Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.909
Reaction score
4.194
Ja ne vidim iznenadjujuce jak zreb, kuka se kao da smo dobili Celzi....koji crni Soci, to sve moramo da zgazimo....moramo!
Moramo mi i da osvojimo titulu pa se od nje oprastamo u oktobru
Moramo da dobijamo razne spartake cuke lucane pazare pa ne dobijamo
Moramo da udjemo u derbi sa mudima pa ne udjemo
Moramo da dovodimo i pojacanja pa ne dovodimo...

Ne zavaravajte se, daleko smo mi od ozbiljnog kluba zato ne moramo nista
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.789
Reaction score
2.532
Локација
CyberSpace
Bilo bi dobro da mi useremo motku pa njome po vučeli i ovima što ni ime lige u kojoj se takmičimo ne mogu da potrefe. Ja nisam neki kladioničar, jer ovi što igraju kladionicu znaju i timove iz islandskih sela i andorskih zabiti, za ove nikad nisam čuo, nikad ih nisam gledao i nadam se da će ovo biti poslednji put da se sa njima srećemo. Stanoje kaže mnogo jak žreb, ja mu kažem udji u utakmicu kao sa proleterom i gurni im dva u prvom, jedan u drugom i da se spremamo za novu konfederaciju ovaj kvalifikaciju.
koliko god bilo govana oko Kluba ja ne mogu da nateram sebe da mislim kako bi bilo dobro da Partizan izgubi u bilo čemu :banghead:
vuče me da napišem kako su neki "mi" usrali već motku danas a da se svi mi okupljeni oko Partizana nadamo suprotnom od napisanog i bold-ovanog iznad, ali zaustaviću se ovde sa nadom da je to samo bio nesrećan izbor reči i ništa više :unsure:
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.085
Локација
Beograd
Kad smo već kod nesrećnog izbora reči i ,,Liga konferencija,, je baš pravi primer...šta to uopšte znači? Kako konferencije mogu da imaju neku svoju ligu, kakve to i koje konferencije su uopšte u pitanju...itd...


Pa sve i da se zove ,,Liga konfederacija (ili federacija, saveza)...ni to baš ne bi bilo neko sjajno rešenje...ali...kako god da se zove...ko god da nam sutra igra...kakvi god da su nam dresovi...ajmo mi da pobedimo to sutra... :D
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
PSV je resio, tako da ostaje jos Seltik da prodje Dance i sigurni smo nosioci.Ako kiksne Seltik onda mora neko od 9 sa visim koeficijentom od naseg da kiksne da bi ostali nosioci.Mislim da je tesko da ispoadne Seltik, nisu imali srece juče.
Stanojevicu, molim te da igraju najbolji igraci a ne najbolji na treninzima.Da mi sutra ovo rešimo i na miru pobedimo cigane iz NS.
Fali nam zadnji vezni, krilo i desni bek, kupite to i eto titule i grupne faze.
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.357
Reaction score
5.070
Локација
Beograd
@Goran Tomić
Пуно име такмичења је УЕФА Лига конференција Европе. УЕФА је конференција европских фудбалских асоцијација. АФЦ азијска, ЦАФ афричка, ЦОНЦАЦАФ Северне и Средње Америке, а ЦОНМЕБОЛ је конференвија фудбалских савеза Јужне Америке.

Додатак...
Што се граматике тиче, пише се Лига конференције. Друго коло Лиге конференције, на пример. Јер је једна. Европска фудбалска конференција.
 
Последња измена:

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.085
Локација
Beograd
Konferencija je u našem jeziku neki sastanak gde se o nečemu govori, diskutuje, priča, pita, donose odluke...(postoji npr. u novinarstvu KZŠ - konferencija za štampu), dakle ne neko zakonodavno ili pravno ili dugotrajno ,,telo,, nego neki ,,skup,, koju bude, prođe i završi se...

Šta ta reč znači u ,,UEFINOM jeziku,, to već ne znam, ali vidim da je kod njih to malo drugačije, no, oni su uvek onako malo ,,na svoju ruku,, a i jezik nam nije isti, tako da...

Ne brinu mene previše reči i definicije, niti izgled dresa nego neka suština...

A naša suština je da sutra izađemo i pobedimo...i tako redom sve do osvajanja ove...,,Konferencije,,... :D
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.115
Reaction score
32.355
Локација
vaginamandibularia
Kad smo već kod nesrećnog izbora reči i ,,Liga konferencija,, je baš pravi primer...šta to uopšte znači? Kako konferencije mogu da imaju neku svoju ligu, kakve to i koje konferencije su uopšte u pitanju...itd...


Pa sve i da se zove ,,Liga konfederacija (ili federacija, saveza)...ni to baš ne bi bilo neko sjajno rešenje...ali...kako god da se zove...ko god da nam sutra igra...kakvi god da su nam dresovi...ajmo mi da pobedimo to sutra... :D
liga konfekcija ili nista
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA
Pa kaze:

Crno bele vidim u vrhu Evropeee,
pred Partizanom sve se boje tope!

