Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

macan666

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
181
Reaction score
228
Ne razumem tu famu oko pojačanja. Imamo dva štopera koji su standardni reprezentativci. Na desnom beku smo samo ofanzivno tanki, nikada nećemo dovesti beka koji zna da igra u oba pravca... takvi idu pravo u lige petice. Levo imamo Obradovića koji je igrao Primeru, ali je sklon povredama i Uroševića koji, realno, kida kako igra trenutno. U sredini imamo Zdjelara, koji je u 3 najbolja igrača od kako je došao, Zeku koji je igrao sezonu u DORTMUNDU, Natha koji je najbolji stranac ikada na našim livadama, Daču koga je kupio ČELZI. Po krilima imamo Holendera, koji je tekodje reprezentativac, Markeca koji je igrao za fcn LIVERPUL, i suvo zlato, malog Jovića, koji je nestvarno talentovan i od koga ćemo živeti narednih godina. U špicu fali zamena za Rikarda, koji nije klasa Sadika, ali je već igrao ovde i neće mu trebati 6 meseci da shvati gde je uopšte. Ima tu još par klinaca koji moraju da igraju što više, jer niko nije postao igrač treniranjem, a kojima bi neka vedeta 2. portugalske lige (njih najviše voli prosečan grobar) uzimala mesto. I na kraju imamo AS-a, koji je pekao zanat kod Klopa i Kontea (ne kod Bata Djore) , sigurno najškolovaniji trener koga smo ikada imali. Rekao sam u prošlom postu da se vidimo u septembru ali ko ume da gleda, mogao je i za ovih 45 minuta da vidi da igramo dobro, da smo i individualno jaki i da nam ne treba niko, osim ako picousti ne bude mogao ni uz terapiju da izdrži VP i izdvoji 10-tak milki jura za nekog igrača koji je video bar svlačionicu u boldovanim klubovima.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.256
Reaction score
18.179
Локација
Kej Republika
Slobodno te boldovane timove koje si pisao velikim slovima, zajebi ovde na forumu. Meni se kita ne diže na te klubove.
Samo na Partizan, i na igre koje ti nabrojani pružaju kod nas. To me zanima. Kad dobro oznoje dres i natope ciganskom krvlju, dobiće zasluge i hvalospeve. Podršku imaju svakako, ali da balim na nečiji CV, ne hvala.
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.379
Reaction score
5.157
Локација
Beograd
Imamo poluslepog golmana u godinama koji vidi duplo i sklon je kiksevima, kriminalno loše bekove. A fale nam i jedno krilo i štoper.
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Jel se ti zajebavas? Ako necemo titulu, kup i igranje grupne faze onda je ok tim. Ako oces titulu, kup i igranje grupne faze, ovaj tim ne moze da iznese to sve do kraja sezone, u ligi kakva jeste ova nasa.
 

Beelmt

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
158
Reaction score
200
Локација
Beograd
macan666 golman,zadnji vezni,centarfor(u rezervi) pozicije koje urgentno treba rešavati ako se želi bilo kakav uspeh
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.193
Reaction score
33.169
Локација
vaginamandibularia
daca - zajebo se celzi pa ga kupio
l markovic - zajebo se liverpul pa ga kupio
vegan - zajebo se dortmund pa ga kupio

Dokaz da se i bogatiji evropski klubovi sjebu pa dovedu igrace kojima fali glava, igra jednom od nogu ili s obe.
Smejurija je sto od ove trojce najvece sanse da ne bude jadan u derbiju ima ovaj sto je zajebo celzi. Od l markovica verujem da najveci broj ljudi ne ocekuje nista, posle pickarskih pristupa u svakom od derbija u kome je ucestvovao, a vegan je uspesno poklonio ciganima kup i dva boda predhodne sezone, tako da se nadam da isti derbi pred nama gledati na TVu.

