Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.452
Учлањен(а)
15.10.2019
Порука
23
Reaction score
21
Локација
Sarajevo
Нису требали да им узимају заставе, то су симпатизери. Јебига, увек се нађе неко да се направи паметан.

Судија је требао бити пљунут по сред жваља, којима није дунуо у пиштаљку за пенале.
 

zimski

Grobar
Учлањен(а)
01.02.2014
Порука
561
Reaction score
2.135
To je problem sa nasim mentalitetom, prosecan "ultra" mozak ne razlikuje simpatizera od huligana. Ovde ce ti otvoriti glavu i ako si huligan, ali i ako si otac sa detetom koji nosi sal. Poslednji primer je ona devojka sto su je cigani maltretirali na Trgu pred mec sa ciganjikosom.
 

Dack

Početnik
Учлањен(а)
15.09.2008
Порука
64
Reaction score
208
Utakmica ko utakmica, da mi je krivo sto nismo dobili jeste, pogotovo sto smo ih razmontirali. Nazalost sve podseca na neke meceve sa egipcanima, ne sviraju nam penal jebu nas sudije itd. a mi ne mozemo da ga umuvamo.

Pored sve te depre, najveci negativan utisak nasi nazovi navijaci.
Iza mene klinac od desetak leta psuje mrtvo i zivo nasim igracima. Asanu kaze nije ti ovo kineska liga..
Debili koji prave majmunske krike crncima iz gostujuce ekipe, a na terenu nasi crnci.
Jebeni izlazi zakrceni opet? Pa serem vam se u kapije od 700k eur i redarsku sluzbu. To je direktna sabotaza uprave.

Sve ja znam i da je evro utakmica i da su dosli ljudi zbog mufc ali valjda je na prvom mestu nas Partizan?!
 

Marko98

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
241
Reaction score
330
Локација
Novi Sad
Utakmica ko utakmica, da mi je krivo sto nismo dobili jeste, pogotovo sto smo ih razmontirali. Nazalost sve podseca na neke meceve sa egipcanima, ne sviraju nam penal jebu nas sudije itd. a mi ne mozemo da ga umuvamo.

Pored sve te depre, najveci negativan utisak nasi nazovi navijaci.
Iza mene klinac od desetak leta psuje mrtvo i zivo nasim igracima. Asanu kaze nije ti ovo kineska liga..
Debili koji prave majmunske krike crncima iz gostujuce ekipe, a na terenu nasi crnci.
Jebeni izlazi zakrceni opet? Pa serem vam se u kapije od 700k eur i redarsku sluzbu. To je direktna sabotaza uprave.

Sve ja znam i da je evro utakmica i da su dosli ljudi zbog mufc ali valjda je na prvom mestu nas Partizan?!
Nazalost i ja sam bio svedok vredjanja Sadika i Asana juce,gde sam svasta slusao Sadiku psuju mater crnacku,a Asanu nesto u fazonu nije ti ovo Japan.Za takve ljude koji to rade ponestaje mi psovki za njih...Iznenadjen sam bio i izgleda da medju nama ima stvarno ozbiljnih rasista.
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.587
Reaction score
3.343
Локација
JNA
Isto je jedan covek pored mene psovao gotovo sve igrace, i to negde u desetom minutu..zakacio je sve sem Stojkovica , Pavlovica, Ostojica i Natka..bio sam u cudu, bez snage da mu kazem bilo sta, prosto neverovatno. Ovom ne valja prijem, ovaj ne moze da posalje pas, ovaj ovo ovaj ono..:banghead::pop
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Nema potrebe odgovarati nikome.
Meni se Sadik ne svidja i kraj. Jedva cekam da ode.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.092
Локација
Beograd
Prvo i najvažnije je ovo:

Igrači Partizana videli su sinoć da mogu da igraju ravnopravno sa Mančesterom, svakako, neće ga potceniti ni tamo, ali nikako ne smeju ni da ga precene! Znači tamo moraju da odu i igraju NA POBEDU, a ne na osvajanje velikog boda, ili na ono, igrali smo dobro i doživeli častan poraz...

