Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Danas sam pričao sa jednim igračem. Igrao je sinoć.

Kaže da je fokus na domaćem takmičenju, da nisu hteli da ginu u ovakvoj utakmici, a da rizikuju LLSL kiks. Plus rotacija u 11, koja je poremetila neki sistem igre i eto desilo se.
Odigraće ozbiljno protiv anortozisa.

Očegledno ni trenera, a ni igrače ne zanima ni rejting kluba, ni bodovi ni ništa.

Nesto se mislim da su pobedili juce da bi ti taj isti igrac rekao nesto u fazonu "ma da brate, laganica tekma, izasli smo maksimalno jako i resili ih". Najjaca su mi ta proseravanja posle svega.
Ovo sve se odnosi na pomenutog igraca, a ne tebe.
 
Последња измена:

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Danas sam pričao sa jednim igračem. Igrao je sinoć.

Kaže da je fokus na domaćem takmičenju, da nisu hteli da ginu u ovakvoj utakmici, a da rizikuju LLSL kiks. Plus rotacija u 11, koja je poremetila neki sistem igre i eto desilo se.
Odigraće ozbiljno protiv anortozisa.

Očegledno ni trenera, a ni igrače ne zanima ni rejting kluba, ni bodovi ni ništa.

Kakva glupost. Ne mislim na tvoj upis nego na izjavu. Ginuli su celo drugo da stignu i više se potrošili nego da su krenuli prvo ozbiljno pa posle izvukli Zeku i Markeca.

Ako je ovo istina, da sam predsednik kluba, svima bi rekao da zaborave na novembarsku platu.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.868
Reaction score
13.607
Што се тих вечитих прича око плата тиче без обзира да ли им касне плате или не треба да одиграју максимално професионално као да им је плаћено, а да своје незадовољство тиме покажу тамо где треба - у просторијама клуба пред управом тј. пред онима који им дугују плате, а не пред навјачима у сред утакмице својим незалагањем, На крају крајева не ради се ту само о угледу клуба него и о њиховом личном угледу као играча јер не верујем да и њима користи да себе на терену представе на лош начин и да сутра нико нема жељу да их ангажује.
Најгора могућа варијанта коју могу да ураде је да изађу на терен са намером да не дају 100% зато што им није плаћено. Ово причам под претпоставком да су плате проблем ако су проблем.

Danas sam pričao sa jednim igračem. Igrao je sinoć.

Kaže da je fokus na domaćem takmičenju, da nisu hteli da ginu u ovakvoj utakmici, a da rizikuju LLSL kiks. Plus rotacija u 11, koja je poremetila neki sistem igre i eto desilo se.
Odigraće ozbiljno protiv anortozisa.

Očegledno ni trenera, a ni igrače ne zanima ni rejting kluba, ni bodovi ni ništa.
Очигледно немају квалитет за Партизан јер да га имају заиста су и могли са пола гаса да победе Флору или да бар не изгубе. Очигледно су на тежи начин схватили (ако су уопште схватили) да нису толико добри играчи колико мисле да јесу и да ако не дају 100% сваки меч онда могу да изгубе од свакога. Оно што је још већи пораз него сама утакмица са Флором је управо то - њихов и тренеров недостатак свести о томе колико је битно да Партизан не евро сцени чува углед, а и не само углед већ и многе друге бенефите које носи европски меч. И у купу треба чувати углед, а камо ли у европском такмичењу макар оно било и треће по реду. Срамота је ако "нису хтели да гину" у европском мечу, срамота за дрес који су носили у четвртак. Све и да није истина ова изјава меч је јасно показао да играче и тренера не занима утакмица са Флором и да су се мало тргли тек кад су схватили да су близу срамотног пораза и да немају тај квалитет да са пола гаса реше било кога чак ни Флору.
 
Последња измена:

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Danas sam pričao sa jednim igračem. Igrao je sinoć.

Kaže da je fokus na domaćem takmičenju, da nisu hteli da ginu u ovakvoj utakmici, a da rizikuju LLSL kiks. Plus rotacija u 11, koja je poremetila neki sistem igre i eto desilo se.
Odigraće ozbiljno protiv anortozisa.

Očegledno ni trenera, a ni igrače ne zanima ni rejting kluba, ni bodovi ni ništa.

Ovo dokazuje samo jedno.
Ne placaju im i ne nude premije za pobedu.
Pobeda je 500k?

Koliko treba da si glup, da ne iskoristis priliku da uzmes 500k?
Ne ponudis igracima barem trecinu tog iznosa?
Ovako si dobio nista.

