Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.112
Reaction score
4.013
Локација
Београд
"Gospodin" Milošević je i sam rekao da su njegove izmene unele "konfuziju" i da je zbog toga najveći krivac on. Ko bi rekao da ću se složiti s njim.

A tek ovo dizanje u nebesa, razni "preporodi", pomisliće čovek da smo ubedljivo prvi u LLL a ne treći-četvrti i da nismo prokockali dve sigurne pobede protiv istog AZ.

Spominje se da je čovek "grobarčina" (ako je to kriterijum, dajte nekom navijaču da nas vodi), svi su zaboravili njegov pokušaj da dodje na čelo kluba, onda rasprave sa snsovcima, a sada ga ti isti ljudi postavili kao trenera da bi ga mi dizali u nebesa jer svaku treću utakmicu u LingLongLigi odigramo dobro?

Uništili AZ i kod kuće i u gostima, sve dok veliki trener nije umešao prste izmenama i savetima na poluvremenu, baš tada sve propada. Nije ovo košarka, nema tajmauta, nema prekida nema "aktivne" taktike daj da vam nacrtam napad, postaviš igrače (uglavnom najbolje) i gledaš, onda vičeš sa strane neke instrukcije poput "napred", "bravo", "smiri igru"(najčešće kod nas). Ključni momenti trenera su poluvreme i izmene, a ovaj naš je tu izgubio plasman. Gore neko napisao bolji od Nikolića i Stanojevića zajedno i trenerski i grobarski, prosto nemam reči...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.725
Reaction score
29.477
Локација
Beograd
Nije sudbina kriva,kriv je ovaj sto prima gol glavom sa 16 metara.Da je stajao gde treba,a ne kao lud na stativi uhvatio bi loptu
A samo mi kaži šta su trebali da urade i gde da stanu Pavlović i Urošević dok lopta putuje 80 metara ka njima i napadaču Az-a?
Čemu služe odbrambeni igrači ako je sve u branjenju gola do golmana?
Jel služe tome da gledaju utakmicu sa povoljnog mesta za gledanje, ili da intervenišu kada protivnik na bilo koji način napada?
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Ja sam to isto rekao pa me napljuvase ko da im je Urosevic rod najrodjeniji.
Jeste Stojkovic kriv za taj gol, ali je cela situacija nedopustiva.
I kod drugog gola je slicno. Niz gresaka koji je doveo do toga da lik sutira prakticno neometano sa srca sesnaesterca, dok nam je tim ultra defanzivan.

Uzasno amaterski. I od Sava i od igraca.
Ovo se previse cesto desava da bi bilo slucajno. To "splet nesrecnih okolnosti", koje je popularno da se koristi, ne pije vodu i daje savrsen alibi svima, dok se mi od oktobra borimo samo za kup.
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
ROKMAY.gif


Meni bar deluje da je ovo pre svega lose pozicioniranje Stojkovica. Kao da je mislio da ce da stigne na vreme da je pokupi ali je lose procenio let lopte i prevario se. Da je ostao na gol liniji ne bi bilo nista od ovoga. Mada, i Urosevic je pogresio jer nije bio uz igraca. Svejedno, mislim da je bezveze svaliti krivicu na njega, Stojkovic nije smeo da bude tamo gde je bio.
 

MB13

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
118
Reaction score
230
Локација
Beograd
A to Stojke nas nikada nije spasavao?
Nije najbolji golman sto Srbija ima?
To se zaboravi brzo golmani kod Kize Milinkovica,sto su skretali u gol i ono sto je islo pored....
Ajde bre,ko cigani smo,ko kiksne navali iz sve snage dok mu kicmu ne slomimo!?
Stojke,Kljaja,Stevanovic,su najbolji golmani,kao i svi nasi igraci,jer to su NASI IGRACI ,NASEG PARTIZANA !
Kritika je u redu. I kad se pogresi da se prokomentarise,iskritikuje,nagrdi,sve je to ok. ALI BRATE PRETERA SE-ponavljam se : Nismo mi cigani,ovi gurbeti preko brda!
 

