Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.728
Локација
Beograd
Sto se tice Sadika, moram da citiram Twitter zajednicu Screenshot_20190809_084400.jpgNisu baš ovi boranija kako ih predstavljaju nasi mediji. Ja sam npr bas stekao utisak posle prvog poluvremena da su baš jaki na lopti, da idu na nulu ili minimalan poraz i da ako krenu napred biće bas zajebano.na sreću igramo paklenu kontru pa će debelo razmisliti da li će da navale i u turskoj pa da ih jaguar ponovo ujede. Asano igračina. Posle prvog kontakta sa loptom se videlo da je paklen igrač za naše uslove i da zna Venger zašto ga je doveo u Arsenal. Videćemo ga protiv ping pong odbrana, to mi je jedino što me kopka.Kada se setim Suminog penala u derbiju i koliko se usere i njegove samouverenosti sinoć i onog osmeha golmanu i pre a i posle penala definitivno mu je neko podigao sanopouzdanje na visok nivo. Ostali super odigrali. Zdjelar i Scekic doktorski. Vidim mnogi pljuju Tošića a on na svakoj utakmici ima takav pas u sredinu da spoji igrača sa golom i to mora da se realizuje. Fale nam njegovi slobodni udarci, to je nekada bio pe al za njega i to će doći formom.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.785
Локација
Nedodjija
Nema nervoze, nasmejan zaspao sinoc, nasmejan ustao jutros.. Nisam analiticar ali ne nazivam igrace indijancima posle prve utakmice. Velika steta sto se ne dele bodovi ovde za likove koji oblate igraca posle 90 minuta a bas nemaju pojma o fudbalu. Nema na cemu, necu odustati, slobodno pitaj sve sto te zanima...

Ponovicu sebe opet: najvece pojacanje nam je strucni stab! Djumi KIDA!!! stari/novi kondicioni Stojanovic KIDA!!!

Na trenutak pomislim kako ce prodati malog Pavlovica i Celu Miletica i mislim da mi opada kosa na glavi od te misli.
Smanji dozivljaj, ako je neko igrace nazivao indijancima sigurno je dobio poene, a ja se ne secam da sam bas dao nekome..
Sto ti neko rece uzivaj u pobedi i ne provociraj ostale..
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Bravo za pobedu. Ovi nisu naivni.

Cim je izaso Ostojic odmah smo primili gol. Znam da je Pavlovic pogresio ali da je tu bio ostojic komunikacija postavka siguran sam da ne bi.

Scekic i Zdjelar puno znace jer su strasni borci ali sam stekao utisak da je Scekic bolji.

Tosic u totalnom kanalu.

Ovde bi Leo dao 5 komada. Leo-Djurdjevic-Tawamba-Jankovic >Asano-Sadik-Tosic-Suma.
Meni su nekako svi daleko od lopte i nema zara i eksplozivnosti. Ne mogu da prezalim Leonarda pa to ti je. Jedini je imao onaj prodor gde je brz a lopta mu je blizu, zna da je bocne, zna slobodnjak zna sve.
TAawamba je isto ovo radio kao Sadik samo bolje.

Pocetak je sezone al ce valjda biti bolje. Misim Suma nikad nece biti golgeter a Sadik tu negde kao Tawamba.

Valjda vredi cekati Tosica al Zdjelara ne vredi cekati.


Boze, Boze, morao sam da se prekrstim. Sorry ali ovo nije off :pop
Svaka cast momcima na prikazanoj igri i borbenosti, a strucnom stabu na svemu sto rade do sada.
Bojan Ostojic - :respect
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.740
Reaction score
11.321
Локација
.

Viktor777

Početnik
Учлањен(а)
06.01.2015
Порука
104
Reaction score
51
Nema nervoze, nasmejan zaspao sinoc, nasmejan ustao jutros.. Nisam analiticar ali ne nazivam igrace indijancima posle prve utakmice. Velika steta sto se ne dele bodovi ovde za likove koji oblate igraca posle 90 minuta a bas nemaju pojma o fudbalu. Nema na cemu, necu odustati, slobodno pitaj sve sto te zanima...

Ponovicu sebe opet: najvece pojacanje nam je strucni stab! Djumi KIDA!!! stari/novi kondicioni Stojanovic KIDA!!!

Na trenutak pomislim kako ce prodati malog Pavlovica i Celu Miletica i mislim da mi opada kosa na glavi od te misli.


