Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.110
Reaction score
3.996
Локација
Београд
Iz dana u dan ova raspala uprava dokazuje koliko smo mi neozbiljan klub.

Sramota ko nam i na kakav način vodi klub.

Da citiram sebe malo van konteksta.

Četiri dana nakon presude UEFA, četiri dana, oni ne mogu da izbace bilo kakvu informaciju vezanu za karte.
Četiri dana... iako već kasnimo jedno dve nedelje za ostalima.

Da li mislite da se bilo ko od njih setio da se unapred odrede cene karata?
''Ako igramo sa publikom paketi će koštati ovoliko, ako budemo igrali bez publike, paketi će koštati ovoliko, pa čim saznamo presudu odmah izbacujemo karte.''

Zar nije bila poenta da se ovako dugo čeka zbog utakmice sa AZom (što je samo po sebi bilo debilno), šta se sad čeka? Čeka se to što su se tek sad setili da urade jedinu stvar koja se od njih očekuje. Da li je realno da ne mogu jednu jebenu stvar da urade kako treba i da ispune realno jedinu jebenu obavezu?
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.367
Reaction score
3.081
Локација
Tamo gde su Grobari
Predrag Vujović:

Postovani,

U toku je dogovor sa MUTD oko toga kako ce se prodavati ulaznice, bicete uskoro obavesteni putem sajta i medija, koliko sledece nedelje.

Srdacno
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Ja bogami, Srbin iz zarobljene Crne Gore, i mnogo sam ispastao zbog toga i dalje cu, tom zulumu se ne nazire kraj. Necu nikad navijati za zemlju koja toliko favorizuje jedan udbaski klub, a satire drugi, o ovome stvarno necu da dajem dalje razloge. Takodje, suvisno je da govorim da se radujem svakom porazu Cg, da je ovdje mnogo ljudi navijalo cak i za Kosovo protiv Cg. Radi se o 2 fasisticka projekta dva brata, Mila i Aca Djukanovica, sa jedne strane i Aleka i Andreja sa druge sttane. Pomenuo si Hrvate, a naci ce mnogo njih u Splitu i sirom Dalmacije koji takodje ne podnose svoju reprezentaciju zbog jos tezeg odnosa drzave prema njima, koji traje decenijama. Ali oni su izistinski fasisticka drzava, dok ove dvije tek rastu. Oduzio sam, nije tema. E, cus da navijam za vaterpolo reprezentaciju Srbije i za Tumbin i Kokezin sastav... Ja volim samo Partizan!
 
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
24
Reaction score
31
Локација
krusevac
Ja sam juce zvao ticketline i rekli su mi da ce karte biti pustene u prodaju nakon derbija.. sta mislite, da li ce biti smanjen kapacitet na severu zbog dolaska velikog broja Engleza ?
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.376
Reaction score
5.155
Локација
Beograd
Sigurno ce smanjiti broj mesta, oni jos nisu ni najavili da ce pustiti sever u prodaju.
I ako moze neko da se nadoveze oko smanjenja kapaciteta stadiona, koja mesta ce ostaviti prazna na derbiju? Bio bi red da skrate sever a ne istok..
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
AZ u odlicnoj formi, 5:1 tukli danas Spartu.
Na 5 meceva u ligi 12:3 gol razlika, izgleda da dobro stoje u odbrani ove sezone, ne treba ih porediti sa onom ekipom koju smo tukli prosli put.

Bas nezahvalan mec za prognozu sa njima, a znaci nam neverovatno mnogo.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Znaci nam pobjeda iz 570.000 razloga, a i evra. Ta 3 boda su jedan Natho u timu, toliko se zarafi od UEFE.
Dobri smo, nismo kriticni pozadi, u napadu stvaramo sanse, nema razloga za strah, imamo cemu da se nadamo.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Da li ce biti samo prodaje karata u paketima ili i pojedinacna prodaja? I zanima me da li neko sa sezonskom moze kupiti vise od jedne karte za 50 posto popusta?
 
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
24
Reaction score
31
Локација
krusevac
Da li ce biti samo prodaje karata u paketima ili i pojedinacna prodaja? I zanima me da li neko sa sezonskom moze kupiti vise od jedne karte za 50 posto popusta?
Iz ticketline su mi rekli da ce biti samo paketa. E sad, ako ne prodaju sve komplete, mislim da je logicno da par dana pred utakmicu puste i pojedinacne, ali to je vec pitanje.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
odgledah sanse i golove sa Az-Sparta.. napadaju sa 6-7 igraca, dobro kombinuju, par igraca fantasticnih fizickih predispozicija, ali nazad su busni kao sir.. Obradovao me pregled, neserecna Sparta sa jednim krstenim igracem bi im dala bar jos 2 kom..

Ne vidim kako nece primiti gol i u Humskoj i u “hagu”, bitno je samo da odbranimo nas i nema brige.. Bolja smo ekipa!
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.198
Reaction score
36.701
I Molde je bio ultra opasan, kombinuju na malom prostoru, uigrani... pa su prošli kako su prošli. Odavno je poznato, igraš onoliko koliko ti protivnik dozvoli.

Verujem da ćemo se mi pitati u svih 6 utakmica, t.j. da nećemo ni u jednom meču igrati podređenu ulogu, čak i protiv Engleza. Da li će to biti dovoljno za prolaz, videćemo. Ali od nas zavisi.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.198
Reaction score
36.701
Dosta je on izvodio cirkuske trikove onomad na promociji. Neka sada samo igra fudbal. :D
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.800
Reaction score
1.115
Локација
Ivanjica

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
ajmo ljudi braco Grobari Partizanovci! ko koliko moze da se skupi makar nesto!!
Ne vidim bolji nacin da potrosimo neki dinar do cetvrtka!

Hvala članovima Kujblo70, Direktor_Grobar, GrobarPFC, Стојанче Р. i Mister NO.

Deca su vam zavhalna na velikodušnim donacijama. Elem desila se jedna lepa stvar, do večeras ćemo znati da li će FK obezbediti i treći autobus za decu koju smo mi planirali da pošaljemo na utakmicu.

Ako se to desi, a verujem da će se desiti, da li se slažete da novac koji ste donirali prosledimo u dečije selo?

I to ne da ga prosledimo na račun, nego da vidimo da kupimo neke potrepštine i neko crno-bele obeležje i lično odnesemo u Kamenicu.

Izvinjavam se za skretanje sa teme, ipak je cela utakmica posvećena deci.

U linku ispod možete videti kako se sve može pomoći.

 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.800
Reaction score
1.115
Локација
Ivanjica
odgledah sanse i golove sa Az-Sparta.. napadaju sa 6-7 igraca, dobro kombinuju, par igraca fantasticnih fizickih predispozicija, ali nazad su busni kao sir.. Obradovao me pregled, neserecna Sparta sa jednim krstenim igracem bi im dala bar jos 2 kom..

Ne vidim kako nece primiti gol i u Humskoj i u “hagu”, bitno je samo da odbranimo nas i nema brige.. Bolja smo ekipa!
Igraju isto u gostima i na strani ali mislim da se nece otvaati mnogo kod nas . Ako krenu u neku polukontru i mi ih presecemo to je gol za nas.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top