Marko98

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
241
Reaction score
330
Локација
Novi Sad
Urosevic bre doktorska partija nije dao onom Stengsu koji im je glavni igrac da dise,po meni najzasluzniji za drugi gol upravo Urosevic.Ostavite decka na miru,svoje frustracije izbacite negde drugde ili na nekom drugom.
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Ljudi ovo je Stojkovićeva lopta, pomjerili smo liniju odbrane naprijed, lopta putuje sedamdeset metara i pada u šesnaesterac, još je bio na mjestu gdje će pasti pa se povukao, da se povukao gdje treba ne bi ništa bilo od ovoga, nego čovjek stoji na stativi i prima gol glavom leđima okrenutog protivnika sa 14 metara. Jednostavno ima očajne procjene ove sezone. I što napisa neko večeras, i protiv Turaka, i protiv Moldea i protiv Astane, gol je visio u zraku, tad ga nismo primili, e pa kad ne znaš zatvoriti utakmicu nekad ga moraš primiti, zakon vjerovatnoće.
 

Ostoja_PFC_

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.841
Reaction score
192
Локација
Dole ispod
Sebicnost u napadu pri kontrama nas je kostala pobede. Isto tako je kumovala i Savina losa promena igraca,samo je uvukao nervozu i nesigurnost vadjenjem prednjaka i ubacivanjem defanzivaca,pokaz da nije ni sam bio siguran u pobedu.
 

OnlyYou

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2008
Порука
752
Reaction score
246
Nekad mi se cini da pola foruma ni ne prati fudbal niti ima pojma o njemu, nego napise prvo sto im padne na pamet u ovakvim situacijama, bitno da bude socno i uvredljivo.

Izgubili smo jako glupo sto boli, ali smo izgubili od bolje ekipe koju smo danas takticki razbili i kojoj nismo 70 minuta dozvolili da igraju bilo kakav fudbal, a onda potop.
Zbog cega? Nesreca, mentalitet, vetar, dekoncentracija, pogresne izmene i neke stvari koje moraju pre ili kasnije doci na naplatu.
Oba gola jesmo primili nesrecno, ali nije samo to u pitanju. Vetar je odigrao veliku ulogu kod prvog gola, a Stojkovicevo pogresno postavljanje kod oba. Vec duze vreme ne mogu da se otmem utisku da kod njega vise nema te vatre i zelje, sve mi vise i vise lici na nekog polu-amatera koji igra kad hoce, ne igra kad mu se ne igra, ne odaje mi utisak profesionalca, nekog ko trenerira svaki dan 100%, ko je u fudbalu 110%, ko se trudi da bude bolji i u poznim igrackim godinama, a takav odnos se naplacuje.
Onda fizicka sprema i mentalitet, te dve rak rane naseg fudbala, videlo se negde od 70 tog minuta da smo pali naglo, da ne mozemo vise da guramo dotadasnjim tempom, a na to nadovezao i kukavicki mentalitet nas, nabili smo se u 16 i dozvolili im da u tih 25 minuta budu u ispred gola vise nego u celom mecu.
Savo je napravio velike greske sa izmenama i to mu je velika lekcija. Tako je to sa trenerima pocetnicima, moras istrpeti neke stvari isto kao kad smo izgbili bodove u prvenstvu jer je on odlucio da rotira celu ekipu.
Sa druge strane covek nije kriv za povlacenje, mislim da je glas izgubio, a upale misica dobio deruci se na njih da izadju iz krila golmana i mlatarajuci rukama, ali nije vredelo.

Podrska i igracima i treneru u svakom slucaju, prijatno sam iznenadjen igrom u vecem delu i rezultatom, boli samo sto smo bili tako blizu, ali siguran sam i da smo dobili veceras, nasi bi nacin da ne pobedimo Astanu i ispali.
 

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
Stojke mačka. Izgubljen u vremenu i prostoru. U ozbiljnim ligama napadači ovakve stvari i ne pokušavaju jer znaju da su šanse da prodju 1 u milion.
Ovaj malac video da Stojke pliva, ne zna gde se nalazi pa hajde da probam. Gol od 8 metara stoji prazan.... I eto ga.
Mali je broj golmana i u chunga lunga ligi koji bi ovo primili.
U dvomecu sa ovima, imao je možda jednu odbranu... I to nije išlo u gol. 4 suta u okvir, 4 gola... Eto kako brani. Balon leti preko celog terena u 16....on radi ono najgore što moze, kreće na nju, pa se vraća... Zbunjuje saigrace i gubi se u prostoru.... 1/1 njegov gol, poraz i ispadanje... Da se ne ljubimo...
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.007
Samo jos vise treba voleti Partizan. A ovo od sinoc... nema ljubavi bez bola. Ogrejace, obasjace
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Hoće centrala da pogreši jednom, al ne i sto puta...

