Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Mokoena86

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
670
Reaction score
363
Локација
kod Zmaja
Par utisaka sa stadiona.
Ocekivano odlicna poseta, navijanje dobro, bilo bi i bolje da nema toliko frakcija.
Kriminalno sudjenje! Sramota kako je sudio smrad.
Dobra nasa igra, realizacija konstantan problem.
Ako su Mekvajera platili 87 miliona evra, Pavlovic vredi bar 100.
Sadik odlicno odigrao, bio bolji od Marsijala i Rasforda (zvuci smesno, ali je verceras tako bilo). On da ima dobru zavrsnicu lagano bi igrao u nekom od jacih evropskih timova.

Savo verovatno nece uzeti titulu, tesko ce i grupu proci u LE, ali mora ostati trener Partizana. Ima on dosta da uci, ali mi se svidja njegova napadacka vizija.
 

DzimiKG

Početnik
Учлањен(а)
15.08.2018
Порука
94
Reaction score
120
Локација
Kragujevac
Ajde malo da udarim kontru vecini, ako moze tako da se kaze. Zivim za dan kad ce se ovakve "junacke" utakmice pretrpeti i da ce onda doci jedna velika pobeda nad velikim evropskim klubom. Mi stalno zadovoljni igrom i borbom, ne kazem da nije bilo dobro, ali ljudi gleda se rezultat i nikako da dobijemo neko zvucno ime. Kakva prilika propustena protiv AZ-a u prvoj, igrac vise preko 60 minuta, penal za nas i opet ne dobijemo. Protiv Astane umesto da bude 0:5, mi strepimo do kraja, veceras umesto da dobijemo, mi gubimo. Toliko sansi samo 2 suta u okvir, onaj ocajan Sumin i Asanog pokusaj glavom. Voleo bih da igramo "ocajno" a da dobijamo, eto toliko prosto.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Par stvari bih napisao posle malo ohladjene glave...prvo, zasto pobogu izmena Sume za malog L.Pavlovica? Suma je imao jos par minuta igre i neku sansu da dobije loptu oko 16 metara, eventualno za pas ka Sadiku..mali Lazar je imao onaj fin centarsut, ali mislim da je greska bila vaditi Sumu koji je bio prenapaljen da pokusa jos bar nesto u samoj zavrsnici. Pokusaj izmene Ivanovica u 91 minutu, decka koji ima kvalitet mozda za taj Spartak iz Subotice, necu komentarisati. Bukvalno potez kao da smo mi vodili a ne usrani mancester, neverovatno...

Sto se tice Sadika, vidi se da je ima nesto u glavi, fudbalske poteze, steta sto carini loptu kada ne treba. O misteriji njegovih suteva kada jedva dobaci do gola sa 10 metara a veceras ispali raketu u gol jednog mutd... to je vec za neku dublju analizu. Smotan ali interesantan igrac.

Sve u svemu, veliko bravo za sve igrace Partizana veceras. Sudiji raspalom jebem sve po spisku !
 

Walt

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2019
Порука
154
Reaction score
200
Локација
Beograd
Meni deluje da Sadik uopšte nema nikakvu kontrolu kad šutne loptu zato i takve oscilacije,on šutira instinktivno,iz prve,ako se setite golova Astani,on je prvi gol bukvalno šutnuo bez razmišljanja,drugi zategao punom i sve snage. Nzm ta završnica nam je rak rana,nije slučajno što stalno izdominiramo a jedva postignemo gol ili ga uopšte ne postignemo,da je jedns tekma pa da kažeš,ali stalno imaš brdo šuteva i stalno isto,e Partizane moj...
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Partizane ti nisi klub, nisi ni ideja, ti si obličje neko poetsko. Tako si crn i tako si beo. Ali ne odustaješ od toga da idu zajedno. Nikada nije samo belo, dok si, moraš priznati, neretko pristalica da sve bude tako crno.
Nisi ni večeras dozvolio svojim čitaocima da mirna srca odu na spavanje!
To je tako podlo!
Tako pokvareno!
Kucaš eksere u naša srca!
A tako te volimo!
I onda shvatamo, da si ti "mi", a da posmatrajući tvoje obličje, zapravo, ne posmatramo obličje samo, već i nedosuđeni penal, što nam je itekako poznato, posmatramo igranje "rečima", pobedio si tako što si izgubio. Retko ko to može. Mislim da niko, sem tebe. Tebe i možda neke osobe u svačijem životu koja mu nešto mnogo znači. Ali, to već ide u... psihološku analizu toksičnih veza, života, itd. za šta itekako nedostaje tzv. "idio hroma".
Jebiga.
Morali smo da dobijemo ovo, usrali smo.
Mogli smo da slomimo sezonu, da krene new chapter Partizana ali ne, ti napraviš penal.
Okej, okej. Na sve te stvari mi smo davno navikli... i baš nas briga...
 

