Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.911
Reaction score
4.213
uf kad bi uspeli da dobijemo sutra
svaka pobeda u grupi pa jos na gostovanju je zlata vredna

moramo uci u mec cvrsto i sigurno, hladne glave i MORAMO ici na pobedu, nije astana nikakav bauk ali nismo ni mi, ne treba ih se plasiti ali ni podceniti
 

Krcko

Početnik
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
38
Reaction score
26
Локација
Bijeljina
Nasima ce izgleda veci problem biti adaptacija nego rival jer citam da se ocekuje temperatura od -1, kad se na to doda da su iz BG otisli iz plusa od oko 25C to je onda bas temperaturni sok. Ali dobro, iskusni su tako da sutra ocekujem da kazahstance ostavimo na -2. :)
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA

Stojković-Miletić, Ostojić, Pavlović, Urošević-Zdjelar, Natko, Asano, Suma, Tošić-Sadik.
Nadam se hrabroj igri i prvoj pobedi u grupnoj fazi, konačno u prvih 11 zajedno Suma i Natko. Nadam se da je Markec spreman za drugih 45 minuta.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Ako zaista izvede ovaj tim, Savo ima muda do poda.
Bice zajebano tamo za trcanje u tim uslovima, iskreno me plasi posle samo jednog meca u ovoj formaciji da igramo prelomni mec u Ligi Evrope tako, al valjda i sreca prati hrabre.
Pretpostavljam da ce u ovoj formaciji bekovi slabo ici napred.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.686
Reaction score
22.976
Локација
Академија
Ово је најбоље што имамо. Једино, по мени, дилема је Урошевић/Брежанчић. Обојица су до сада показали да могу да одиграју више него солидно. Шћекић нека уђе у 60. минуту да крља са Здјелром Казахстанце на средини терена док чувамо 0:1 из првог полувремена. :D
 

Ostoja_PFC_

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.841
Reaction score
192
Локација
Dole ispod
Posto smo kiksali u bg prvu utakmicu,ova nam je najbintija ako hocemo dalje. Od nje ce da zavisi gotovo sve. Verujem da mozemo da dobijemo i pored vestaka terena,vremenske razlike,temperature.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Mislim da dileme nema i da ce Urosevic igrati jer je i njihov golman naglasio da im je desna strana udarna, a igramo i bez Scekica, tako da trebace nam vise defanzivno orijentisani bekovi.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Bolje da igramo 100% od pocetka nego da se branimo pa kad primimo gol (a uvijek ga primimo kad dodjemo po x) onda cemo krenut naprijed promasit par sansi, pa ce ispostaviti da smo mogli bolje. Igramo fudbal pa sta bude.

Astana je kopija Bate Borisova po nacinu igre, a izgleda da imaju i dosta srece. Ako ne bude nekih gluposti donosimo barem bod kuci, veoma znacajan, a pogotovo znacajan ako sugavi United dobije AZ.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Ово је најбоље што имамо. Једино, по мени, дилема је Урошевић/Брежанчић. Обојица су до сада показали да могу да одиграју више него солидно. Шћекић нека уђе у 60. минуту да крља са Здјелром Казахстанце на средини терена док чувамо 0:1 из првог полувремена. :D
Gde si ti vido da Milošević ili ovaj naš tim čuva rezultat ili da se povlači posle 0-1?
Pa mi posle deset godina prvi put se ne povlačimo kad vodimo već gazimo napred da damo još koji gol, što je velika prednost ovog tima.
Gledao sam ja Astanu, klasična ciganka 2 sa tanjim igračima u ofanzivi.Tako da ako damo brz gol, očekujem još 2,3 komada.Slabiji su nego ranijih godina, što i rezultati u ligi pokazuju gde imaju problem da budu šampioni.
Počeo bi sa Lazarom ili Stevanovićem umesto Tošića
 

Neni

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
373
Reaction score
180
Bice gadna utakmica sutra. Ne brine me Astana zbog kvaliteta njihove ekipe, vec putovanje do jebenog kazakstana i kako ce to uticati na nase igrace. Ako uzmemo samo bod sutra ne bi bila bas najveca katastrofa ali posle onog kiksa protiv AZa realno moramo pobediti. Mislim da ce bas ovo gostovanje u astani na kraju i odluciti ko ce postati drugi, mada rano je jos za kalkulacije.

Samo hrabro nek odigramo ko sto znamo, a onaj smrdljivi mancester da ne prospe bodove i bice fino evropsko vece sutra.

