Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.646
Reaction score
22.631
Локација
Академија
Читам све ове коментаре након пораза од Манчестера. Пада ми на памет како су многи летос стрепели од Малатије и молили се да не извучемо Видеотон (који је, узгред, испао у квалификацијама) а сада испада да ти исти желе скалп једном Манчестеру. Такав ролеркостер у очекивањима типичан је само за нас навијаче Партизана. Ми смо своју прилику имали у Београду и нисмо је искористили. Реално, шансе тамо су нам биле јако мале. Њихов сваки напад у првом полувремену био је опасан по нас и малтене гол шанса. Слично томе, имали смо прилику да и против Алкмара у Београду освојимо три бода, имали играча више, водили, али нисмо успели. Све је то фудбал. Момцима треба дати подршку. Истина је да неки од њих нису за овај ниво фудбала, али такви су какви су, ми од њих боље немамо и бољи неће ни бити ако их не подржимо.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.549
Reaction score
10.838
@Dino

Moram da ti cestitam, verovatno si prvi navijac Partizana koji postavlja lose poteze SVOG igraca. Samo da bi pokazao da si eto u pravu. Kopao i jurio kikseve Urosevica.
Svaka cast.
Resen najveci problem kluba.
Niti sam kopao niti sam jurio njegove kikseve. Ovo sto je uradio protiv Cukarickog je sramota koja se tesko zaboravlja.
Jok nego hajde da se lazemo da imamo reprezentativca u timu, a za to vreme ce on da pravi smesne kikseve na istu foru. Upravo trpeci Urosevica i njemu slicne i padajuci na sizofrenu pricu neznalice Ivice Ilieva kako ustvari imamo super igrace, dolazimo u situaciju da se svake sezone borimo za kup.
Nije dovoljno sto je ciganski satelit iz Nisa prosle sezone bio debelo ispred Partizana. Uvek ce biti ljudi koji ce druge proglasavati izdajnicima jer jednostavno govore istinu, sto najvise prija onima koji nam i dovode vedete tipa Urosevic.
Covek je napisao da je Urosevic kriv za neke nase prethodne poraze koliko i neko odavde sa foruma i to je ok? Ali nije ok kad postavim snimak utakmice od pre par nedelja gde je bukvalno napravio isti kiks koji nas je kostao gola i time dokazem da njegova prica ne pije vodu?
Utakmicu protiv Cuke sam postavio zato sto sam posle te utakmice odustao od toga da trazim bilo kakvo opravdanje za coveka koji nesrecnim okolnostima igra u Partizanu. Posle toga sto vidis na snimku ne zasluzuje ni da trenira sa klubom, a ne da dobija priliku da jos nekoliko puta kiksa na isti nacin.
Nula od igraca.

@Grobar92 Ovo protiv Vozdovca je inace od pre 3 godine. Ali eto, ipak je Urosevic dobar ove sezone.
Ovo si ti napisao:
Pa i ja sam ti lepo napisao. Urošević je na te poraze uticao od prilike koliko i ti, osim na ovaj u Mančesteru.
Snimak sa utakmice protiv Vozdovca je dokaz da si slagao. Sad se vadis na prilicno ruzan nacin.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.171
Reaction score
9.882
Локација
underground

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Jedno je sigurno. U ovakvoj zemlji vise nista nije slucajno. Razumem potpuno Savu.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.250
Reaction score
6.831
Jebi ga, ja sam prije pisao, da nas se stvori 30.000 na ulicama grada i da trazimo pravdu, da im pokazemo da s nama ne moze zajebavati, kurac bi nam smjeli raditi ovakve i slicne stvari. Ali mi imamo tri frakcije, neutralne, ostale, ove koji ne vole upravu, ovi koji ne vole kosarkasku upravu itd. Zaboravljamo da je Partizan iznad svega i uprave i kurcevih frakcija.
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.355
Reaction score
2.997
Локација
Tamo gde su Grobari
@Dino

