Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Simpatizer

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
149
Reaction score
309
Локација
Novi Sad
I to tako prolazi? Neko peva vucicu pederu,oni posalju klince i to je to? Ali vi znate da se to desava i dopustate da se to desava? Vidite to i znate to i ne radite nista? U cemu je razlika izmedju vas i njih? Evo kako se to radi,napravi se grupa od 15-20 navijaca i posalju se tamo gde ti kazes da ovi sa juga smeju da dodju,pustis 7-8 ljudi da povede vucicu pederu i kada dodju ti pajseri skoci 15-20 navijaca na njih,oderu ih i cao. Ali znas da od toga nema nista jer su muda bibercici! Da nisu jug bi se davno ocistio od onih nakaza.

Moze ajde javi se pa cemo se dogovoriti, naci cemo jos ljudi. Pokazi muda sad prvi budi koji je spreman na to, povedi jos par ljudi.

Strasno sta se sve pise ovde...
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.751
Reaction score
9.500
Predlazem da budu biVeni iskljucivo glavom, kao Velja Ilic u ,,nikad izvini''. Cini mi se, doduse, da ima kvaka da ako ti njega otreses glavom k'o covek, odgovaras za nasilje na sportskoj priredbi regularno. A ako ono tebe zguzva nikom nista. Malo cudna jednacina.
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
533
Reaction score
1.756
Moze ajde javi se pa cemo se dogovoriti, naci cemo jos ljudi. Pokazi muda sad prvi budi koji je spreman na to, povedi jos par ljudi.

Strasno sta se sve pise ovde...
Nemoj ja da ti pokazujem muda(nece na dobro da izadje veruj mi),ja nisam iz te pederske “organizovane” “splicanske” “pilicarske” price,ti ako jesi ti si taj koji treba da pokaze muda. Ja govorim kao covek koji voli Partizan i kojem je muka prepucavanja izmedju dve jadne i bedne strane,doduse eto priznacu ta jedna je manje jadna i bedna od ove druge,ali cinjenice ostaju. Mozda ti sve sto sam napisao i deluje bezveze i nerealno,mozda i jeste tako,jbg,znam samo da jesam u toj prici ne bi mogao da samo sedim sa strane. Nemoj licno da me shvatis,ne pljujem po svima sa tribine,a ako si se prepoznao onda sta da ti radim.
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Druze, tema je Liga Evrope. "Nuklearni otpad" je prikladniji za pricu o navijacima i internet gangsteraj.
Inace, ja sam jako zadovoljan ovogodisnjim izdanjem u Evropi. Od prve utakmice sa Konahskijem (tako nesto jebem li ga), preko Malatije do Molde-a, u svakom od tih dvomeca smo bili bolji protivnik i zasluzeno usli u LE. Da, nismo u svakoj utakmici bljilirali, ali smo zasluzeno usli u grupe.
Sto se tice grupne faze, jedina slucaj gde mozemo da kazemo da smo bili nadigrani, i to poprilicno, jeste to gostovanje Mancesteru. Astanu smo rutinski savladali oba puta, bez po muke. Az... pri samoj pomisli na utakmice protiv njih, pritisak skoci na 200... Bili dosta bolji, ali moze se reci i neiskusni i dekoncestrisani, to nam je i presudilo. Mancester kod kuce, dosta srece za crvene pedere i jedan nesviran penal, kada je njihov igrac zaigrao rukomet u sesnaestercu.
Sve u svemu, pohvale za Savu, strucni stab i nase igrace. Savi dati odresene ruke i uzivati u fudbalu.
Bas gotivna generacija fudbalera, moram priznati.
I jedva cekam nas evropski put iduce godine.
 
