Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.112
Reaction score
4.013
Локација
Београд
Pa uprava je iz godine u godinu sve više naklonjena naprednjacima a Nikolić nije tako divno saradjivao sa upravom, a i govorim o načinu na kojim se on obraća u poslednje vreme, "ne mešajte politiku", "baš me briga ko je na vlasti i ko šta peva" itd itd, podseća me na famoznu Djukićevu izjavu dok nas je vodio "skandiraju i protiv vučića pa to ne znači da on treba da ode".

A ako budeš izvlačio svaki put po jednu rečenicu, ovako možemo do prekosutra.
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
629
Reaction score
2.046
Kad pizdoustu nakazu pitaju za Krušik, Jovanjici, Savamalu, Beograd na vodi, bracu Andreja, sina Danila, Malog, zadriglog Palmu.... Onda su ti što pitaju nesrbi, strani plaćenici,Soroševi plaćenici, agresivna manjina.......

Isto kad našeg trenera pitaju za sastav, za oterane igrače za faul pre gola, za pogrešnu taktiku, za očajan skauting

Zanemarimo za tren igrače
Postavimo sebi pitanje zašto su nam potrebno:
Bilja ispušena muštikla
Vazura nesposobni sns kadar
Vučelić svih režima sluga
Ivica napredni investitor
Stanojević i njegova demagogija

Sve bih mnogo lakše podneo da nam ne prodaju idiotske fore o napretku, neverovatnom uspehu, vrhunskim naporima i pobedama

Ajde bre ne seri već izadji i otvoreno kaži nemamo pare, loše radimo, loše selektujemo, loše procenjujemo, nismo stručni dovoljno.... Reci bre nešto što ima veze s mozgom

Nismo bre svi retardi da kusamo ta govna što nam podmećete kao gušćju paštetu

Ajde se bre dovedite u red

62 godine navijam za Partizan i nisam dinar od kluba uzeo- bogatstvo sam dao na karte i pretplatne karte i ne možeš isprdku na meni da ga šiljiš

Šilji ga na Vazuru
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.900
Reaction score
7.779
Stanojevic da se kloni izjava i da nastavi da radi. Uzasan je u davanju izjava, ne zna da odmeri na presece. Treba da smiri zivce i da trazi pojacanja. Konkretne fudbalere, jake cvrste ozbiljne.
Nema druge.
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
E moj FK Partizane, i, e, moj Stanoje!
U vremenu kada klub objavljuje i sklanja objave sa društvenih mreža, kad ne znaju da okače link kako treba, kad okreću glavu od Radovana Radakovića (!), onda kad je otišao Moca Vukotić... Ti se, Stanoje, eto, setiš šta ti smeta... Jel znaš da ta "negativna" energija je ista ona koja je bila ispred JNA sa tobom, one godine...? Izjavljuješ kako ne može potpredsednik Partizana da ti kaže da "nije u interesu Partizana da uvek bude prvi", a onda ti 10 godina kasnije kažeš da "Partizan ne zaslužuje titulu!", i to, ni manje ni više nego zbog istih tih navijača koji su bili uz tebe, tad, nekad.
Zašto, bre?!
Čitaš forum, par puta se to provlačilo.
Plakao sam od sreće kad se vratio, verujem da mi oko ne bi trepnulo nakon ove izjave ako ode.
Ne znam kakvo sranje je u klubu, neko svakako jeste.
Ako je "sve ok" nije mi jasno zašto pali vatru, ruši atmosferu? Niti si odbranio igrače, niti si napravio atmosferu. Samo si raspalio sve, pa će svaki pogrešan potez da bude još gore propraćen, a ti nemaš više kredita. Urušavanje ovih +2...
S R A M O T A !!!
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
@LuizEverton Pa bio je isti taj AZ i u Beogradu, na isti način, isti ishod... Ja poredim rezultat. Jesi se ti radovao posle AZ-a? Ako je to tebi isto, nemam ništa protiv, ljudi vole različite stvari. U sportu se gleda rezultat.
I kako ste vi zaključili da smo išli na bod? Planiraš da igraš sa 2 napadača i jedan ti ispadne na dan utakmice... Nemaš još 3 standardna igrača.... šta očekuješ? Pa ovaj Anortozis je dobio Gent ako se ne varam...