Ne znam zbog čega/koga bih se morao vaditi. Kao da imam nešto od toga da branim Uroševića. Ja samo iznosim moje mišljenje, ne pokušavam da te ubeđujem nekim snimcima, niti ih uopšte gledam, jer znam šta vidim i gledam svojim očima. Ako je to dokaz za tebe da sam lažov onda ok. Meni je to manje “ružno” nego pljuvanje igrača Partizana. I ne, to nije kritika, nego pljuvanje.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.549
Reaction score
10.838
"Urošević je na te poraze uticao od prilike koliko i ti, osim na ovaj u Mančesteru."
Za tvoju informaciju ovo nije misljenje vec klasicna laz.
Posto ocigledno znas da razlikujes pljuvanje i kritiku, znaj da razlikujes i misljenje od laganja.

Ja sam izneo cinjenice, a cinjenica je da je u mesec dana napravio dve potpuno iste greske koje su direktno dovele do gola u mrezi Partizana. Uz to je takve iste greske pravio i ranije. Uz to takve iste greske pravi redovno, samo sto nas svaki put ne kostaju gola.
Nisam rekao da je Urosevicu ruzna frizura, nego da igra kao amater i da nicim ne zasluzuje dres koji nosi.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.528
Reaction score
3.655
Локација
Beograd
Момцима треба дати подршку. Истина је да неки од њих нису за овај ниво фудбала, али такви су какви су, ми од њих боље немамо и бољи неће ни бити ако их не подржимо.

Slazem se sto se ovoga tice i ja potenciram da igraci nisu krivi ali ima nekoga ko je kriv a to su govna iz uprave. Oni su sastavljali ovaj tim zajedno sa Savom (navodno).
Niti na ovom forumu niti na stadionu uprava se ne kritikuje, naprotiv uglavnom se traze opravdanja pa cak i velicaju neki od njihovih produkata poput Sadika, Sume i Asana dok neki klinci poput Stevanovica greju klupu. Podstice se i podrzava rad uprave trazeci nove ugovore tj. otkup ugovora za ove igrace. Neko da ne gleda nase utakmice nego samo cita komentare ovde rekao bi da za nas u navalnom delu igraju licno Adebajor, Mesi i Riberi u liku gore pomenute trojice.

Onda nije ni cudo sto smo vrlo brzo zaboravili kako su igrali Moreira, Kleo, Leonardo, Djurdjevic itd., a svi ovi su placeni kikirikijem u odnosu na neke gore pomenute zvezde.
 

Neni

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
373
Reaction score
180
Komentari engleza na reditu posle utakmice, ako nekoga zanima

jUzMdbm.png

- Kako nam ekipa koja je popila 4 golova od totenhema u svom stadionu bezi 10 bodova na tabeli.

seOBpZv.png

- Kako smo na nivou 3. ili 4. engleske lige

292mVpK.png

- Kako ne postoji ekipa u premijer ligi koja je gora od nas, cak bi se partizan namucio i u cempionsipu.

Tz2IPQb.png

- Kako se ne treba obradovati pobedi, ipak je nasa ekipa na nivou trece engleske lige, aku uopste i toliko.

Bilo je i malo normalnijih komentara, mada ne mnogo

PSv4w6b.png

- Kako su igrali dobro, iako protivnik nije bio bas najjaci. Takodje, to je taj isti Partizan koji je dominirao u Beogradu i zasluzio barem bod.

iI0VKeV.png

- Da prestanu da komentarisu kako je "to samo bio partizan". Izgubili su u premier ligi protiv slabih ekipa, igrali veoma lose protiv Astane i rohdejla. Ne treba omalozavati utakmicu i da to nije bio "samo partizan".

eZQCgAZ.png

- Stojke legenda.

Meni je uvek zanimljivo citati kako stranci misle o nasem klubu, brizite ako nije mesto ovde.
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.355
Reaction score
2.997
Локација
Tamo gde su Grobari
"Urošević je na te poraze uticao od prilike koliko i ti, osim na ovaj u Mančesteru."
Za tvoju informaciju ovo nije misljenje vec klasicna laz.
Posto ocigledno znas da razlikujes pljuvanje i kritiku, znaj da razlikujes i misljenje od laganja.

