavao, tako je i publika sve više i jače navijala. Sve ste već rekli za igru.... Ovo za sada jako dobro deluje. :navijac
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Zadovoljan igrom! Bravo momci! steta sto nije 5 ili 6:1 protiv ni malo naivne ekipe!
Stojkovic - zivim za dan kad se odstupiti od linije na prekidu, ako pogledate usporen snimak videcete da je on covek metar u golu, i pritom se baca unazad (krenuo pa stao) na onakve lopte mora da se pokusa makar pravilno “zaplivati” “skratiti” “uci”
Urosevic - prijatno iznenadio u mnogo minuta vecerasnje utakmice.
Celavi - nema tu sta sa se prica, bravo junacino, a isto vazi i za Ostojica i za malog Pavlovica, Scekica..
Zdjelar - najbolja njegova partija (po meni od kako je u Partizanu).
Tosic je izgleda bio svestan kako je odigrao pa se digao u nastavku, mislim da nas usporava ali opet ima par trenutaka kad moze potezom da odluci utakmicu.
Suma - vide se tragovi nesigurnosti, i dalje igra u nekoj vrsti grca, ali mu se na ovu njegovu poziciju pise jos 1 gol i 1 asistencija (posto uredno vodim) to mu dodje: Suma na AMC 8 utakmica - 5 golova 7 asistencija!
Asano - vec se vidi da ce nas razgaljivati jos ove godine, a protivnike razglavljivati, u svakom slucaju rano je za bilo kakve zakljucke osim veliko BRAVO za veceras.
Sadik - osim gola, deckic se nasao jos 4 puta u prostoru koji pasom ka njemu pravi gol sansu (pogledajte gol Asana i vidite kako to prati Sadik).. Kretanje bez lopte mu je najjaci adut i tek ce se on nadavati golova.. ko prati napisao sam da daje turcima po gol ovde i tamo, 50% sam vec pogodio.

Grobari.. eh sta su nekad bili Grobari, a sta su danas.. Kao sto par nas pise ovde, opasni smo u prostoru, kontre ce nam biti sjajno oruzije, a kontre se vezbaju i uigravaju, tek ce to da puca, jos dizemo formu.

Ima i nesto sto je bas mnogo jace od mene..
Sva braca koja cu ovde posle Konans Kvej 10 nomada iza lopte, odma strucno popljuvala Sadika, Sumu, Zdjelara..
Ljudi, vi prosto ne znate ama bas nista o fudbalu, nista nista.. dupla nula! Vi toliko ne znate da vas cak nije ni sramota!
Nikad trening jedan ceo niste odgledali u zivotu, nikad ni jednu strucnu analizu ili disertaciju nekog velikog trenera niste procitali.
Nikad niste gledali utakmicu a da po zadatku pratite samo jednog igraca. Nikad niste pratili linije tima, nikad niste znali da procitate fudbal, i nikad necete znati.
Apsolutno svi do jednog koji su toliko dobro analizirali konkreno Sadika posle jedne utakmice, a pljuvali po Zdjelaru i Sumi kao po najvecim indijanicima.
Uopste ovde nije rec cak ni o tome da li su oni to zasluzili ili nisu, vi ste to pisali posle JEDNE utakmice protiv ekipe koja igra sa “10 iza”
Mene ljudi sramota za vas koji ste i Savu potkacili u tim komentarima, a mrzi me da vam citiram sve i jednu poruku koju ste ovde napisali, prepoznacete se vi sami.

Bravo Savo!

E i da poseban pozdrav za “Asano nije krilo Asano nije krilo”

Napred Partizan.

Smiri doživljaj!
Sacayak
 
Последња измена од уредника:

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.574
Reaction score
13.468
Локација
Yaoundé
Ako neko iskopa fotografiju Sumine reakcije nakon postignutog gola, volio bih da postavi! Hvala
0MAR8551.JPG
Мислим да је ова још боља...

FKP-MALATIIJA2684-01.JPG

... са клупског сајта...


