Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.530
Reaction score
4.135
Локација
Ljubljana
Jos malo. Ajmo crno-beli, dobijamo ovo danas :pfc::pfc::pfc::pfc::pfc:
 

durantula

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
64
Reaction score
55
Ako moze neko strim da posalje, bio bih mu jako zahvalan
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.530
Reaction score
4.135
Локација
Ljubljana

Kentucky

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2018
Порука
233
Reaction score
1.367
Локација
Western filmova
Pita me direktor jutros na poslu, inače cigan, da li sam nabavio karte za večerašnju utakmicu? Pošto on ima veze i vezice, poznaje i dobar je sa ovima iz FSS!a. Rekoh ja njemu: direktore, za sade ne brinite, snalazim se, a ako doguramo do četvrtfinala, ili polufinala, javiću vam se, možda mi tada zatreba pomoć :šal:partizan-fan: Spustio je glavu i ćao.
Idemo Partizane
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.441
Reaction score
2.200
Danas su vam stvoreni svi preduslovi za veliku igru, jak kao zemja protivnik, pun stadion, lepo vreme i itn....Napred Partizannnnnn!
 

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
838
Reaction score
508
Evo pisem ovo dok jos traje utakmica i prihvatam sve poene i kaznu, ali moram da kazem da ovo sto je Savo napravio od klonulog i posrnulog tima i "propalih" fudbalera i pojacanja je stvarno veliki uspeh. Bez obzira kako se zavrsi meni je srce puno. Razbili smo veliiki tim, nisu nam svirali 3 penala. Izgledaju kao malo jaci Kokeza liga tim
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Do izrazaja je nocas dosla SVAKA mana ovog naseg tima. Ali je ovaj tim pokazao i svoju najvecu vrlinu, muda! Naklon do poda momci, srce puno kao da smo pobedili!!! :respect
Razbili smo ih i samo da sudija nije lopovcina izvukli bi barem veliki bod.
BRAVO CRNO BELI! :respect

I moram da kvarim ovakvo vece ali ne mogu da precutim, Strajnicu jebo te LinDgard po sred dupeta! Jebo te ko te placa da lupetas ove gluposti da te jebo, a placaju te svi gradjani Srbije!!
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
343
Reaction score
410
Локација
Beograd
Šibicari mančesterski.... Ovakvog sudiju nam ni Kokeza ne bi delegirao!!! Bravo momci! Dali ste sve od sebe!!!!!
 

Neni

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
373
Reaction score
180
sta radi ovaj cigan sudijski? Mamu mu jebem. Svira uvek 10 sekundi ranije.

Ovu utakmicu da odigramo 10 puta pobedjujemo 9, 10 ako je posteno sudjenje.

Momci, svaka vam cast, oducili ste ih od fudbala. Da imamo MALO srece, samo MALO, mi bi sad bili prvi na tabeli i u evropi i u domacem prvenstvu. Kako god, ovo je cast i privilegija gledati ovakav partizan, momcima i savi ne mogu dovoljno da se zahvalim.

Volim Partizan
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Bravo Partizane!
Bravo PARTIZANE!
ugazili smo izvikani utd, jos ovo govno raspalo stajnic kaze bili smo ravnopravni? alo ? ugazili smo ih, sudiji jebem sve zivo i mrtvo dda bog da je ovoliko zurio dete sa onkologije da pokupi mamicu mu jebem raspalu
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top