Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Amadeus

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
655
Reaction score
1.540
Локација
Jug
Mi smo i nakon prošle titule videli da smo bez ičega. Ne lipši magare... Pašću u depresiju a psiholog sam, ko će mene da leči. :confused-smiley-013:
 
  • Like
Reactions: MAK

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona

"To nije blagi užas, to je kratka horor priča. Nikad dosad Flora nije pobedila u grupi UEFA takmičenja. Čekala je 31 godinu i dočekala. U almanasima će ostati za vjek i vjekov upisano ime Partizana, kao prve žrtve estonskog kluba."
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Na stranu sve ali ovo juce je bila bruka i sramota kakvih smo vec imali i u proslosti.

Sramotan pristup i sramna igra. Neka se zapitaju svi u klubu. I struka i igraci.

Upravu izostavljam jer ih boli kurac ionako za svoj klub.
 

Amadeus

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
655
Reaction score
1.540
Локација
Jug
Pa da nisu nas izvukli ne bi nikad nikog ni dobili. :D
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
868
Reaction score
1.915
Локација
Kuci
Cudite se sto se pljuje Stanojevic?

Da je trener i Murinjo, kako da ga ne pljujes, Flora???
Nego pre utakmice kad sam video sastav, pomislih u sebi, pa mi nismo nesto bolji od ovih, na kvotu 1.5 na nas nikad se ne bih kladio.

Tuga je sto sam negde i ocekivao ovo, videvsi nas sastav.
 

Amadeus

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
655
Reaction score
1.540
Локација
Jug
Jebiga druže ne mogu da se opasuljim da takva trenerčina sa sličnim timom koji je u mnogo jačoj grupi Lige Evrope bio egal sa nekim jakim ekipama po starom dobrom receptu opet gubi od nekih amatera. Šta ću, glup sam.
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
624
Reaction score
3.780
Ja samo ne razumem zasto po hiljaditi put igra kao picketina, a ocekuje drugaciji rezultat. Kao krava koja prospe kofu sa mlekom. Trebao je da upari Milovanovica i Rikija na kraju jer bi mali terminator sigurno razgrnuo defanzivce i napravio prostor Rikiju. Stanoje je sinoc imao sve sto je trebao da ima da probije bunker. Mogu da shvatim da se izgubi, nema srece, los dan, golman dominira... ali da ti je najbolja prilika protiv ovakvog protivnika sut za 25 metara, to je nedopustivo. Ni u jednom statistickom parametru nije bio ispred rivala. I jos jednom li vidim Zdjelara uparenog sa Scekicem bataljujem gledanje istog trenutka. Vezni red kao da ne postoji.
 

Amadeus

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
655
Reaction score
1.540
Локација
Jug

djiu

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
424
Reaction score
380
Ščekič i Zdjelar u paru nikad nista...apsolutna zero. Deset puta je probao i dunuo u sviraljku....centrala moze da pogresi jednom ali deset puta ma ajte molim vas !
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.450
Већ видим како ће да изгледају зимске припреме. Нова прича, нова формација, извули смо поуке итд....... "Партизан у новом руху"

Проблем је што Станојевић није овај тренер:

f9gXQy6.png


Него овај:

M0AGFJh.png


Преживимо ли кипране врв нас овако нешто чека у нокаут фази.
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
@djiu
Skrenuo si paznju na najbitniji detalj od sinoc! Cela prica bi izgledala potpuno drugacije da je Jojic igrao od starta... Mislio da cuva igrace i da ce da rutinira... E kurac... Kad podcenis protivnika dobijes sta dobijes... Ko je gledao domace utakmice sa TSC, Cukom, Vosom, a to su neke od normalnijih ekipa kod nas moze jasno da vidi da je flora znacajno ozbiljniji tim. Tu nije bilo mesta rotiram, odmaram, morao je najjaci sastav od prvog miunta... A to je podrazumevalo da Zdjelar - Scekic ne dolazi u bozir... A tako nesto sam napisao i pre utakmice... Sto bi narod reko, budala se uci na svojim greskama, a pametan na tudjim...
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Buraz, mene boli i ne mogu da se opasuljim, za druge i tebe ne znam, ali kada nam je postalo nebitno šta ćemo da uradimo u bilo kom takmičenju, utakmici, e onda do mojega...


Lepo si napisao takmičenje.
Da bi se nešto definisalo kao takmičenje moraš se takmičiti.
Da bi želeo okusiti slast pobede želiš da ti dođe na megdan tim koji želi pobediti... A ne osećaj prekokurcnog Partizana koji želi da uveliča godišnjicu postojanja FK Trbunje.
Evo neka šilje kurac slovenci da su odrali jedan Totenhem.
I kao što rekoh nije sramota Totenhema što su izgubili već se sramota ogleda u jebanju mozga ljudi koji žele puniti svoj siromašni emotivni depo kroz identifikaciju borbe svog kluba.

1.Nekome je to glad za pobedom pa makar izgubili 5:0 (osim utakmicama sa ciganima u derbima gde se voli i pobeda makar im sve noge slomili i "na bugarski" dali golove)
2.Dok je nekom emotivna dopuna - pobeda pa makar se bunkerisali i čekali penale.

Opoziti od tih shvatanja definišu ove druge kao sramotna igra i pristup Partizana.

Lepota ovogodišnjeg i prošlogodišnjeg izdanja se ogleda u ovom pod br. 2.

Tako da je potpuno besmisleno hvatati se za glavu ukoliko se nisam do sada hvatao za glavu na odluke naše uprave i filozofije igre kao i čudno seciranje Partizana.
A opet sa druge strane mi nelogično da neko je u bedaku kao da je očekivao da se ovo nikad neće desiti a do juče viče: "u rov samo da ima lov".
Šta više i sada ima ljudi koji viču :"nek izgubimo i od cigana samo titula da je naša"

Što se mene "razočaranog" tiče meni ove godine ostalo da se nadam pobedama nad kurvom jer titule i onako ako ne dobiju na papiru sada... dobiju posle 50 godina.
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.208
Reaction score
6.986
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Cudite se sto se pljuje Stanojevic?

Da je trener i Murinjo, kako da ga ne pljujes, Flora???

Samo da se nadovežem, siguran sam da su navijači Rome itekako pljuvali i jednog Murinja nakon nedavnog debakla 6-1 od, za njih, jebenog Bodoa.
Nije to pljuvanje jer nužno žele loše treneru svoje ekipe, nego jednostavno kada na taj način izgubiš od nekoga, prosto mora neka reakcija da se pokaže. Ne opravdavam vređanje, ali kritikovanje je itekako ok, kao i pohvale, po zasluzi.

Nisam za pljuvanje Stanoja, ali kritika posle onog juče, apsolutno!
Nema opravdanja, morao je da izadje na konferenciju i da kaže, ljudi, izvinjavamo se svima, a ne da traži opravdanje pa znaš ovaj se povredio, ovaj ovo ovaj ono, kiša itd.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top