Utakmicu sa MU, pa onda i sa Az-om naši fudbaleri moraju da shvate kao utakmice ,,na ispadanje,, te da se trude da pobede u gostima, kao recimo što se desilo u Njukaslu kada smo ih tamo izbacili za prolaz u LŠ...

Ako se i ne desi da prođemo grupu...šta da se radi, treba malo da se ,,osvrnemo,, na situaciju od pre nekoliko meseci:

Bilo nam je od životne (finansijske) važnosti samo da uđemo u grupu LE, da Klub ima za plate igrača i ono osnovno, i, eto - u grupu smo ušli, ali i tamo sasvim dobro zaigrali, pa su nam sad i apetiti porasli! A verujem i da je cena naših igrača znatno porasla!

Kada smo saznali imena rivala u grupi, većina je ovde kalkulisala da recimo pobedimo Astanu dva puta, Az pobeda i nerešeno, MU, poraz i...recimo nerešeno...i da bi to moglo da znači i prolaz grupe...
Pa...iako ja lično ne dajem baš puno na neke unapred ,,kalkulacije,, i ,,računanje,, jer sam umetnik a ne matematičar, a Partizan želim da vidim kako juri pobedu a ne digitron, u prva tri kola, dogodilo se ipak sasvim nešto očekivano, Astana je pobeđena, Az je izvukao remi, a MU nas je pobedio...doduše većina je smatrala da su to rezultati koji će ,,doći,, kad gostujemo MU i AZ, a kad nam Astana dođe, ali - mislim da su naši fudbaleri pokazali da mogu i znaju da igraju, tako da neće biti tako bitno što sad imaju još dve utakmice u gostima a jednu kući...
Devet bodova je još u ,,opticaju,, pa...šta bude nek bude...

Pisali ste mnogo o utakmici, ne bih da ponavljam nešto što je već rečeno...a da idem u polemiku, proš'o voz, već slede nove utakmice...

Rećiću da je prenos radila verovatno neka strana ekipa (ovi sa Arene kažu da nisu oni) i da su snimali dosta loše, svega 2-3 uvek ista kadra naših navijača (i to samo simpatizera) nigde ,,koreografija,, bez ponovljenog snimka ,,Nathoovog,, penala, itd...
Pošto sa mog mesta na JNA nisam video dobro, a na TV nije bilo prikazano, kažite mi čiji je lik bio na ogromnoj ,,šetalici,, (transparentu) na Jugu?

Imam još nešto da pišem o navijačima, ali sačekaću da saznam šta UEFA misli (ili ne misli) o...tome...

Što se tiče ,,zakrčenih prolaza,, kao prvo mikrofon ili zvučnik uopšte NISU RADILI kako treba, pa da na Istoku čujemo sastav tima ili šta priča gosn Perić koji nas moli da se maknemo sa ,,prolaza,, (to smo nekako naslutili da pokušava da nam saopšti), ALI...
Jbt, imao sam utisak da su mu dali mikrofon koji se pokvario još 1966.-e, i da od tada niko nije uspeo da kupi nov, imao sam utisak da se moglo posvetiti više pažnje fudbalerima koji su igrali meč iz 1966.-e...
I...to je sve možda samo utisak, ali ovo ZNAM:
Zajebite priču o ,,zakrčenim prolazima,, jer su ljudi stoka i neće da se sklone - jesu stoka i neće da se sklone, a redari navijaju za zvezdu i voleli bi da Partizan umre - jesu ljudi stoka i jesu redari ,,cigani,, - ALI juče nisu ni imali gde da se pomere ljudi sa tih famoznih prolaza!

