Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Pa biće na RTS1 ili ti treba baš link? Ali za rts će se lako naći, pred utakmicu
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.396
Reaction score
4.603
Локација
Zemun
Ma danas očekujem laganu pobedu od 3:1. Uzdam se u triling Rikardo-Pantić-Jović.

Ovaj naš sastav kakav god da je, a slab je, jači je od Slovaka. Mislim da teško mogu nadomestiti Ramirezove i Kalmarove golove ili Dejvisove asistencije. Bez ta tri igrača mislim da nemaju šansi, mada i u košarci su Italijani bili unapred pečeni pa smo prošli kako smo prošli...



Prvi ozbiljniji trener tj. ekipa će to iskoristiti, za ovu fazu oni su dovoljni...
Cekaj, svi ovi igraci su im otisli? Vidim Ramirez je po transfermarktu i dalje kod njih...
Mora da sam prespavao nesto, surov je napadac Ramirez, bar ono sto sam gledao kad smo ih izvukli na zrebu.
Ajmo crno-beli!!! :partizan-fan:
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Cekaj, svi ovi igraci su im otisli? Vidim Ramirez je po transfermarktu i dalje kod njih...
Mora da sam prespavao nesto, surov je napadac Ramirez, bar ono sto sam gledao kad smo ih izvukli na zrebu.
Ramirez je prošao lekarske preglede Dinama i potpisao ugovor, Kalmar je povređen do novembra, a Dejvis je sa reprezentacijom na gold kupu.
Dejvis je u ligi imao 4 gola i 8 asistencija, Ramirez 16 golova i 6 asistencija, Kalmar im je igrao na 23 utakmice i na njima imao doprinos od 13 golova i 5 asistencija.

Od 66 postignutih golova, polovinu tj. 33 su postigla ova 3 igrača. Tako da bez ta tri igrača teško oni to mogu nadoknaditi.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Vreme je polako da se sprema i lagano krene ka Hramu...

Ocekujem da momci daju sve od sebe i to ce biti dovoljno za pobedu. Mislim da ce biti malo smanjen pritisak zbog ovog novog pravila da ne vazi vise gol u gostima... tako da i ako ne daj Boze primimo gol treba dati makar gol vise. Sto ubedljivija pobeda donosi mirniji san pred revans. Neka mi pobedimo prvo, nadam se makar dve razlike...

A mi na tribinama da budemo pametni. Ko zna sta se sve sprema. Uz podrsku igracima i timu, naravno. Ali ne sme da izostane nesto a to je -

vucicu PEDERU !!!

Hram, istocna tribina, vidimo se.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.714
Reaction score
29.414
Локација
Beograd
Planirao sam da jutros nešto skeniram u jednoj fotokopirnici blizu Hrama Sv. Save, posle da se vratim kući, pa da predveče polako krenem i ka onom našem Hramu fudbala...međutim...rekoše mi tamo gde sam bio - da dođem za jedno dva sata jer im je kolega koji to radi izašao negde, i...i šta ja da radim ta dva sata?
Pa šta drugo nego da odem do JNA, da se uverim da je još uvek na svom istom, starom dobrom mestu, i da u ,,Prokopu,, proverim idu li i dalje BGD vozovi (iz ZA Batajnice?!) tuda pa da me jedan od njih doveze na utakmicu...

I, šta da vam kažem, JNA nas i dalje verno čeka, naši zarđali reflektori i dalje stoje postojano kano klisurine, neke dekice redari još od sinoć čuvaju ,objekat, da ne bude nekih terorističko-antidržavnih akcija...još samo da se lopta zakotrlja i da Partizan pobedi...

Vreme ,,otkucava,, još malo do utakmice...
'Ajmo mi! :šal

IMG_20210722_105315.jpg
IMG_20210722_105637.jpg
IMG_20210722_110032.jpg
IMG_20210722_111132.jpg
 

АнтиРом

Početnik
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
194
Reaction score
795
Локација
Миљконград
Само паметно ви браћо која идете вечерас на утакмицу. За југ да ни не причам, али сигурно ће бити мурије у цивилу, батинаша, или чега већ, зато се пазите не морате баш ви да поведете скандирање како не би направили проблем себи. Ови лудаци су спремни на све, ко зна какво рибање су добили од пицуостог због скандирања у Новом Саду.

ВУЧИЋУ ПЕДЕРУ
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Dragi moj Partizane,
veceras ce uz tebe biti tvoji Grobari.
Raspadnuti, podeljeni, ocajni i odvratni.
Ne zna se koga vise mrzimo, dal upravu dal zvaljavog…
Ali ne zna se koga vise volimo od tebe.
U to ime, evo ti pesma jedna moja, koja nije zazivela na tribinama bas iz razloga sto su podeljene..


Ooo Paaaartizane igraj, na terenu nek se izgine
KUCU DECU RODITELJE, za pobedu ja dacu sveeee!

Igraj leeeeeeee, igraj leeeeeo, igraj nema predaje!
IGRAJ leeeeeeo leeeeeo o leeeeeo Grobari su uz teeeebe!
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.116
Reaction score
5.463
Локација
Beograd
Статус
Затворена за писање одговора.
Top