Ja sam izneo cinjenice, a cinjenica je da je u mesec dana napravio dve potpuno iste greske koje su direktno dovele do gola u mrezi Partizana. Uz to je takve iste greske pravio i ranije. Uz to takve iste greske pravi redovno, samo sto nas svaki put ne kostaju gola.
Nisam rekao da je Urosevicu ruzna frizura, nego da igra kao amater i da nicim ne zasluzuje dres koji nosi.

Vidim koliko poznaješ razliku između kritike i pljuvanja. Ti i dalje “kritikuj”, samo me zanima kako bi onda tek pljuvanje izgledalo. A ako se već hvataš za jednu rečenicu (koja uopšte ne menja suštinu mojih postova) kao pijan plota, mogao si da je uramiš ili barem da je staviš kao potpis ako se već toliko pališ na nju.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.549
Reaction score
10.838
Jok i ne menja sustinu:

"Ako posle JEDNE loše utakmice nekome kažeš da nije za Partizan, onda to nije kritika, nego proseravanje, (znači da ti za mene nisi za navijača Partizana, kao što tebi Urošević nije za igrača Partizana)..."

"Urošević se hvali jer igra dobro (često i sjajno) od kako je Savo došao. Sinoć je bio katastrofalan, to stoji, ali mi je smešno (a i sramotno) kako se neki igrači uzimaju za zub posle JEDNE loše odigrane utakmice, a poslednjih 20ak se zaborave."

Dakle u svakom svom postu si pomenuo da je bio los jednom. Ja sam se uhvatio toga i dokazao da izvrces cinjenice.

Pljuvanje bi izgledalo tako sto bih ti rekao da nisi navijac Partizana i kako mi je tvoj stav smesan i sramotan.

Ja Urosevica kritikujem jer po mom misljenju koje sam obrazlozio (istinom, za razliku od tebe) covek ne zasluzuje da nosi taj dres i nije nista bolji od nekih prethodnih, koji takodje nisu zasluzili da ikad obuku dres tako velikog kluba.

Urosevic je igrac koji zivi od Partizana, prima platu za to sto igra, a igra amaterski (moje misljenje, prihvatam da je tvoje razlicito ali ne prihvatam lazi i nacin na koji to obrazlazes). Urosevic je direktno kostao Partizan nekoliko bodova, a jos nismo ni na pola sezone. Partizan vec debelo zaostaje na tabeli i evo vec drugu sezonu za redom ostaje da se bori za poziciju na tabeli sa ciganskim filijalama.
Naravno da za to najvise krivim upravu, jer ni taj Urosevic nije kriv sto ne zna, vec je kriv onaj koji ga je tu doveo. Ispred nas je bio tim kome je bek bio jedan Aksentijevic, a najbolji igraci uglavnom oni koji su bili ocajni dok su bili kod nas.
Ali hajmo da podrzimo Urosevica i jos par njegovih drugara koji nas cascavaju svojim partijama u voljenom klubu, pa ako budemo negde u donjem delu tabele, krivicemo visu silu. Osvojicemo titulu za dve, najvise tri, godine.
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.355
Reaction score
2.997
Локација
Tamo gde su Grobari
Pa eto, bio je 2 puta loš, jel si sada zadovoljan? To da je jednu utakmicu loše odigrao, je bliže realnošču od tvoje tvrdnje da igra amaterski. Tako da nemoj ti meni o izvrćanju činjenica. Ja bih se slagao sa tobom da pričaš o prošloj sezoni, ali je od ove sezone i više nego korektan (izvinjam se unapred što sam opet slagao:buhaha). I svaka čast što si se setio da pljucneš po upravi posle “kritike” nad igračem Partizana.:clap Ovime završavam sa tobom, barem što se Uroševića tiče, cheers:ziveli
 