Sto se tice lige konfekcija, ako zajebemo dunajce nekim cudom, soci deluje kao besiktas pre koju godinu - nepremostiva prepreka.
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
mislim da nema neke velike razlike izmedju socija i malatije, i turci su imali dobru ekipu,jaki individualno pa smo ih izbacili....doduse tada smo imali mnogo bolju ekipu
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Nista nece promeniti eventualni ulazak u evropu, nista
Dovodicemo "pojacanja" koja nemaju kvalitet da igraju u pfc-u
Dug ce biti sve veci

Isto to nas ceka ako se i ne plasiramo, mozda jedino neka gmazurina rava ostane uskracena za neki baksis
Не бих рекао, ми са тим парама од Европе покривамо буџет плус по нека продаја. Без Европе је то много теже јер ми од спонзора добијамо цркавицу за разлику од неких прекопута. Не спорим ја то да говна краду али далеко од тога да Европа не значи ништа са финансијске стране
 

macan666

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
181
Reaction score
228
Golmana sam zaboravio da pomenem, ali koliko god me nervirao Stojke, bukvalno nam trebaju dve sezone da istrpimo dečje bolesti ko god da ga zameni. Zajebano je braniti u Partizanu, posebno u linglingu, gde imaš tri šuta u pet utakmica da braniš.
Zadnjeg veznog od Zdjelara ni u teoriji ne možemo naći boljeg. Da molimo boga da ostane, inače kompletan sistem mora da se menja.
For nam treba rezervni, to sam i napisao, ali mislim da se računa na ove klince i Holendera da to pokriju jer se Rikardo ne povredjuje... pu pu.
Markec i Zeka nisu karali komšinicu? Jbt, pa ovde je pamćenje kraće nego na izbornom danu.
Ove tkz Slovake ili Madjare, ćemo pregaziti. Mislim da smo od Sočija sigurno igrački jači, ali jbg, oni igraju prilično jaku ligu. Mi smo prošle godine imali bukvalno 6 ozbiljnih utakmica. Biće baš gusto i valjalo bi da nas pogleda malo i onaj odozgo... stvarno piša po nama već par godina. Ne mislim na picoustog :=)
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.116
Reaction score
5.463
Локација
Beograd
Golman ti ima skoro 40 godina, ne zna nogom, svaki drugi šut sa distance prima

Desni bek najveći bogalj koji je igrao na poziciji, beskoristan u napadu, u odbrani škripi protiv močnog Proletera

Štoperi jaki ali upitne brzine i uigranosti

Levi bek solidan, ne dalje od toga

Jojić nije odigrao jednu dobru utakmicu protiv ekipe jače od Proletera, fizički gori i od Babovića u drugom mandatu, LM takođe, spor, slabog šuta,svaku bitnu utakmicu zasrao, nismo u 2014. nego sada, Đemba-Đemba je igrao za MUFC pa smo videli kako je to ispalo za nas posle debija

Pantić krenuo dobro, da vidimo kako će to ići protiv ozbiljnih timova

Jović, Holender, imaju tek da se uigraju, jedan zbog godina, drugi zbog pozicije koji ne igra obično

Jedini pravi su Zdjelar i Rikardo

Trener - ostaje da vidimo, prvi mandat sjajan, drugi za sada problematičan, potencijalno dobar ako odigra dobre tekme u Evropi, sva tri derbija izgubio svojom taktikom

Daleko od toga da ovde nema talenta u ovom timu i da su igrači i trener najveći problem ali mnogo toga škripi, CV ne igra fudbal već trenutno stanje

Prvo Slovaci pa da vidimo
 
Последња измена од уредника:

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.193
Reaction score
33.169
Локација
vaginamandibularia
mislim da su poeni zbog vredjanja zasticene kategorije ljudi, ne zbog prilicno precizne observacije "igrackih kvaliteta" "igraca" na koga se opaska odnosila.
 

Moskri63

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
331
Reaction score
758
Zna li neko ima li jos karata za sever?
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Onda bolje da ne izlazimo na megdan. Da se vidi neki turnir dvokruzno protiv Levadije, Buducnosti i Sutjeske. Sta drugo?
Igrajmo taj fudbal, dajmo golove.
 

Pulpa89

Početnik
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
22
Reaction score
18
Локација
La city
Od veceras samo pozitiva da pregazimo ove Slovake kao plitak potok idemo breeeeee Grobariiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top