Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.700
Reaction score
29.362
Локација
Beograd
Kao prvo, veliko hvala svakome ko je učestvovao u tome da sva ova deca budu večeras na JNA! :clap
Naklon do poda! :respect

Kao drugo, ne 10, 14 golova smo morali večeras da damo...
I...
Ne 3, 10 godina života mi je skratila ova naša katastrofalna realizacija...dva gola smo dali, ali, jbg...malo i premalo je to, em zbog tolikih šansi, em što ga primimo čim neko od protivnika krene u napad...
ALI...
Jebeš ga, ja volim ofanzivni fudbal, protivnik sam bunkera i autobusa, i, šta sam tražio to sam i dobio, imali smo napad za napadom, šansu za šansom...i zato ne bih smeo da se previše bunim i kukumavčim...
ALI...

Igrač više, vođstvo...ovo je morala da bude pobeda...ali, jebeš ga, mogu da žalim, mogu da se nerviram, mogu da se pitam koliko još moje srce može da izdrži, mogu da ne spavam do ujutru...ali - neću večeras da se predajem - jebaćemo jebeni Mančester u dve utakmice, i Az i Astanu, i bićemo prvi u grupi! :D

Našu neefikasnost večeras, platiće ,,cigani,, u nedelju, 20 šansi možda nećemo imati, i 14 golova sigurno nećemo dati, ali, nek bude pola od toga i ja zadovoljan... :icon-rolleyes:

Mali kurooziteti, slavni Mančester dao samo jedan gol, mi samo dva, a ovaj Boadu iz AZa, toliko liči na našeg bivšeg igrača Rikarda k'o da mu je sin...

Ali ta naša NErealizacija... jaoooj... :banghead: :banghead: :banghead:
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
356
Reaction score
1.516
Локација
Novi Sad
Bez obzira na pozrtvovanje jednog i na brzinu drugog , nedopustivo je da na jednom boku dejstvuju 2 izrazito neinteligentna igraca u vidu Markovica i Miletica.
Zasto se vadi Tosic koji koliko toliko zna da stane na loptu , a ostavlja se indisponirani Asano??!!
 

Nelson

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2014
Порука
604
Reaction score
1.227
Локација
BL
Steta za primljen drugi go, ali AZ ima kontru da se usereš, oba gola su nam dali iz vrhunskih akcija. Da smo se povukli na 2-1, svi bi jebali mater Savi da je sisa, ziheraš ovo ono. Partizan igra presing na njihovoj polovini 90 minuta, imali smo 10 mrtvih šansi. Ne može se stručnom štabu zameriti što Lazar lobuje sa 5 metara ili Asano maši 5 zicera. Ne mislim da je bilo šta izgubljeno, Partizan ima igru, ideju.... realizacija će doći. Ovo je tim koji se sklopio prije 10 dana i izgleda poprilično dobro imajući u vidu okolnosti. Birbas je suvo zlato
 

Neni

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
373
Reaction score
180
Rezultat je 2-1. ✔
Imas igraca vise. ✔
U AZu izneli dva napadaca iz igre, ubacili dva odbrambena. ✔
Igraju sa pet u zadnoj linij, samo im jedan igrac stoji u napadu. ✔
Ti primas gol is kontra napada. ???

Odbrana nam je debeli, smrdljivi kurac. Zasto bekovi krecu uopste u napad kad niti jedan niti drugi ne znaju centrirati, driblati ili sutirati? Pa jebem mu mater imamo rezultat od 2-1 zasto stojimo na sredini terena?