Srecno danas! :ziveli
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444

misa-tumbas-830x553.jpg

 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Bilo bi dobro da mi useremo motku pa njome po vučeli i ovima što ni ime lige u kojoj se takmičimo ne mogu da potrefe. Ja nisam neki kladioničar, jer ovi što igraju kladionicu znaju i timove iz islandskih sela i andorskih zabiti, za ove nikad nisam čuo, nikad ih nisam gledao i nadam se da će ovo biti poslednji put da se sa njima srećemo. Stanoje kaže mnogo jak žreb, ja mu kažem udji u utakmicu kao sa proleterom i gurni im dva u prvom, jedan u drugom i da se spremamo za novu konfederaciju ovaj kvalifikaciju.

koliko god bilo govana oko Kluba ja ne mogu da nateram sebe da mislim kako bi bilo dobro da Partizan izgubi u bilo čemu :banghead:
vuče me da napišem kako su neki "mi" usrali već motku danas a da se svi mi okupljeni oko Partizana nadamo suprotnom od napisanog i bold-ovanog iznad, ali zaustaviću se ovde sa nadom da je to samo bio nesrećan izbor reči i ništa više :unsure:

Druze, covek je rekao da useremo motku i njima po govnima iz uprave, nije mislio da treba da izgubimo kako si ti protumacio.

Ljudi, citajte malo pazljivije postove a ne odmah na prvu :D
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.557
Reaction score
7.854
Krik je objavio transkripte saslušanja Belivuka u kojima je rekao da se sastajao sa žvaljom i da je radio za njega. Biće svašta i molim sve nadležne da obrate posebnu pažnju na večerašnju utakmicu zbog mogućnosti raznih provokacija usmerenih protiv Partizana.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
1626891817802_joks (1).png

Jeza me hvata kad vidim našu odbranu i našu komplet desnu stranu. Ako su Slovaci odradili kvalitetan skauting, a pod kvalitetnim skautingom ne mislim samo na pripremne utakmice, već i na derbi utakmice. Mogli su videti kakav problem imamo prilikom protivničkog presinga, mogli su videti kakav problem imamo kad štoperi trebaju pasom pronaći rešenje, takođe mogli su videti lošu konekciju između štopera (zbog loše tehnike štopera) i zadnjih veznih (loša kretnja i otvaranje).

Prilikom svakog našeg začetka napada, znak za početak presinga bi mi bio prijem Vujačića ili Miljkovića, a ni Saničanin nije bolji. I tu bi bio kraj svakog pokušaja organizacije igre.

Ne znam kakve igrače imaju na levom beku i levom krilu. Dobra stvar za nas je što im ne igra Dejvis jer bi ubio u pojam Lazara Markovića. Da sam na mestu trenera Slovaka, forsirao bih stranu gde su Marković i Miljković. Tu defanziva ne postoji, još jedan plus je što desnog štopera igra Vujačić. Dva kiks igrača i jedan fizički nejak i nezainteresovan za odbranu igrač, promaja duva neviđena i svaka ozbiljnija ekipa će nam tu praviti problem.

Ne znam da li će biti problem u ovom dvomeču ali protiv ozbiljnijih protivnika zajednu na terenu ne smeju biti Marković i Jojić.

I pored svih ovih mana koje imamo zbog pojedinih igrača, smatram da smo kvalitetniji i da u ovom dvomeču neće biti problema. Očekujem laganu pobedu od 3:1, sem ako ne bude pomračenja Stojkovića, Miljkovića, Markovića, Jojića i Vujačića. Jedino oni mogu nekim svojim bravurama ovaj dvomeč učiniti neizvesnim.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Pišeš na ivici izmedju želje da se sjebemo i onoga što je realno danas. Ja razumem da nisu neki igrači kvalitet za nešto više ali zašto pišeš “ja da sam na mestu DAC trenera radio bi ovo”

Ja da sam na mestu slovaka mogu samo danas da nam popuše kurac. Ajde indijance ove, zajedno da jebemo.:ziveli:šal:napred-partizan:
 

Amadeus

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
655
Reaction score
1.540
Локација
Jug
Nama dobar desni štoper rešava sezonu, ni krilo, ni vezni a ni napadač. Neko mora da nadoknadi taj defanzivni blok jer Miljko ume da izleti a Marković bi igrao u 3 kvadrata da može.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ma danas očekujem laganu pobedu od 3:1. Uzdam se u triling Rikardo-Pantić-Jović.

Ovaj naš sastav kakav god da je, a slab je, jači je od Slovaka. Mislim da teško mogu nadomestiti Ramirezove i Kalmarove golove ili Dejvisove asistencije. Bez ta tri igrača mislim da nemaju šansi, mada i u košarci su Italijani bili unapred pečeni pa smo prošli kako smo prošli...


ja da sam na mestu DAC trenera radio bi ovo”
Prvi ozbiljniji trener tj. ekipa će to iskoristiti, za ovu fazu oni su dovoljni...
Ozbiljan problem je desna strana Vujačić-Miljković-Marković. Još kad dodamo da su previše spori da bi bili tandem Saničanin-Vujačić, pa kad dodaš tandem zadnjih veznih... Previše mana ima ova ekipa za iole ozbiljniji fudbal. Za proleter ili Stredu to je dovoljno...
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top