Partiz

Grobar
Учлањен(а)
25.12.2007
Порука
362
Reaction score
1.508
Utakmicu u Mančesteru netrebe vise i nije trebalo komentarisati i analizirati iz mnogo razloga
Jos ovo u vezi Mančestera, pivo loše i zene ruzne
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.549
Reaction score
10.838
Pa eto, bio je 2 puta loš, jel si sada zadovoljan? To da je jednu utakmicu loše odigrao, je bliže realnošču od tvoje tvrdnje da igra amaterski. Tako da nemoj ti meni o izvrćanju činjenica. Ja bih se slagao sa tobom da pričaš o prošloj sezoni, ali je od ove sezone i više nego korektan (izvinjam se unapred što sam opet slagao:buhaha). I svaka čast što si se setio da pljucneš po upravi posle “kritike” nad igračem Partizana.:clap Ovime završavam sa tobom, barem što se Uroševića tiče, cheers:ziveli
Bio je los 22 puta tj. mogu se na prste jedne ruke pobrojati utakmice u kojima je bio dobar.
Sve dok se ovakve partije njemu i njemu slicnima racunaju kao "vise nego korektne", mi cemo biti u poziciji da se borimo iskljucivo za kup.
Tek kad se dovedu igraci koji ce stvarno igrati korektno i koji ce stvarno biti kandidati za reprezentaciju mozemo pricati o sampionskom Partizanu. Do tada nam ni ciganska kradja nece biti problem, stavise, bice odlican izgovor za upravu.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.447
Pored hronicne skrtosti svih nasih uprava i nedostatka smisla (i volje) za dugorocno planiranje ogranicenje stranaca je jos jedan faktor koji dovodi do situacije da moramo da ispostujemo svakog domaceg igraca kojeg mozemo. Primera radi Enake i Valiente bi u ovakvom Partizanu bili veoma pozeljni i takav profil igraca nam je potreban umesto Ostoje i Milete koji tesko izlaze na kraj sa taktickim zahtevima i razmisljanjem sa kojima se prvi put susrecu u karijeri, narocito Miletic. Brezancic je ofanzivno kvalitetniji od Urosevica, a kako bi to izgledalo pozadi tesko je reci....u ovoj filozofiji koju gura Savo pozicija beka je najnezahvalnija jer imas svaku obavezu da budes bezgresan u oba pravca, imas 70-80 metara pa vidi sta ces.
Kog domaceg beka mi mozemo da dovedemo, a da smo sigurni da ce da bude bolji od Urosevica ? Takvog u stvari mi vec imamo, a to je Brezancic i samo neverovatan uspon forme Urosevica je sprecio da on bude prvi izbor na levom beku jer koliko se ja secam Sehovic i Brezancic su bili neki plan na toj poziciji, a Urosevic je planiran za secu do momenta kad je valjda Sehovic ponovo poceo da ima probleme sa kolenom.
Pozicija desnog beka je mnogo veci problem, Pesukic je misterija ali ocigledno strucni stab smatra da ima potencijal da bude profil desnog beka koji nam treba dok za Miletica svi znamo da nije desni bek vec stoper i da je ovo sto on radi na desnom beku vise nego sto se bilo ko nadao bez obzira sto ni to nije dovoljno. Selekcija igraca je dug i ozbiljan proces, a ako uprava ponovo omoguci da na svakih 6 meseci pravimo nov tim.....dzabe kritikujemo bilo kog igraca.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Citam citam i ne verujem sta citam..
Posle svakog poraza broj totalno operisanih od fudbala eksponencijalno raste do dramskih visina.

Jaci brzi opasniji Suma - igra bar u Mehengladbahu i vredi bar 6-7M
Stabilniji, brzi, koncentrisaniji Urosevic igra makar u Djenovi i vredi bar 4-5M
Opasniji, brzi, sa odlicnim centarsutem Miletic, igra u Barnsliju i vredi 5-6M
Ubojiti neprelazniji Zdjelar sa boljim pasom, pregledom igra u Viljarealu i vredi 5-6M
Dalje da ne nabrajam..

i ta ekipa moze da izgubi na Old Traffordu.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.528
Reaction score
3.655
Локација
Beograd
Evo ovako se daje legitimitet upravi.
Zakljucak ovog posta iznad je mi imamo najbolje sto smo mogli da dovedemo za pare koje imamo sto dalje implicira da je uprava odradila dobar posao i da je problem negde drugde.