Neverovatno bre, nema razloga za toliko visoki press kad imamo i rezultat i igraca vise. U lepu pm bre, ova 2 boda ce nas kostati prolece u evropi.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ali kakve sanse posle 2:2... prvo strasna lopta Natha za Sumu i ovaj u vrlo povoljnoj situaciji gde ima dosta prostora i gde su protivnicki igraci dobrano udaljeni sutira pored gola... aj mozda je jos bio nezagrejan ali ode "mast u propast"... a onda Lazar Markovic... ja je vec video u golu... duga lopta (ne znam ko je poslao) i ne bas najbolji prijem ali opet uspeva da sutira ali preko gola... on se hvata za glavu a ja i za glavu i za sve delove tela - udri... nece u jebeni gol. Morali smo da dobijemo, ma morali.
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.110
Reaction score
3.996
Локација
Београд
Ali izmena u 88. gde naš trener ubacuje napadača umesto napadača pri rezultatu 2:2 i sa igračem više.

Odbrana kriminalna, ćelavi može da se dere na Asana što mu nije dao loptu a ne može da čuva jednom igrača i da jednom centrira kako treba.

Najveća prilika da se uzmu tri boda: verovatno najslabiji protivnik u grupi, penal, igrač više, bolja igra, šanse i šanse i šanse i šanse, posed lopte.
U kom univerzumu to može da se završi sa 2:2 pogotovo kad si vodio 2:1? Samo u našem.

ps. ne treba nam napadač uopšte, bravo za upravu, sjajna procena.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.426
Reaction score
2.158
Kolko je veceras brojcanik vrteo za dva gol i bod u ligu Evrope, ipak na kraju moramo se zadovoljiti bodom. Savo i uprava imaju vise srece nego znanja u poslu sta rade.
 

Fuenlabrada

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2019
Порука
350
Reaction score
1.387
Локација
Krusevac
Dajte ljudi malo optimizma.
Hram fudbala je imao veceras najdivniju publiku na celokupnoj svetskoj fudbalskoj mapi.
Stvorili smo deset sansi protiv solidne Evropske ekipe.
Jebiga i ja placem za Rikardom, ali da je on bio veceras dali bi minimum 6 golova, a to ne bi bio nas Partizan, vec idemo standardno tezim putem na koji smo se valjda vec navikli.
Uostalom dobili smo onomad AZ dva puta u grupi, pa je nismo prosli.
Sada prolazimo.
I to ne samo grupu.
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
258
Reaction score
2.199
Локација
Beograd
Nema razloga za toliko razocarenje, utakmica je donela dosta dobrog. Naravno, steta sto ne dobismo, ali Holandezi su jako, jako zaguljeni. Ako Mancester ne bude igrao u punom sastavu, mislim da su i favoriti u grupi. Mi sa Natkom konacno imamo plejmejkera, Sadik najbolja utakmica od kada je dosao, desna strana odbrane nam je kriticna, ne samo zbog odsustva brzine, nego i takticki sto je jos gore, Lazar kondiciono zapusten, imamo ocigledne nedostatke kao tim ali i nesto sto smo retko imali - vracamo se iz zaostatka, pokazujemo karakter, sanse promasuju skoro svi, da li nisu dovoljno spremni pa im pada koncentracija, sta li ali to nam je ubedljivo najveca slabost, po tome se vidi da jos nismo skroz ozbiljna ekipa ali deluje da nam ne fali mnogo da to postanemo. Sto rece neko od kolega gore, moze lako da se desi da na prolece budemo bas jaki. Osim toga, raduje me sto u nekim periodima igramo bas lep fudbal, a estetika je nama uvek bila bitna, jako je vazno i kako se pobedjuje i gubi.
 

T.N.T.1970

Grobar
Учлањен(а)
15.07.2008
Порука
977
Reaction score
309
Ljudi koliko smo mi počastvovani ove godine da gledamo ovaj Partizan!!!
Koliko sam samo puta se ponadao da mi možemo da igramo jedan lep, atraktivan fudbal, meni je ovo veceras bilo milina za gledanje.
Ovaj Naš Patrizan se vraća iz negativnog rezultata u pozitivan i dalje grize nema povlačena nema kukavičluka, nego igraj do kraja, pa šta bude!
Bravo bre Paćo, bravooo!
 