Ako porediš rezultat ajde nađi i uporedi neki sa onim rezultatom protiv Flore.

Na bod smo išli, kažu igrači ako ne veruješ analiizi forumaša:
˝Izborili smo drugo mesto, prošli smo dalje i izborili evropsko proleće, ako se ne varam, sedmo u istoriji. Ovo je velika stvar za nas. Šef nam je uputio samo čestitke, presrećan je i on i mi svi zajedno. Znali smo da će utakmica biti teška po ovako nezgodnom terenu, ali imamo smo svoj cilj. Znali smo koji nam rezultat odgovara, na to smo išli. Naravno, išli smo na pobedu, ali znali smo i da nam ovo odgovara˝ - Saničanin

Anorthosis je u dve utakmice protiv Genta šutnuo ukupno 7 puta, u toj kad su pobedili imali su samo 2 šuta, kući, branili se celu utakmicu. A sinoć? 16 šuteva!



Nažalost @JasminaT citiram samo tebe jer sve što sam napisao, uz bar 20 odgovora drugima, mi se izbrisalo, a vremena i živaca da ponovo sve čitam i quote-ujem nemam više. Skoro dva sata pregleda, pisanja i nerviranja ode kao od šale.
Polusezona će brzo pa ćemo možda hladne glave svi moći normalnije da komuniciramo iako se ne slažemo.

Evo samo još ovo
Vaaauuuuu, bravo za zakljucak.
Cuj dobio karton u 93-em minutu. Pa sta treba, ajmo-ajde svi u napad u 93-em? Ajde molim te okani se pisanja samo da bi pisao.
Ekipa koja želi da pobedi i koja drži do sebe to radi (GENT PROTIV NAS U BELGIJI)!
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Mnogo se vrtimo u krug. Samo da kažem jednu bitnu stvar. Sve i da imamo još dva jaka veznjaka, pleja, jako krilo. Opet bi se filozofija igre svodila na isto u ovim mečevima iznad nivoa naše lige. Smušeno, metiljavo, obazrivo i bez ikakve napadačke orijentacije.

Podvukao bi našu reprezentaciju pre i za vreme Piksija. Isti igrači, druga filozofija igre. Nema jajarenja. Kaže čovek, “da bi otišao direktno, moraš da pobediš nekog jakog”

E to je to. Sve i da nas je demolirao Gent na JNA, a mi gazili 90 min, ja bi se osećao isto kao protiv ManU kući. Dakle to je model igre gde ti praviš iskorak u evropi, dižeš vrednost tima i publiku na noge. Možda rezultat izostane prve sezone, ali uz pojačanja to svakako bude bolje i bolje.

Ja mislim da Stanoje može to, ali je sam sebi problem. Isto kako stisne ove u prvenstvu, tako treba da napada ove u evropi. Možda je rešenje da mu se kaže, svaki put kad igramo evropu ti zamišljaj da je sa druge strane Napredak, Vojvodina, Kolubara. Pa kreni gore.

Šalu na stranu, nema kod njega improvizacije niti dinamike. Vrlo šablonski fudbal. Izmene pozicija za poziciju, disciplina pozadi, manje kreative i udri. To jako dobro funkcioniše u našoj ligi, ali se lako čita preko.

Nadao sam se da ćemo napraviti iskorak, doći do 1/4 finala. Gent me resetovao na fabricka jer sam se zaneo i verovao (iz kvalifikacija) da će to drugačije da izgleda.

Ovako, ostaje nam da podržimo ekipu ko god nam pao u februaru. Što se mene tiče, što jači to bolje, da poginemo časno, a ne da mi padne Mitjiland ili Rapid pa da završim u urgentnom od nerviranja.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.267
Reaction score
18.295
Локација
Kej Republika
Strpite se još dve utakmice, ode Stanoje 15og decembra dalje. Verovatno na neki Istok, kvalitet za ozbiljan evropski tim nema. Pa da mnogima lakne ovde. Kako neki rekoše odlazi najveće zlo FK-a ikad.

