Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.863
Reaction score
13.587
Слажем са да постоји и тај фактор али да смо показали доста слабости у јачим утакмицама - јесмо. Најпозитивнија ствар ове сезоне је што утакмице мањих захтева решавамо без проблема али у јачим мечевима постоје знакови узбуне и тај аларм су надам се чули и тренер и екипа јер ако нису у наредним јачим мечевима нећемо добро проћи. Против Сочија и Санта Кларе смо ходали на ивици негативног резултата током сваког минута тих двомеча. Против Лучана сам видео једну претерану (негативну) самоувереност у другом полувремену, то је први знак да екипу треба продрмати јер кад играчима уђе у главу "ово је слаб меч, дај да мало подигнемо ручну, да одморимо за наредни" то је онда рецепт за психолошку катастрофу тима. Слично подизање ручне се десило и против Анортозиса. Треба да газимо противника до изнемоглости, а не да се играчи штеде на терену за наредни меч него ако треба поштедети неког играча то се мора урадити на клупи.
 
Последња измена:

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.751
Reaction score
19.270
Локација
Nickname
али у јачим мечевима постоје знакови узбуне и тај аларм су надам се чули и тренер и екипа јер ако нису у наредним јачим мечевима нећемо добро проћи.

Sve je u skladu sa kvalitetom tima. Realno nikad u Evropi nismo rutinirale protivnike svog i višeg ranga tako da ovo je super.
 
  • Like
Reactions: Dzo

Dzodzi

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
415
Reaction score
980
Dobili smo džekpot grupu ove godine i ako to ne prođemo da se razilazimo. Sve slabi klubovi i/ili u lošoj formi.

Gent tek 15. u Belgiji - 8 utakmica 8 bodova.

Anortozis 10. na Kipru - 3 utakmice 3 boda.

Flora 2. u Estoniji....čak ni u tako slaboj konkurenciji nisu najbolji.

Ne znam koga bismo mogli dobiti da bude slabiji. Nema opravdanja ove godine, moramo biti prvi u grupi.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.751
Reaction score
19.270
Локација
Nickname
Ne znam koji mi je kurac ali mislio sam da je Flora sa Malte. Kao i Santa Klara.
Ima li negde neka aplikacija u vidu kviza gde se povezuju klubovi i države da se malo edukujem?
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Ne znam koji mi je kurac ali mislio sam da je Flora sa Malte. Kao i Santa Klara.
Ima li negde neka aplikacija u vidu kviza gde se povezuju klubovi i države da se malo edukujem?
Soccerbet ti ih sam poveze ako uplatis tiket :D

Estonci su tradicionalno tvrdi bez obzira sto su losi.
Gent je preskupa ekipa i bar u Belgiji su sigurno favoriti.

E sad sta je dzekpot, a sta nije dzekopot, to je pitanje. Ovo je takmicenje u kome je ovakva grupa skroz normalna jer je to cungalunga takmicenje i napravljeno da bi se takvi klubovi odvojili.
 

Dzodzi

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
415
Reaction score
980
I jeste i nije. Tačno je da su klubovi slabiji ali ima tu i solidnih ekipica, Roma, Totenhem, Bazel, Fejenord, AZ Alkmar, Kopenhagen, Paok, Ren itd. Nas nije potrefio nijedan od tih.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.486
Reaction score
29.175
Локација
Novi Sad

Ako neko uhvati strim za Floru nek okaci,taman da ubijem vreme do rucka
 

Dzodzi

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
415
Reaction score
980
Šta serete, dobra utakmica :D

Treba dovesti ovog desnog beka u žutom da bude konkurencija Miljku. Ne znam kako igra al ne vjerujem da je puno slabiji od njega.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.486
Reaction score
29.175
Локација
Novi Sad
Jos ispade zanimljiva utakmica, prvo poluvreme onako, pogotvo pocetak utakmice smor, ali drugo vec moglo da se gleda :D Nista ovi nisu posebno, bar na ovoj utakmci... jesu se vratili iz 2:0 na 2:2 ali ovi njihovi protivnici su bas ono ladovina ekipa... Ako im ne strpamo bar 3 pa cak i 4 komada kuci nismo nista uradili... Neverujem da mogu da nam zaprete nesto, po mom skromnom misljenju....ali sacekajmo i da Diretore eventualno da neku bolju opsirniju analizu :kokice
Sve u svemu ubio 2 i po sata pre rucka uz Floru i nase omladince :ziveli
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Sve ispod 6 bodova je iznenadjenje. Vidim kladionice su stavile 1.20 na pobedu Partizana. Prilično realno. Video si i sam bulja liga, oni 0 stranaca. Deda Vasilijev i Sapinen ostalo bulja. O odbrani da ne pričam.

Nisu sklonili adute, jedna izmena u odnosu na Gent. Osim nekog konstantnog trčanja ovde nema šta drugo da vidiš. Igrom slučaja su ovde jer su prošli kroz lakše kvalifikacije.

Malera radi ću malo istorije i svega za dan dva, ali sve što sam video minimum 2 razlike u četvrtak. Ono što iskreno očekujem (ako ne spustimo gas) 5,6:0.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top