Последња измена:

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
533
Reaction score
1.756
Slazem se. Nek prebaci neko od moderatora tamo celu ovu glupu i praznu pricu.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.751
Reaction score
9.500
Prigodna tema je zakljucana, zbog lepe komunikacije, tako da ne znam ni gde bi islo. Zanimljivi momenti u vezi svega sto se tice navijanja generalno. Mogu carsavi da se ispisu. Ali bolje ne :D
 

Simpatizer

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
149
Reaction score
309
Локација
Novi Sad
Nemoj ja da ti pokazujem muda(nece na dobro da izadje veruj mi),ja nisam iz te pederske “organizovane” “splicanske” “pilicarske” price,ti ako jesi ti si taj koji treba da pokaze muda. Ja govorim kao covek koji voli Partizan i kojem je muka prepucavanja izmedju dve jadne i bedne strane,doduse eto priznacu ta jedna je manje jadna i bedna od ove druge,ali cinjenice ostaju. Mozda ti sve sto sam napisao i deluje bezveze i nerealno,mozda i jeste tako,jbg,znam samo da jesam u toj prici ne bi mogao da samo sedim sa strane. Nemoj licno da me shvatis,ne pljujem po svima sa tribine,a ako si se prepoznao onda sta da ti radim.

Javi se na pp i pokazi sta god hoces. Nisi deo price, a nasao si da objasnjavas "evo kako se to radi". Nisam ni ja automehanicar pa ne objasnjavam njima kako se radi nesto. Ako ne bi mogao da sedis sa strane zasto upravo to radis i lajes na internetu i objasnjavas "evo kako se to radi"?
 
  • Like
Reactions: Dzo

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.909
Reaction score
4.194
bravo :clap

od prvog minuta momci su krenuli da kidisu na gol, drugo poluvreme je bilo odradjivanje posla

pokazalo se kao dobro sto su karte za mancester prodavane zajedno i za astanu, ne verujem da bi bilo ovoliko publike u suprotnom

iskreno sto se tice evrope ja sam zadovoljan, bio sam sumnjicav i za sam plasman a ovako grupna faza i 8 bodova da smo imali srece moglo je i malo vise, sta vise mislim da smo i zasluzili
 

Blok22

Početnik
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
34
Reaction score
38
Локација
Humska 1
Nazalost prva utakmica sa AZ gde pored igraca vise i 4-5 stopostotnih sansi nismo pobedili se pokazala kao kljucna. Nadam se da ce kljucni igraci ostati za sledece ucesce u evropi ali nazalost ne bi me cudilo da se u junu pojave cuveni kosturi i krene rasprodaja. Takodje se nadam potpuno spremnom Lazaru Markovicu u kvalifikacijama. Na prolece u ping pong premijerovoj parodiji od fudbalskog prvenstva zgaziti sve.
 

tintin

Grobar
Учлањен(а)
07.08.2018
Порука
275
Reaction score
520
Локација
blizu
Bez obzira na "mogli smo više", izvanredna sezona za momke, Savu, navijače i sve koji su ovo omogućili!

Sjajne predstave u LE i rezultat za poštovanje.

Astanu smo dobili dvaput, sa AZ odigrali dve nerešeno i dva poraza od MU i to je neka realnost naših mogućnosti.

Kao što za uspeh nije zaslužan jedan igrač, ni za neuspeh ne može da bude kriv jedan igrač i molim sve da prestanu da pominju našeg golmana u tom kontekstu. Ko nije video, opširnije sam opisao moje viđenje prvog gola koji smo primili u Hagu, a Stojković je naš brat i dalje priče nema.

Iako je ovde u prvom planu duel sa AZ, moj potpuni utisak našeg potencijala je sudijsko spasavanje MU koji je ovde igrao u punom sastavu, gde nam čak nije dozvolio da izvedemo poslednji napad skraćivanjem vremena koje je sam odredio.

Da ne zaboravim, protiv AZ prvu utakmicu igramo bez navijača, pred decom...

Mnogo bih još napisao, ali da ne gušim.

Jedino bih dodao, verujem igračima i treneru!
 

ABCDE

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
528
Reaction score
107
Postoji li hightlights na yt sa Partizan-Astana?
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.297
Reaction score
3.860
Локација
Kobasicarija "Venac".
Epilog:
Nismo prosli, ali srce mi je puno. Stvarno smo jako dobro odigrali grupnu fazu, kao i kvalifikacije. Imali smo cak tri maler utakmice, u kojima smo nadigrali rivale, a nismo bili nagradjeni. Mnogo je to pehova u samo sest meceva.
Juce rekoh da nam je perspektiva za iducu sezonu bas fina, samo sa bude sluha za te stvari iz kancelerija naseg stadiona.
Mnogo gotivim ovu generaciju igraca, predvodjenu milosevicem
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top