Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Izrael se takmiči u Evropi koliko sam pre istraživao jer veliki broj azijskih država nije želeo da igra sa njihovim klubovima ili reprezentativnim selekcijama.

Bio bih zadovoljan i nerešenim u Kazakhstanu (samo da ne izgubimo), a potom se i nadam da možemo uzeti dva boda protiv Junajteda (ili bar jednu pobedu da ostvarimo) i onda da se koljemo za prolaz u poslednja dva kola sa AZ-om na strani i kod kuće sa Astanom. Biće ova grupa neizvesna do poslednjeg kola, a čak verujem da to važi i za Mančester.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.949
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
To su profesionalci. Dolazi se ranije zbog treninga, aklimatizacije. Najmanji problem je jet lag. Jet lag se rešava nakon dan, dva. Pričam iz iskustva jer često idem preko bare.
Pa šta je drugo čovek i napisao?
Jedino 5 dana ranije da dođu i da požene neke kazakhstanke pa da se aklimatizuju.
Zato su i jaki kod kuće a ne zato što su kvalitet, plus njihova kozojebačka veštačka trava koja treba da izdrži temperature koje oni imaju po onim njihovim vukojebinama...
 

Limun85

Početnik
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
195
Reaction score
263
Kada bi Sadiku bila 80% realizacija jedan na jedan šansi dao bio skoro 100 golova za sezonu računajući sva takmičenja. :biggrin:

Šalu na stranu, čovek radi dobar posao razvlačeći poslednju liniju protivnika. Ako još na to doda koji gol, odlično. Naravno biće još utakmica gde će biti zamenjen na poluvremenu a kako sezona bude odmicala biće sve bolji. Da li će to biti dovoljno da ga otkupimo ili ne zavisiće samo od njegovog napretka i uprave na kojoj je da obezbedi finansije.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.067
Reaction score
36.040
Što se Astane tiče, istrčati iz aviona direktno na teren, natamburati boraniju u prvom poluvremenu na svežinu i šupičkumaterinu. :D

Astana tamo je po meni najteža utakmica koju ćemo igrati u grupi. Ako nešto raduje to je činjenica da nam izazovi rastu kako i mi kao tim rastemo. Ostati neporažen tamo bi bio idealan ishod, poraz opet ne bi bio tragedija, posebno kada se pogleda lista skalpova koje imaju u poslednje vreme.

Do sada nas momci u najbitnijim mečevima ove sezone nisu razočarali, nadajmo se da će nastaviti niz.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Pa šta je drugo čovek i napisao?
Jedino 5 dana ranije da dođu i da požene neke kazakhstanke pa da se aklimatizuju.
Zato su i jaki kod kuće a ne zato što su kvalitet, plus njihova kozojebačka veštačka trava koja treba da izdrži temperature koje oni imaju po onim njihovim vukojebinama...
Hahahahah. Ne, čovek je napisao da jet lag kreće da te lomi posle dva dana. Ja odgovorno tvrdim da nije, da si posle dve noći dobar, pogotovo ako si profesionalac.
Da mi sjebemo ove, jebo sve priče o vremenskim razlikama, isto tako će njima biti ovde pa ne mogu da kažem da ćemo da ih naguzimo.

Ja koliko pratim fudbal i samo fudbal, mogu da ti kažem da su do jaja nezgodni. Furaju stil naše komšinice, parkiraju autobus i čekaju. Mnogi ih potcene, izvedu b tim, dobiju šamar, otud i skalpovi...
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Jos jedna pobeda naseg sledeceg rivala u Ligi Evrope... Astana je dobila Kaysar na svom terenu ubedljivo 3:0 uz gol Beysebekova i dva pogotka Khizhnichenka... Sad su na trecem mestu u njihovoj ligi sa 3 boda zaostatka za Kairatom i Tobolom koji imaju i mec vise.

Jako je bitno da ne izgubimo u cetvrtak. Pobeda a moze i nereseno ako vec ne stignemo do pobede... Poraz iskljucujem. Moramo da nadoknadimo onaj "kiks" sto nismo dobili AZ na domacem terenu sa igracem vise.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.297
Reaction score
3.860
Локација
Kobasicarija "Venac".
bod je sasvim ok samo u slucaju da junajted trijumfuje u hagu. obzirom u kakvom smo momentumu, pobeda nad "tamo nekom" astanom deluje kao nesto normalno. stvarnost je drugacija, i ako dozvolite, imam zent od ove nase dobre forme u linglongu pred evro iskusenje.
 
