Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.067
Reaction score
36.040

Dobio je po labrnji '97 kao igrač, dobiće opet kao trener.

"Alan Širer i Kecbaja, mogu da nam ližu j..."
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Gledah sada ovog Šerifa, metnuše 2 komada Šahtjoru, a u prvo poluvreme za 35 minuta imali su 8 šuteva u gol.
Tako da Ivica može da pogleda kako se skautiraju strani igrači, ovi igraju za 100 000 eura ali svi trče 100 metra kao profesionalni sprinteri.
Nema šta, fudbal je postao jedna brzina, postaviš odbranu, imaš brze centralne, krila i napadača i možeš da igraš protiv svakog.
A ostalo je 24h do naše utakmice na Kipru, nemoj samo čuvena vlažnost vazduha da ih poremeti, za ostalo ne brinem.
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
917
Reaction score
4.095
Локација
Nis
Menig I Markovic ce biti paklen tandem. Fali nam jos jedan brz igrac u sredini, natko nadoknadjuje brzinu zavrsnim pasom. Bekovi su rak rana. Nadam se da ce urosevic I miljkovic da isprate sutra, vise me plasi ta desna strana.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.557
Reaction score
7.854
nešto mi Menig ne deluje kao neko od koga se može preterano očekivati, nadam se da grešim


žvaljo, jebem ti sve što ti mrda po kući....
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.557
Reaction score
7.854
ono što sam pogledao utakmica ne deluje mi ništa specijalno, ne znam koji kvalitet da mu izdvojim
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.087
Локација
Beograd
Ući tri puta u šansu za 30 minuta, može da znači da je vrlo probitačan i da je u stanju da na svakih 10 minuta ozbiljno zapreti protivniku...
Da je iz te tri šanse dao tri gola, znali bismo da je ne samo probitačan, nego i jebitačan...ali...
Uzimamo u obzir da mu je to prva utakmica i da su nam utisci o njemu tek i samo površni...
Kad ga budemo videli u ovoj drugoj, moći ćemo da vidimo i saznamo nešto više o njemu...
Ali uvek je lepše nadati se najboljem, nego biti pesimista...
 

LuizEverton

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2020
Порука
368
Reaction score
1.737
Локација
Novi Sad

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.297
Reaction score
3.860
Локација
Kobasicarija "Venac".
bogami, podigla se lestvica, i svi tipuju samo na pobedu. malo sam oprezniji znajuci kako smo uglavnom neubedljivo igrali na evro gostovanjima ovog leta. kiprani nam ne leze, ali hajde da se slozim I ja da im je generalno fudbal u padu zadnjih godina. nadam se pobedi, a javlja mi se iks.
kako god da bude na rajskom ostrvu, u nedelju zelim pravo izdanje I najbolju partiju ove sezone.
 

PFC_SO

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
09.06.2007
Порука
1.346
Reaction score
3.217
Predstavljanje timova od strane UEFE, preko koga su se kvalifikovali, rezultat u Evropi prošle sezone i najveći uspesi u istoriji kluba :

Od 32 učesnika timovi koji u svojoj istoriji imaju evropski trofej ili učestvovanje u finalu :

Fejnord - Kup šampiona, 2x Kup UEFA
Totenhem - 2x Kup UEFA, Kup pobednika kupova, finale Lige Šampiona
Slovan - Kup pobednika kupova
Roma - finale Kupa šampiona, finale Kupa UEFA
Partizan - finale Kupa šampiona
AZ - finale Kupa UEFA

Timovi sa 25+ titula državnog prvaka :
CSKA Sofija 31
Helsinki 30
Partizan 27
Linkoln Red Imps 25
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top