Prof. dr Marko Stojanović nikada prije dolaska Save nije bio u klubu, niti je hteo negde da radi (osim u A reprezentaciji) u Srbiji, dok ga Sava nije pozvao. On i njegov saradnik dr Sergej Ostojić imaju puno obaveza na fakultetu u NS. A vode i seminare po regiji, usavršavaju se i dalje. Zato ćete često videti Mišu i Aleksandra Tomića da vode kondicioni deo kada ovi nisu prisutni, ali su im ostavili model (program) po kome se radi. Važno je da je profesor Stojanović bio prisutan na pripremama, sad i nije toliko važno.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.067
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
@Viktor777 ubedjen sam bio da je radio polusezonu u prvom mandatu Marka Nikolica, moja greska. Svaka mu cast svakako, u odnosi na proslu sezonu igraci kao da imaju motor na ledjima.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.757
Reaction score
55.309
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Jbg greota je velika ne pomenuti Zjdelarovu partiju.
Odigrao je kao pravi moderan cm, oba pravca, nije bezvezno forsiran na klasičnog dm jer on to ni ne zna da igra, niti na nekog am, jer ni to ne zna da igra.
Što se tiče Save i struke rado ću pojesti sva govna, jer očigledno radi na sebi, i ima stručni štab, ovo je moderan fudbal na svaki način, pre svega fizička sprema, o kojoj ja zvonim godinama.
Pitanje je kako će trkačka ekipa reagovati na bunkere, ne vidim mnogo prostora za Asana protiv jsl bloka, ali svašta se može srediti specijalima. Imao je Bilić jednom priču za naše lige da se svaka ekipa ako ništa varkom može izvući van 16 i da im se onda trči u leđa. I kako će to izgledati protiv defanzivno disciplinovane ekipe. Ovi su divlji na sve strane, odbrana puca po šavovima.
Greota je ovoj ekipi ne dodati neka pojačanja pošto ima potencijal, ako ništa od koga klinci da uče i da budu bolji.
Jedina zamerka, već 15 godina maltene od reala čekam jaku, bitnu utakmicu i clean sheet, da ne primimo neki glup gol kod kuće, da ne zakomplikujemo bezveze, s druge strane isto tako i 15 godina čekam da primimo gol pa da se vratimo u meč, možda je bilo izuzetaka Steaua, Dinamo B.
Tošić je kompleksnija priča od ovog loš je mator je, jedan mlad bi nam bio korisniji...
Ne ulazim u priču oko njegovog ugovora.
Jasna je Savova namera da ga drži zbog poteza. On može levom nogom da reši meč jer je u njoj zaboravio više nego što ostatak ekipe zna u obe. Onaj pas za Sumu, onaj šut, to su potezi koji menjaju tok utakmice, i nemamo luksuz da nam takav igrač ne igra.
Malo bolje uigrana ekipa, i on bi bolje izgledao, tipa Sadik mu ne bi dao onako rano pas u desno jer mu desna služi da ne padne, nego kasniej da šutne iz prve itd...
 

Viktor777

Početnik
Учлањен(а)
06.01.2015
Порука
104
Reaction score
51

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Naravno da su nam potrebna pojačanja.
Ubeđen sam da Savo radi na tome.
Mislim da se čeka da prođemo ove.
Ako se plasiramo u LE , očekujte strašnu ekipu i veoma dobar rezultat u grupi.
To se iz aviona vidi.
Eh da.....
Ciganku ćemo da rasformiramo ove godine!
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Dodjoh kasno kuci sinoc pa ne stigoh prokomentarisati. Sve je receno sto se tice pohvala i pridruzujem im se. Jedino sto me brine u revansu su Sumina 2 zicera 1 na 1 od kojih je bar 1 morao zavrsiti u golu golman vec izabrao stranu bacio se a druga strana zvrji prazna.

Zelim da pohvalim strucni stab i Savu, ko se seca polufinale i ubacivanje Lazara Pavlovica u vatru u prvoj postavi isto tako i sinoc ubacivanje malog Stevanovica i pravovremena izmena.

Pohvale Celavom sto je odigrao utakmicu! Bravo i za Urosevica odigrao je dobru utakmicu u jednoj situaciji zatvorio stopera uklizao prekinuo akciju. Nadam se da ce se Ostoja moci oporaviti do sledeceg cetvrtka, bravo Zdjelar za utakmicu bravo za asistenciju! Scekic me odusevio jednim duelom na sredini gde je pokupio cistu loptu a odvalio igraca i nama otvorio prostor za kontru. Pavlovic eto moze da mu se zameri gol al ej on ima 18 godina a igra sa tolikom smirenoscu kao da ima 28. U nekim situacijama gde nema sta i gde je logicno resenje da loptu napamet salje u protivnicku polovinu on pronalazi Sadika ili Asana. Asano se cini na prvi prijem da ima itekako kvaliteta u njemu i da ga stari lisac nije dzabe dovodio u London. Neko rece ne zna da l ce u jsl imati toliko prostora pa nece imati livadu kao sinoc al svaka ekipa na svetu ima bar 3 4 suta napada na utakmici popustice koncentracija i pobece. Moram pogledati jos jednom utakmicu na miru sa uzivanjem. :D

Jos jednom pohvala strucnom stabu i igracima. Hrabro u revansu! :napred-partizan:
 