Solidno sam video Istok na kome sam bio, ali još bolje Zapad koji je naspram mene - na Zapadu je bilo, da kažem 20 praznih stolica, a na tim prolazima ,,tisaklo,, se bar 200-300 ljudi!
Ovo je Srbija i unutra su PUŠTENI ljudi koji NISU ni imali kartu ili svoje numerisano mesto!
Rođaci i prijatelji ljudi u klubu, zaslužni, veliki Partizanovci koji ne bi da plate, oni koji nemaju da plate ali znaju kako mogu da uđu, itd, itd, itd...

Ja neću da budem strog i da zahtevam da takvi budu izbačeni napolje ili kažnjeni, ali onda uprava nek prestane da kuka kako Partizan plaća kazne zbog ,,zakrčenih prolaza,,!
,,Otkrčite,, ih, ili se bar ponekad pozabavite svojim poslom gospodo iz uprave!
A vaš posao je Partizan, a ne samo da dođete i sednete u počasnu ložu i gledate utakmicu!

Niti kontrolišete ko i kako ulazi na stadion (i šta sve MOŽE da unese, samo ako to poželi), niti uzmete da nešto okrečite, prefarbate, zacementirate...stepenice koje vode ka našem stadionu, kakve su bile 1966.-e bile su, a od tada kao da ih nikad niko nije ,,zakrpio,,...

Kao da ste prvi put zakoračili na JNA kada ste u Partizanu dobili fotelju, i kao da vas u fotelju dovoze helikopterom, pa ne vidite ništa okolo!

Prošetajte nekad oko stadiona, i pogledajte kako to sve zapušteno izgleda NOĆU kada ideš ka utakmici ili sa utakmice... rupe, okrunjene stepenice, beton, neosvetljeno, nepočišćeno...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.092
Локација
Beograd
Pa, ako neko ne zna, da kažem da je meni on sigurno miliji nego da ga sruše i sagrade neki ,,vasionski brod,, od stadiona, i da mi je najlepši stadion na svetu, pa makar i ne znao kako izgledaju ti drugi, ali...

To nije razlog da ne zamalterišeš ono što je otpalo, zakrpiš ono što je propalo, ofarbaš ono što je zarđalo...
Jeste, čeka se pomoć države, novac, al opet...svi bi da ćapnu i ćapaju štogod od Partizana, niko da malo zavrne rukave i poradi nešto...i tako decenijama...nije on oronuo od juče...

A niko ni da uspostavi neki održivi sistem koji neće omogućiti UEFI da nas beskrajno kažnjava...i to isto tako decenijama...

Eto, i na toj fotografiji iz vazduha lepo se vidi da su prazne stolice na Zapadu bile samo one gore ispod ,,foteljaša,, u loži, i malo pored - a ja vam tvrdim da se tokom utakmice i to prilično popunilo (ne sve, ali jeste), e sad kako vidite da je i svaki ,,prolaz,, popunjen, recite vi meni, OTKUD ,,višak,, ljudi koji stoji na famoznim prolazima?!
Pa evo otkud:
Pustili su ljude koji nemaju karte za ovu utakmicu unutra, i ZATO ćemo platiti UEFI, jer oni stoje na prolazima, a zašto stoje tamo - zato jer ne bi ni mogli svi da sednu negde, NEMA dovoljno stolica za sve njih - dakle, još jednom kažem - PUSTILI su ljude unutra da im ,,učine,, a to što će UEFA da ,,učini,, nama, zabole ih jedna stvar...
A ovamo kao fol, nemojte da stojite na prolazima...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.092
Локација
Beograd
Sasvim moguće, ali na Istoku se ništa nije čulo, ajd nije baš ništa, ali samo po koje slovo, npr. sastav Partizana: broj 8...ić, P...ović, ć, h, Su..ik..s...itd...

Ne rekoste mi čiji je lik bio naslikan na ,,šetalici,, preko Juga? Ajd ako sam ja bio iskosa da ne mogu da vidim, ili ako ne znam ko je, valjda je vas puno videlo i zna?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top