Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.541
Reaction score
3.821
Локација
Beograd
Niko ne razmislja da ce udba da nam i definitvno satre klub na jedan jako prost i jednostavan nacin. Poslace par ljudi na gostovanje protiv Alkmara u Hagu, tamo ce biti otpjevano par pjesama Ratku Mladicu i ban na 3 godine iz Evrope. Necemo znati sta nam bi.


Imamo mi nase glave koje ce se potruditi da tako bude, ne trebaju nam cigani.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Koga lazu ovi iz uprave da cene karata moraju biti iste za sve utakmice?
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.140
Reaction score
4.562
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Ma dajte ljudi... Ovi preko se iživljavaju, dovoze tenk T55 vučnim vozom direktno pred stadion i to u režiji države, sprdaju se sa UEFA-om... A nas prcaju zbog "Keltskog krsta"... Šta mislite da smo mi doterali tenk ispred JNA, izbacivanje na 5 godina kao englezi posle Hejsela 85'... Kakva bre pravda, kakva bre UEFA, sve je to otišlo u k...c, na šta liče samo ove njhove nazovi kvalifikacije za EP....
Tenk je postavljen ispred stadiona i pravedna uefa kaže da je ne zanima šta se dešava izvan stadiona , dok tupan iz priče keltski krst postavlja na tribinama naravno uz dozvolu VVV uprave i posle se svi kao nešto čude
 

Krcko

Početnik
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
38
Reaction score
26
Локација
Bijeljina
Mogli su a i mi isto njima da to urade godinama unazad, ne radi se to. Ne znam ko bi smeo otici u neciji kop
Koga lazu ovi iz uprave da cene karata moraju biti iste za sve utakmice?

Mislim da i ne lazu sto se tice toga, gledao sam neki dan bas ulaznice Bajerna da uporedim, i za sve 3 utakmice LS su im iste cene..
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.288
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ja ne znam kako ovi debili misle da prodaju one "komplete", em što su nabili cenu zbog mančestera, em što niko ne zna da li će nam opet biti banovan stadion. Em što zbog njihovog debilizma sa nepregledanjem zastava, odnosno dopuštanjem da se unesu ne igramo ni prvu s navijačima.
Em što će ludi žeks da izmisli da mora da bude cena ista za sve utakmice, a naravno da ne mora.
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.249
Reaction score
3.703
Sad im je i povoljnija situacija, prva sa Manchestom, verovatno će da puste "komplete" dosta ranije, a pojedinačne za Utd u minimalnom roku pre utakmice, pa da računaju da ljudi nece rizikovati da tu izvise i da će da uzimaju obe u startu.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Vecina ljudi ce da saceka rezultate prva 2 kola, AZ kuci i gostovanje u Kazahstanu, naravno i derbi je tu. Ukoliko tu dobro prodjemo, onda niko nece pitati za cijenu za Mancester i Astanu, jer cemo biti u igri za prolaz grupe. Nazalost, situacija je uglavnom takva.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.748
Reaction score
19.232
Локација
Nickname
Astana je stavila iste cene za nas i za Az a za Junajted je povecala tako da te price cene moraju biti iste padaju u vodu.
Zato je Astana mali klub koji liže dupe Mančesteru. Ako i naša uprava uradi isto prezentovaće nas kao bednike koji sebe uzdižu tako što imaju priliku da igraju sa Mančesterom.
 

!Rastko!

Grobar
Учлањен(а)
29.01.2007
Порука
440
Reaction score
331
Локација
NBG
A zasto se ne bi organizovalo za prvu utakmicu da budemo svi ispred stadiona? Kao protiv Vozdovca 2017 ako se ne varam, samo da nas bude u mnogo, mnogo vecem broju. Kad ovi mogu tenk da stave ispred stadiona i da uefu to ne zanima, onda ne vidim ni ovo kao problem.
 

Potres

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
466
Reaction score
164
Zabrana publike ukljucuje i zabranu okupljanja oko stadiona.
 

!Rastko!

Grobar
Учлањен(а)
29.01.2007
Порука
440
Reaction score
331
Локација
NBG
Nisam znao za ovo, ali sad sam malo pretrazivao pravilnik i nasao ovo iz 2019:
Article 73 Matches to be played behind closed doors
Unless the competent disciplinary body decides otherwise, no one is allowed to attend a match to be played behind closed doors, with the exception of:
A maximum of 200 people holding category 1 tickets from the visiting club or association and a maximum of 20 VIP guests for each club or association;
A maximum of 55 people per team delegation, including the players; accredited broadcast staff and media (journalists and photographers);
Police officers and security staff with specific tasks related to security at the match;
People carrying out functions related to the stadium infrastructure (groundkeepers, lighting, signage, etc.) and persons carrying out functions related to the match (ball-kids, children involved in the pre-match ceremony as well as their chaperones);
A maximum of 75 UEFA representatives carrying out functions at the match; people from UEFA and UEFA partners holding complimentary tickets;
Children up to the age of 14 (duly accompanied) from schools and/or football academies invited to the match free of charge.

Za sad nigde nisam nasao da je zabranjeno ispred, mozda sam pogresio, ispravite me, ali ako postoji mogucnost, to bi bilo super.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Zabrabjeno je okupljanje ispred stadiona. Manite se te rabote, šaljite decu na stadion i uživajte iz fotelje.

Ko god je rad da donira novce za organizaciju prevoza za klince, neka mi se javi na PP ili jednostavno uplati novce na račun na koji se uplaćuju donacije.
 

vico23

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
25
Reaction score
27
Локација
Čačak
Nadam se da nisam omašio temu.. Da li će prodaja karata za LE biti samo u paketima ili će biti i pojedinačnih karti?
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.434
Reaction score
4.720
Ja se izvinjavam ako sam nešto propustio, kad počinje prodaja paketa za Mančester i Astanu?
 

PATRIOT

Grobar
Учлањен(а)
24.03.2008
Порука
454
Reaction score
1.215
Iz pisanja štampe nakon utakmice cigana sa Salcburgom:
" Zbog kazne UEFA navijačima nije bio dozvoljen ulaz, a fudbaleri na terenu mogli su tek da naslute pesme "Delija", koje su se okupile ispod južne tribine, gde je njih oko 4.000 gledalo utakmicu na video bimu i bez prestanka navijalo."

Ili okupljanje nije zabranjeno ili su cigani i tada imali privilegovan položaj.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.678
Reaction score
22.931
Локација
Академија
Па то не би био први пут да њима гледају кроз прсте а нас за исту ствар кажњавају. Тако је било ономад за скандирање Младићу. Нас су казнили а њих нису уз образложење да дотични тада "није био правоснажно осуђен". Ма лепо је Савудин рекао, пасторчад смо не само код нас него и у Европи.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top