Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
PARTIZAN – TIM ZA SANTA KLARU: Sve zavisi od Šćekića! Miljković pre Živkovića zbog prekida, Holender na krilu

Crno-beli u drastično izmenjenom sastavu gostuju Portugalcima, Sejduba Suma počinje na klupi

1629310189238_FotoJet_(2)_(1).jpg
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Jedino Natka da vrati nazad, inace gledaćemo Ščekica i Zeku što je veoma loša odluka po meni.
Mozzart je do sada uvek imao tačne sastave i sa tom praksom moramo prestati!!!
 

Beelmt

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
158
Reaction score
200
Локација
Beograd
Šćekić i Jojić odigrali su nekoliko utakmica u tandemu prošle sezone,Natko ne može nazad nema snage za odbranu
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.116
Reaction score
5.463
Локација
Beograd
Jojić-Šćekić je nažalost najbolje od onoga što imamo s obzirom na probleme.
DOKLE VIŠE SA MILJKOVIĆEM, PITAM?
Živković je izborio korner za izjednačenje protiv Rusa i dao penal, ovi neće napadati preko kornera nego 1v1 po boku, utrčavaće u prostor i šetnjom će pretrčati čoveka. Priče o prekidu su besmislene, gori su od Sočija po tom pitanju.
Natho ovde daje gol, siguran sam.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Miljković je za Živkovića Maicon.
Daj koji Živković, momak je veći amater od Miljka. Ispada u odbrani, pogubljen u prostoru, slab na centaršutu, tj slaba igra glavom. Što se tiče pretrčavanja, Miljko je brži od Živka, što je velika sramota, Miljko vuče jednu prikolicu ali Živko zato 2.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Šćekić i Jojić odigrali su nekoliko utakmica u tandemu prošle sezone,Natko ne može nazad nema snage za odbranu
A Jojić može?Ima više snagu od Natka, bolji pas ili šta?
Floskula je to da ne mogu Suma i Natko zajedno.
Što se tiče desnih bekova, obojica su užas nazad ali je Živkovic mnogo bolji napred, protiv Rusa jeste lošije odigrao al to je jedna utakmica i ne može na osnovu nje da se sudi.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Miljkovic je nažalost klasa za Živkovića. Strahovito je važno da je bek pristojan u skoku, kao sto taj kvalitet ima Urošević sa druge strane. Miljkon je u svakom segmentu bolji od alternativa. A sto boljeg od njega nećemo gledati na desnoj strani, zahvalimo se dvojici Ivica i nasem treneru koji bolje od postojeće 3 opcije ne umiju da pronadju, smisle, naprave, proizvedu, dovedu.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.116
Reaction score
5.463
Локација
Beograd
Za one koje zanima situacija sa žrebom i šeširima, ovo je u slučaju najgoreg scenarija i da svi favoriti pobede u kvalifikacijama za LK, odnosno ispadnu iz kvalifikacija za Ligu Evrope:

PRVI ŠEŠIR
Roma 90.000
Tottenham 88.000
Bazel 49.000
Slavija Prag 43.500
Kopenhagen 43.500
Olimpijakos 43.000
Seltik 34.500
Viktoria Plzen 33.500

DRUGI ŠEŠIR
čerga 32.500
Rendžers 31.250
Gent 26.500
Anderleht 25.000
LASK 21.000
Fejenord 21.000
Karabag 21.000
Makabi Tel Aviv 20.500

TREĆI ŠEŠIR
PAOK 20.000
Fenerbahče 19.500
Stade Ren 19.000
PARTIZAN BEOGRAD 18.000
Hapoel Ber Ševa 17.500
Rapid Beč 17.000
Galatasaraj 17.000
Union Berlin 14.714

ČETVRTI ŠEŠIR
Antverp 10.500
Šturm Grac 7.165
Jablonec 7.000
Žalgiris 6.500
Flora 6.250
Kairat 6.000
Linkoln 5.750
Nefči 5.000

Mečevi koji se tiču ekipa koje imaju viši koeficijent od nas su:
1629332480598.png

