Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.724
Reaction score
6.165
Bravo za pobedu i odlicnu igru. Da imamo bolje zadnjeg veznog ne bi igrali ovako lose pozadi.
Sa ovom ekipom mozemo da igramo sa na gol vise. Jos se povredio Ostoja, nema hleba da da najedemo ako se protiv bilo koga budemo branili.
Meteorolozima jebem sve po spisku!!!!
Odakle ovolika kisakad nigde nije bilo najave.

Aliii ko nije bio ne zna sta je propustio:pfc:
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.845
Reaction score
7.575
Bravo za pobedu. Ovi nisu naivni.

Cim je izaso Ostojic odmah smo primili gol. Znam da je Pavlovic pogresio ali da je tu bio ostojic komunikacija postavka siguran sam da ne bi.

Scekic i Zdjelar puno znace jer su strasni borci ali sam stekao utisak da je Scekic bolji.

Tosic u totalnom kanalu.

Ovde bi Leo dao 5 komada. Leo-Djurdjevic-Tawamba-Jankovic >Asano-Sadik-Tosic-Suma.
Meni su nekako svi daleko od lopte i nema zara i eksplozivnosti. Ne mogu da prezalim Leonarda pa to ti je. Jedini je imao onaj prodor gde je brz a lopta mu je blizu, zna da je bocne, zna slobodnjak zna sve.
TAawamba je isto ovo radio kao Sadik samo bolje.

Pocetak je sezone al ce valjda biti bolje. Misim Suma nikad nece biti golgeter a Sadik tu negde kao Tawamba.

Valjda vredi cekati Tosica al Zdjelara ne vredi cekati.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.919
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Последња измена:

MS22

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
505
Reaction score
665
Локација
Beograd
Zdjelar doktorski... Rekoh za Asana da ne brinete ni o jeziku ni o drugim stvarima... Napadac kakvog duuugo nismo imali... Savo i strucni stab odusevili...
 

Walt

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2019
Порука
154
Reaction score
200
Локација
Beograd
Dobra utakmica mada meni lično uvek teško padnu ove otvorene utakmice,više volim kad udavimo protivnika bez primljenog gola. Asano deluje kao ozbiljno pojačanje,Sadik je čudan ali koristan igrač,Suma odigrao dobro kao i zadnji vezni. A sad dolazimo do odbrane i reći ću samo da je Bojan Ostojić najpotecneniji igrač našeg tima,to koliko on krpi malog Pavlovića i ćelavog se tek uživo vidi,prava je šteta ako se povredio ozbiljnije i to će biti problem.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Prava grobarska utakmica.
Od sjaja do očaja i opet do sjaja.

Pitam se,pitam.
Dal ću nekad dočekati da petardiramo, šestardiramo rivala onda kada je stvarno vreme za to , a večeras je bilo.
Podsetilo me ovo na mučenu Artmediju i sve propuštene šanse, mučene grobarske noći.
I pomislih u se u toku utakmice kada ga primismo onako odvratno užasno kako samo mi znamo:
" ma nije moguće, ovo nije pravedno , dajemo im makar još jedan".
I bi tako.
Ne bi bilo pravično da je ostalo 2:1

Mislim da je ovde Japanac kvalitativno promenio stvari i dao ovom timu turbo pogon.
Kao da je Sadiku i Sumi trebala ta neka iskra koja bi ih zapalila.
Asano je upravo to.
Igrač koji druge čini boljim,duplo boljim.
Pohvale i borbenom Šćekiću ,Uroševiću,Zdjelaru.
Nadam se da je sa Ostojom sve ok.

Idemo tamo hrabro i muški .
Ajmo crno beli
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.065
Reaction score
36.032
Kakvo veče?! Došao sa stadiona mokar i srećan, ovo je Partizan kakav želim da gledam. Turci da idu kući pevajući, 3-1 njima puna kapa, zaslužili su bar duplo više u svojoj mreži.

Bravo crno-beli. :clap
 

ZHOO

Grobar
Учлањен(а)
24.02.2008
Порука
231
Reaction score
580
Локација
Bijeljina
Lijepo, baš lijepo. Sadiq Tawamba lično. Nije mi bilo jasno zašto Urošević igra do momenta kad je zaustavio opasnu kontru prije gola. ACAHO dok je još nepoznat ima da šparta šesnaesterce i daje golove dugo, dugo. Savo baš ima opcije u napadu. Suma AM dobar, asistencija kod prvog gola wow smiley. Penal sam očekivao u Panenka stilu. Ostoja došao da se raduje nakon penala, kako unosi pozitivnu energiju. Ja zadovoljan. Sad je na redu Napredak!
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Neki su se ovde bunili posle onakvih utakmica protiv Velsana,ali se videla ta kompaktnost i homogenost jos od prve utakmice ove sezone. Nije uvek lepo za oko,ali raduje sto se stvarno SVI trude i kidaju. Sigurno nece uvek biti nagradjeni pobedom,ali za takvo zalaganje i pozrtvovanje,najmanje sto mozemo je da ih podrzavamo tokom citave sezone!
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.618
Reaction score
8.398
Локација
Македонија
Ako neko iskopa fotografiju Sumine reakcije nakon postignutog gola, volio bih da postavi!


0MAR8551.JPG
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Nezaboravna vece i velika pobjeda.

Nismo turke ovako razbili od Bitoljske bitke :D Strasna igra sa nase strane, drobili smo ih citavu utakmicu i igrali dobar lijep fudbal unaprijed a cvrsto u meso pozadi. Stvarno nebi nista zamjerio pa ni taj primljeni gol, da smo igrali bunker primili bi 2 a nebi dali nijedan. Ovo je Partizan kakav mi se svidja i zelim da ga gledam svaki dan. Jos jednom veliko hvala svima igracima, strucnom stabu i navijacima na stadionu.

Britka katana naseg Partizana! ooooo Asanoooo !
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
543
Reaction score
973
Tosic je kriminalan. Trci da ne stigne loptu.
Ostali BRAVO. Borbeno, kraljevski...
Lepo rasporedjeni golovi za bustovanje samopouzdanja. Atmosfera u ekipi odlina.
Japanac skoro kao Leo. Dace Bog.
Karadjordje je vrh.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top