Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.446
Trebamo biti svesni kroz sta smo sve prosli da bi dosli do trenutka kad jedna utakmica moze da nas odvede u nokaut fazu LE. Ne trebamo razmisljati o krajnjem ishodu, trebamo dati sve od sebe jer se u ovakvim utakmicama najbolje vidi jesi li ili nisi za Partizan ! AJMO !!!

 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.472
Reaction score
4.922
Локација
Boka
Pa ne znam bas je li jedna utakmica, mi ako ovo nocas dobijemo moramo dobit i Astanu kuci.
 

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
Ko prvi da gol, pobedjuje...
Isto ce biti u oba slucaja. Jedna ekipa da gol i onda nastavi da ubija kontrama. Obe tima imaju odlicne napade i vrlo upitne odbrane, koje lako pucaju u kontrama. Nadam se i ubedjen sam, da smo mi ekipa-tim koji ce prvi dati gal.
Napred Partizan !!!
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
625
Reaction score
2.029
Srce hoce pobedu ali rezon kaze: samo da se ne obrukamo kao pink žlezda
Nisam optimista ni malo
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
Savo rece jednom prilikom, da parafraziram "Ne znam koliko sam dobar kao trener, ali kad je rec o komunikacionim vestinama, tu sam sjajan". Nema bolje prilike od ove da to pokaze na delu, ovde je krucijalna psiholoska priprema igraca. Energija, zelja, koncentracija, sve mora da bude na visokom nivou. I ne smemo da padnemo ako oni povedu, to nikako.
 

Fuenlabrada

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2019
Порука
350
Reaction score
1.387
Локација
Krusevac
Neverovatno je koliko pada kvota na AZ.
Sto naravno ne mora nista da znaci.

Danas ce nam biti jasnije od kog smo materijala sastavljeni.
Nadam se daTosic nece biti u startnih 11.
Ja bih licno gurnuo Ficu od pocetka.

AJMO MI !!!
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ništa čudno što pada, u boljoj su formi, što naravno ništa u jednoj utakmici ne mora značiti. Dobro je što u ovoj utakmici ulazimo kao autsajderi znajući naš mentalitet.

Vreme je da Asano da gol, ovo je utakmica kao stvorena za njega.
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.568
Локација
Planeta Zemlja
Idemo momci, hrabro i bez straha. Igrajte kao tim, bez soliranja i rezultat ce doci.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
:napred-partizan: Ceo Hag crno-beli grad! :napred-partizan:
:šal
Ali, ipak, nemojte o bilo kakvoj politici tokom utakmice - ne rizikujte da naš Partizan ,,popije,, neku težu ili bilo kakvu kaznu!
To ako smatrate Partizan svojim, a ako vas je baš briga za Partizan, onda vam džabe pišem ovo... :icon-rolleyes:

Šanse da razum pobedi glupost nikada nisu značajno velike, isto onoliko koliko i da slabiji i sporiji tim pobedi onaj jači i brži, ali...mi smo uvek tu da se nađemo tačno između gluposti i pameti i toga ko je jači i brži a ko nije...

Pa sad, šta bude da bude, utakmica k'o utakmica, jeste važna, ali nije ni prva ni poslednja takva. Ili bilo kakva.
'Ajmo Partizane da vidimo neki fudbal večeras!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top