Djuradj89

Grobar
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
228
Reaction score
1.732
Локација
Kraljevo
Ево вредности првих 11 обе екипе :

IMG-20191024-233904.png
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
533
Reaction score
1.756
Au ja sebi ne mogu da dodjem,igrali smo dobro uglavnom,na momente smo naivno krenuli svi napred i tako smo i gol primili. Utisak je da više vrv i ne može sa ovim igračima,ja kad sam video da se od Sadika odbila lopta koja ide 1 na sat kao od neko drvo,došlo mi je da odem. Jednostavno taj dečko nema dovoljan kvalitet i to je to,pristojan desni bek i špic bi ovu ekipu podigli do neverovatnih visina,i da i Tošić bi mogao da oladi malo,ne pruža u napadu više ništa a u odbrani ispoštuje jednom u pola sata.
Ozegovica umesto Sadika,Walt kad vam kaze! Sadik im je danas ispomerao bulje i isprevrtao mozgove,provozao ih je u svom luna parku! Greota sto nije postigao makar jedan gol,zasluzio je ovom igrom danas. I od svega dobrog sta je uradio ti se hvatas za jedan los prijem? Prijem je bio ocajan,desava se i boljima od njega,jbg nije covek Ronaldo,ali za nase uslove je odlican i za nasu igru znaci do jaja.
Ali slazem se da nam treba i gol igrac u napadu jer nazalost Sadik prosto nije taj surovi egzekutor,pa nek se dopunjuju. Desni bek takodje,za rotaciju sa Celom. Sumi ponuditi novi ugovor pod hitno,ima da ga sanjaju ovi iz odbrane Mancestera.
A sudija nadam se da ce na gangbang u svlacionicu Mancestera,zasluzio je,bio im je 12i igrac,seme li mu jebem.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Veceras su ovde pljuvani Suma i Sadik apsolutno unistili zadnju liniju MU, i gospodina 85 miliona evra Megvajera su obojica kako se kaze po naski "poslali po burek". Hocu i da pohvalim Asana koji je veceras bio nas najopasniji igrac i vecinu sansi smo preko njegovog krila stvorili. Valjda ce nam se ovo vratiti protiv Az jer je stvarno grehota da ovaj tim ne igra prolece
 

Walt

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2019
Порука
154
Reaction score
200
Локација
Beograd
Ozegovica umesto Sadika,Walt kad vam kaze! Sadik im je danas ispomerao bulje i isprevrtao mozgove,provozao ih je u svom luna parku! Greota sto nije postigao makar jedan gol,zasluzio je ovom igrom danas. I od svega dobrog sta je uradio ti se hvatas za jedan los prijem? Prijem je bio ocajan,desava se i boljima od njega,jbg nije covek Ronaldo,ali za nase uslove je odlican i za nasu igru znaci do jaja.
Ali slazem se da nam treba i gol igrac u napadu jer nazalost Sadik prosto nije taj surovi egzekutor,pa nek se dopunjuju. Desni bek takodje,za rotaciju sa Celom. Sumi ponuditi novi ugovor pod hitno,ima da ga sanjaju ovi iz odbrane Mancestera.
A sudija nadam se da ce na gangbang u svlacionicu Mancestera,zasluzio je,bio im je 12i igrac,seme li mu jebem.
Nzm za Ožegovića ali sam siguran da bi sa Tawambom jurili polufinale lige evrope
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Sad ovako hladne glave..Ponosan na igrace i na ovakvu igru..mozda prvi put od utakmice sa Realom 2003 da sam zaista uzivao u igri protiv nekog od velikana iz liga 5-ice..steta za ovakvu igru da se ne krunise golom a da ne pricam o pobedi ali sta je tu je zivot ide dalje..#9 me je opet nervirao sa svojim nekim glupostima koje ume da izvodi po terenu..ne sporim mu borbenost niti zelju..ne sporim mu ni znanje mada ga nije pokazao nesto do sada ali forma i tajming su mu blagi uzas prosto receno..Licno sam i malo vise ocekivao i od Tosica da povuce ekipu i odigra neki dobar potez iz svog arenala koji ima ali nas za promenu bar nije castio po terenu ovaj put i to je dobro..Svi ostali momci da ne pisem vise pojedinacno su odigrali na sjajnom nivou..
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.084
Локација
Beograd
Mogu samo da budem tužan kad Partizan izgubi, Jedinstvo je ušlo u krug onih koje smo trebali da pobedimo, a nismo, Partizan ipak igra fudbal, a to je ono što svaki Partizanovac uvek želi i traži, momci su dali svoj maksimum, a da je taj maksimum još nešto veći, oni bi već koštali puno više i već igrali ko zna gde, a ne kod nas...
Savi dati ,,odrešene ruke,, da samo nastavi dalje, a ovaj tim moramo nekako da sačuvamo (a kasnije i ojačamo) pa kako god da se ova sezona završi...

