Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
403
Reaction score
536
Lepo prikazano zbog čega Suma nema mesta u Stanojevićem Partizanu.
 

Veselin

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
36
Reaction score
102
Локација
Požega
Ja očekujem večeras da nam se dac sagne malo, čisto da im bude lakše...Ja sam naučen da navijam za FKP, a bez obzira na seronje u "upravi", i dalje je to FKP, veliki klub, veliki igrači, veliki tim. Moj mozak ne prihvata drugačije.
Čitao sam ovde o našem timu...faktorima i slabim tačkama.., prihvatam fakte, naravno, ali me to ne zanima...kada budem seo ispred TV arena1, očekujem da FKP zapleše i dobije ovu seljanu...
Očekujem 2:0, ili 3:1,
Srećno Partizaneeeeee
Srećno i navijačima na JNA.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.417
Reaction score
40.734
Локација
Žrnov
Zna li se koji papani nam sude? Jesu neki Luksemburžani?
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.957
Reaction score
25.920
Локација
ante portas
@JasminaT

Referee
Jens Maae DEN

Assistant referees
Daniel R. Nørgaard DEN
Jakob Lodal Lynge Mastrup DEN

Fourth official
Mikkel Redder DEN


Sa Uefinog sajta.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.207
Reaction score
33.431
Локација
vaginamandibularia
Odlicno, za dance smo genocidni tako da nece biti iznenadjenja kad dosude koji crveni radi fore
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.123
Reaction score
27.802
Локација
Из Чикага (моји...)
QUOTE="Grncarija, post: 1152758, member: 7032"]
Imamo poluslepog golmana u godinama koji vidi duplo i sklon je kiksevima, kriminalno loše bekove. A fale nam i jedno krilo i štoper.
[/QUOTE]

Полуслепог :D Али дословно..
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.894
Reaction score
7.758
Ako ovi redovno primaju plate i ako nisu amateri, moracemo da preoremo teren da prodjemo dalje. Nismo mi neka klasa a i jos nismo usli u takmicarski ritam.

Kad smo dobili thun 1-0 bio sam zadovoljan pa...
Rekao bih da je nereseno veca motivacija ali utakmica sa Zaglebiem me demantira.

Ja bih bio zadovoljan sa 2-0
Sa 1-0 i nereseno ne.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Можда овдје буде наша утакмица, па може гледати ко не може другачије. Сада преносе близнакињу из НС, колико видим преносили су и остале.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.482
Reaction score
29.140
Локација
Novi Sad
Можда овдје буде наша утакмица, па може гледати ко не може другачије. Сада преносе близнакињу из НС, колико видим преносили су и остале.
Kod njega sam ja gledao protiv Proletera jer nisam bio tu. Bukvalno u HD lik strimuje, ne znam kako ga ovi jos nisu ugasili ali mu ide, sve tekme sa Arene prenosi
 

ZORO

Grobar
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
400
Reaction score
369
Локација
zvezdara-lion
Oko 18:00 bio na blagajni,prazno,desetak ljudi al sam cekao jedno 20 min da mi prodaju 2 karte. Tako da pozurite, bice haos pred pocetak
 

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
403
Reaction score
536
Prema mondo.rs, krećemo sa istim sastavom kao i Proletera:

FK Partizan: Stojković - Miljković, Vujačić, Saničanin, Urošević - Jojić, Zdjelar - Marković, Pantić, Jović - Gomeš
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top