Jebem ti život, sta napisati a ne zaplakati.

Kao što neko reče gore, da smo danas dobili utakmicu, ova govna iz Holandije bi razbila Manchester ili bi nas Astana rastavila u BG. Godinama koristimo isti recept, a nadamo se da će pogača eto ovaj put ispasti mnogo bolje. Nema ovo puno veze sa srećom il (ne)kvalitetom, ovo je već odavno naša ozbiljna dijagnoza koju ne znamo kako da tretiramo. Ja kao neko koji preko 30 godina pratim aktivno Partizan pri rezultatu od 2:0 već počinjem da oduzimam koliko je vremena ostalo do kraja.. DIJAGNOZA, PROKLETSTVO, STRAH, NAVIKA, nazovite to kako god hoćete ja već polako gubim nadu da će moj Partizan ikada više biti neko ime u toj jebenoj evropi. Za mene će uvijek biti najveći, valjda smo tako svi odgajani, mazohistički nastrojeni i nerealni, al gubim nadu da ćemo ikada biti neki faktor u ovim takmičenjima.

Šta reći o utakmici a ne pomenuti sve vas koji sve znate a da je rezultat ostao 2:0 pisali bi ste hvalospeve o svim tim igračima koje pljujete. Imate svoje pravo, nervozni ste, ljuti, razumljivo je, al baš zato treba biti dostojan ovog kluba i ne srati po njemu kad ne ide sve u najboljem smeru... Zapamtite jedno, mi drugi klub nemamo!!! Milošević je izjavio da su njegove izmene poremetile tim, mada iskreno mislim da samo želi da zaštiti igrače od vešala koje neki već pominju i da ostane pribran kako ne bi došlo do rasula u ekipi sad kad već nismo uspeli da prezimimo u evropi. Ja iskreno mislim da je menjao igrace za koje je mislio da su istrcali svoj maksimum za vreme utakmice, i da je hteo da osveži tim sa par grubljih igrača koji su trebali da seckaju igru govana iz holandije. Možda i jeste taktička greška, al da nismo onako naivno primili onaj prvi gol, nema šanse da bi izgubili.

Nakon očekivanog brukanja ciganskih pički u utorak po ko zna koji put ove godine, iskreno zadnja dva dana sam se pribojavao i debaklu našeg tima, ne zato što nas poredim sa ovim govnima, već zato što sam se bojao više ovih napaljenih govana iz holandije nego jednog Manchestera. Nadao sam se da samo ne doživimo neki drastičan poraz sa velikom gol razlikom, a grobarski inat mi je govorio da ipak ima neke šanse da im uvalimo bar 1 gol. Ne znam da li je neko od vas očekivao nešto više, al ja iskreno nisam. Danas, sve je bilo na našoj strani od rano otvorene utakmice, do drugog gola koji smo postigli na vreme, a i do pregršta akcija koje smo protračili onako grobarski ili iz sebičnosti pojedinih igraca u par situacija, al i to ne bi bio veliki problem da nas nije stiglo prokletstvo na kraju. Da ne zaboravim da napomenem najbolje suđenje koje sam ja ikada video u mom životu u Evropi a i u našoj jadnoj ligi kad je u pitanju Partizan. Ovome poljaku mural kod stadiona napraviti, bez ikakve zajebancije. Iskreno ne želim da krivim nikoga od ove ekipe, a ni stručni štab. Da nam je neko ponudio Partizan koji ovako parira sa Evropskim klubovima u martu, ja bih to odmah potpisao. Bojali smo se da li ćemo uspeti da uđemo u ovo takmičenje, a sad bi odjednom da ga osvojimo. Al ipak moram da kažem da je kiks Stojkovića jedina stvar koja je uticala na rezultat na kraju. Da je bio postavljen kako treba kod prvog gola, ostalo bi 0:2 ako ne i 0:3. Ali šta je tu je, i on nas je milion puta vadio iz govana pa ako je vrijeme da se razilazimo iskreno bih voleo da bude uz obostrano zadovoljstvo, a ne da ga vešamo.

Jebiga, i ja sam i ovaj put odlučio da se ne obesim al duga je noć...