A šta nama ostaje? Ista ekipa, isti gmazovi na funkcijama.

Kreće loženje Ćelavi, Jokan, Sale Ilić...
Dovedi neku legendu i kupe sebi još sezonu dve.
Premoste sa prodajom par klinaca i opet u krug.

Njima super, plata leže, procenti kaplju, UEFA kinta redovna, pa dokle doguraju. Boli njih kurac ko je trener i ko šta viče na stadionu.

Dokle god navijač Partizana misli da su nam Stanoje ili neki igrač najveći problem, za upravu zime neme! Jahaće večno ili bar dok im se kita diže.
 

guzakom

Grobar
Учлањен(а)
15.12.2007
Порука
401
Reaction score
993
Локација
Pozarevac
Ako Sale ode na zimu prvi i jedini koji će prihvatiti da ga nasledi je Krstajić,uklapa se u napredno društvo.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.682
Reaction score
22.523
Локација
Beograd
Mnogo se vrtimo u krug. Samo da kažem jednu bitnu stvar. Sve i da imamo još dva jaka veznjaka, pleja, jako krilo. Opet bi se filozofija igre svodila na isto u ovim mečevima iznad nivoa naše lige. Smušeno, metiljavo, obazrivo i bez ikakve napadačke orijentacije.

Podvukao bi našu reprezentaciju pre i za vreme Piksija. Isti igrači, druga filozofija igre. Nema jajarenja. Kaže čovek, “da bi otišao direktno, moraš da pobediš nekog jakog”

E to je to. Sve i da nas je demolirao Gent na JNA, a mi gazili 90 min, ja bi se osećao isto kao protiv ManU kući. Dakle to je model igre gde ti praviš iskorak u evropi, dižeš vrednost tima i publiku na noge. Možda rezultat izostane prve sezone, ali uz pojačanja to svakako bude bolje i bolje.

Ja mislim da Stanoje može to, ali je sam sebi problem. Isto kako stisne ove u prvenstvu, tako treba da napada ove u evropi. Možda je rešenje da mu se kaže, svaki put kad igramo evropu ti zamišljaj da je sa druge strane Napredak, Vojvodina, Kolubara. Pa kreni gore.

Šalu na stranu, nema kod njega improvizacije niti dinamike. Vrlo šablonski fudbal. Izmene pozicija za poziciju, disciplina pozadi, manje kreative i udri. To jako dobro funkcioniše u našoj ligi, ali se lako čita preko.

Nadao sam se da ćemo napraviti iskorak, doći do 1/4 finala. Gent me resetovao na fabricka jer sam se zaneo i verovao (iz kvalifikacija) da će to drugačije da izgleda.

Ovako, ostaje nam da podržimo ekipu ko god nam pao u februaru. Što se mene tiče, što jači to bolje, da poginemo časno, a ne da mi padne Mitjiland ili Rapid pa da završim u urgentnom od nerviranja.
Tako sam se npr osećao onomad protiv Bajerna, mislim da je bila 2001. Dobili nas 3:0, ali smo igrali jako dobro i izađoh ne zadovoljan, ali ponosan sa stadiona. Nakon Mančestera, moj burazer, koji je veći mračnjak od Kize (verujte mi, moguće je), prvi je uhvatio da aplaudira za ono što je prikazano na terenu.
P. S. Krstajić je novi trener Makabija.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.070
Reaction score
14.269
Локација
Kipar
Sta ce nama titula sampiona? Da nas unakaze u ligi sampiona? To nam uopste nije potrebno. Dokle god ne formiramo respektabilan tim koji moze da se nosi sa timovima iz lige evrope mi trebamo da igramo ligu konferencija. Pa nas bi u ligi evrope otresli maltene svi timovi. To je jedina istina.
Dokle cigani traze osvezavanje tima nama iliev kaze da imamo popunjen tim. Covek iz ocaja pokusava da laze navijace.
A Stanoje bi morao da prvo upita upravu zasto ne dozvoljavaju kisobrane kada stadion nema krov pa tek onda da kritikuje odziv navijaca.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.732
Reaction score
29.511
Локација
Beograd
Vaaauuuuu, bravo za zakljucak.
Cuj dobio karton u 93-em minutu. Pa sta treba, ajmo-ajde svi u napad u 93-em? Ajde molim te okani se pisanja samo da bi pisao.
Не. Треба ајмо сви у напад од првог до 93 минута. И, ако се тако игра, можда до 93-ег већ водиш са 3:0, па је свеједно да ли тада нападамо ми или они - утакмица је решена.

