Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.785
Локација
Nedodjija
Blizi se poslednja utakmica za ovu godinu u Evropi. Jos jedno ucesce prepuno najrazlictijih emocija, sreca, radost, strepnja, bol, tuga, pa ponovo radost i tako u krug. Neki su ponosni, neki ljuti, neki razocarani, ali to je nas Partizan. Citiracu naseg @RamaPFC koji je napisao jako pametan post pre puno godina..
Ne idem ja na tu prokletu utakmicu da vidim "svemirski" fudbal, jer nema ga ovdje. I još dugo ga neće biti. Idem da gledam Partizan zato što tih par sati imam osjećaj da negde pripadam, da je nešto moje!

Kad sam procitao ovaj post dobio sam ideju. Mnogi od vas nece moci da dodju, a karte su vec kupljene. Nas plan je da pokupimo karte od svih koji ne mogu da dodju ili ne zele (ne sudimo), a zeli da pokloni svoju kartu i onda te karte odnesemo u neku skolu i obradujemo par decaka/devojcica.

Svako ko hoce da podrzi ideju i pokloni svoju kartu moze da kontaktira nekog od urednika.

Ajmo crno-beli!!!
 

doktormedicine

Početnik
Учлањен(а)
12.07.2019
Порука
19
Reaction score
26
Локација
Beograd
Ja bih prvi vodio mladjeg brata jer mu je 12. rodjendan bas 12.12. kad je i utakmica a ja imam za zapad bocno do juga, tako da ako kojim slucajem neka pretenke da je ulaz D ili tuda, javljajte
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.154
Reaction score
14.410
Локација
Brdo Banovo
Još kad bi pao sneg, pa da ponovimo ludnicu protiv Šahtjora 2009. Ko nije bio ne zna šta je propustio. :D

Nenadjebiv osecaj, ulazis na Jug... sve oko tebe belo ( javi se @srna ), ocisceno pet redova na zapadu- sve ostalo spremno za zimske radosti. Malo grudvanja, malo bacanja drugara u sneg..
Takmicarski naravno apsolutno nebitna utakmica, ono kad iz pet utakmica ne uzmes ni bod.
Potrazicu sliku drugara, koji je dosao u majici kratkih rukava i nekom trula tresnja prsluku..jer je pre toga sanjao "lepo vreme"..
Posle mu bilo kasno da obuce jos nesto :respect
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.154
Reaction score
14.410
Локација
Brdo Banovo
Mislim :D . Samo ponavljam, trula tresnja. A i tada nismo bili ovoliko (lazno) uniformisani.
S druge strane, mozda je to bila i Cska? Hladnije al sa manje snega...
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Kakav sneg bre... pa pre ce da ogreje sunce i da bude 20+ stepeni... sve je otislo u k.... a posebno klima.

Dobijamo Astanu, uzimamo bodove za koeficijent a nesto malo parica uzimaju i lopovi iz uprave u svoj dzep.

Inace da imamo neke sanse za prolaz dalje ubedjen bih bio u suprotno a ovako poprilicno sam siguran da pobedjujemo.
 

part

A_Grobar
Учлањен(а)
24.10.2019
Порука
273
Reaction score
1.732
Локација
Beograd
Ako u Partizanu, osim olinjale vlastele, iko..., da se žale, UEFI, u vezi Lige Šampiona za bogate klubove, nekad. I domaća liga, je, gde, izmišljaju toplu vodu, takmičarski.
Dok pobedonosnost, Evro renome, devalviraju, propagandom iz komšijskog tabora?
I gnusno, osovina Dačić, Vučić, zavarava mladež, javnost, o tzv. navijačkoj, klubaškoj, istoriji.
 

choda_

Početnik
Учлањен(а)
23.07.2019
Порука
27
Reaction score
55
Локација
Novi Sad
Krivo mi je sto ne mogu da dodjem, ali - porodicna situacija. Neko vrlo blizak ima koncert u cetvrtak uvece i to su stvari koje se ne propustaju, nazalost to preklapanje se desilo.

Ako ima neko iz NS kome se ide, ili zna neko dete a nema kartu viska, nek se javi, imamo dve karte na raspolaganju.

Krivo mi je sto ne mogu da dodjem jer ono sto me vezuje za Partizan su upravo ovakve utakmice - testovi vernosti. Ta Macva po snegu prosle zime, zbog koje smo se tri sata klackali vozom... Nije Partizan samo kad igra sa Mancesterom
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Očekujem pobedu od minimum dva gola razlike. Bio bih zadovoljan i sa 1:0. Koeficijent + kinta = ciganskoj javnosti kita

Vidimo se na zapadu. Napred Partizan :navijac
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.210
Reaction score
7.026
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Iskreno, bilo bi mi jako drago da veceras od prvog minuta na terenu bude Lazar Pavlović (kao što se najavljuje).
Naravno, nadamo se pobedi. Napred PARTIZAN!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top