... јес' да су мало омашили наслов, али опростићемо...
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Pre nego sto se bacim na neku dublju analizu, glavni utisak mi je da iako smo imali 3:1 na kraju, ja sam zeleo da se igra jos i jos, da sudija produzi 10 minuta, toliko mi je bilo lepo za oko. :D Hvala crno-beli sto ste mi koliko toliko ulepsali jedan inace uzasan dan...

Stojkovic - Skinuo jednu solidnu sansu u prvom poluvremenu, za gol mu se nema sta zameriti.
Urosevic - Defanzivno odlican, presekao nekoliko opasnih napada. U napadu tanak, ali sto se mene tice nek on drzi defanzivu ovako stalno i ne mora pola ni prelaziti.
Ostojic - Stoper starog kova, sve vidi, svuda stize, ne komplikuje puno sa loptom. Kao vino, sto stariji to bolji! Nadam se da nije nista ozbiljno sa preponama.
Pavlovic - Realno krivac za njihov gol, ali u polju do tada odlican, cak je opet imao i solidna ubacivanja napred.
Miletic - Kapa dole za pozrtvovanje veceras, jasno je bilo od starta da ce se fokusirati na defanzivu usled te povrede, videlo se da ne moze u pun trk, ali je uspeo i da pokrene akciju kod prvog gola. Ko god se bavio sportom makar i amaterski zna koliko je zglob osetljiv i da i najmanji pokret moze nacisto da ga sjebe.
Zdjelar - jedna od boljih partija, ali mi se ne svidja njegova pas igra (iako je asistirao Asanu). Cesto daje opasne poprecne pasove, ne zna bas da drzi tempo igre kad ima loptu u nogama, previse panici. Voleo bih da vidim Jojica na tom mestu pre nego njega, ali s obzirom na trenutno stanje u klubu, i on je premija.
Scekic - odlican, pokupio brdo lopti na sredini, krpio i odbranu kad je mali Pavlovic izletao napred.
Stevanovic - izgoreo od zelje, malo da mu se skrene paznja na bespotrebne kartone, ali bice odlicna prva izmena u nastavku sezone.
Suma - odlican, razigran, bilo ga svuda. Steta za ona 2 zicera, iskreno sam se i uplasio kod penala, da je promasio mislim da bi ga to opet psihicki ukanalilo. Pokazao ono sto je svako ko razume fudbal video i pre nego sto je dosao, a to je da zna da igra fudbal, ali na psiholskom planu mora mnogo da radi.
Tosic - u prvom poluvremenu odlican, ne bih da izigravam drvenog advokata, ali opet ga ovde ljudi pljuju, on jeste bio mozda najlosiji od ofanzivaca (ako izuzmemo malog Stevanovica), ali kad Asano, Suma, pa i Sadiq odigraju ovako, i neka superzvezda bi lako ostala u zapecku. Ne zaboravite kako je otvorio zicere Sadiqu i Sumi u prvom poluvremenu.
Sadiq - Trudi se, dolazi po loptu do centra, odgovara mu ovakav protivnik koji nije bas disciplinovan i igra visoko, ali nam trosi zivce (i sto je mnogo bitnije, i saigracima) svojom trapavoscu u zavrsnici. I dalje mislim da je steta ovakvom veznom redu ne pridodati spica sa 20+ golova u nogama, a Sadiq da ulazi pomalo.
Asano - Vec posle 15 minuta se videlo da je klasa, brz, okretan, ima sut, osecaj za prostor. Ma samo pogledajte kako je postigao gol, kako je iskusno preskocio loptu umesto da je prima, to deluje kao sitnica ali 90% nasih igraca bi primilo loptu pa se namestalo, a lopta je najbrza stvar na terenu, samo treba tu njenu brzinu iskoristiti.

I na kraju da pohvalim i Sava i ceo stucni stab, ne pamtim kada smo fizicki ovako dobro izgledali. Digao je Sumu iz mrtvih, ubo sa Asanom, vratio Ostojica u tim, promovisao malog Stevanovica - od mene za sada potpuna podrska!
Ako bi uspeo da se izbori za jos neko pojacanje pre poslednjeg kola, i da zadrzi postojeci tim, bilo bi super.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top