Избацивањем Павловића, а затим и Јојића из игре, наш тренер је противника просто ,,позвао,, да дође пред наших 16м јер више не мора да чува пуно наших играча позади. А ако се затим сви наши повуку назад да се бране, онда СВИ њихови могу у напад, јер немају више НИКОГ да чувају позади.
А кад ти сви дођу пред 16 и у 16м, врло велика је могућност да примиш гол.
Срећом то се синоћ није десило - а могло је.
И дешавало нам се већ више пута у нашој историји.
Играмо добро, поведемо, а онда...кочница, страх, повлачење...позив непријатељу да дође и да те ,,закоље,,...

Када је опасније по наш гол? Када је лопта на средини или испред њихових или у њихових 16м, или када је испред или у НАШИХ 16м?

Podvukao bi našu reprezentaciju pre i za vreme Piksija. Isti igrači, druga filozofija igre. Nema jajarenja. Kaže čovek, “da bi otišao direktno, moraš da pobediš nekog jakog”

Нисам хтео да помињем Пиксија синоћ, док смо били ,,вруће главе,, али сад смо се ваљда мало ,,охладили,,?

Људи, имамо ми примере и у ,,нашој кући,, и не мора један ,,циганин,, да нас учи послу, уосталом, ја репрезентацију уопште и не гледам, ем што обично радим кад она игра, ем и да не радим немам те канале који преносе ,,репку,, али Пиксијеве изјеве су ,,к'о кец на 11,, за ово о чему причамо...
НЕ СМЕ тренер Партизана да играчима ,,усађује у главу,, да је ишта сем победе ,,повољан резултат,,...
Не пишем то тек да бих писао, него знам из личног искуства како ,,командант,, утиче на ,,војску,, било да се ради о тренеру и фудбалерима, или редитељу и глумцима, или правом, војном команданту у рату!

Знам!
Гледао сам, слушао сам, уверио сам се!


Опростите ми што помињем ,,циганина,, на теми о Партизану, али човек је показао шта неки тренер треба да поручује себи, својим играчима, новинарима, публици:



Да, имамо своје примере од Иљеша Шпица до Дулета Вујошевића и Жељка Обрадовића, и све тако редом, али Пиксијеве изјаве су свеже, кратке и лако их је брзо пронаћи, да послуже као пример:

Тренер не води екипу за ,,шта буде,, него је води ,,за победу,,.
Тренер се не плаши противника него води екипу да тог противника победи.
Ако тренер не верује да његови играчи могу да победе противника, онда нешто није у реду са тренером или са играчима.
Или и тренером и играчима.

Скоро па немогућ посао је направио Станојевић са овако селектираном и лимитираном екипом да има толико победа у Линглонгу, и треба да остане до краја сезоне да узме титулу.
Али, он лично је састављао и селектовао ову лимитирану екипу, и ово није тема о Линглонгу него тема о Лиги конференције.

Прошли смо даље, чекамо следећег противника, нећу да смарам више овде, док нам тај противник не дође, окрећемо се сви заједно, завршетку Линглонга за 2021. годину, сви заједно сигурно желимо нама, Партизану, играчима и тренеру Станојевићу да победимо Металац и Колубару!
Свако нормалан то жели!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top