Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Kurdi bez obzira na sastav, su provincijska ratarska ekipa ranga ne znam.. Mladost Lucani.. i da tresu im se dimije od nas.. bar navijacima i ljubiteljima, igraci vise manje, misllim da nisu u tom fazonu,, posle gostovanja turskoj velikoj trojci, trabzonu itd nema cega da se plase, to su suplje price.. ali gore "kurdske vazure i vucele" e njima nije dobro!

trpaj kurdsku malariju pa da zaskocimo "moldera i skali" posle
 

DzimiKG

Početnik
Учлањен(а)
15.08.2018
Порука
94
Reaction score
120
Локација
Kragujevac
Nije neko merilo, ali po transfermarkt-u Malatija vredi 17.3m, a mi 26.5m, dok potencijalni protivnici u plej ofu Molde i Aris vrede 10.8m i 15.7m. Odlican zreb, verujem da ulazimo u grupe. Napred mi!
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Нама је могуће да нам је противник јачи у трећој рунди него четвртој. Турци су фаворити у двомечу то није никакав песимизам него реалност. То што имају непознато име и нису до сада били у Европи ништа не значи, да немају квалитетну екипу. Свакако се надам пролазу. Ако прођемо надам се Молдеу, јер сви знамо у шта може да се претвори утакмица са Арисом и још ако буде гостујућих навијача, поготово у Солуну.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.396
Reaction score
4.603
Локација
Zemun
Stvarno brate, u toj regiji zivi ostatak, nekada brojnog naroda. To je na samoj granici sa Sirijom.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.591
Локација
25-i maj
Dobar zreb braco bar po meni. Gledao sam danas Aris ovde jer hvatam tri kanala da li neki snimak protiv Janjine ili ne ali vodili su 3-0 i nisu loshi. Ne treba ih se plasiti doduse. Zreb nam se otvorio da igramo grupnu fazu sad je na nama da budemo pravi.
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
756
Reaction score
1.814
Savo na izvlacenju zreba kod Pantica rece da je predosecao da cemo igrati sa Moldeom i zamalo isao uzivo da ih gleda protiv Cukarickog.
Dal je i uprava jos zimus predosetila, pa dovela Musu kako bi ih skautirao.:D
 

ABCDE

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
528
Reaction score
107
Zasto svi favorizuju Aris?
Molde nije prvak San Marina a ni Aris nije Barselona. Ekipe su mislim podjednake tu negde, a vecinska javnost je u fazonu igra se sa Arisom
 

GORAN-BL

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
760
Reaction score
2.815
Локација
Banja Luka
Braco ajd da prodjemo Turke,pa cemo onda lako sa ovima,predlazem urednicima da puknu ban bar jedan dan ko spomene Molde ili Aris:partizan-fan:
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.396
Reaction score
4.603
Локација
Zemun
Tako je, prebaceno na nuklearni otpad, ja se prebacih na Kurdistan turski. Moja greska
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
628
Reaction score
2.035
Kurdi su jadan i napacen narod.
Turci ih sikaniraju vekovima.
Vrlo ih postujem jer su u vreme globalizacije( amerikanizacije) pokusali da ostanu svoji. Procitajte neke od njihovih pisaca.
Sto ne znaci da ih ne treba razvaliti- naprotiv
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
"Yeni malatyaspor" iliti "novi"... Ako smo na nesto pelcovani, to su ovi hibridni, novoosnovani. Pare nikada nisu igrale presudnu ulogu u sportu, ali je tacno da ih ovi novokomponovani imaju. Bacio sam malo pogled na ove utakmice protiv Olimpije i moglo se tu videti par stvari.

Turci nisu los tim, ali su kad se sve sabere i oduzme - prosecan. Niti su timska ekipa, niti imaju neki ekstra individualni kvalitet. Tacno je da su ambiciozni, da verovatno nocima sanjaju proboj u Evropu, ali njihova realnost je da ce ove sezone da se bore za sredinu tabele uz ispadanje u sred Avgusta. Da li bi Partizan trebalo da se plasi takvog tima? Apsolutno ne! Ako premotamo film i prisetimo se Besiktasa pre samo 12 meseci, to su utakmice na kojima smo odigrali sasvim dobro i bili ravnopravni protivnik. Medjutim, nase gluposti su nam dosle glave, kao i individualni kvalitet koji su imali, i to igraci svetske klase.

Ovi "novi" turci to nemaju. Golman im je sasvim solidan, iako je prosao svoj zenit. Kad uporedimo sa golmanom svetske klase kakvog mi imamo, smesno je uopste praviti bilo kakve komparacije. Od ostalih igraca, turski igraci sasvim prosecni. Igraju ono sto jedino umeju - neku vrstu nemackog trcanja za siromasne. U veznom redu na krilu imaju igrace sa odredjenom reputacijom, kao i u centralnom delu, koji na papiru i individualno mozda imaju tu i tamo prevagu u nekim segmentima, ali to je nista posebno, posto su Scekic i Zdjelar ponistavali galaktikose iz Lige Sampiona zatvorenih ociju. U napadu imaju makedonca, za koga braca iz MKD kazu da je nikakav, ali i kao takav je uspeo da postigne 30+ golova u poslednje vreme. Kad na kantar stavis ove nase nesrecnike, sa sve Van Bastenom koji ne pada, vidi se da Adis igra isto ono sto je igrao i Skuletic. Ledjima, u stomak protivniku, sposoban da primi loptu ledjima duboko u sesnaestercu, igra glavom, itd. Da li se moze sacuvati igrac tipa Skuletica ili Jahovica? Apsolutno moze, cak sta vise.

Navijaci treba da urade ono sto je do nas, a za strucni stab i igrace uopste ne brinem. Mi cemo turke proci ili dobrom igrom kuci ili oba meca, tako da kako god da se zavrsi prva utakmica - u ovom dvomecu se iskljucivo mi pitamo i sa takvim stavom treba uci u dvomec. Ove kvote na kladionicama, njihova velika zelja, truski fudbal u ekspanziji, vanzemaljci i fudbalske vedete u timu - to je sve preslikana prica sa domacim turcima - a svi znaju kako su se proveli protiv nas prosle sezone - kao bosi po trnju.

Svi na JNA!
 

NajboljiJeOn

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
245
Reaction score
351
Локација
Crna Gora
Miletic ,izgleda,nece moci da igra u cetvrtak.
Sad nemamo desnog beka... Opcije su Lutovac,Urosevic i najmanje sanse ima Pesukic. Lik ladi jaja po bg,sad se vjerio,o fudbalu ni ne razmislja. 4 dosadasnje utakmice je odgledao sa tribina.
9e18d64d6b39bdf218a74586036c23616e5c0f9a.jpg
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.233
Reaction score
10.297
Локација
underground
Dovedes Pesukica kao zamenu,koji se ni na pripremama nije naigrao i sad bukvalno nemas koga da stavis desno.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top