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
24
Reaction score
31
Локација
krusevac
Pa braco, od sutra krece slobodna prodaja, ajde sad da se pokazemo i do kraja napunimo jna, ali do kraja. Nadam se da uprava nece da se glupira sa nekim tampon zonama kao protiv Plzena i da cemo imati 31000 ljudi u hramu, ali bukvalno da prazan bude samo mali deo do Engleza a ostalo krcato. Ajmo bre, kad ako sad !?!
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Zna li se raspored ovih frakcija na utakmicama Lige Evrope, za koji sektor uzeti kartu (samo bokovi istoka i zapada dolaze u obzir) a da se ne bude sa njima u sektoru?
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.568
Локација
Planeta Zemlja
Ovi iz uprave ako Partizanu misle dobro, moraju sesti sa svim frakcijasima(iako ja mislim da bi to svi nasi navijaci trebali da znaju bez ikakvog razgovora, ali izgleda da mora neko da ih pritegne...), i objasniti im sta sme a sta ne da se unosi, ili skandira. Uefa nas ceka na penal sigurno, a i fare cigani jedva cekaju da nesto jave uefi.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Istok do severa partizanovci, sever po nekim najavama ide zabranjenima. Tako da zapad oba bočna dela imaš i istok do juga bez frakcija.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Ovi iz uprave ako Partizanu misle dobro, moraju sesti sa svim frakcijasima(iako ja mislim da bi to svi nasi navijaci trebali da znaju bez ikakvog razgovora, ali izgleda da mora neko da ih pritegne...), i objasniti im sta sme a sta ne da se unosi, ili skandira. Uefa nas ceka na penal sigurno, a i fare cigani jedva cekaju da nesto jave uefi.
Sta dalje da pricamo kad je ista ona nacisticka zastava bila sad opet za vikend u Nisu...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.087
Локација
Beograd
1. Ne znam da li su frakcije u dogovoru sa upravom Kluba oko karata za Mančester i mesta gde će biti smešteni. Ako jesu, pretpostavljam da će dogovor bar delimično poštovati.

2. Ako nisu u dogovoru sa upravom gde će da budu smešteni, onda će kupiti (ili dobiti) karte i sedeti/stajati kao i obično - Grobari Jug, Kimijevi Istok ka Severu, Zabranjeni gornji delovi Istoka ka Jugu...znači nisu skroz do Severa ili Juga, ali su više ka tamo nego ka centru...imali oni baš karte za ta mesta ili nemali - i onda ćemo opet doći do problema - ako je neko kupio kartu za mesta na kojima stoje ,,organizovani,, - mislite da će se oni pomeriti da čovek sedne na svoje mesto - naravno da neće...mislite da će pojedinac moći da ,,mrdne,, frakciju i izbori se za svoje mesto? Naravno da neće. Mislite da će neko od redara ili policije da mu pomogne? Naravno da neće.

I, onda će ,,pojedinci,, i ,,simpatizeri,, da ispizde i da stoje ili sede gde god da nađu mesto, uzimajući ga nekom drugom ko ga je platio, itd...i onda gužva, haos, zakrčeni prolazi i kazna za Partizan...

3. Iskreno se nadam da će uprava da uključi moždane vijuge i ozbiljno se posveti tome da se sranja na JNA ne dešavaju na utakmici sa Mančesterom, jer smo TEK IZDRŽALI prethodnu kaznu!
Sasatanak sa svakom od frakcija i čvrsti dogovori - ko zajebe nek sam ispašta i plaća!

4. E da mi je znati šta je u glavi onoga kome je ,,keltski krst,, tako neophodan da mora sa sobom da ga nosi i na utakmicu Partizana? Navijačka fora? Opčinjenost nacizmom ili neonacizmom? Ubeđenje da je to stari srpski pravoslavni simbol? Odsustvo zdravog razuma? Od svega po malo, pa smešano?
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Ako je suditi po jutru paketi za LE su planuli, ja sam jedva uspeo da rezervisem, receno mi je da je ostao bas mali broj...Mancester cini cuda
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
samo prenosim moje licno iskustvo od jutros za istok i zapad, za jug i sever iskreno ne znam, njih vrv ima jos u ponudi
 
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
24
Reaction score
31
Локација
krusevac
Svako ko hoce na utakmice savetujem sto pre po karte, rezervisano ili kupljeno je vise od pola kapaciteta. Sever je dostupan samo jedan ulaz mada ja mislim da kad se proda da ce otvoriti jos jedan. I jug nisu pustili skroz 3 od 4 ulaza sad da li zbog bezbednosti ili cekaju da se ovo proda nemam pojma.
Zvao sam danas ticketline da narucim i ako mi verujete malo je reci da sam ih okrenuo 50 puta dok nisam dobio "slobodnog operatera". Potraznja je ogromna.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.067
Reaction score
36.040
Danas je na ticketline.rs bilo karata koliko hoćeš. Ja uzeo 2 kompleta istok centar oko 14h, video sam na primer da je zapad centar rasprodat, bar kod njih na sajtu, ali je zato zapad bočno do severa sve bilo slobodno.

U međuvremenu su stopirali online rezervaciju i kupovinu.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.408
Reaction score
4.553
Bio na stadionu oko 14.30

rade dve blagajne, bilo je još uvek svih sektora, nisam pitao u kojim količinama

Skoro da nije bilo nikoga u redu, nadam se da je zbog toga što su objavili da neće ni raditi blagajne, već će prodaja ići u prostorijama kluba levo od butika na severu
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ja mislim da se odredjeni deo karata daje za ticketline, odredjeni za blagajne. Znaci kod njih onda vise nema zapada centra al sigurno ga ima na blagajnama.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top