Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.247
Reaction score
3.693
Stare mušterije i Astana :) taman grupa, da se igra i da se prodje. I jos da nam smanje kaznu na 1 utakmicu, da ne moramo da osnivamo škole fudbala.
 

Icecool

Početnik
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
104
Reaction score
166
Grupa idealna da se ovi nasi ne opuste i ne podcene manje zvucne protivnike. Obe pobede protiv manchestera su obavezne, a ostalo kako bude. :D
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.653
Reaction score
2.758
Локација
Humska ulica
Ne valja samo da United bude prva kuci zbog kazne
Mislim da definitivno igramo prvu kuci jer zgadija igra u gostima prvu.Mada se nadam da je to nebitno
 
  • Like
Reactions: BiP

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Grupa je savrsena. Od sinoc sam tako zeleo Man Utd!
Cestitke svima na pobedi, iako je bilo daleko od sjajnog uspehu se ne traze zamerke.
Igracima najvece cestitke, trba igrati bez napadaca u sistemu koji gore zivi od spica koji zna da primi igru.
Ako pojacanja nema, izmisli nekog, samo mora biti igrac. Lutovac u spic.
Mnogo ste me sinoc obradovali, tek sam jutros to skroz shvatio. ⚫️⚪️
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.846
Reaction score
7.575
A svi dobro znamo da Manchester nema tim! :D

Edit, da cujem WebGazdu da drmne tip koliko bodova osvajamo u grupi.
 

Marko98

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
241
Reaction score
330
Локација
Novi Sad
Mislim da je grupa skroz ok mogli smo dosta gore proci,videcemo sa Astanom i Az Alkmarom mozemo da se nosimo,a sa Mancesterom zavisi u kakvom ce sastavu igrati LE,s obzirom da Englezima ovo takmicenje ne igra veliku ulogu,uozbilje se uglavnom oko cetvrtfinala,a do tad vec nekad bude kasno.
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Odlicna grupa, prizeljkivao sam Mancester. Astana je tim protiv kog mozemo igrati, jedino taj dug put moze biti problem. Sa AZ Alkmarom takodje ocekujem otvoren fudbal, a tu moze biti svasta. Ponovicu opet, uz spica kao sto je Skuletic i ovog stopera iz Olimpije prolece u Evropi je vrlo dostizno.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Manchester United sta reci a da se ne zna, bice praznik fudbala na JNA,

Astana je ok ekipa za evro okvire, nisu nista posebno od cega treba imati strah, moze da se igra sa njima.

AZ je puno ozbiljniji nego one godine, ali je i dalje ekipa sa kojom se moze igrati fudbal.

Ne ocekujem prolaz grupe, ali ocekujem da sasvim solidan nas nastup u LE ove godine.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.227
Reaction score
1.890
Локација
Подгорица
Јединство из Манчестера сви чекали и добили, по рејтингу Астана један од најпожељнијих али зајебана екипа поготово због путовања. Из последњег шешира ако се не варам са најјачим по коефицијенту, могли боље проћи. Биће ужасно тешко проћи.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Korektna grupa, prizeljkivao sam iz 4. sesira ipak neku slabiju ili manje iskusnu ekipu, ali dobro ne moze bas sve po zelji.
Astana je jako zajebana ekipa, imaju nekoliko odlicnih stranaca, ne treba se stavljati u ulogu favorita.
Imaju prednost i u tome sto imaju nekoliko igraca sa ovih prostora, golman Eric, Rukavina, udarna igla Tomasovic, Simunovic.


Dajte spica pa da se pobijemo ko ljudi...
 

Yossarian

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
160
Reaction score
351
Sa dva prava pojacanja mogli bi da prezimino u Evropi. Sad cemo da vidimo ima li uprava petlju...
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.114
Reaction score
5.452
Локација
Beograd
Ja sam jebeno prezadovoljan...

Junajted jeste najveći klub u ovom takmičenju ali su u užasnoj formi, JNA mora da grmi iz sve snage i može nešto da se uradi
Astana je uz Bragu i APOEL bila ekipa koju sam najviśe želeo, imaju kvalitet ali itekako možemo tu izvući makar 4 boda.
To što smo Alkmar dobili dvaput i što nam je skor sa Holanđanima sjajan ne znači da imamo garsntovane bodove, ali znamo kako da igramo protiv njih, i njihov stil mislim da odgovara nama.

OBAVEZNO dovesti špica!!!
Tukli smo jednu Solskerovu ekipu, daj drugu...
Dajte Mančester da se igramo!!!

:napred-partizan::šal
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Šteta što iz 4 šešira nije došao neki lakši protivnik..

Za 2h bi trebalo da izađe raspored , i tu nam treba dosta sreće
 

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Izgleda da smo skoro svi priželjkivali Junajted. :D Možda i nije loše da prva bude pred 30.000 dece jer ćemo tako izbeći da na utakmicu dođu ljudi koji dolaze samo na evropske utakmice, čak i da se provuku oni koji bi voleli da vide igrače Junajteda i ne navijaju za nas.

Zadovoljan sam izvlačenjem i sada je sve na nama. Nadam se da možemo do proleća u Evropi! :navijac
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Ovo je poklon od preminulih Partizanovih beba, od oceva i dedova, za drugu i trecu generaciju Partizanovaca koji su se zaljubili u fudbal slusajuci price o duelima dva velikana.
Tu je na srecu i dalje nas Apolon medju stativama, Milutin Soskic, da ozivi secanja.

IDEMO DALJE!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top