Od odigranih mečeva, cigani su nam olakšali posao time što su ubedljivo dobili Kluž i nas pogurali jedno mesto gore (doduše kakvi su smradovi možda prime petardu namerno samo da nam bace klip u točkove). Seltik je pobedio tim koji se ne pominje 2-0 u prvom meču i trebalo bi da u gostima osigura prolaz dalje, čime bi nas pogurao još jedno mesto gore.
Realno bi bilo da u svim ovim mečevima LE izgube autsajderi za 4. šešir, tipa Slovan, CSKA iz Sofije, Alaškert i Helsinki, čime bi mi sigurno bili u drugom šeširu jer bi nas pogurali dotle, s realnom šansom da prođemo grupu uz par izbegnutih mina.

1629332764328.png
Raspodela novca uopšte nije daleko od onoga što bi bilo u LE, tim je veća važnost ovog meča gde će obe ekipe izaći u kombinavom sastavu. Svima u upravi da poručim da se nadam da ćete pocrkati od ČOVIĆ-19. Pre svega da prođemo.
Toliko od mene do posle utakmice, Natho i Holender, 2:1 za nas!!! :navijac:partizan-fan::partizan-fan::pfc:
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Veceras ce od presudnog znacaja biti dvojac zadnjih veznih, odnosno njihovo umece i zalaganje da nadomeste izostanak Zdjelara.
Zdjelar je bio taj koji je unosio cvrstinu u vezni red, kao i da povuce kada treba, kao i da podeli pas napred. Tako da Jojic veceras mora biti daleko iznad svojih mogucnosti. Nesto od toga smo videli kao naznaku na proslom mecu, ali veceras to mora biti jos bolje, jace i cvrsce. Ako uspemo u tome, mislim da izostanak i povrede ostalih igraca ne mora nuzno biti primecen.
Sa druge strane, uz svo postovanje svima, ali ako nismo kadri da ovo prodjemo, onda zaista ne znam. Uopste ne razmisljam o bilo kakvoj drugoj opciji. Takodje, revans je u Beigradu, gde se nadam da cemo biti gotovo kompletni i mislim da nema razloga da ove godine ne budemo deo evropske jeseni.
 
  • Like
Reactions: BiP

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Pa zbog vlažnosti vazduha se Jojić vukao i padao po terenu u Sočiju, na ovom ostrvu još veća vlažnost, nemoj da se zajebavamo u jako važnoj utakmici.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.255
Reaction score
6.874
Kao i mnogo puta do sada (mi Grobari smo na to navikli) hiljade problema u i oko naseg voljenog kluba, medjutim kao sto neko rece, jedino igraci i strucno stab u ovim zlom vremenima po nas klub, rade u interesu naseg Partizana. Momci, srecno vam bilo veceras, dajte sve od sebe i ostavite srce na terenu i siguran sam da ce i rezultat doci. Znam da su svjesni da nam od ulaska u grupe puno toga zavisi. Napadaj, napadaj, Partizane napadaj!!!
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
19.09.2002 jedna generacija je došla na noge moćnom Sportingu, tada šampionu svoje zemlje koji je poput nas, ispao iz kvalifikacija za ligu šampiona i u Kupu UEFA dobio na žrebu Partizan.

Ako me sećanje ne vara, ova utakmica nije bila na RTSu niti bilo kom kanalu, ali su momci iznedrili jednu od najubedljivijih pobeda na strani protiv ozbiljnih klubova.

Quaresma, Marius Niculae, CR7 koji je ušao sa klupe, Bento, Pedro Barbosa i ostali su posmatrali ples crno-belih beba. Moje najdraže generacije Partizana od kad pratim fudbal.

Danas je 19.8.2021, posle 19 godina, jedna druga familija dolazi da odigra 13ti meč protiv portugalskih timova.Na prethodnih 12, 3 pobede, 5 nerešenih i 4 poraza, uz gol razliku 24:19.

Momci, odgledajte highlights ovog meča, a može i Ivica da vam prepriča (ako se već nije našibao) pa da poput momaka iz 2002 revanš gledamo sa kapitalnom prednošću.

Srećno Partizane! Vidimo se za sedam dana na istom mestu.


 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top