Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Veoma zajeban protivnik za nas.
Biće veoma teško, jer nije mala stvar završiti drugi tamo.

50-50
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
VAR me ubija u pojam. Ovo je već nekako ok, samo moje mišljenje. Daje ti slobodu da napadnes jace kuci i da se ne plasis primljenih golova.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.860
Reaction score
13.575
Што се мене тиче одавно је требало укинути ово правило. Можда су само требали да коригују мало па да се нпр продужеци играју само ако је било нерешено у обе утакмице, а у осталим случајевима да се одмах шутирају пенали не би ли се избегло претерано играње продужетака током сезоне.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Iskreno do grupa ne. Mislim da nije moguće zbog infrastrukture šupak klubova koje igraju kf, te ne možeš selektivno. U grupama već može da se desi ali ne videh zvanično.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Slovaci, odnosno madjari danas igraju sa Salcburgom.
 

Прилози

  • IMG_20210625_124808.jpg
    IMG_20210625_124808.jpg
    116,8 KB · Прегледа: 39

GORAN-BL

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
765
Reaction score
2.842
Локација
Banja Luka
Sa Stanojevicem,njegovim stilom igre i forsiranjem odredjenih igrača po prvi put u istoriji ničemu ne nadam.Ovo što on radi Partizanu može se porediti sa onim što nam uprava naša i vučić rade.Čovjek nas svjesno i direktno jebe u mozak i da smo normalnan klub kao što nismo on bi već poslije Šarloe i onog sramotnog,najgore odigranog derbija u istoriji Partizana trebao biti otjeran govnjavom motkom.Neka mu igraju Miljkovići,Markovići,Jojići,Pantići a Suma će odigrati koji minut kada zasluži.Otjerao je Denisa Stojkoviča jednog od naših najtalentovanijih klinaca koji bi danas pod Savinom dirigentskom palicom vrijedio minimalno pet miliona glavu dajem.Zato se prvi ničemu ne nadam sa ovom prevarom od trenera,daj Bože da pogriješim.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.860
Reaction score
13.575
Ништа посебно, квалитет за 3-5 место линг-лонга....значи за нијансу слабији од нас оваквих какви смо. Више ме брине оно што следи након овог кола....ту већ потпуно зависимо од милости и немилости жреба мада са овом екипом и тренером ни добар жреб није велика предност.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Дај Боже да уђемо у ЛК, можда и да прескочимо тамо један степеник изнад групе, откинемо цигане у дербију и макар до последњег кола да гонимо цигане ако је већ превише тражити и титулу након свега што се дешава........ Неосновани оптимизам ми је свакако увек загарантован и то је нешто без чега изгледа нико од нас не може али за разумни оптимизам стварно не видим ни један разлог. За разумни оптимизам су потребне драстичне промене и то не само у екипи. Ова екипа је склепана тако да се ослања само на срећу и ни на шта друго...
Sve ispod nokaut faze ovog tećerazrednog UEFA takmičenja je neuspeh za FK Partizan kao klub, po mom mišljenju.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Trnava ispala od Maltežana, par dana pred meč ću tradicionalno malo više o protivniku iz hobija, pa kome se svidja nek pročita.
Gledajući kvalifikacioni deo, mi ako se domognemo grupa ćemo 100% prezimeti ovo takmičenje. U prevodu lakša je grupna faza.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Off: Kako Trnava ispala? Zar se ne igra revans? Prvi mec jesu izgubili ali 3:2 nije nedostizno...
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Jes u pravu si. Vidiš ja pročitao ispala. Svakako 3:0 gubili dakle biće čupavo.
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.251
Reaction score
3.716
Mi idemo na Duc, ne na Trnavu.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Tako je, ali da ne pravimo od Dunajske Strede neku ekipčinu sad. Daleko smo i mi od nekog ozbiljnog evropskog kluba ali se ne plašim slovaka.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top