Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.411
Reaction score
28.623
Локација
Novi Sad
Od komentara mogu da vidim samo dva , jedan je Ricardo i vatrica, a drugi je "Rikardo golgeter tipa rasni" :D :buhaha
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
Možda nismo obratili dovoljno pažnje na ovo, ali ipak je bitno imati u timu domaće igrača i igrače koji su ponikli u klubu:

 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.411
Reaction score
28.623
Локација
Novi Sad

ПАКЕТИ УЛАЗНИЦА
Југ/Север -2.400,00 динара
Исток бочно – 4.500,00 динара
Исток центар – 6.000,00 динара
Запад бочно – 6.000,00 динара
Запад центар – 8.000,00 динара
Ложе – 20.000,00 динара

ПОЈЕДИНАЧНЕ УЛАЗНИЦЕ:
Југ/Север – 1.500,00 динара
Исток бочно – 2.500,00 динара
Исток центар – 3.500,00 динара
Запад бочно – 3.500,00 динара
Запад центар – 4.000,00 динара
Ложе – 10.000,00 динара


Od sutra za vlasnike sezonskih, od petka u slobodnoj prodaji :pfc: :partizan-fan:
 

MiM

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2018
Порука
164
Reaction score
971
Локација
JNA
Cemu je zapadna tribina vrednija od istocne za 500 rsd. ? Plati 500 dinara vise ako ti je merak da ih pljunes.
Tj. razlika izmedju bocnih je 1000 rsd. na pojedinacnu kartu ako se kupuje . Jedan razuman razlog za ovo sem da ih ne pljunes ne vidim . Cak sta vise , sa Zapada u nekim delovima do ograde od kucica za rezervne igrace i strucni stab se i ne vidi neki deo stadiona lepo ...
 
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
802
Reaction score
406
Локација
Zemun
Просечна цена улазнице за Флору Талин је 3000 динара :clap
Знам да се карта купује да би гледао Партизан, али безобразлук са ценама карата се наставља
 

жука

Početnik
Учлањен(а)
13.07.2021
Порука
48
Reaction score
181
Локација
e
Је л су пакети и за оне без сезонске по истим ценама као и за оне који имају сезонску?
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.411
Reaction score
28.623
Локација
Novi Sad
Је л су пакети и за оне без сезонске по истим ценама као и за оне који имају сезонску?
Po istim cenama za sve, samo sezonske imaju pravo prece kupovine tj. od srede do petka samo sa sezonskom mozes da kupujes, nakon toga slobodna prodaja.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.558
Reaction score
7.855
Gledao sam večeras Gent protiv Anderlehta u gostima, 1:1. Onako laički, izuzetno čvrsta ekipa koja igra konstantan presing, brane se sa dosta igrača i uglavnom čekaju kontre. Imaju vrlo jebenu tranziciju, svaka izgubljena lopta na sredini je problematična, ali ne bih rekao da su preterano golgeterski potentni. Ne znam sa kim da ih uporedim, ako je ikako moguće moraju se smanjiti greške na minimum, pojačati sredinu terena i mislim da bi mogli da ih dobijemo. Rekao bih da su za nijansu slabiji od Sočija. Leva strana odbrane im je tanja, dakle Lazar bi mogao tu da promeša.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.452
Gledao sam večeras Gent protiv Anderlehta u gostima, 1:1. Onako laički, izuzetno čvrsta ekipa koja igra konstantan presing, brane se sa dosta igrača i uglavnom čekaju kontre. Imaju vrlo jebenu tranziciju, svaka izgubljena lopta na sredini je problematična, ali ne bih rekao da su preterano golgeterski potentni. Ne znam sa kim da ih uporedim, ako je ikako moguće moraju se smanjiti greške na minimum, pojačati sredinu terena i mislim da bi mogli da ih dobijemo. Rekao bih da su za nijansu slabiji od Sočija. Leva strana odbrane im je tanja, dakle Lazar bi mogao tu da promeša.
Њихов проблем, а наша предност је што нас неће да доживе као Андерлехт јер ће бити фаворити у оба меча па ће им и приступ бити другачији и ту видим шансу за нас. Ја би их упоредио са циганима, доста су слични индивидуално с тим што су тактички донекле писменији. Њихов грб ће бити интересантна подлога за оно чувено "ајде индијанце овеее....."
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.986
Reaction score
15.748
Локација
Beograd

Sve ispod 6 bodova je iznenadjenje. Očekujem ubedljivih 4 do 6:0 u prvom duelu u četvrtak. Ovo je tri klase ispod nas, protivnik koji ti uglavnom upadne u prvom kolu kvalifikacija.

