Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Izgleda da ce nas biti fina brojka u Hagu..

Za one koji su tamo, a citaju forum, navijaci DenHaga su sve samo ne male mace, cak naprotiv! Pamet u glavu!

Napred Partizan!
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.408
Reaction score
4.553
Ovo Mun vodi u Astanu... ako ovakav tim izvedu i u zadnjem kolu protiv AZ, a može im se, džaba nam dve pobede
 

Прилози

  • EKY6y6YXYAYSkkM.jpg
    EKY6y6YXYAYSkkM.jpg
    72,5 KB · Прегледа: 129

MB13

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
118
Reaction score
230
Локација
Beograd
Protivnik prava Holandska skola,kratki pasovi,ofanzivno,visoko u presingu....dok smo bili brojcano isti bili su apsolutno nadmocniji.
Nego,mislim da su se Sava i momci dobro spremili za njih,da su upoznali i njihove mane i da cemo da ih gadjamo u iste...
Savo kaze da je ovo proces do Evropskog Partizana,ja mislim da mi u Hagu imamo sta da prikazemo!
Bar smo mi Srbi na Hag navikli...
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.646
Reaction score
22.631
Локација
Академија
Било је за очекивати да Манчестер уради овако нешто али ипак не да буде оволико омладинаца. Овакве ствари би требало прописима забранити. Неко купи карте да гледа Манчестер а они пошаљу клинце. Што то не ураде у Премијер лиги?
Није нормално ни да Астана игра европско такмичење, јер је географски азијска земља. Наши су путовали 6 сати до тамо, што значи да њима из Мачестера треба бар 9 сати. Но, све то не треба да нас се дотиче. Само да ми одиграмо сутра како треба.
 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
752
Reaction score
5.749
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
MU poslednju utakmicu u grupi protiv Aza igra na domaćem terenu, retko gube tamo, naročito u evro kupovima. Ta utakmica im dolazi nakon gostovanja Citiju, gde je City favorit tako da se ja ne bi cimao, MU neće izgubiti kod kuće od Aza.
Nadam se da se Az istrošio i red je da odigraju jednu lošiju utakmicu, da ih mi stegnemo od početka, kad smo počinjali utakmice bojažljivo i sa čekalicom, dobijali smo po labrnji pa smo jurili rezultat, sutra jako, brzi gol nam treba i nadam se Fići, da mladost Partizana pokuša da nas pogura mada koliko vidim Savo voli iskustvo pre mladosti.
 

urosb00

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
229
Reaction score
1.113
Локација
Beograd
Ne znam kako je kod ostalih, ali ljudi, ja ne mogu da zaspem pred ovakvu utakmicu
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Da se dzabe ne lozimo laznim ohrabrivanjem kroz sale bice ovako bice onako, vidices kad ima ga....

Da bi sutra pobedili moramo da prevazidjemo sebe u svakom pogledu. Da odigramo pametnije i efikasnije kao nijednu utakmicu do sad. Nepravim nista epohalno od ove utakmice, zivot ce se nastaviti u petak kao i svaki drugi dan. Medjutim jasno je svakome da se bitne utakmice ne dobijaju prosecnom igrom. Moramo da imamo i fer sudjenje, koje ce biti vazan faktor. Njihovi nizovi i statistike me ne plase, sve to mora da se prekine nekad.

Tesko je predvidjeti rezultat unapred. Znam samo da je nemoguc rezultat 0-1. Sve ostalo me nebi iznenadilo.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.297
Reaction score
3.860
Локација
Kobasicarija "Venac".
los sam prognozer, ali pred old traford sam imao los predosecaj. I ovaj put sam u slicnom modu, ali nadam se da numem da osetim trenutak.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.750
Reaction score
9.500
Кад је овако оптимистичнона форуму, онда можда и добијемо :D

Мада, стварно оних 0:1, што неко горе предвиде, звучи најнереалније могуће.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.909
Reaction score
4.194
samo da odigramo muski, u meso, da vidim da se igraci bore, da zele, da kidaju... pa kako bude

iskreno, bice djavolski tesko, mislim da ni onaj bod ovde ne bi osvojili da nismo imali igraca vise...

nadam se da ih je trener dobro ali bas dobro psihicki spremio

kako god da krene da se razvija rezultat - SKACI, IGRAJ, NAPADAJ !

da jednom i iz tog haga stignu dobre vesti...
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
806
Reaction score
3.804
5. kolo grupne faze, igramo utakmicu koja ima tezinu prolaska u narednu fazu takmicenja. U takvoj smo situaciji i zeleli da budemo u ovom trenutku. Zdravi smo, kompletni, bice i odlicne podrske navijaca. Da vidimo da li smo pravi. Samo pametno
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top