Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.541
Reaction score
3.821
Локација
Beograd
Ovo sa Junajtedom je sad revijalno. Treba dobiti u Holandiji i Astanu kuci.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.846
Reaction score
9.835
@Ostoja_PFC_ Mozda engleski. Nasi ne prenose, ako sam dobro razumeo. Nesto je klub zabrljavio.
 

Ostoja_PFC_

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.841
Reaction score
192
Локација
Dole ispod
Pa evo trazim i na engleskom al ne mogu da nadjem. Ne mogu da verujem da nasa bagra ne prenosi.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Mora da se popbedi večeras.Ja očekujem pobedu i odlične golove Sadika i Sume ljubimca.Daj da vidiš kad u meni đavo povileni!!!

Mančester junajted: Romer - Van Bisaka, Megvajer, Rojo, Jang - Mektominej, Fred, Mata - Grinvud, Rašford, Marsijal.

Partizan: Stojković - Miletić, Ostojić, Pavlović, Urošević - Zdjelar, Šćekić - Suma, Natho, Asano - Sadik
Izvinjavam se na duplom postu al su izašli sastavi.
I mi i oni u najjačem sastavu.
Gazi tu boraniju!!!
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Ladno je Solsker izvukao gotovo prvu postavu.. ovo iskreno nisam očekivao :/
Mada će biti još slađe ako ih tako drknemo !
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Najjači sastav izveo, protiv Az je izveo drugi tim.Ali zato treba pobediti večeras pa da vidimo dal će igrati protiv njih opet sa drugim timom.Izgleda Suma na krilu, videćemo kako će to sad da funkcioniše
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Ljudi zajebo ih Savo!

Caki Urosevic ce igrati LWB

Ljudi prvi put u novijoj istoriji imamo modernog levog beka!

5D43207B-E05D-4224-A320-8F1151EDC3B1.jpeg
 

Pera93bgd

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
1.485
Reaction score
80
Локација
Autokomanda, Beograd
Jebeni englezi ponovo prvo pitanje na konferenciji o rasizmu. Samo zbog toga im treba jebati mamu veceras. Ajmo Partizan!!
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Ole im je jasno odgovorio za rasizam posle utakmice u hramu.Al su oni ljigavi i ne staju.Da su pročitali za šta smo mi i musavi kažnjeni za rasizam, znali bi da to nema veze sa crncima
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.224
Reaction score
2.708
Solser je rekao da se ljuti na svoje igrace sto su na prosloj utakmici stali na jednom golu i da to moraju da poprave. Sad, to sto su oni zaustavljeni na tom golu njega nije briga jer sad zele da se vade. Ono sto se nadam je da je ova formacija sto je postavio kujblo a ne ona gdje je Suma ili Zdjelar na krilu.

NAPRED PARTIZAN!

Jesam li ovo dobro vidio ili me oci varaju pa cu morati da slusam komentatora RTS-a, ne i Arene?
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.591
Reaction score
3.363
Локација
JNA
Ja samo eto da pozelim srecu nasim fudbalerima, nadam se pozitivnom rezultatu i verujem da cemo dobro odigrati..bez straha crno beli majstori, verujte u sebe kao sto mi verujemo u vas..samo hrabro :partizan-fan::napred-partizan:
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Ako se desi ovako kako sam pretpostavio, to je ono o cemu mastam od pocetka sezone.. lagani prelazak u 3-6-1 3-5-2 sa Urosevicem koji pokriva celu levu stranu..

Napred Partizan!!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top