Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.447

Ove sezone odigrali smo ukupno 31 utakmicu (ne racunajuci kup), a ovaj momak od 18 godina i 7 meseci je odigrao svaki minut u Evropi, 18 utakmica u ligi i 5 utakmica za mladu reprezentaciju - BEZ GRESKE ! Monako ce lepo da kopira model Fiorentine i da ga preproda za par godina za 5-6x vecu cifru kao sto uostalom rade svi klubovi sa nasim klincima jer im se moze....jer uprava Partizana rado pristaje da Partizan bude filijala bogatim klubovima, nemaju strpljenja, niti su ga ikada imali jer pohlepa strpljenje ne poznaje i cim zasuskaju prvi milioni odmah prodaju sve......jer mi zivimo od prodaje igraca...dobro smo i zivi..... Ako nista drugo evo jos jedne prilike da se novac od jedne velike prodaje ulozi u stvaranje jake ekipe......prvi put u istoriji...za promenu...bilo bi lepo
 
Последња измена:

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Čestitke svima na pobedi , 2ga pozicija nam se sama nudila zbog dva crvena protiv Az ali veliko neiskustvo trenera nas je ovoga puta skupo koštalo . Pitanje je kada će nam se namestiti ovakva slična šansa. :/

Velike čestitke idu i navijačima sa istoka koji su pozdravili prljavog roma av na pravi način

Borba !
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
533
Reaction score
1.756
Pa sto neko ne saceka te izvidnice i vrati ih nazad odakle su dosli samo polupane kao volove u kupusu? I kad kazem neko ne mislim sigurno na obicne normalne ljude koji su dosli da gledaju utakmicu,mislim na organizovane navijace sa istoka! Ti pevas pesmu i sa smrdljivog juga ti posalju izvidnicu i ti kao sta? Prestanes da pevas? Pa jel ima neko muda tu ili su sve bodi biberi?
Sacekate lepo “izvidnicu”,isaketate to i dovidjenja. Ili i za to trebaju splicani ili neki marsovci?
To za splicane je jedno od najvecih sramota u istoriji navijanja bilo kakvog i ta ljaga da se spere ne moze bez obzira na to koliko su odvratni ovi sa juga.
A ono sto su ti jadnici sa juga cinkarili i pisali u onom cinkaroskom papiru jeste sve istina nazalost! Od a do s! Jednu stvar nisu slagali. Ali nekada je bitnije i ko ti istinu prica. Oni su nasli da pricaju o necemu a odvratniji su 10 puta.
Od dva zla ja ne biram ni jedno nego pljujem na oba! Samo me Partizan zanima i ko god je tu zbog Partizana za mene je pravi covek,pravi grobar,pravi navijac.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.789
Reaction score
7.557
Локација
25-i maj
Ljudi zaboravio sam da kazem da me je Asano odusevio. Cela kretnja,ulazio izmedju linija odbrane,nije se plasio duela,nisu mu uzimali lopte kako se obicno desavalo i na kraju je sutnuo za gol,onako kako nisam verovao da ume. Juce je pokidao utakmicu,kao i mnogi. Zaboravio sam da imamo Lakija Markovica spremnog za prolece,a valjalo bi otarasiti se Tosica jer je preveliko opterecenje a na krilu makar imamo igrace. Desno rotiras Markovica i Lutovca a levo Ficu i Asana i bombona. Odbrani treba desni bek i Rajkovic na stoperu i to je to. Problem je i na levom beku,mada kad je Urosevic skoncentrisan 100 posto,posteno to odradi. Nadam se da ce se konacno jedan prelazni rok odraditi kako valja. Sadiku treba pristojna zamena takodje.
 
  • Like
Reactions: BaX

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Pa dobro, ljudi i žene, neutralni i simpatizeri, semenkari i frakcije, ima li neko od 4546 članova Foruma da mi kaže ZAŠTO je ovaj deo Istoka iz prethodnog posta i snimka napustio JNA sinoć pre kraja utakmkice?
Šta im je TAČAN razlog? Valjda su rekli nekome?
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.646
Reaction score
22.631
Локација
Академија
Ево како се дориносило националном коефицијенту ове европске сезоне. И немој неко да ми каже да овде мешам бабе и жабе, јер би чеграри и у ЛЕ били врећа за ударање. Њима би и против Алкмара и Манчестера пуцале петарде. А и против Астане би тенк као у Трансформерсима био претоврен у распали аутобус безуспешно паркиран иза изрешетаног бункера.