I, šta, ništa, nismo večeras pobedili, a i da jesmo, slede nove utakmice, i ima još puno da se igra - a mi smo i dalje u ,,igri,, za sva tri trofeja koja i dalje možemo da osvojimo...

Večeras bilo kako bilo, a od sutra odmah ,,očistiti naše grobarske ašove i lopate, naoštriti ih i pripremiti za dalje,,...jer, slede nove utakmice, a nama Grobarima ipak nije tek tako lako ,,uteći sa lopate,,...

Napadaj, napadaj, Partizane napadaj! :clap
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
533
Reaction score
1.756
Uf,Tawamba! Fantastican igrac. Mada i njemu su mnogi nalazili mane,kao sto sada Sadiku nalaze. Treba podrzati ove momke,zasluzili su,bez obzira na neki los potez koji naprave na utakmici,konacno igramo fudbal i imamo tim,a to nismo imali jako dugo...
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.822
Reaction score
10.591
Само гостовање Манчестера је јебени спектакл. Мој отац је пре више од пола века уживо гледао како Хасанагић и Бечејац (Грба како га он зове) сјебаше Безбијеве бебе. Ја сам пола века касније наставио породичну традицију, али нажалост Садик, Сума и остатак Савове армије није имао среће да постигне гол и донесе победу нашем Партизану, а при том нас је унаказио и шпански говнар.

Овакав Партизан већина нас жели. Борбен, срчан, агресиван, а ако не може да победи данас, победиће неки други пут.
 

Nebitan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
428
Reaction score
1.912
Локација
Zvornik
Upravo stigao kuci. Ponosan sam na sve, igrace, strucni stab, nas na tribinama.
Nismo imali srece. Volim te Partizane!
 

Black Voyage

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
300
Reaction score
353
Da, Partizanova istorija je prepuna ovakvih utakmica, u kojima je igrao odlično, bio bolji, a nije pobedio. Neki od takvih mečeva su i definitivno obeležili našu istoriju - npr. finale KEŠ protiv Reala, ali i četvrtfinale KEŠ 1956. protiv istog kluba. I da, kao što je neko lepo primetio, vrhunac sportske nepravde desio se protiv Artmedije. Apsolutni vrhunac. Teško je prisetiti se svih takvih naših utakmica, ne zato što ih ima dosta, nego zato što to jako boli. Baš kao i ovo večeras. Ali da ne bismo bili i ostali klub propuštenih prilika, koji je mogao da napravi mnogo više nego što je zapravo postigao, treba raditi na tome da se to menja i da se stvari okrenu u našu korist. Setite se samo jednog od takvih prelomnih momenata, kada su se stvari okrenule - revanša protiv Njukasla 2003., koji je usledio nakon velike sportske nepravde i našeg malo je reći nezasluženog, ali opet nažalost tipičnog, poraza u prvoj utakmici u Beogradu. To je ideja vodilja i pokazatelj da se ta nesrećna matrica može nadvladati i poništiti. To se radi isključivo hrabrim i pozitivnim pristupom i posvećenošću ovom klubu. Smatram da je Savo Milošević, sa svojim stručnim štabom, jedan od onih koji to mogu. To se već videlo ove sezone, u više navrata. I videće se još mnogo puta. Verujem u to.
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
256
Reaction score
2.188
Локација
Beograd
Videli smo na delu još jednom briselsku demokratiju i Zapadne vrednosti,odnosno pljačku,otimačinu,kolonijalizam.

