Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Nemam neki osjecaj da dobijamo. Bio bi zadovljan sa nerjesenim. Ali dobro, nadam se da ce momci sve nas da obraduju i da to bude jedna fina uvertira za nikad vazniji derbi u poslednje 4 godine. Napred Partizan!

Gledam sastav na mozartu, zar nama jedan od stopera nema suspenziju?
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Ocekujem pobedu. Nisu Apoel, nisu Omonia i nisu onaj Anortozis iz LS nekad. Trener je dobio od uprave igrace koje je trazio, tako da idemo na pobedu. :partizan-fan:
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.957
Reaction score
25.920
Локација
ante portas
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.860
Reaction score
13.554
Кипрани су традиционално тврди код куће и без обзира што се не игра на њиховом стадиону неће бити много разлике по том питању. Лично бих био задовољан и бодом у циљу проласка даље али то је неки минимум јер ако желимо да прођемо даље као први онда нам против кипрана и естонаца треба максималан учинак. Јачи смо и ако не направимо неку глупост можемо са 3 бода да се вратимо кући.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.417
Reaction score
40.734
Локација
Žrnov
kako majku mu nijednom da ne pomenu one što već jednom obrukali srBski fudbal protiv Flore... biće da je slučajno...
 

GORAN-BL

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
762
Reaction score
2.836
Локација
Banja Luka
Na niske grane smo pali kada se ljudi zadovoljavaju nerijesenim rezultatom protiv tamo nekih Kiprana koji su suvi prosjek u njihovoj ligi koja je u rangu naše pa čak i slabija.Narode mi igramo treće po snazi Evropsko takmičenje,kakav iks kakva sranja protiv ovih indijanaca,sa iksom bi trebali biti zadovoljni da igramo sa Totenhemom ili Romom na strani.Sve osim pobjede večeras smatraću velikim neuspjehom,očekujem pobjedu od najmanje 2 gola razlike.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Ma ja dugo pratim sve Kiparske klubove i svi imaju mnogo stranaca koje dovode kao slobodne igrače i svi ti klubovi igraju na kontranapade.Znajući našeg trenera, on će da postavi neku zonu i verovatno sprečavati kontre.
Ali problem je ako opet Rikarda ostavi samog napred, nemamo veznjaka koji može da predribla nekog i odigra dupli pas sa Rikardom, to jedino Suma može, pa idemo verovatno preko krila.
Ovi su malo jači od TSC ili Čukaričkog, mislim da ne bi smelo da ne dobijemo.
Sa ovom pobedom, direktnog konkurenta za 15. mesto izbacujemo iz igre, znači obezbedjujemo za najmanje 2 sezone sigurnu grupnu fazu.
Zato je ovo veoma važan meč.
Očekujem 5 pobede u grupnoj fazi i jačanje i klupskog i nacionalnog koefijenta, pošto od 2023 igraćemo samo PO bez 2 i 3 kola kvalifikacija a to znači manje bodova i ovo je idealna prilika za uvećanje oba koefijenta koji nam život znači.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.260
Reaction score
6.940
Na niske grane smo pali kada se ljudi zadovoljavaju nerijesenim rezultatom protiv tamo nekih Kiprana koji su suvi prosjek u njihovoj ligi koja je u rangu naše pa čak i slabija.Narode mi igramo treće po snazi Evropsko takmičenje,kakav iks kakva sranja protiv ovih indijanaca,sa iksom bi trebali biti zadovoljni da igramo sa Totenhemom ili Romom na strani.Sve osim pobjede večeras smatraću velikim neuspjehom,očekujem pobjedu od najmanje 2 gola razlike.
Djelimicno se slazem s tobom, ali isto tako taj Serif koji je ugazio cigane i zagrebacke cigane, a sada zapoceo pobjedom u grupnok fazo, je klub iz lige koja je mozda malo jaca od nase, gdje su 4. uz tri utakmice manje. Poenta je da zaista svi igraju fidbal, posebno oni koji imaju love, a i bez puno love moze, ako imas ljude koji rade u interesu kluba. U nasem Partizanu je to najveci problem. Imamo upravu koja ljubi cmar prvoj usni Srbije i ne smiju da prdnu bez njegovog aminovanja. Mozemo mi kukati na sudije, na ovo, na ono, ali nas izjeda unutrasnji neprijatelj.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Djelimicno se slazem s tobom, ali isto tako taj Serif koji je ugazio cigane i zagrebacke cigane, a sada zapoceo pobjedom u grupnok fazo, je klub iz lige koja je mozda malo jaca od nase, gdje su 4. uz tri utakmice manje. Poenta je da zaista svi igraju fidbal, posebno oni koji imaju love, a i bez puno love moze, ako imas ljude koji rade u interesu kluba. U nasem Partizanu je to najveci problem. Imamo upravu koja ljubi cmar prvoj usni Srbije i ne smiju da prdnu bez njegovog aminovanja. Mozemo mi kukati na sudije, na ovo, na ono, ali nas izjeda unutrasnji neprijatelj.
Ti si ozbiljan da je Moldavska liga možda malo jača od naše?
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Mnogo je slabija, najmanje 2 klase.
Da dopunim, ovaj Šerif je ove sezone zaista sklopio tim sa brzim pojedincima, gledao sam najmanje 3,4 utakmice i sve su odigrali na isti način.Ali to ne znači da je njihova liga u rangu naše.
Imali su one izlete u grupnoj fazi, dobili su i cigane iz NS u PO jednom, ali sve ostale njohove ekipe su slabije od svih naših superligaša ako ćemo realno.
I sam koeficijenat UEFA to pokazuje.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top