:partizan-fan: Napred Partizan
 

Djuradj89

Grobar
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
230
Reaction score
1.817
Локација
Kraljevo
Bice gadna utakmica sutra. Ne brine me Astana zbog kvaliteta njihove ekipe, vec putovanje do jebenog kazakstana i kako ce to uticati na nase igrace. Ako uzmemo samo bod sutra ne bi bila bas najveca katastrofa ali posle onog kiksa protiv AZa realno moramo pobediti. Mislim da ce bas ovo gostovanje u astani na kraju i odluciti ko ce postati drugi, mada rano je jos za kalkulacije.

Samo hrabro nek odigramo ko sto znamo, a onaj smrdljivi mancester da ne prospe bodove i bice fino evropsko vece sutra.

Napred Partizan

Мени није јасно како је Казахстан Европа? Људи се граниче са Кином. Дупло су ближи Европи Сирија или рецимо Тунис, него они.
 

Теслић

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
1.355
Reaction score
204
Локација
Република Српскa
Neko je pisao od kolega za njihov stadion Astana Arena tako nekako. Pa ovo je cista perverzija, cak i pokretni krov imaju.
Ozbiljan je to klub,nedavno osnovan ali imaju kes ocigledno. Sva tri boda uspjeh sigurno.
Napred Partizan
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.267
Reaction score
18.295
Локација
Kej Republika
Nadam se pobedi sutra, bice jebeno. Bilo bi lepo i Man UTD dobije u Holandiji, mada mi smrdi na 1 ko vrata.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Evo malo što se tiče ekipe Astane i njihovog iskustva. Golman Erić (37 godina), Antonio Rukavina (35), Tomašević (29), Postnjikov (33), Šomko (29), Majevski zadnji vezni (31), Marin Tomasov krilo (32) njihov najbolji igrač koji je ove sezone dao 14 golova i 17 asistencija, Sigurjonsson (29), Šimunović (22), Rotariu (24) krilo i u špicu Murtazajev koji je do sad startovao u poslednjih 9 utakmica, Milošević je naznačio Janga špica kao opasnost ali u poslednje dve utakmice je odigrao svega 26 i 35 minuta. Pa me to malo buni ne znam ko će od njih dvojice startovati. Iskusna su ekipa što se da videti po godinama. Erić, Rukavina i Tomasev su odmarali ovo kolo i spremni dočekuju utakmicu. Ovako na prvu loptu rekao bih da treba zatvoriti Tomasova koji je alfa i omega ekipe.

Što se tiče stadiona, evo šta kaže golman Erić. „Temperatura u večeranjim satima padne na pet stepeni Celzijusa. Pre neki dan smo zatvorili krov na stadionu, što znači da je ambijent za igru maltene savršen. Nema padavina, ispunjeni su svi preduslovi za dobar meč."

Zanimljivo je to što u prethodnih 10 godina koliko postoje, da kao klub postoje 10 godina, promenili su 5 trenera naspram nas koji smo promenili 12 za taj period.

Uzeo sam neke utakmice što su gubili u prvenstvu i evropi i neke stvari su mi zapale za oko. Protiv Zhetysu primili su dva gola u 80. i 89. minutu i tako ispustili prednost od gola razlike, protiv Junajteda u 73. minutu. Protiv Batea drugi gol su primili u 85. minutu, protiv Kluža 3. gol u 73. minutu. Od Kairata su izgubili tako što su oba gola primili u razmaku od 3 minuta 68. i 71. minut. Dakle nekih poslednjih 20 minuta je period igre kad im pada koncentracija tj kad verovatno padaju sa snagom. Verujem da ovo nama ide u korist i da u ovoj utakmici treba da dođe do izražaja naša fizička sprema.

Iskreno od ove utakmice nam zavisi dalji tok takmičenja i sutra moramo ići na tri boda sa takvim stavom moramo ući u utakmicu. Brzim golom bi ih doveli u nervozu i samim tim doveli u situaciju da se oni otvore i napadnu, što opet nama otvara neke prilike.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.686
Reaction score
22.976
Локација
Академија
Gde si ti vido da Milošević ili ovaj naš tim čuva rezultat ili da se povlači posle 0-1?
Нисам рекао да се повлачимо. Ако си пажљивије гледао уткамице приметио си да при активном резултату у Европи Шћекић и Здјелар секу противничке нападе на средини терена и тако спречавају угрожавање нашег гола. Мислим да они у нашем тиму најчешће и праве фаулове и да им је Саво дао такав задатак у наведеним ситуацијама. Бункер нисмо играли нити ћемо јер нисмо ми цигани.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top