Nema pravde u fudbalu,ne nervirajte se džabe ljudi.Nije prvi ni poslednji put.

Kapa dole momcima,ponizili smo ih igrom,igrali su kao Jedinstvo sa Uba.

Treba samo voleti Partizan.
Hajde prijatelju stvarno, kakav crni Brisel i kolonijalizam.Dosta te paranoje da nas Evropa mrzi. Nije ni vreme ni mesto da o tome ovde razglabamo, ali to jednostavno nije tacno. Klubovi sa vecim uticajem u fudbalskim strukturama ce uvek biti pogurani, tako je bilo i tako ce biti. Jesmo osteceni, ali nismo zbog toga izgubili. Imamo sjajne momke, istog takvog trenera i konacno ponovo igramo fudbal kakav Partizanu prilici protiv velikih evropskih klubova. Meni je to vise nego dovoljno...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Ovakav Partizan je ono sto cekamo godinama ako ne i decenijama - borben, agresivan i napadacki, zeljan nadigravanja. Savo i novi strucni stab su tu tek od marta tako da ovo sto su uradili za to vreme je vise nego sto se bilo ko nadao, vise nego sto je izgledalo moguce! Temelji su postavljeni, imamo trenera i strucni stab koji usmeravaju Partizan u pravom smeru i sada je na potezu uprava da se pokaze da li je voljna i sposobna da prepozna ovo i sa ovim trenerom i strucnim stabom napravi dugogodisnji plan ili ce i ova uprava kao mnogi njihovi prethodnici kroz istoriju biti najveca kocnica u progresu FK Partizan.

Pozitivnih stvari je bilo veceras stvarno mnogo u nasoj igri tako da cu napisati sta mi je zasmetalo u nekim trenucima tokom meca sto se same igre tice. Suma, Sadik ali i Asano su veceras imali dosta dobrih poteza narocito Sadik i Suma ali u par situacija su pokazali veliku sebicnost i teznju da iskomplikuju situaciju. Ne znam u stvari da li je to sebicnost ili je samo los pregled igre ali sta god da je od ta dva nije dobro. Mora lopta brze da tece kad se sjurnemo na gol iz polu-kontre i kontre, Natko je par puta bas bio besan na Sadika i Sumu. Oni cesto vuku loptu duze nego sto treba umesto da proslede pas ka napred i nastave kretanje.....bicemo jos opasniji ako se to promeni na bolje. Generalno svi u navali se lepo krecu, kapiraju prostor ali kad treba iskombinovati neku pas igru u punom trku javljaju se problemi u vidu previse drzanja lopte u posed umesto brzeg oslobadjanja. Ako usvojimo tu naviku bicemo opasniji za bar 30%. Veceras smo par puta imali priliku da udjemo u gol Mancestera da smo se brze oslobadjali lopte. Asano, Sadik i Suma su mocni u brzinskom smislu i videlo se da mogu da se trkaju sa igracima koji imaju svetsku brzinu. Osim brzine pokazali su da poseduju sjajnu tehniku pogotovo Suma koji kad poludi moze sta hoce. Sadik je mnogo cudan i nepredvidljiv, cas deluje sa loptom kao amater cas baci na dupe protivnika, pretrci-prekosci 2-3 igraca, sutne....onu stativu cu da sanjam ako budem mogao da zaspim uopste....1-0 u tom momentu bi prelomilo mec, mi bi se malo povukli oni bi krenuli malo vise napred i bukvalno bi ih rasturili iz kontra-napada....sve ono sto nije uslo u Kazahstanu uslo bi veceras. Samo par centimetara ljudi moji....dokle cu da gutam knedle posle ovakvih utakmica.....nek za sve plati Old Traford !!!!!

 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Na 06:55 Suma u epizodi "englezi vole burek"

 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top