Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.901
Reaction score
21.557
Може неко мало више о противницима? Занима ме што се опет опраштамо у јулу.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.246
Reaction score
2.898
Jbg...nisu to neki protivnici od kojih bi trebali da se plasimo...ali da je moglo bolje,moglo je...
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Турци нису непролазни али су свакако фаворити, срећа нас није погледала. Али шта је ту је да прођемо Номаде па шта господ Бог да.
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Ma idemo jako, jbg ne mozemo protiv amatera da igramo svako kolo.

Ako su ovi Velšani (divni ljudi) mogli da izbace profesionalnu ekipu, što ne bi mi mogli i nekog malo jačeg od nas.

Samo odgovoran pristup, dobro se spremiti, dati sve od sebe i vjerujem da možemo proć’.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.396
Reaction score
4.603
Локација
Zemun
Ljudi bre šta vam je??? Kakvi Slovenci, kakvi Turci, kakvi kur.i??
Mi smo PARTIZAN! I ovako osakaćeni ćemo pregaziti bilo koga od gore pomenutih kao plitak potok:partizan-fan:
 

Partizanovac

Početnik
Учлањен(а)
22.02.2018
Порука
144
Reaction score
276
Ајде сад одма мрачите и баксузирајте....
Нити су турци прошли нити ми,још увек
Дакле прво ове аутомеханичаре да прођемо па тек онда нека се спреме турци или олимпија
Не би било неко велико чудо да прође Олимпија нису они за бацање
Ако прођу турци онда шта да се ради идемо јако на њих
То што су турци не значи да су Галатасареј Фенер или Бешикташ:banghead:
Турци ко турци и они имају играче од крви и меса,зашто би их се плашили
Газимо их браћо!!!:napred-partizan::šal:pfc:
 

GORAN-BL

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
765
Reaction score
2.842
Локација
Banja Luka
1.65 je kvota na Turke kod kuce protiv Olimpije,tako da i nisu bas preveliki favoriti
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.901
Reaction score
21.557
И то не зато што тек треба да играмо 2. коло, него јер их Олимпија избацује
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Turke sam najmanje želeo ali ulazak u LE je obaveza ove godine! Valjda će dovesti nekog ovi naši maheri iz uprave. Ukoliko dođe do tog duela ključ će biti na sredini terena. Zdjelar i Šćekić će biti na ispitu karijere i pokazaće se da li su nindže ili...
Pojačanja su pod moranje i to do kraja nedelje ako misle da uđu u ritam do ovog dvomeča.
Ne isključujem naravno Olimpiju ali male im šanse dajem.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Jebote, kukamo na Malatjaspor u trećem kolu.
A da ni ne igramo nikako, pošto ćemo da se poubijamo ako prođemo u četvrto i ne dobijemo najlakšeg protivnika?!
 

marinho94

Početnik
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
187
Reaction score
603
Локација
New York
Po cemu su to Turci favoriti u slucaju da prodju Olimpiju a i mi ove konobare iz Velsa??? Ako mi neko objektivno pojasni. Vrednost naseg tima je skoro duplo veca od Turaka. Da takmice se u boljoj i jacoj ligi, ali to nista ne znaci. Po meni AKO dovedemo levo krilo ili poluspica Asana, imamo cemu da se nadamo. A evo i projektovanog tima, naravno bez superligaske voline Ivanovica.

1563798421095.png
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
673
Reaction score
4.454
Локација
Kosovska Mitrovica
https://www.transfermarkt.com/yeni-malatyaspor/startseite/verein/19789/saison_id/2019

njihov tim sa trnsfermarket sajta.

sta znam, favoriti su sigurno mada sve zavisi od prvog meca

Na osnovu cega tvrdis da su favoriti? Prvo, ja cenim, Olimpija ce njih da prodje. Druga stvar, nisu Turci bauk uopste. Oni su u rangu sa Skenderbegom. Njima je glavni igrac Donald. Sta vise da pricamo. Bice malo povuci potegni, ali ih prolazimo.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Може неко мало више о противницима? Занима ме што се опет опраштамо у јулу.

Prodali su Aleksića koji im je bio ubedljivo najbolji kreator, golgeter i asistent. Vrede manje od nas. Imaju Donalda iz suprotnog tabora, Jahovića, Giljermea. Ali nemaju iskustvo u Evropi. Možda i izgube od Olimpije, a protiv amatera ne može svako kolo.

Da nije lako igrati u njihovoj atmosferi, nije. Ali valjda mi znamo kako je igrati na paklenom prostoru? Zlatna su sredina. Bolji su Gzire i Aberdina, ali pogodniji od Fehervara i Šturma jer ovi imaju sjajne trenere a Malata nema.

Daj da prođemo Velšane i manite me tog suludog jebenog pesimizma više. Realnost i skepiticizam je okej ali potpisujemo kapitulaciju pre nego što je uopšte lopta šutnuta...

Ako ne možemo ove dve ekipe da dobijemo, i one koji dolaze u plejofu, nemamo šta da tražimo uopšte. Tačka.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top