Untitled22.jpg
 

Kentucky

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2018
Порука
227
Reaction score
1.297
Локација
Western filmova
Pa sto neko ne saceka te izvidnice i vrati ih nazad odakle su dosli samo polupane kao volove u kupusu? I kad kazem neko ne mislim sigurno na obicne normalne ljude koji su dosli da gledaju utakmicu,mislim na organizovane navijace sa istoka! Ti pevas pesmu i sa smrdljivog juga ti posalju izvidnicu i ti kao sta? Prestanes da pevas? Pa jel ima neko muda tu ili su sve bodi biberi?
Sacekate lepo “izvidnicu”,isaketate to i dovidjenja. Ili i za to trebaju splicani ili neki marsovci?
To za splicane je jedno od najvecih sramota u istoriji navijanja bilo kakvog i ta ljaga da se spere ne moze bez obzira na to koliko su odvratni ovi sa juga.
A ono sto su ti jadnici sa juga cinkarili i pisali u onom cinkaroskom papiru jeste sve istina nazalost! Od a do s! Jednu stvar nisu slagali. Ali nekada je bitnije i ko ti istinu prica. Oni su nasli da pricaju o necemu a odvratniji su 10 puta.
Od dva zla ja ne biram ni jedno nego pljujem na oba! Samo me Partizan zanima i ko god je tu zbog Partizana za mene je pravi covek,pravi grobar,pravi navijac.
Ha ha.... Batice, pa te izvidjače, naduvane klince, nikad ne šalju na Grobare u grupi, ili Partizanovce na Istoku, već na pojedinačne navijače, koji raštrkani stoje i koji su se drznuli da im pljuju po gospodaru, partijskom šefu.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.472
Reaction score
4.922
Локација
Boka
Svaka cast momcima na osvojenih 8 bodova u grupi LE, igrao se dobar fudbal, nekako bolji nego ranijih godina, na zalost kiks protiv AZ-a kuci je bio preskup, ali dace Bog da se dogodine igra proljece u Evropi.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Da ne ulazim u off topic, frakcije i podeljene tribine su najveći minus juče. Najbolje smo navijali na zapadu uz pesmu-

Napadaj napadaj Partizane napadaj.


Bez da uvredim nekoga, Partizan se bodri tako što se dođe na stadion, odere grlo i dlanovi. Moramo da se okanemo ovih grupa i da dolazimo porodično u što većem broju ali i da grmimo kao i juče. Tribina (jug) više nema onaj šarm kao pre, to više nije sport.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.447
Imamo odlican koeficijent za narednu evropsku sezonu, imamo dosta vremena da se pripremimo za prolece i pokusamo svim silama da naredne evro-kvalifikacije zapocnemo u takmicenju pod nazivom "Liga sampiona". Samo u tom pravcu treba da razmisljamo i samo za takav ishod treba da se borimo medjutim lopta je okrugla, a nasa liga je anti-fudbalska, nekad pobedis nekad izgubis ali ciljevi uvek moraju da budu maksimalno visoki bez obzira na sve.
Ova ekipa je jos uvek nedorecena, nedovrsena, mnogi igraci su jos u rehabilitacionom procesu ali ipak i kao takvi pokazuju mnogo i tek teba da vidimo njihov maksimum ovo je samo skromni uvod u ono sto ce oni da pokazu od februara 2020-e.

ewl3plV.jpg


Bravo crno-beli, bravo Takuma :napred-partizan:
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Ja sam bio pored kopa partizanovaca u dva navrata su pokrenuli vucicu seceru i jebo vas vucic u dupe jebo vas vucic. Jel istina da su placenici slali ljude da vide ko to peva na jugu do zapada sa ostatkom stadiona?
jesu, nekolicina debila koji su dosli da se mrste i nekome prete...klasicni mali nabedjeni kriminalci za koje se nadam da ce uskoro zauvek otici sa naseg stadiona
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
756
Reaction score
1.814
Cestitke na pobedi. Veoma vazna pobeda i u Evropu sledece sezone ulazima sa koef. 22.000
Ako igramo kv.LE bicemo nosioci kroz sva kola a u zrebu za grupe na granici drugog sesira!
Ako bi igrali kvLS, uz nesto srece mogli bi biti nosioci u 3 kolu.
Sada dalje pobeda protiv Radnika i prelazak na drugo mesto a potom u prelaznom roku skockati sampionski tim Partizana, pravi stari PARNI VALJAK!
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
533
Reaction score
1.756
Ha ha.... Batice, pa te izvidjače, naduvane klince, nikad ne šalju na Grobare u grupi, ili Partizanovce na Istoku, već na pojedinačne navijače, koji raštrkani stoje i koji su se drznuli da im pljuju po gospodaru, partijskom šefu.
I to tako prolazi? Neko peva vucicu pederu,oni posalju klince i to je to? Ali vi znate da se to desava i dopustate da se to desava? Vidite to i znate to i ne radite nista? U cemu je razlika izmedju vas i njih? Evo kako se to radi,napravi se grupa od 15-20 navijaca i posalju se tamo gde ti kazes da ovi sa juga smeju da dodju,pustis 7-8 ljudi da povede vucicu pederu i kada dodju ti pajseri skoci 15-20 navijaca na njih,oderu ih i cao. Ali znas da od toga nema nista jer su muda bibercici! Da nisu jug bi se davno ocistio od onih nakaza.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Mister brate izvini ali pises o necemu o cemu nemas pojma. Oni su drzava, oni su kriminalci, mogu da rade sta zele i nikakva navijacka tuca njih ne moze oterati. Ovi su pokusali nisu uspeli i protiv njih jednostavno ne mozes.

I ne treba vise pokusavati da ne bi jos neko nastradao.. Izvuci sam iz recenice oni su drzava i kriminalci poentu i shvatices zasto ne mozes protiv njih.
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
533
Reaction score
1.756
Matke odgovorio sam ti na pp. Postoje nacini kako protiv toga,dosta tih ljudi na istoku su normalci,kakvi i treba da budu. Ali moras da znas da postoji i saka smradova koji glume kriminal i ludilo neko,e kada vec glume to onda nek se lepo organizuju i obracunaju sa neprijateljem. Nije ceo jug neprijatelj,i tamo ima normalaca,doduse sad vise i ne znam,ako i ima nekog to je jako mali broj ljudi u pitanju.
Postoje nacini kako se obracunati. Jesu ubice,da stoji drzava iza njih,da omoguceno im je da rade svastA a da niko ne odgovara za to,ali postoje nacini borbe i protiv toga,samo je pitanje koliko je ko spreman da se upusti.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top