Mislim da igraci znaju, da kada i pobede, te pare idu na jedno veoma poznato mesto.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.680
Reaction score
22.511
Локација
Beograd
Nažalost, kroz celu istoriju, nama je rak rana bila uprava, nikada nije bila na nivou tima, ona je i prokockala da imamo prvaka Evrope u svom nazivu, a sa ovakvom ekipom, sigurno i još neku naziv. Jedini put kada su rešili da rade kako valja, doveli su najbolje što je SFRJ imala i bili smo gotovo lagano najbolji. Ali su vrlo brzo zasrali jer su škrtarili, pa umesto kod nas Savićević i Pančev završe preko puta, a mi prodamo utakmicu Romi.
Ok, lažem, jedna jedina moguća pohvala za evo preko 75 godina je Teleoptik, i od toga živimo.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.868
Reaction score
13.607
Нисмо ми никад имали неспособну управу него управу којој Партизан није у интересу. Нико ни у садашњој ни у прошлим управама није неспособан да подигне Партизан на већи ниво него је намерно неспособан. Држава ствара амбијент да управа ФК Партизан не ради у интересу клуба. Кад год се деси нешто што може да нас одлепи од миљенице власти тај се апарат укључи. Буше нас од кад постојимо.
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
766
Reaction score
1.883
Ovo što se desilo protiv Flore, Genta primljen gol desetak minuta pred kraj i makar ne uzetom bodu Gentu u BG, kao i 0:0 sa Proleterom kući pa primljengol protiv cigana isto nešto pred kraj (mada mislim da smo pokradeni u derbiju)...je posledica od letos i priče i shvatanja uprave i Ilijeva da smo popunjeni na svim pozicijama a da smo popunjeni sa tim se složio i Stanoje...
Kao da se ne ražmilja na način da Partizan treba uspešno da igra na sva tri fronta a za to je potrebnan dovoljan broj kvalitetnih igrača i u prvoj postavi a isto kvalitetnih da ih zamene, za rotaciju, za promenu sistema kada je potrebno u zavisnosti od protivnika...pa povrede, pad forme, kartoni...veliki klub kao Partizan to mora imati...
A ne slušati Okuku kako smo jaki i gledati da smo samo brojčano popunjeni a ne kvalitetom, zamene moraju biti dobe da se ne odražava na igru i rezultate.
Tu je negde početak problema jer smo popunjeni brojčano a igrače koji su trenitno u padu forme ne zamenjuju jednako kvalitetni igrači.
Izgleda da se u prelaznim rokovima više gleda ko sve može da se proda a o kvalitetu, budućim rezultatima manje se obraća pažnja.
Podrška timu i sportskom sektoru da pobedi ove 4 utaknice u LinLong Ligi do zimske pauze i plasira se u Evro proleće a u prelaznom roku pamet u glavu, kvalitetno popuniti pojedine pozicije spic, vezni možda štoper i šta god bude trebalo da se osvoji titula a i početi praviti kostur tima za kvalif. LŠ. Uloženo će se vratiti kroz neke rezultate i grupe nekog Evro takmičenja.
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
547
Reaction score
1.003
Ja se izvinjavam.
Banujte me, ali ja zaista ne znam da li je Stanoje pricao o faulu nad Urosevicem na derbiju?
Covek je obecao da ce odgovoriti u subotu koja je sledila onoj konfernciji za stampu.
Upustite me gde da nadjem odgovor i banujte me, ako odgovor postoji.
Ako se covek zakleo, pa nismo valjda mi, ovoga mi krsta, klub.
 

tintin

Grobar
Учлањен(а)
07.08.2018
Порука
275
Reaction score
520
Локација
blizu
Evo dva dana ne mogu sebi da dođem. Sve sam mogao da očekujem, ali da Flori ne uputiš ni jedan jedini šut u gol mi je bila naučna fantastika. Međutim, da mi je neko rekao prošle godine na početku prvenstva da ćemo ostati bez Banjaka, Sadika, Asana, Sume, Natka, a sada i Lazara, rekao bih mu da je lud. Ko je nas kleo, nije dangubio...
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
547
Reaction score
1.003
Lazar je igrao u premijer ligi.
Za Liverpul.
Za Benfiku.
Odnesi nekog estonca, jer Estonac mu nije napravio bodicek, ili kako se pise i kaze ono u hokeju, a to je prvi sport tamo, kao nama fudbal, nego mu je fudbalski uklizao...
Nek je ziv i zdrav Markec, ali je ribica.
Ni jedan gol zvezdi, vazan u evorpi, promasaj u Milanu.
Ribica.

I onda Suma ne valja.
Golovi ciganima, golovi u evropi.
 

tintin

Grobar
Учлањен(а)
07.08.2018
Порука
275
Reaction score
520
Локација
blizu
Markec ume odlično da odigra, samo kada se seti da zna da igra fudbal. U većem dalu utakmice deluje odsutno i tako je ovde i nastradao. Mekano je ušao u duel i ostao polomljen. Nije smeo da dozvoli da ga onaj izuje iz kopački. Čini mi se da sudija nije ni svirao faul, možda grešim...
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
547
Reaction score
1.003
I pri tom gubimo, trener menja 4/5 igraca da damo gol.
On biva odnesen.

Uživaj Markec, jebi neke ribe za pare.
 

tintin

Grobar
Учлањен(а)
07.08.2018
Порука
275
Reaction score
520
Локација
blizu
Ne mogu da se otmem utisku da imamo Partizan po meri i ukusu Aleksandra Vučića, a valjda ćemo nekog dana saznati i ko je u svemu saučestvovao. Uprava nesumnjivo.
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.383
Reaction score
5.165
Локација
Beograd
Markec je igrač sa najvećim osećajem za fudbal u našoj ekipi. Kada bi ušao u dobru formu i dosegao nivo od pre 3-4 godine, mogao bi da igra komotno u nekom timu lige petice. Zato je valjda i došao kod nas, da podigne formu, postane ponovo "vidljiv na radarima evropskih klubova" i odleprša u neku jaku ligu. Nije sigurno sa 25 godina nameravao da se vrati ovde i do kraja karijere igra protiv Radnika i Bačke Topole.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top