Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.205
Reaction score
36.723
Možemo da idemo u sitna crevca i da nađemo milion grešaka i mana, ali meni je ovo večeras bilo veče za uživanje, kraj priče.

U revanšu Partizan mora da ide na pobedu i ništa drugo ne treba da nas zanima. Ali, prvo domaći livadari, hajde da vidimo koliko smo ozbiljni kad treba za 2 dana da se prešaltujemo na ping pong ligu.

Samo da iskoristim priliku da se sudijama najebem mile majčice, u vodki se udavili.

Gol smo primili posle ofsajda koji pomocnik nije mahao, bar jedan penal im je oprostio, kriterijim kod faulova... :pop
 

Walt

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2019
Порука
154
Reaction score
200
Локација
Beograd
Meni je problematično sa koliko malo igrača smo čuvali kontru posle prekida na 2-0 za nas,zaista nema potreba da toliko igrača ide na skok kada vodimo,iz te kontre je usledio korner i gol zatim.
 

Partizanovac

Početnik
Учлањен(а)
22.02.2018
Порука
144
Reaction score
276
Ej dragi dragi,božurove SADIK
I sve pijano i sve drogirano,metnuo ga JAGUAR ASANO
Bravo crno beliii!!!!!
Ludnica na Jugu,može da priča ko šta oće,pesma 90 minuta,još za vreme kiše...
Suma oduševio,pogotovo nakon gola sa reakcijom:D:respect
Idemo na revanš,pa da u Evropu!:napred-partizan::šal:pfc:
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.249
Reaction score
3.703
Screenshot_2019-08-09-00-54-02-472_com.huawei.android.Serbia.png
Situacija pre kornera, i na stadionu sa 50m daljine videlo se da je ofsajd.

Lepo veče u hramu, lep fudbal. U intervjuu od pre neki dan, Jojic je apostrofirao takticku neobucenost i igranje turskih ekipa samo unapred. To se i pokazalo, ostavljali su nam prostora kao po porudzbini, i da je na kraju ostalo 2:1, stvarno bi bila tuga. U Turskoj što pre dati gol, jer će izvesno biti prostora i ne dozvoliti im bilo kakvu nadu.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.309
Reaction score
3.913
Локација
Kobasicarija "Venac".
Strasan partizan! Najbolja evro tekma jos od steaue koje je razvaljeno pre skoro tacno cetiri godine.
Sama pobeda, ali i nacin na koji smo do nje dosli ulivaju veliku nadu da cemo na terenu dokazati da smo veliki klub. Na zalost, u organizacionom smislu smislu smo liliputanci.
Ubili smo ih u drugom! Uz malo srece i prisebnosti, revans bi bio puka formalnost. Pojedinacno niko nije posebno odskocio. Asano nas je odmag sve kupio. Predosace se miris znacaja tipa leonardo. Sadik muceni pokidao u drugom poluvr. Lavocski deo posla odradio u napadu. Suma-najbolji mec u dresu partizana. Veliki aplauz. Bojan ostojic, po meni danas najubedljiviji pozadi. Samo da se nije teze povredio, pu pu pu. Urosevic najprijatnije iznenadjenje veceri. Ostali manje vise dobri.
Vecinska srbijo, drzi gace!
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.408
Reaction score
791
Локација
Niš
Страјнић Предраг вероватно и даље пати јер Торе није дао гол.

Дајте Гробари да покренемо неку иницијативу да се смраду забрани пренос Партизанових утакмица.

Памтим још бежање Војводине.из финала купа и његове коментаре...
 

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
403
Reaction score
536
Imam koga da volim, volim Partizan! Oznojao sam se gledajući utakmicu kao da sam ja igrao.
Nadam se da sa Ostojom sve ok, inače bi nas ukopala njegova povreda teže prirode i duže odsustvo.
Gledajući rezultat, bolje je 3:1 nego 2:0, jer se mi uvek povučemo i glupo čuvamo 2:0, pa nam se u revanšu uvek namesti rezultat koji nas izbacuje.
Rani naš gol me uvek preseče u Evropi, i setim se Bešiktaša i utakmice sa Fenerom na JNA. Šta ti je Partizan kad me tera da mislim da je 0:0 bolje nego 1:0, kod kuće u Evropi.
Nadam se da nas ova pobede neće razuveriti da nam treba još igrača, 2-3 najmanje. Ako zbog ničeg drugog, počećemo se krpiti zbog kartona, jako brzo.
Ostalo sve za pet. Boli malo primljen gol posle 4 utakmica bez primljenog, istog, gore pomenutog.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Nadam se da je ovo Tosicu samo losa vecer, mislim da ni njemu nije jasno sta je on radio na terenu veceras.
Urosevic i crvene kopacke :pop

