Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

!Rastko!

Grobar
Учлањен(а)
29.01.2007
Порука
440
Reaction score
331
Локација
NBG
Iz pisanja štampe nakon utakmice cigana sa Salcburgom:
" Zbog kazne UEFA navijačima nije bio dozvoljen ulaz, a fudbaleri na terenu mogli su tek da naslute pesme "Delija", koje su se okupile ispod južne tribine, gde je njih oko 4.000 gledalo utakmicu na video bimu i bez prestanka navijalo."

Ili okupljanje nije zabranjeno ili su cigani i tada imali privilegovan položaj.
Molim nekog strucnijeg ili iz uprave kluba da nadje u njihovom pravilniku iz 2019 da je okupljanje zabranjeno, ja nisam nasao.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.564
Reaction score
1.055
Па то не би био први пут да њима гледају кроз прсте а нас за исту ствар кажњавају. Тако је било ономад за скандирање Младићу. Нас су казнили а њих нису уз образложење да дотични тада "није био правоснажно осуђен". Ма лепо је Савудин рекао, пасторчад смо не само код нас него и у Европи.

Они имају кеша, у изобиљу. Све што треба, они могу да купе.
УЕФА, и чиновници исте, не гаде се на паре.
Тако да, нисмо пасторчад, али што би рекли: "не знамо да се договоримо"
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.556
Reaction score
11.034
Ko god je rad da donira novce za organizaciju prevoza za klince, neka mi se javi na PP ili jednostavno uplati novce na račun na koji se uplaćuju donacije.
Ovako je klub mogao da trazi i za vize za Vels, da se ne brukaju.

Kad mogu citav zivot da placaju autobuse, koreografije, pirotehniku i plate preletacima, kriminalcima i karijernim navijacima - mogu i da plate prevoz za decu!
 

Simpatizer

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
149
Reaction score
309
Локација
Novi Sad
Da li mrznja odredjenog dela ljudi ovde ima kraja? Svi smo mi pre svega Srbi pa tek onda grobari i cigani. Pogotovo u danasnje vreme kada nam otimaju i ono malo teritorije sto nam je ostalo i kada smo pod okupacijom.
RATKO MLADIC!
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.208
Reaction score
36.744
Čoveku prosto bude žao da haba tastaturu za bilo kakav odgovor.

P.S. Uprava je mogla da doda na saopštenje da će svi prijavljeni imati obezbeđen prevoz i lanč paket. Koliko su se nakrali, njima je to sitnica.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Iz pisanja štampe nakon utakmice cigana sa Salcburgom:
" Zbog kazne UEFA navijačima nije bio dozvoljen ulaz, a fudbaleri na terenu mogli su tek da naslute pesme "Delija", koje su se okupile ispod južne tribine, gde je njih oko 4.000 gledalo utakmicu na video bimu i bez prestanka navijalo."

Ili okupljanje nije zabranjeno ili su cigani i tada imali privilegovan položaj.

Cigani su se okupili na terenu iza južne tribine, koji je oko 100 metara udaljen od najbližeg ulaza u stadion.

To je isto, kao da se mi okupimo na teniskim terenima. Samo ne znam da li ima terena koliko i frakcija?
 
Последња измена:

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.367
Reaction score
3.081
Локација
Tamo gde su Grobari
Kad im se digne ona stvar. Serem se na upravu koja mi ne odgovori na email nikad. Uz to, svaki od naših evropskih protivnika mi je odgoborio na upit u roku od 24h. Serem im se svima u usta iz naše uprave.


Meni su ljudi iz Mančestera odma odgovorili, doduše pitao sam ih kako mogu do ulaznice za gostujuće navijače. Čovjek mi kaže da se obratim ljudima u Pfc, i naravno da mi niko nije odgovorio. Jedino mi je Biki preko Instagrama odgovorila da Klub dobija od Mančestera nekih 300 ulaznica ali da ne zna kako bih ja mogao doći do neke.

Znači niko živ ne može da mi pomogne oko toga. A ne bih da odem tamo pa da onda izvisim za ulaznicu, pogotovo sa sinom od pola godine..
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Ko god je rad da donira novce za organizaciju prevoza za klince, neka mi se javi na PP ili jednostavno uplati novce na račun na koji se uplaćuju donacije.

ajmo ljudi braco Grobari Partizanovci! ko koliko moze da se skupi makar nesto!!
Ne vidim bolji nacin da potrosimo neki dinar do cetvrtka!
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.225
Reaction score
2.710
Children up to the age of 14 (duly accompanied) from schools and/or football academies invited to the match free of charge.

Ovo se odnosi na sve skole ili samo skole fudbala? Posto mi lici kao da se odnosi na sve skole, a nesto tako je pricao i komentator tokom prosle utakmice gje smo odradjivali kaznu. Zna li ko sta vise?
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.541
Reaction score
3.821
Локација
Beograd
Meni su ljudi iz Mančestera odma odgovorili, doduše pitao sam ih kako mogu do ulaznice za gostujuće navijače. Čovjek mi kaže da se obratim ljudima u Pfc, i naravno da mi niko nije odgovorio. Jedino mi je Biki preko Instagrama odgovorila da Klub dobija od Mančestera nekih 300 ulaznica ali da ne zna kako bih ja mogao doći do neke.

Znači niko živ ne može da mi pomogne oko toga. A ne bih da odem tamo pa da onda izvisim za ulaznicu, pogotovo sa sinom od pola godine..


Ja sam za Plzen Vujovica iz marketinga cimao mejlom. Covek mi kulturno odgovorio i rekao kad da dodjem po karte u prostorije. Sve bilo lepo zavrseno.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.257
Reaction score
18.187
Локација
Kej Republika
Cigani su se okupili na terenu iza južne tribine, koji je oko 100 metara udaljen od najbližeg ulaza u stadion.

To je isto, kao da se mi okupimo na teniskim terenima. Samo ne znam da li ima terena koliko i frakcija?
Ima 4 terena, taman za 4 frakcije. 4 Grand Slam terena. Pariz, Njujork, London i Melburn.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Статус
Затворена за писање одговора.
Top