Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Micke

Grobar
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
266
Reaction score
790
Локација
Beograd
Da nema neko dobar link za utakmicu za nas koji nismo u Srbiji danas?
 

SilentKiller

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
148
Reaction score
346
Локација
Srbija
Veoma bleda i razočaravajuća igra naših. Živković najbolji pojedinac, koliko se njemu igralo, druge to nije zanimalo. Mora još jedan napadač makar iz omladinske škole.
Igra stvarno loša, rezerve +.
Šta da se radi, mora bolje, verovatno i pritisak imali ako pobede da će biti prvi, tako se ne ulazi u meč. Ako Partizan hoće dalje od osmine, mora da dovede par pojačanja na zimu, nikako da vrača nekadašnje igrače, dobro, možda samo Lea...

Napred Partizan!

P.S. Osveta u Belgiji, bolje igramo u gostima kada treba.
 

Amadeus

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
655
Reaction score
1.540
Локација
Jug
Nisu mi se svidele izmene, jbg idemo dalje.
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
426
Reaction score
2.771
Локација
Beograd
Mi se našem stadionu vranimo 60 minuta i čekamo kontru... Rikardo najsebicniji igrač koga sam ikada gledao u Partizanu...nemam ništa lepo da napišem, osećam se ko popišan... strašno, čekaš da gubiš da bi napao i to na svom stadionu.
 

MikiBL

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
361
Reaction score
963
Локација
Banja Luka
Najjači utisak: sudija!
Odličan!
Naša odbrana su panjevi!
Strahujem na svaki napad iole ozbiljnijeg protivnika.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.245
Reaction score
3.609
Loša taktika, pristup meču, manjak agresije, brzine, loše kratanje bez lopte, duel igra kritična.... uz sve to, poraz je bio neizbježan.

Kad se nešto od toga promijenilo, zaličili smo na tim, ali... nekako ostaje utisak da Stanojević nastupa ziheraški, pa improvizuje kad vrag odnese šalu, ali tad uvijek bude kasno.

Utakmica koja je pokazala da je danas fudbal brzina, fizika, a mi smo daleko od toga miljama, zahvaljujući odsustvu bilo kakvog plana, pa nam prosječne evropske ekipe drže časove fudbala.

Popoviću svaka čast!
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Klasa iznad nas. Nemamo mi kvaliteta da se nosimo sa ovakvim ekipama. Ne znam šta nam treba ovakvo ciganisanje sa sudijom na kraju, sudija odsudio za 10. Jbga, ipak je drugo mjesto realnost.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.242
Reaction score
2.880
To je to…ta smo ,,treca klasa ,, od ekipe…
Mnogo mnogooo nama fali da bi bili neko i nesto makar i ovom trecerazrednom takmicenju…
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.496
Језив је овај вечити комплекс ниже вредности кад год играмо овакве утакмице..... Ушли смо уплашено, наставили изгубљено и завршили меч конфузно.... Постоји јасна разлика у квалитету али нису толико јачи колико смо ми сами себи проблем.
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.057
Reaction score
4.204
Локација
Humska 1
Prvi put sam besan ove sezone. Sto je najgore, ne znam na sta konkretno i sta bih izdvojio prvo.

Niko ne zna fudbal da ucini toliko komplikovanim koliko to Srbin zna. Treba priznati da je protivnik fizicki mnogo dominantniji i da se prosto vidi ta fudbalska pismesnost. Igraju jacu ligu i kao takvi su u startu uvek ozbiljniji nego mi. I pored toga ostaje zal sto bar taj jedan gol nismo metnuli, jer smo i pored smusene i 75min lose igre zasluzili bar bod.

Ne vidim kako mozemo ove dobiti u gostima, drugo mesto realnost. Pozitivno je jedino, sto nemamo sta da izgubimo.

Sudija...

Igrace bih postedeo mada bih imao za pojedine sto sta da kazem.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top