ZA DRUGE SE NAVIJA, PARTIZAN SE VOLI!!!
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Kriv je Savo sa svojim izmenama.
To je i sam izjavio.
Ja ga ne bih dirao, jer nas je on dovde i doveo.

Nismo prošli dalje, ali nije katastrofa.
Imamo finu zalihu bodova za naredne kvalifikacije.
Treba se pojačati na zimu.

Biće to ok na proleće.

Sa Sumom bih se pozdravio.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Molim te, evo, objasni mi kako smo mi to nesrecno ispali??

Mi smo ispali jer smo jebeni luzeri i otkad zn za sebe fk sekcija jsda je luzerska i ne znam zasto i dalje postoji jebo pas mater vise

Pročitaj post iznad mog odgovora tebi, sve rečeno. Nesrećno smo imali jer neki naši šutevi kod 0:2 nisu ušli u mrežu. Prekjuče sam pisao kako rezultat može da ide u dva smera, ili mi napunimo njih ili oni nas. Na našu žalost dešava nam se Apokalipsa (Artmedia, Augsburg, AZ). Još uvek me boli prečka Grubješića sa 0.5m od gola.... A prošlo je 14 godina....Kako je pao prvi gol, verujem da je 99% nas pomislilo ono najgore, to je u našim glavama, a nažalost i u glavama fudbalera...
 

Nole84

Grobar
Учлањен(а)
23.09.2007
Порука
204
Reaction score
731
Zašto nalaziti alibi u izjavama da nam je neko ponudio 2-2 prihvatili bi oberučke, nismo imali sreće, bili smo bolji 70 minuta, i slično?

Hajde da se pogledamo u oči i podvučemo crtu:

Savo je od svog dolaska unapredio igru Partizana ali isto tako pravi početničke greške što razumem jer je još uvek zelen u poslu trenera. Ali da za toliko vremena nije uvideo da mi ne možemo držati loptu daleko od gola bez Sume i Natka, da je Šćekić igrač koji destruktivno utiče u oba smera tj i na protivnika i na nas to ne mogu da svarim.
Stojković, čovek ne vidi, to skoro svi znaju i ćute o tome. Za njega je daljina nerešiva enigma što pokazuju golovi koje prima i procene lopti upućenih sa više od 30-40m.
E sada ono najbitnije, slažem se da je ravnopravna borba za plasman u nokaut fazu skoro do poslednjeg kola nešto što ni u jednom slučaju ne bi smeli da podcenimo i nipodaštavamo al brate mili kada ti se naguze onda ih i .... Nema alibija mi smo krivi za rezultat, samo mi. Nije nas pobedio sudija, nije nas protivnik nadigrao, mi smo krivi što od 5 izglednih kontri iskoristimo 0, mi smo krivi što pokušavamo da se branimo a ne znamo...
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.164
Reaction score
4.358
Posle (ne)prospavane noci mogu da kazem da su mi emocije pomesane. Ponosan sam na Partizan do 70. minuta, igrali smo odlicno, ali je Savo napravio uzasne greske procenom da bi trebalo da se branimo, izveo je jedine kreativce na sredini, uveo bledog Brezancica, kasnije i Vujacica, i tu pomoci nije bilo. Natho je svetski igrac, imati njega u timu je pravo blago, Ostoja je igrao doktorski nazad, Pavlovic imao nekoliko kikseva, ali solidan. Urosevica ovde mnogi kritikuju, ali je on u ovom trenutku igracina u odnosu na Brezancica. Posebna prica je Stojkovic, ovo mu je ko zna koji kiks ove sezone. Mora se razmisljati o alternativi, ato nisu ni Kljajic, ni Stevanovic, a ni mali Popovic.
Idemo dalje, mnogo smo bolji od smradova iz komsiluka, ne moramo ni osvojiti nista, samo da ih pobedimo svaki put do kraja sezone.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.450
Reaction score
4.802
Pokušavam da uđem u glavu treneru kome u trenucima kada mu ekipa igra taktički odlično, a protivnik ne može da priđe šesnaestercu, padne na pamet "sad ću da izvedem iz igre igrača koji pravi najveće probleme protivniku, a uvešću drvo koje ne zna ništa"
Sad mi je jasno da bi isto prošli u derbiju, ali smo golove dali pred sam kraj, pa nismo imali vremena za povlačenje ekipe golmanu u krilo.
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top