Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ovo bi bila velika sramota da nismo pobedili. Ova Astana je zrela za 4 komada minimum, šta mi sebi dozvoljavamo da strepimo poslednjih 10 tak minuta. Previše promašenih šansi 1 na 1 Suma, Bambi, Sadik, Natko pa dva poništena gola. Asano uništio jednu šansu lošim dodavanjem, Sadiku svaka čast i kapa dole za golove ali ono bre mora da se doda Tošiću. Pobeda se piše teraj dalje, vruća mi je glava.. Ozbiljna ekipa mora da realizuje svoje šanse a mi smo ih danas imali previše. Minimum jedan ma šta jedan 2 gola.
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
343
Reaction score
410
Локација
Beograd
Auuu kakav ATOMSKI FUDBAL !!!! Bravo momci! Bravo Savo! Ja ne pamtim kad smo u gostima u evropskim takmičenjima ovako nekoga rastavili na proste činioce!!! Samo još ta realizacija... Ali biće to sve OK! Još jednom sve čestitke momci!!!!! :partizan-fan: :partizan-fan: :partizan-fan:
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Kako se igramo sa protivnicima ovo je milina gledat.

Mora da se popravi realizacija, da nas ne bi skupo koštala...
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.026
Reaction score
4.737
Локација
vezenemam
Čestitke svima za igru i pobedu!
Utakmica prava partizanska, u stilu - nećemo 1:6, dajte nam 1:2 i neizvesnost do poslednje sekunde. :D
Sadik se budi golgeterski, samo neka nastavi i neće biti zime.:clap
 

Icecool

Početnik
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
104
Reaction score
166
Nadam se da forumski kolega koji, cini mi se rece da ce da ga sece ako Sadik da vise od 3 gola u sezoni, nike covek od reci. :D
Krakati crni brat izgleda odlucio da sve nas koji nismo verovali u njega razuveri i odlicno mu ide.

Svak cast igracima i strucnom stabu. Izuzetno bitna pobeda. Samo nastavite da meljete boraniju.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Bravo bre momci, odlična igra koja je pala kada je ušao Šćekić i taj defanzivni blok koji mi ne znamo da igramo.Samo mi je to smetalo večeras, izrastamo u moderan, evropski, šampionski tim.I da vratimo Rukavinu i Tomaševića Grobara koji je jedva čekao da se povredi da ne igra protiv kluba koji VOLI!
NAPRED PARTIZAN!!!
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.934
Reaction score
3.012
Jebemti koje demoliranje.:D
Šteta zbog onoliko promašenih šansi,idemo dalje
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.242
Reaction score
3.597
Kad me infarkt nije strefio kad je islanđanin dao gol. Tačno sam počeo da se plašim da će nas stići kazna poslije silnih promašenih 100% prilika.

Hvala Bogu nije, ali se nešto tu mora mijenjati, poseban akcenat staviti na realizaciju prilika.

Umjesto 5:0, mi pokušavamo biti onaj stari velikodušni Partizan.

Iz ove utamice izvući pouke i biće to sve dobro.

Bravo, Partizane!!!
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.557
Reaction score
7.854
Bravo momci. Savo naučio lekciju za razliku od Alkmara. Zašto ovo ne zatvaramo ranije jeste za analizu, ali potpuna dominacija i ne treba mnogo zanovetati. Ekstremno važna pobeda, ovakve utakmice lome sezone. Ne daj Bog da ovo nismo dobili posle 2:0 i šansi... Rećiću i jednu jeres, odavno mi se čini da Stojketu polako treba pripremati zamenu. Još je dobar, nek nam je živ i zdrav, samo kažem.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top