Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
i malatija je bila opasna ekipa pa smo ih izbacili.jbg da igramo prvu kuci kao protiv njih pa bi bilo lakse u revansu ...ovako ako prodjemo slovake moramo tvrdo na 0 0 u rusiji pa da trazimo pobedu u beogradu
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.909
Reaction score
4.194
Ako je Soči bolji od nas, ne treba ni da igramo. Jebo ti to da strepimo od osrednje ruske ekipe.
Prosle sezone 5 mesto na kraju ruskog sampionata (samo 4 boda manje od drugoplasiranog spartaka)

A mi nismo osrednja ekipa ?!

Ljudi ne zavaravajte se, ovaj tim se muci u domacem prvenstvu protiv raznih brda i cuka i spartaka
Ovako kako nas ova govna vode ne vodi se ni neki seoski bircuz

Ne kazem da ne mozemo da prodjemo ali... mislim da su sanse tu negde 50-50, ne znam dal su zadrzali proslosezonsku ekipu, koga su prodali, dal i oni dovode za pojacanja svoju decu koju niko nece...
U svakom slucaju jedna solidna prepreka da stanojevi puleni iznesu njegovu zamisao na teren pa da vidimo sta i kako
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.209
Reaction score
3.935
Локација
Uvek uz Partizan
Evo još jedne dobre prilike da se dokažu i Stanojević i Pantić i Jojić i čitav tim, ako ovo ne možete da prođete i niste za Partizan. A što se tiče uprave, prošli-ispali UPRAVA NAPOLJE!
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Баш зајебано...Гура се Сочи тамо и имали су јако добру сезону. Идемо корак по корак па како буде. Мене јако плаши ако и ове године останемо без Европе (што је врло могуће) због финансијске ситуације. Ем она говна из управе краду, ем нема одакле да обезбедимо буџет. Мораће још нека продаја. Лако је онима прекопута који имају помоћ са свих страна. Баш јебена ситуација али борба па шта буде!
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.744
Reaction score
19.192
Локација
Nickname

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.846
Reaction score
7.576
Uvek nas opici u zrebu tim koji je u naletu, u formu, svez tim, nezasicen.
AEL, APOEL, Fener, Genk, Ludogorec, Olimpijakos, Charleroi.
Dobar deo ovih timova vec sledece sezone su bili 30% slabiji samo zbog zasicenosti. Neki su i na pola sezone bili u kurcu. Ludogorec nas saplete u zrebu 2 sezone za redom dok je u naletu.
Al realno smo mi bili u kurcu kad nismo uspeli proci jebeni Bate a ispred nas sija liga sampiona. Nismo bili svesni sta se otvara pred nama. Kiksevi poput tikve, shamrok, thun, zaglebje. Tragedije kao Artmedija.

A sad gazimo po trnje da se umuvamo u kup utehe, al ne uteha za LS vec uteha za LE. :banghead:
Daj sta das.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца

Pozdravljam.
Ne zavaravaj se, cisto neutralizovanje da se tamo eventualno Kicini ili neki ex Zabranjeni stacioniraju, grobari soleri i slicno, smanjivanje sansi da se Ajatolah opet uznemiri.

Jebe se njima za decu !
 

GR88ĆU

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
837
Reaction score
2.870
Локација
Ušće Ravanice u Veliku Moravu
Da, ja prokomentarisao na zvaničnom fejs i instagram nalogu kluba kojih je to 12 gradova iz kojih dolaze deca na utakmicu niko ne odgovara. Inače sam iz mog grada organizovao i vodio 10 deteta na utakmicu protiv Az Alkmara uz pomoć foruma. Niko mi ništa ne odgovara ceo dan. Doduše neznam ni da li bi stigo da nešto organizujem obzirom da sam na odmoru i da se vraćam za utakmicu.
 

Gagić

Početnik
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
17
Reaction score
28
Локација
Blok 45, Novi Beograd
Soči je Zenitova filijala. Pored Mamane koji je odličan stoper očekuje se još prelazala mladih i igrača koji nisu u prvom planu u Zenitu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top