Mislim da je odigrao onoliko koliko je mogao. Štaviše mene je iznenadio. Nije moga da igra bolje jer je Miletić dobio zadatak da nikako ne izleće napred, jer bi mu ovaj Fofana pobegao, kao što se desilo jednom. A sigurno Tošić ne bi mogao da zatvara tu stranu.
Dobro su bili skautirani, svaka čast Miloševiću.
Sutra ću dati neki svoju debilnu analizu.
Ali moram reći da Strahinja Pavlović je sinoć imao 11 uspešnih pasova od 12. To još nisam video. Toliko je dobio vazušnih duela,. Jeste kriv kod gola, ali i Vujačić jer se loše postavio, bila je loša komunikacija, ništa što ne primaju i veće ekipe.
Sadik je igrač utakmice on je po meni prelomio ovo. Imao je loptu kod sebe uvek, i stvarao šansu igračima i iz toga smo bili mnogo opasni po gol.
Urošević sinoć odigrao mnogo dobro, zrelo, što od njega nisam očekivao.
Još jedna stvar gde treba čestitati Miloševiću je to da je na vreme izveo Stevanovića da ovaj ne bi dobio crveni. Vidi se da je izgoreo pre vremena.
Ostojić drži ovu odbranu.
Miletić uradio defanzivno ono što se od njega očekivalo.
Suma je onaj što je trebao biti kada je dolazio, jebiga ima igrača kome odgovaraju, nekad drugi trener, nekad drugi igrači, konkurencija, da zna da nije bogotac, mislim da se spustio na zemlju i da če biti od velike koristi.
Samuraj je bio ta iskra koja je pokrenula kada je trebala, u pravo vreme je počeo da daje gas kada je bilo vreme da se odvojimo sa tri-četiri razlike.
Mislim da nam je na sredini potreban igrač, sinoć je Škekić mnogo grešio i moglo nas je skupo koštati.
Odavno nismo ovoliko trčali i pretrčali igrača. Zaboravio sam Partizan, gde vodi 2-0, i melje da da treći gol.
Ovo još nije rešeno, ali ovo su bili spremni da prime pet komada i da odemo tamo na laganu utakmicu. Nismo još uvek dorasli vrhunskom fudbalu.
Ali jebiga to je Partizan, sad Napredak, pa onda Turci.
Rekoh sutra, ali debilanu napisah sada.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.711
Reaction score
29.409
Локација
Beograd
Bravo za sve!!! :šal
Igrače, Savu, stručni štab, publiku, vas ovde na Forumu - mnogo ste pohvalnih stvari napisali o ovima našima, da ne ponavljam isto, ali i ja jedva čekam sledeću utakmicu!
Dakle...

Početak utakmice, Suma beži, asistira Sadiku za gol, ja radostan, ali i psujem sve koji su pljuvali Sumu...
Zabranjeni vitlaju nekom ogromnom zastavom, tako da zbog nje u 1.poluvremenu jedva vidim naše napade...
Pada kiša iako je niko najavio nije, jebem ti internet i meteorologe, ja otvorio sve prozore u stanu da ne bude ko u rerni kad se vratim...ali...pa kad to nije padala kiša kad Partizan igra?! Grobarija kisne, ali...leto je, kiša nije hladna...
A ima šta i da se vidi!
Partizan igra fudbal! Svi čekamo Asana.

Jaguar Asano kao metak.

Promašujemo šansu za šansom...Asano daje gol. Oduševljenje!
Mi primamo gol. Razočaranje. Pa mora li tako? Zebnja za gostovanje.

Asano iznuđuje penal, želi i da ga šutira, Suma mu ne da. Sumu provociraju protivnički igrači. Suma daje gol. ,,Pozdravlja,, provokatore. Hoćemo li dati još neki gol, ima li vremena? Ovi su danas bili ,,zreli za petardu,,! Imamo korner...Bambi ne žuri...vreme ističe... Kraj.