Odgledah dosta materijala. Mnogo podseća na onaj RFS od lane, ali sa malo tanjom odbranom.

I eto, opet se srećemo sa starim mušterijama. Naneli smo im jedan od najubedljivijih poraza u istoriji kluba.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.452
Минимум друго место у групи МОРАМО и можемо да остваримо што не значи да немамо шансе за прво место. Пре почетка групне фазе јасно је било да са минимум 10 бодова које узмемо у сусрету са Флором и Анартозисом сигурно идемо даље тако да у наредна три меча са ове две екипе очекујем још минимум 7 бодова што ће нам омогућити да у директном дуелу са Гентом одлучимо ко иде са првог места даље (не треба искључити могућност да им кипрани откину неки бод јер су против Флоре показали једну ноншалантност према овом такмичењу). Победа у гостима против кипрана је велика јер се знало да ће гостовање на Кипру и оба меча са Гентом бити најтежи.
Тако да мислим да је ово прилика да нам првенство буде апсолутни приоритет, а не групна фаза како то обично бива кад изборимо европску јесен. Против Спартака и Напретка треба играти у најјачем могућем саставу, а поготово против Напретка морамо бити 100% фокусирани и спремни јер то је гостовање на коме нам сигурно спремају неку вар клечку и погинуће да нам откину бод.
 
Последња измена:

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.986
Reaction score
15.748
Локација
Beograd
Slažem se. Ja sam uveren da ćemo minimum imati 4 1 1. Ispod toga bi se iskreno neprijatno iznenadio. U ovoj grupi svi igraju fudbal ne pije vodu jer bi se šutirali u dupe da su nam ovi pali u kvalifikacijama.

Mislim da uz @Војвода Путник delim neki optimizam za samu završnicu LK. Ali da ne letimo, meč po meč, krajnje ozbiljno.

Što je najvažnije, dobrim igrama ovde dižemo klupski kf, vrednost igrača, potencijalno pravimo neki veći transfer na zimu zbog bonusa usled prolaska grupe. Iskreno nikad važnije proleće u poslednjih 30 godina zbog stabilnosti kluba jer ga vode obični smećari.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.452
Ја не делим уопште тај оптимизам по питању нокаут фазе ЛК. Ми би смо испали већ против Сочија да је важило правило гола у гостима, а показали смо слабости и у осталим јачим утакмицама ове сезоне (Санта Клара и цигани) иако смо у тим утакмицама резултатски прошли позитивно (без обзира што у дербију ништа осим победе не сматрам позитивним резултатом али математика има друго мишљење од мог навијачког). Оптимиста сам по питању лиге. Титула и нека одемо као други даље из групе и ја презадовољан па макар испали одмах у нокаут фази. Не освојимо ли титулу, а при том забрљамо ли и у наредна два дербија.......ни четвртфинале ЛК то неће "опрати".

Продаје играча нам не доносе ништа, дугови расту упркос томе. Да у управи имамо људе који су неспособни и покварени, а који воле Партизан они не би продали ни Калабу ни Стевановића ни Садика, никога, него би ризиковали и сачували најбоље играче, додатно уложили у јак тим и у првенству би се шетали, а кроз Европу вратили уложен новац. 30 милиона дуга или 50....која је разлика ? Која је разлика била између ондашњих 15 и ових 30 ? Да смо тих 30 милиона дуга направили за једну год, а не за 5-6 ми би сада играли ЛШ и одавно вратили тај новац. Колико год да су неспособни и покварени у управи они би да воле клуб чудо направили јер Партизан има темеље, има потенцијал да се ризик исплати. Ту је математика проста - да они хоће јак Партизан, Партизан би био јак и то толико јак да би могао сав рискиран уложен новац да врати кроз такмичења.....али он то неће јер имају друге интересе.
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top