Jednostavan je odgovor na ovaj post. Moreira, Leonardo, Djurdjevic, Kleo, Zuka. Sve njih je neko doveo i garantovano nijedan nije kostao vise od njihovih igraca na tim pozicijama. Fudbal se igra u celom svetu, a ne samo u Africi. Trziste je ogromno.

I slazem se i da ekipa sa ovim igracima moze da izgubi u Mancesteru ali ne bi izgubila od Lucana.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
@Deki kakav je to spin ruzni da se daje legitimitet upravi??

Gore navedeni primeri, bi bili svakako plod neke mnogo bolje i uspesnije uprave, pa opet mozda ne bi bilo dovoljno za neke ne znam kakve domete.

Ono sto ne moze dobiti legitimitet je ne znanje.
Kakva god uprava da dodje, kakvi god igraci da igraju, kakve god rezultate Partizan da pravi, ti neces znati vise od povrsnog shvatanja fudbala na nivou fantazi lige ili neke SPS igrice.

Svi smo mi jeli znali cim su potpisali da ce Moreira Kleo i ekipa biti sjajni??
Uprava je retardirana od 1945 do dana danasnjeg, to je valjda jasno svima.
Ali nekima nije jasno da npr mladi Pavlovic NECE da ostane da igra u ovoj blato ligi sve da mu se ponude isti uslovi kao u npr Glazgovu.

Celtic, 60000 svaku tekmu, sistem, “drzava” bla bla.. sto bi ostao ovde?
Kod nas igra samo onaj koji nema gde ili ko nas je zajebao, ili koga smo zajebali.


Bravo za Savu, bravo i za igrace, uprava napolje! Napred Partizan!
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.528
Reaction score
3.655
Локација
Beograd
Pa napisi sta je pogresno u mom tumacenju tvog posta tj. koja je poenta tvog posta ako je nisam pogodio, a ne da mi pises kako ne znam fudbal.
Kakve veze ima sto si napisao uprava napolje ako ljudima objasnjavas da nam igraju igraci kvaliteta za koji imamo novac. To implicira da uprava nije mogla bolje od toga. A ja sam ti dao primer kako moze bolje. Mi nismo znali da ce oni biti dobri tacno, ali tako se pokazalo, kao sto se pokazalo da ovi igraci koje je dovela sadasnja uprava nisu dovoljno dobri, za pocetak bar da dobiju Lucane, TSC itd.
Mi obicni navijaci Partizani, simpatizeri, semenkari i ne poznavaoci fudbala ne trazimo Mesija. Dovoljan bi nam bio jedan Moreira na poziciji Sume, jedan Kleo, a ne Ibrahimovic umesto Sadika.
Ja posto nista ne znam o fudbalu sam siguran da sad ne bismo imali minus 10 sa igracima tih kvaliteta, a ti posto bolje znas fudbal mozda mislis da bismo ipak i dalje imali isti minus. Ako mislis tako priznajem ti da si daleko bolji poznavaoc i nemam sta dalje da komentarisem.

Ne bih trosio energiju ali me nervira kad se i malo opravdaju ova govna iz uprave, a to cesto, mozda i nesvesno, vecina ovde radi. Ti ljudi su nas zatrli. Ukucavaju nam eksere u kovceg. Do pre samo nekoliko meseci semenkarski deo istoka, kojeg sam i ja deo, im je uvek posvecivao paznju, a pljuvane su frakcije sto ne pevaju protiv njih. Danas toga vise nema vec cujemo hvalospeve o igracima koji to ne zasluzuju. Da bismo se borili protiv ciganskog saveza, sudija, namestanja i slicno prvo moramo da resimo stvari u svojoj kuci. Mozda je i utopija da cemo mi ikada imati normalne sportske ljude u upravi ali moramo se tome nadati, a ovim govnima svaku utakmicu stavljati do znanja koliko su nepozeljni.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top