Teraj dalje. Neka pozitivna energija se osećala još dok ova sezona nije ni počela. Ja sam je bar osećao.
Jedan jedini put u životu napravio sam crno-belu zastavu - da bih je proneo kroz Grad onda kada smo imali onaj korteo za vreme Marka, Evija, Lea i Đuke...
Ali, letos sam slikao neke crno-bele apstrakcije inspirisane Partizanom...
Leto još nije prošlo, ali sezona je već odavno počela. Našim pobedama.
Ovi naši sad ne smeju da smanjuju gas! Ko god da bude u timu u Ping-pong ligi i na revanšu u Turskoj, MORA da pokida!

Ima još prostora za napredak! Ima još vremena da dovedemo neko pojačanje! Naša ,,laka konjica,, (Toške, Suma, Asano, Stevanović) plus ,,kopljanik,, Sadik mogu da budu vrlo zajebani kada im se lopta ,,doturi,, na 30m od gola protivnika!
Ali, u Evropi moramo bolje da ,,pozatvaramo,, sve te ,,metre,, iza tih ,,naših,, ubitačnih 30m, a za domaći Ping-pong ligu to neće biti tako primarno, neće nas tamo toliko napadati, više će gledati koliko će da se zatvore...
 

DARZYK

Početnik
Учлањен(а)
18.06.2017
Порука
23
Reaction score
33
Svaka čast junaci. Muški. Samo ću to reći. Bambi jeste bio loš ali znamo šta može. Večeras mi se činilo da je mislima van stadiona.
Страјнић Предраг вероватно и даље пати јер Торе није дао гол.

Дајте Гробари да покренемо неку иницијативу да се смраду забрани пренос Партизанових утакмица.

Памтим још бежање Војводине.из финала купа и његове коментаре...
Ja pamtim kad je Tagoe tucao ciganku dva puta uzastopno , i dok trči ka povilenelom Nađu, cenjeni komentator se dere:"opet taj princ Tejgo". Ko da mu krivo.
Kreten. Od tada gasim ton ili Arena
Izvinjavam se za off
 

JocaPfc1970

Početnik
Учлањен(а)
27.07.2018
Порука
46
Reaction score
78
Локација
Beograd
Odlicni smo bili. Sve pohvale za tim i za Savu Milosevica. Imacemo jako zajebanu kontru ove sezone. Asano je zverina i presrecan sam zbog njega. Ostojic je bio fenomenalan. Scekic i Zdjelar ne mogu da igraju zajedno... Treba nam centralni vezni koji ce doturiti loptu do Sume i koji ce se prikljucivati napadu kao dodatno resenje. Tosic je bio los, ali kad primi loptu imao je opciju samo da krene na dribling unutra koji su mu oni zatvorili. Cela mu nije isao u napad tako da nije mogao sa njim da kombinuje. Uz centralnog veznog dobice jos jednu opciju vise u napadu. Zdjelar i Scekic trebaju da se menjaju ili da Scekic ulazi kao izmena u slucaju da zelimo da se branimo i sacuvamo rezultat.

p.s. JEBACEMO CIGANE OVE SEZONE
 

charlie sheen

Početnik
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
86
Reaction score
108
Локација
Србија
Neću komentarisati večerašnju utakmicu niti igru Partizana, samo želim da pozdravim sve Vas koji ste ove momke oslovljavali sa "livadarima" i za koje ste govorili da su neznalice i poluprofesionalci :wink:
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.800
Reaction score
1.115
Локација
Ivanjica
Imali smo dosta prostora u polukontrama i kontrama cim smo ih na vreme otvorili ,svaka cast za analizu ekipe. Ne znam sta nam tamo spremaju al kontam da ce se mozda malo vise disciplinovati pa bi valjalo i mi . Da ne izlazimo previse visoko . Al moramo popraviti realizaciju bas dosta i da vec u prvoj sansi damo gol i onda to otaljamo... Zadnja linija im je sou.
 

Ostoja_PFC_

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.841
Reaction score
192
Локација
Dole ispod
Meni je samo zao sto utakmica nije trajala jos ovoliko. Ja bolji Partizan nisam gledao do sad, tj ovu partiju. Bravo
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Grobare je omadjijao retard Radulovic sa Arene, svi su bolji samo ne Suma koji je veceras bio sve i svja ove ekipe... Jednostavno kao da je sramota reci da je on najbolji igrac utakmice ...