Fuenlabrada

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2019
Порука
350
Reaction score
1.387
Локација
Krusevac
Veoma emotivno vece je iza nas.
Kao da se desila neka magija, i od najgorih mogucih ocekivanja koja su bila realna iz dobro poznatih razloga, doslo se do toga da se ne moze iscekati nova utakmica.
Kakva je droga ovaj Partizan, to je strasno.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.067
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Tošić je kompleksnija priča od ovog loš je mator je, jedan mlad bi nam bio korisniji...
Ne ulazim u priču oko njegovog ugovora.
Jasna je Savova namera da ga drži zbog poteza. On može levom nogom da reši meč jer je u njoj zaboravio više nego što ostatak ekipe zna u obe. Onaj pas za Sumu, onaj šut, to su potezi koji menjaju tok utakmice, i nemamo luksuz da nam takav igrač ne igra.
Malo bolje uigrana ekipa, i on bi bolje izgledao, tipa Sadik mu ne bi dao onako rano pas u desno jer mu desna služi da ne padne, nego kasniej da šutne iz prve itd...

Mislim da smo uglavnom previse strogi za Tosica. On je sinoc, siguran sam, imao i zadatke da pomaze Mileticu malo vise, sto je razlog sto se dobar deo utakmice nije video na protivnickoj polovini kao sto bi inace trebalo.
Imao je odlicno dodavanje Sumi, i brojala bi mu se asistencija da je ovaj uspeo da pogodi u situaciji 1 na 1.

Ne znam da li je neko primetio, ali golman je, kad je video da samo Tosic ostaje kod lopte i da je on jedini potencijalni izvodjac slobodnjaka, malo pomerio zivi zid u levo, jer zna da nema sanse da levak izvede sut u desni ugao iz polozaja u koji je stao. Trebalo je i da Suma ostane kod lopte, cisto da i golmanu bude teze da oceni gde ce lopta.
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
869
Reaction score
1.916
Локација
Kuci
Ovo je mozda i najbolji komentar koji sam procitao posle utakmice

Savo Milosevic. Toliko sam bio skeptican a on je jedini trener koji je ubrzao nas fudbal. Turci su ocekivali jugoslovensku skolu Bata Djore a iznenadili se modernim pristupom i kretanjem u prostoru bez lopte. I ono najbitnije, igraju 90 minuta. Ipak, to je kap u moru. FSS postavi Krstajica pa ga smeni Tumbom. Postave onog Milovanovica da vodi mlade. Unaprede sudiju cije je skandalozno sudjenje obislo svet u rubrici "verovali ili ne". Svetlo je odavno ugaseno. Savo je verovatno samo zapalio sibicu koja ce brzo da sagori.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.968
Reaction score
25.955
Локација
ante portas
Suma definitivno zna i može samo treba mu naći "žicu" što se kaže.
U prethodnom dvoumljenju da li je reč o "afričkoj prevari " ili je reč o nemotivisanom znalcu fudbala , vreme je dokazalo da je u pitanju ovo drugo.
Ali u životu nekad mora da se ide težim putem : od trnja do zvezda(ne onih ciganskih :D) što se kaže...
Za to zasluga ide i treneru .
To je ono psihološko u svakom igraču(voljni momenat) koje samo dobar trener može da izvuče ,što je Savo i učinio.
Od nezadovoljnog i indisponiranog igrača do igrača koji je srećan ulogom koju ima, koga poštuju igrači i koji je promenio učinak za 360°.
Trener i samo trener , struka je čudo.
Savo je raspodelio uloge taman,perfektno kako treba, što još od ćelavoga nismo imali.
Prosto vidiš koje su glavne opcije , raspodeljene uloge,minutažu, ideju, šta i kako.
Čovek daje šansu šesnaestogodišnjaku u utakmici sezone svestan da ista može da ukanali i njega i igrača.
Ali to je život.
Uzmi ili ostavi.Uzmi rizik il se skloni u stranu.
Za to trebaju muda.
Samo da usled svega ovoga ne poletimo mnogo jer treba biti čvrsto na zemlji.


Čeka nas pakao u Turskoj tu nema sumnje, napašće nas od starta videćemo šta planiramo dal neku oprezniju varijantu popularnu čekalicu ili bez kalkulacija i u meso.
Mada kad je Olimpija u Turskoj zatresla mrežu dva puta , probušićemo je i mi barem jednom jer su ovi šuplji pozadi kao bugarski bataljon.
Ostaje da čekamo spremnog Brežančića,
centralnog veznog i eventualno još nekog krilnog igrača što bi stvarno bio gratis, ali mislim da nam treba zbog jačine konkurencije, broja utakmica, povreda, kartona, ritma koji forsiramo.

Savo je zaslužio od ove uprave barem još dva tri pojačanja za ovu ideju i rad koji sprovodi u delo.
 
Последња измена:

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.684
Reaction score
22.971
Локација
Академија
Свиђа ми се што Саво као тренер форсира скроз другачију игру од оне какву је играо као играч. Он је стално давао голове нешто из петерца, на одбитке или кад му се лопта сервира на тацни. Ово јуче је била друга прича, брз и модеран фудбал. Милина за гледати.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top