Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.718
Reaction score
54.988
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Razumem ja pozitivu i zezanje, ima i razloga, ali da li je realno da se javlja atmosfera da Mančester nema šansi protiv nas i da su već uzeta 3 boda?
Ne daj Bože, stvarno ne daj Bože, ali šta ako ne napravimo ništa. Samo nemojte posle ipak je to Mančester iako im igraju rezerve.

Nadam se igri kao protiv Malatije u BG, pa šta bude.
Mančester nema tim...
Treba biti objektivan, jači smo na svakoj poziciji, možda Pogba negde može da se meri sa Šćekićem, ali ne igra :icon-cool:
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.744
Reaction score
19.194
Локација
Nickname

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.092
Локација
Beograd
Simpatični ste mi što smo već pobedili Jedinstvo iz tamo nekog mesta u Engleskoj, ali i ja prevashodno mislim na Lučane i kako ćemo tamo...

Jedinstvo mi se čini, daleko, daleko, uostalom izaćićemo na juriš sa njima, pričao nam ćale, a nekome i deda kako s njima treba...
Uostalom ovde imamo i kvorum i forum da smo to već pobedili sa 3:1...

Ali Lučani... :icon-rolleyes:
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.298
Reaction score
3.863
Локација
Kobasicarija "Venac".
cak I da dodje alegri, ne verujem da ce poslati u bg najbolje sto imaju. kapiram da ce u le nastaviti sa istim timom koji je nastupio protiv astane I alkmara. oni se moraju fokusirati na prvenstvo, jer tamo je to prioritet. tek kada(ako)prodju grupu zaletece se na pehar u le.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.718
Reaction score
54.988
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Simpatični ste mi što smo već pobedili Jedinstvo iz tamo nekog mesta u Engleskoj, ali i ja prevashodno mislim na Lučane i kako ćemo tamo...

Jedinstvo mi se čini, daleko, daleko, uostalom izaćićemo na juriš sa njima, pričao nam ćale, a nekome i deda kako s njima treba...
Uostalom ovde imamo i kvorum i forum da smo to već pobedili sa 3:1...

Ali Lučani... :icon-rolleyes:
U Evropi igramo protiv samo 10 igrača i golmana.
U Lučanima ih je mnogo više.
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.057
Reaction score
18.217
Realno jebe mi se za Lučane, dobili ili izgubili drugi smo pa smo drugi, i sve tako dok god je pseto cigansko tu gde jeste...
Tako da jebeš Lučane, daj da gazimo Jedinstvo, Mančester nema tim :D
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Видим доста вас пише шта ће бити кад/ако Алегри оде у Јунајтед; а ја баш нешто не верујем да је Алегри луд да оде у овакав Јунајтед.

Поготово у сред сезоне кад нема времена ни за појачања ни за рад са екипом, а и ако оде, потрошиће га Погба, Рашфорд и екипа и пре зимског прелазног рока.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
Imam 4 karte za utakmicu protiv Astane. Ali nažalost neću moći da gledam utakmicu, jer nisam u Srbiji. Ako je neko zainteresovan neka se javi.
 
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
24
Reaction score
31
Локација
krusevac
Opet je doslo do povecanja kapiciteta - otvoren je i cetvrti ulaz na jugu. Dakle jedino sto nije i pretpostavljam nece biti otvoreno je ta tampon zona izmedju nas i Engleza na severu.
Ja vise ne znam kako da prekratim vreme do utakmice, svaki dan dan mi prolazi kao nedelja, majke mi. Mogu samo da zamislim kako se tek osecaju ljudi koji su gledali Partizan 66' i sada opet.
Drma nenormalna euforija!
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.568
Локација
Planeta Zemlja
Mančester će odraditi trening u Engleskoj , pa onda dolaze kod nas, doputovace 24h pred meč. Ne znam koja je fora Utd i Liverpool što nisu hteli da treniraju na stadionu pred meč. Zato se nadam da će rezultatski proći kao Liverpool u Beogradu.
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.056
Reaction score
4.203
Локација
Humska 1
Hvala Liverpulu... :puke: Mada i ovaj rezultat im je sigurno podigao malo samopouzdanje. Opet, njima je LE druga prica odnosno aktuelno jos "nebitna". Vidim De Gea igrao, znaci li to da je spreman i za nas?

Nisam pametan kakav sastav i sta mozemo ocekivati ali je jedno sigurno: Ocekujem hrabar Partizan! Pa sta bude...

Cekajuci cetvrtak.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.085
Reaction score
36.089
Kako glup način da se potroši dva sata života. :banghead:

Domaćin u fazonu: Evo vama lopta, mi i tako ne znamo šta ćemo sa njom.
Gost sa druge strane: Ne znamo ni mi, ovo okruglo govno ima uputstvo na kineskom.

Ole kolika god da je neznalica i koliko god zbunjeno izgledao, opet deluje ozbiljnije od cirkuzanta prekoputa.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.848
Reaction score
7.577
Raspored je prezajeban.
-Kuci UTD
-Gosti UTD
-Gosti AZ

Bod proiv Utd kuci i bod protiv AZ u gostima puna kapa. Mi u Hagu ne smemo izgubiti. Ovo sa utd ne sme da srusi motivaciju za tu utakmicu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top