Savi pecat se potpuno vidi i svaka mu cast, jbace ovaj Semberac sve po SL a i po evropi imam osjecaj.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.711
Reaction score
29.409
Локација
Beograd
Kad me ,,spuca,, adrenalin Partizanove utakmice, ne mogu da spavam, tako da...evo još koje ,,crtice,, o još po nečemu...

Došao sam dosta ranije na stadion, naši igrači na terenu, šetkaju se...Pozdravim Asana sa tribine, on mi čovek otpozdravi...klinci na dnu Istoka zovu Sumu, Ostoju, Savu, da se fotografišu sa njima, i, svaki od njih priđe, lepa, prijateljska atmosfera...

Posle, gledam Asana na zagrevanju pre utakmice, pa kad ulazi u tunel, izlazi iz njega, Samuraj u ful koncentraciji, ništa da gleda ,,zeva,, ili ,,blene,, u stadion, tribine, okolinu - fokusiran na ono zašta je tu - na fudbal! Ni pogled nije bacio van terena i prostora kojim trči...
A debi mu je bio kakav se samo poželeti može, dao gol, iznudio penal, učestvovao u lepoj pobedi i slavlju. Mnogo dobar igrač, vidi se ,,pod odma,, samo još da vidimo kako će to da ,,legne,, u Njiva ligi gde se često parkira autobus ispred tih naših ,,brzanjaca,,?

Uzgred, ljudi iz Azije koji su bili na Istoku, i nažalost brzo otišli da ne kisnu, nisu Asanovi poznanici, nego su iz Kine - ako ništa drugo, razmenili smo par reči o Điu i Liu, rekoh im da su to prvi stranci koji su uopšte došli kod nas, pa mi je onda jedan od momaka iz Kine odmah na njihovom internetu (sa kineskim slikovnim pismom) pretražio i pokazivao fotografiju Partizana iz 80-ih, i kaže da je Điu vrlo poznato trenersko ime u Kini, a Liu, ne baš...
Da se vratim u sadašnjost Partizana...

Sadik...da, smetaju mu ponekad noge, ali baš voli da igra, nudi se, stalno traži loptu, solidno odigrava, uostalom kad napadač da gol, on je svoj primarni i glavni i najbitniji zadatak obavio...da, u današnje vreme dužan je da brani i naš gol, ali, napadač koji daje gol, to je to, smetale mu noge, ne smetale mu...

Suma ima tu strahovitu statistiku kad igra na ,,desetki,, o kojoj forumski kolega vodi računa, iako nema doduše vrhunsku realizaciju pa čak i kada izlazi 1 na 1 sa golmanom, ali da ima još i to...pa ne bi ni bio kod nas - uostalom, može i to da se malo poravi vremenom...
Ja se ,,presekoh,, kad je baš on uzeo loptu da šutne penal i nikome drugom nije hteo da je da...ali, eto, on je imao veru u sebe da će dati gol makar iz penala, i - dade ga.
Ipak, voleo bih da im Savo da neki deo vremena tokom nedelje da pucaju penale, pa...ako ima neko još bolji od Sume, nek uzme on, a ako je ,,demokratija,, pa da mogu da se dogovaraju tokom utakmice ko će, može i tako...

Samo da mi nastavimo da pobeđujemo.

Ljudi, nisam brojao šuteve i ozbiljne šanse koje smo stvorili, ali, stvarali smo ih kao da ispred nas nije ozbiljna ekipa...daleko je do revanša, ali sem penala da poradimo i provežbamo malo i na toj realizaciji, na prekidu i ofanzivnom i defanzivnom ima još dosta da se radi - pa da odemo tamo i da damo bar 2-3 gola...

Ali prvo domaća liga koja viša valjda nije Njiva (ako su svi tereni sad zaista sređeni i ravni kao sto za ping-pong)...

Ljudi, dočekasmo konačno i tako dugo tog najavljivanog Japanca Jaguara i Samuraja iz Arsenala! :šal


Nešto staro, i...
I tako...

 

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
403
Reaction score
536
Gledajući ovako Sumu i Sadika na utakmici uživo, pomislim onako, kad bi ih spojili u jednog igrača, kako bi to paklen igrač bio. Ovako "razdvojeni", traže se u igri i nadopunjuju, onim što jedan ima a drugome fali.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top