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
24
Reaction score
31
Локација
krusevac
Ljudi moramo da gledamo napred.. dobro, desilo se, kiksnuli smo, ali najbitnije tek sledi a to je utakmica sa Astanom koja se mora dobiti jer slede dve sa Englezima.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.622
Локација
Tamo gde si ti!
Kada smo prošli put pobedili AZ naravno da sam bio srećan, ali nisam bio zadovoljan prikazanom igrom.

Večeras sam tužan što nismo utefterili tri boda, ali sam prezadovoljan našim izdanjem.

Nesretno smo primili prvi gol, kontra je sevnula i odradili su nas školski. Posle toga smo nastavili sa napadima, zasluženo dobili igrača više, stvorili brdo šansi. Poveli i na kraju ipak samo nerešeno.

Ja se ne sećam da smo nekom protivniku u grupnoj fazi šutnuli toliko puta na gol, kao večeras Az Alkmaru.

Potpuna podrška ekipi i vera u prolaz je sada i te kako potrebna.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.306
Reaction score
3.900
Локација
Kobasicarija "Venac".
Da smo imali jednog natha pozadi i jos jednog u dpicu, bilo bi bar tri razlike za nas. Iako sjeban ishodom utakmice, kapiram da ovaj bod nije smak sveta. Bice jos borbe ovde
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
U proslom postu nisam to pomenuo, ali zaista sad kad sagledam sve, Milosevic je dosta kriv za remi. Nevjerovatno kako im nije rekao da se stane na loptu na 2:1.

Vidim neki se odavde zale na komentatora sa Arene, ja sam iz CG pa sam gledao na Sport Klubu.. pa mi ni sa jebenim komentatorima nemamo srece nego uvijek moram da slusam neke seratore, nocas na SK prenosio onaj šupak meraklija sa ultra pederskim glasom, kad prenosi Engleze smanjim ton da ga ne slusam, al nocas morah, bacio je nekolike iritantne opaske na nas racun nocas.

Jos jedna stvar, ne znam da li je neko primjetio, ali Asano konstantno na svakoj utakmici, kad promasi izgledne prilike, lik se smije. Ocigledno ne shvata velicinu kluba u koji je dosao. Jurimo pobjedu, svi nadrkani zbog primljenog gola, a on da crkne od smijeha. Treba neko iz kluba da mu skrene paznju na to.
 
Последња измена:

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.397
Reaction score
40.429
Локација
Žrnov
jedva sam se smirila.... ne znam ko će me pre oterati u grom - sadik, lazar ili suma...
pošteno govoreći, sadik nije uopšte bio loš... jbg, ušli smo dosta loše u meč i to je uzelo danak na kraju. odbrana kompletna - kriminal

Treba mi zabraniti da gledam Partizanove utakmice... jbt imam 3 dece, od toga jedno maloletno. a inače, imam pritisak 90/60 :buhaha
 

Прилози

  • e99abb50-d9e6-4e59-9301-b71732455df3.jpg
    e99abb50-d9e6-4e59-9301-b71732455df3.jpg
    108,5 KB · Прегледа: 26
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
U proslom postu nisam to pomenuo, ali zaista sad kad sagledam sve, Milosevic je dosta kriv za poraz. Nevjerovatno kako im nije rekao da se stane na loptu na 2:1.

А да је им је рекао да стану на лопту при резултату 2:1, сад би се кукало што није при 2:1 са играчем више нападао.

Дајте људи, будите достојанствени и кад не остваримо позитиван резултат, не треба критиковати само критике ради.
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.110
Reaction score
3.996
Локација
Београд
Jos jedna stvar, ne znam da li je neko primjetio, ali Asano konstantno na svakoj utakmici, kad promasi izgledne prilike, lik se smije. Ocigledno ne shvata velicinu kluba u koji je dosao. Jurimo pobjedu, svi nadrkani zbog primljenog gola, a on da crkne od smijeha. Treba neko iz kluba da mu skrene paznju na to.

To je stvar kulture, ne smeje se on što mu je smešno sigurno.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top