Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Popović – Miljković, Miletić, Saničanin, Urošević – Zdjelar, Šćekić – Jović, Pantić, Menig – Rikardo

Ovo je jedna od manje kreativnih kombinacija u veznom redu... Bas me zivo inetersuje sta je ideja... Drago mi je sto igra Jovic!
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Flora na klupi ostavila 4 standardna:
Ojama
Sepik
Vasilijev (njihov kapiten)
Sapinen

Bez obzira na naše kadrovske probleme moramo da dobijemo ovo. Bitno je i zbog koeficijenta.
Napred Partizan!
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Poraz koji je slika uprave kluba, stručnog staba i kompletnog tima. Sramota je ovo.
Nismo ni tražili, niti očekivali osvajanje treće evropske lige, ali ni da budemo isamarani od nekih estonaca da ostane za sprdnju svim navijacima. Užas!
Stanojević neka uzme titulu ako se bude moglo (kvalitet sigurno za to nemamo) i onda svako svojim putem, kako je i planirao. Ovu bruku trener i igrači, ako su ozbiljni ljudi, nikad sebi ne bi dozvolili.
 

Partiz

Grobar
Учлањен(а)
25.12.2007
Порука
362
Reaction score
1.508
Dobismo i Floru, hvala Stanoje
i cestitka svim znalcima ovde koji su terali u septembru najboljeg igraca..... jeste li uzivali u panteliji i desetki iz zvecke. nije meni Suma brat nek se i on jebe, ali sam znao da ce nam trebati
 

Pato9

Grobar
Учлањен(а)
10.12.2007
Порука
394
Reaction score
1.455
Znam da pričam u prazno i da ovaj post niko iz kluba nikad pročitati neće, a iako pročita boleće ga uvo što ću da pitam :
Jel neko kontroliše naše igrače šta rade u danima pre utakmice?
Jel neko vodi računa da ne bauljaju noćima po gradu pijani jer ja drugog objašnjenja za ovo večeras nemam.
Koje jebanje u zdrav mozak svih nas kojima je Partizan u srcu od strane naših fudbalera.
Ne znam da li se tako i mogu nazvati, kakav pristup flegmatičan, užas.
Bezidejno totalno.
Alo bre, nas je Flora odrala od batina i zaustavljala na 20-30 metra od gola 90 jebenih minuta!
Šta, klizavo bilo a?
Pa ni ovi nisu izašli guseničarem na teren nego izjednačeni brojno sa nama a fizički nadmoćniji da su nas usrali od batina...
Kako su nas otresali u duelima...
Aman šta radite na treninzima?
Jel moraju uvek da budu idealni uslovi za igru da bi znali jebenu loptu normalno da primite u životu jednom, normalan centaršut da uputite?
Kako smo mi prvi u prvenstvu, kako mi da zadržimo prvo mesto?
Nisam optimista.
Brukanje svetog grba i svetog dresa večeras od strane svih, svi do jednog su izašli sa velikom kurcoboljom i tako odigrali do kraja.
Da li vas je bar malo sramota?
Mene bi bilo, skinuo bih dres posle ovakvog sramnog pristupa, izvinio se svima koji vole Partizan i odselio od stida van zemlje.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.405
Reaction score
11.521
Локација
Beograd
Sta smo mi upravo odigrali?Ovo je sramota nad sramotama da se ovo naziva igrom.Stidite se svi do jednoga na celu sa Stanojevicem!!!Ej bre tri utakmice gol ne bi dali jednoj Flori!!!Poznajuci nase fudbalere ispadamo iz grupe lagano na svom stadionu.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Zaslužili su 0 ljudi protiv Anortozisa. Sram te bilo Stanojeviću. Ziheraški fudbal na nulu. Dosta više brukanja protiv slepaca. Posle Šamroka si doktorirao večeras protiv ekipe koja počne bez 4 standardna. Nula presing, nula inicijativa. Fuj.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.391
Reaction score
2.083
Za i vise u Evropi i nismo jadno, bedno i mizerno.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Sramota!

Prvopoluvreme gore nego protiv Proletera, odmah sam vidio da nema kurca danas od pobjede. Primljen gol je posebna prica...

To je sve sto imam da kazem, jedna od utakmica koja ce biti nocna mora i za 5 godina...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top